Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 05.01.2008 18:05:36 vasta tsitaadiga

krt selline asi on küll jama kui nii juhtub...ainuke võimalus tellida ühe kaupa või maksimum kaks asja korraga, siis ehk ei unustata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 01:44:46 vasta tsitaadiga

Kellelgi DivX'i mängimisega probleeme on olnud - mul täna keeldus ühte mängimast (väidetavalt ei toeta formaati), varem #### pole probleeme olnud icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 01:53:11 vasta tsitaadiga

beastbeats, DivX ja Xvid üle võrgu on pidevalt probleemne olnud icon_mad.gif Lubatud update pole aga kusagil. Plaadipeale kirjutatult aga mängib. Kui sul on aga viimaste koodekitega see tehtud siis see ei mängi, kuna PS3 pole viimaseid dekodeerimiskoodekeid, pisikene aps mis sony teinud on. Lähiajal tulemas software update, parandab selle vea (oodata oli vist jaanuariks icon_wink.gif). Mida ei ole on aga update...

* MPEG-1
* MPEG-2 (PS,TS)
* H.264/MEPG-4 AVC
* MPEG-4 SP
* To play VC-1 (WMV) format files, users must go to Settings > [System Settings] and set [Enable WMA Playback].
* Copyright-protected files or files that were encoded by using DivX 3.11 cannot be played. - Files that are 2GB or more cannot be played.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 01:57:47 vasta tsitaadiga

d3t, tänud - arvata oli icon_wink.gif
Oskab keegi kommenteerida, kuidas PS-Storest ostetud Classic mängud (Mortal Kombat 2 jt.) erinevate regioonide konsoolidel töötavad - nagu aru olen saanud, siis tegemist nö. üks-ühele "tõmmistega" omaaegsetest mängudest - seega nn. " PS1/2 regiooniprobleem" icon_rolleyes.gif
EDIT: DivX'it mängitan andmekandjalt...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 13:45:41 vasta tsitaadiga

beastbeats, classic mängud peaksid mängima ilusti kui sul on nt euroopast ostetud konsool ja euroopa poest ostetud mäng icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.01.2008 14:26:41 vasta tsitaadiga

Kui ma otsan USA turu jaoks m6eldud pleikari, kas ma saan eestist ostetud mange sellega mangida.Ma saks pleikari 5 kiloga katte.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 15:01:18 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, PS3 mänge jah, aga Blu-Ray filmid ja PS2/PS1 mängude kohta ei oska öelda.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 15:26:13 vasta tsitaadiga

Euroopa ja japsi PS1/PS2 mänge sisi ei mängi ja samuti ei mängi siis mittevastava regiooni filme. PS3'me enda mängusid saad mängida kõiki.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 06.01.2008 15:37:16 vasta tsitaadiga

Aga mõndade PS3 mängudega tekib probleem, kui tahad tava teleriga mängida. Tean omast kogemusest icon_cry.gif. Asi siis süsteemi erinevustes PAL ja NTSC.
Enamus mänge siiski töötavad kuid mõndadega tuleb ette error et cannot be played at current display settings, HD'ga pole seda PAL ja NTSC jama.
Link ka: http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3&thread.id=1347414
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 16:54:58 vasta tsitaadiga

red_devil kirjutas:
Aga mõndade PS3 mängudega tekib probleem, kui tahad tava teleriga mängida. Tean omast kogemusest icon_cry.gif. Asi siis süsteemi erinevustes PAL ja NTSC.
Enamus mänge siiski töötavad kuid mõndadega tuleb ette error et cannot be played at current display settings, HD'ga pole seda PAL ja NTSC jama.

Lisaks siia veel, et Hong-Kongi (arvatavasti ka USA) konsoolil eespool mainitud probleem järgnevate EU-Store'st laetud demodega (arvatavasti ka täismängudega):
Folklore
Bladestorm: The Hundred Years' War
Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII
Foorumites mainitakse ka TimeShift'i (selle demo mul töötas) ja kasutajal red_devil oli vist probleeme Obilvion'iga icon_rolleyes.gif
P.S minu "tavaline" teler (SD) toetab nii Pal kui Ntsc signaali.
NB! Äkki teha eraldi teema a'la "PS3 (ühildus-)probleemid", muidu kaob siia üldisesse PS3'e teemasse info ära icon_question.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carisma
HV vaatleja
carisma

liitunud: 23.02.2007




sõnum 06.01.2008 17:47:51 vasta tsitaadiga

Mul jälle probleem selline, et ostsin USA storest Warhawk mängule lisa map packi `Omega Factory`. Mängus n'itab aga ikka, et see kaart on lukus. Kohe suur ja uhke tabalukk kaardi peal!
Milles võib probleem olla????

_________________
PSN: Karmodos
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.01.2008 18:15:35 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
beastbeats, classic mängud peaksid mängima ilusti kui sul on nt euroopast ostetud konsool ja euroopa poest ostetud mäng icon_wink.gif

Mul on Euroopa konsool ja ostsin USA poest katsetuse mõttes PS1'e mängu "Crash Bandicoot" ja see igatahes töötas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carisma
HV vaatleja
carisma

liitunud: 23.02.2007




sõnum 06.01.2008 18:38:10 vasta tsitaadiga

Kõik ostetud mängud nagu tekken5 või bowling jne. töötavad endalgi aga vat seda lisa map packi tööle vat ei saa.
Kas siis lugu selles, et euroopa serverid ei tunnista USA poest tõmmatud mängu lisa paketti?
Olen selles asjas ysna võhik ja see siis lihtsalt minu oletus icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
PSN: Karmodos
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 06.01.2008 21:24:56 vasta tsitaadiga

sain xboxi müüdud , keegi müüge mulle Motorstorm nüüd thumbs_up.gif.Sai siiski see tekken 5 ka ostetud , väga hea mäng , alguses tundus cartoon aga isaga sattusime nii põnevusse et ...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 06.01.2008 21:28:20 vasta tsitaadiga

Kas mõni videolaenutus BluRay filme ka laenutab?Tahaks ära näha siis selle superpildi mida bluray pakub.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 06.01.2008 21:29:51 vasta tsitaadiga

M6izduzeta kirjutas:
Kas mõni videolaenutus BluRay filme ka laenutab?Tahaks ära näha siis selle superpildi mida bluray pakub.

Laenutamisega ei tegele aga Foxi filmid (nt. Simpsons Movie, Die Hardid jms.) maksavad Laseringides vaid 290.-, mis on soodne. (Täpselt samad plaadid maksavad UK's umbes 390.-)

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 21:36:26 vasta tsitaadiga

kunagi täitsa mõtlesin motorstormi müüa et ostaks midagi uut...aga...jah...ise tahaks osta selle uncharted-i ära ...vähemalt on plaanis...selle dvdboxoffice-i kaudu icon_biggrin.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 22:03:42 vasta tsitaadiga

millal blu ray plaatidele eesti subtiitrid tulevad?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 22:04:49 vasta tsitaadiga

kas ei olegi veel??? icon_eek.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 22:08:36 vasta tsitaadiga

xeon, praegu puhas import ju icon_wink.gif
thaarv, lokalisatsiooni on loota juba selle aasta jooksul, kuna HD-DVD on arvatavasti lüüa saanud lõplikult ning ka euroopas asutakse siis lokaliseerima asjadnust icon_wink.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 06.01.2008 22:11:01 vasta tsitaadiga

Ei pidi olema mingi 5 filmi eesti subtiitritega , kuskilt lugesin.BlueRay siiski.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 22:11:37 vasta tsitaadiga

Hea siis. Selleks ajaks lähevad nende hinnad ka alla. Nägin poes tavalist blu ray plaati , millele saab peale kirjutada. Üks maksis 395.- ja teine 495.- . Sony pood oli see vist.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 06.01.2008 22:17:15 vasta tsitaadiga

spiderman3 bluerayd nägin poes mis eesti subtiitritega, 499eegu eest kohe jooksma ei tormanud :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 22:18:27 vasta tsitaadiga

Labukana, alguse asi vaata see euroopas icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 22:29:17 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
millal blu ray plaatidele eesti subtiitrid tulevad?

Eestikeelses DVD-foorumis omaette teema "blu-ray filmid eesti subtiitritega"...
http://www.dvd.ee/cgi-bin/foorum/ikonboard.cgi?act=ST&f=4&t=607

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 07.01.2008 14:29:38 vasta tsitaadiga

oskab öelda, kus teemas ma peaksin oma ps3 mängu müüma?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.01.2008 14:31:36 vasta tsitaadiga

haggitu kirjutas:
oskab öelda, kus teemas ma peaksin oma ps3 mängu müüma?


Siin.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:32:46 vasta tsitaadiga

Mis mängu te soovitaksite osta Ps3-le?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:34:39 vasta tsitaadiga

Warhawk ofc
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:37:45 vasta tsitaadiga

ei tõmba mind see mäng väga
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 07.01.2008 15:40:06 vasta tsitaadiga

Assasin Creed?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:40:10 vasta tsitaadiga

Mis tüüpi pelad huvitavad?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:43:14 vasta tsitaadiga

UT3? hiir + keyboard on supported..

Assassins Creed on ka äge
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 16:01:03 vasta tsitaadiga

Sain täna Heavenly Sword (Pal) kätte ja mu "kartused" said tõelisuseks - PS3(Ntsc-J) + "tavaline" TV ei mängi (80028F10) icon_evil.gif
Kellelgi pole selle Ntsc-varianti laenata/vahetada (krt. kuidas tahaks seda mängida) icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 16:03:10 vasta tsitaadiga

beastbeats, ühenda HDMI kaabliga siis icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 16:38:11 vasta tsitaadiga

d3t, pole kuhugi ühendada icon_sad.gif
Üle 480-ne ju sellest "tavalisest" telekast välja ei pigista...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 07.01.2008 17:02:15 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
d3t, pole kuhugi ühendada icon_sad.gif
Üle 480-ne ju sellest "tavalisest" telekast välja ei pigista...

mis monitor sul muidu on, ehk annab sinna ühendada?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 17:14:47 vasta tsitaadiga

Labukana, niipalju kui mina aru saan siis vana iBook icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 17:57:18 vasta tsitaadiga

OT:
d3t kirjutas:
Labukana, niipalju kui mina aru saan siis vana iBook icon_biggrin.gif

Vana aga tubli icon_wink.gif
Eks peab siis mõne tuttava juurde oma konsooliga mängima minema beer_yum.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 08.01.2008 01:17:56 vasta tsitaadiga

Kuidas PSstores regiooni muuta saab?
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 08.01.2008 01:45:02 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Kuidas PSstores regiooni muuta saab?

tee omale mitu kontot erinevate poodide jaoks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 08.01.2008 11:55:20 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
Kuidas PSstores regiooni muuta saab?

tee omale mitu kontot erinevate poodide jaoks.
loll küsimus siia juurde: poed põtkima ei hakka, kui billing aadress regatud aadressidest erinev on? jänkistani oma eriti?
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 08.01.2008 12:19:57 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
Labukana kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
Kuidas PSstores regiooni muuta saab?

tee omale mitu kontot erinevate poodide jaoks.
loll küsimus siia juurde: poed põtkima ei hakka, kui billing aadress regatud aadressidest erinev on? jänkistani oma eriti?

dno mul on adress õigeks pandud aga state/province on california ja postal code 90210 walletisse lisan raha 5$ kaupa ja nii väikselt summalt ei kontrollita seda aadressi vist...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 15:41:01 vasta tsitaadiga

Kõik Maci fannid rõõmustage! Nullriver pakub puuduvat lüli PS3 ja Maci ühendamiseks


Maci kasutajad saavad endale Nullriverilt uue toote mis parandab puuduva lüli PlayStation 3 ja Maci vahel. Vinge rakendus mis oskab streemida üle võrgu sinu PS3 filme, muusikat ja pilte maksab vaid 20 dollarit (ligikaudu 210 krooni). Vaata lähemalt siit.

Via BattleIT

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 08.01.2008 20:56:14 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Kõik Maci fannid rõõmustage! Nullriver pakub puuduvat lüli PS3 ja Maci ühendamiseks


Maci kasutajad saavad endale Nullriverilt uue toote mis parandab puuduva lüli PlayStation 3 ja Maci vahel. Vinge rakendus mis oskab streemida üle võrgu sinu PS3 filme, muusikat ja pilte maksab vaid 20 dollarit (ligikaudu 210 krooni). Vaata lähemalt siit.

Via BattleIT
guess what.. ma sain sellise 'vinge asjanduse' TASUTA koos buffaloga..
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 21:27:57 vasta tsitaadiga

47th ronin, räägid lähemalt? Soft vaid paar päeva vana icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 08.01.2008 21:28:04 vasta tsitaadiga

kas keegi pole mõelnud teha eraldi foorumit ps3-e?nagu näituseks iphonele tehti hiljuti ja tõesti silm puhkab lehel ja leid ka asju palju lihtsam.siin on tõesti kõik suur läbu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 21:40:32 vasta tsitaadiga

aim17, no aga tule BattleIT Foorumitesse, annab koraldada kasvõi terve alafoorumi playstation 3 jaoks. Probleemseks jääb rahva puudumine siiski icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 21:43:24 vasta tsitaadiga

OT:
aim17, iPhone'i foorum tekkis "tänu" sellele, et eMug'is keelati unlock'imisest jms. rääkimine ära icon_wink.gif

Kas keegi Stranglehold'i läbi on teinud - demo oli paljulubav, kuid tundub, et peale läbimist jääks "riiulile tolmu koguma" icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 22:13:09 vasta tsitaadiga

Multiplayer peaks küll hea olema
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.