Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kui palju kaalub sinu mobiiltelefon ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Minu mobla kaalub...
...-60 g
1%
 1%  [ 2 ]
61-65 g
0%
 0%  [ 0 ]
66-70 g
2%
 2%  [ 4 ]
71-75 g
3%
 3%  [ 6 ]
76-80 g
6%
 6%  [ 11 ]
81-85 g
1%
 1%  [ 2 ]
86-90 g
5%
 5%  [ 9 ]
91-95 g
7%
 7%  [ 13 ]
96-100 g
9%
 9%  [ 16 ]
101-110 g
10%
 10%  [ 17 ]
111-120 g
15%
 15%  [ 26 ]
121-130 g
7%
 7%  [ 12 ]
131-140 g
14%
 14%  [ 24 ]
141-150 g
4%
 4%  [ 8 ]
151-170 g
2%
 2%  [ 5 ]
171-190 g
2%
 2%  [ 4 ]
191-210 g
0%
 0%  [ 1 ]
211-230 g
1%
 1%  [ 3 ]
231-250 g
0%
 0%  [ 0 ]
251-... g
3%
 3%  [ 6 ]
hääli kokku : 169

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 09:19:32 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
99g - W810i

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2008 09:24:13 vasta tsitaadiga

89 g
Alcatel OT 735

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartz
HV kasutaja
Tartz

liitunud: 13.02.2004




sõnum 03.01.2008 10:54:48 vasta tsitaadiga

100g
Nokia 6230i
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 15:00:26 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Nokia 6120c 85g

isegi tühja akuga ei kaalu nii vähe icon_rolleyes.gif

kaalusin enda oma kahe erinneva elektroonilise kaaluga
üks näitas 88g ja teine 89g (koos microSD kaardiga)

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 03.01.2008 19:08:41 vasta tsitaadiga

N 5100 - 104g
S CF62 - 85g

icon_idea.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 23:01:26 vasta tsitaadiga

nokia 6070 - 88g
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 23:12:32 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Samsung G600

85g

kui meeles püsib, siis kaalun homme taadeldud kaalul üle icon_biggrin.gif

meeles püsis! icon_biggrin.gif Samsung'i koduleht on valevorst icon_biggrin.gif 107 grammi on icon_razz1.gif
kodulehel ilmselt kaal ilma aku ja mälukaardita, siis ehk mängiks 85 grammi välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tikimunkee
HV vaatleja
tikimunkee

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.01.2008 01:28:15 vasta tsitaadiga

SE W660i - 93 g
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 04.01.2008 15:15:37 vasta tsitaadiga

Nokia 6100- 76g

Vana telefon juba, aga ikkagi päris paljudest uutest kergem icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2008 15:24:43 vasta tsitaadiga

E50 on 104g
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 01:35:21 vasta tsitaadiga

6820a
100g
ehk täiesti keskpärane
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 01:39:23 vasta tsitaadiga

Pagan, iPhone 135g my ass. Köögikaal näitas 143g icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 03:06:48 vasta tsitaadiga

velsa, proovi tühja akuga? icon_biggrin.gif
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 03:09:21 vasta tsitaadiga

tühja mäluga...
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivohi
HV kasutaja
ivohi

liitunud: 14.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 20:13:24 vasta tsitaadiga

Nokia 3110 Classic 87g
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 01:04:21 vasta tsitaadiga

Qtek 9100 ja kaalub ta kõigest 160gramm'i icon_razz.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 12.01.2008 01:03:37 vasta tsitaadiga

olav kirjutas:
Nokia 6100- 76g

Vana telefon juba, aga ikkagi päris paljudest uutest kergem icon_smile.gif


Üleprahi telefon, omal kah nüüd see thumbs_up.gif niisiis kui enne oli 85g ja 2310 siis nüüd 6100 ja 76g

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 14:52:59 vasta tsitaadiga

Nokia 8910i
112g.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 14:57:09 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
SonyEricsson K550i ja 85g

Mina saan oma k550i kaaluks täpselt 100g
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 14.01.2008 22:28:39 vasta tsitaadiga

Apple iPhone 8G, 135 grammi ametlikel andmetel, ise pole kaalunud...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 22:32:27 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
Apple iPhone 8G, 135 grammi ametlikel andmetel, ise pole kaalunud...
143g näitas köögikaal icon_razz1.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 22:35:20 vasta tsitaadiga

Nokia N70 - 126g
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanno
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 29.01.2008 00:58:35 vasta tsitaadiga

85g, Samsung SGH-X640
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 01:16:26 vasta tsitaadiga

siemens m55 -83g
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 29.01.2008 13:48:38 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Qtek 9100 ja kaalub ta kõigest 160gramm'i icon_razz.gif

Mis te nendes kamakaes leiate. Mugavus maksab tänapäeval ju 8)

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 13:52:07 vasta tsitaadiga

Tiiger15, kui sinuarust ainult telefoni kergus mugavust tähendab....
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 19:07:39 vasta tsitaadiga

nendel tellistel pole mass ainus ebameeldiv asi, mõõtmed ja kuju ka suht ebamugavad. N95 ja SE P990i näiteks on minu jaoks liiga ebamugavad, et igapäevaselt kasutada. isegi praegune G600 tundub nats liiga lai icon_razz.gif käepärasuse suhtes minu jaoks vist paremat aparaati pole, kui vana hea D500 8)
kaal on vist viimane asi, mida telefoni valikul vaatan ja siis ka ei tee oma otsust paarikümnegrammise erinuvuse põhjal icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 29.01.2008 19:20:16 vasta tsitaadiga

Nokia N70 126g
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 19:46:20 vasta tsitaadiga

SE K530i 92g

Kergem olekski kehvem, see just paras...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 19:49:13 vasta tsitaadiga

N91. Sündides 164grammi. täitsa hea tervise juures on praegu. Loodetavasti kosub veel
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 19:51:10 vasta tsitaadiga

järgmiseks tehke teema,kes kui kaugele oma klotsi visata suudab.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 19:52:11 vasta tsitaadiga

alliance, ma oleks kindlalt üks favoriite 8) Põhikoolis juba lendas pall 80+m peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 29.01.2008 21:13:52 vasta tsitaadiga

Samsung C300 - 94g
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 29.01.2008 23:44:56 vasta tsitaadiga

velsa, mida kergem ja väiksem (mitte KÕIGE väiksem) seda mugavam. Ja telefon on tavainimesele helistamiseks ja messimiseks. Tahad täiuslikku mobiilsust siis osta läpakas, pole mõtet taskus ligi 200g klotsi kaasas tirida. thumbs_up.gif

Ahja, mulle üldjuhul ei meeldi OT teemat ajada, niiet minu puhul jääb see vaidluse (niiöelda) viimaseks postituseks icon_wink.gif

Suvel õrna kummiga lühikesed püksid jalas, no anna abi kui tel on nii raske et kisub püksid maha... "Awkward" või kuidas see sõna nüüd ongi icon_biggrin.gif
Ja lisaks veel mugavusest: mul oli k750i millega oli ülidalt ebamugav pikalt rääkida, kuna polnud kõrva juures just kõrva järgi. Pole ise nagu suurem asi valjuhäldi ja HF kasutaja kah. Samas jamh...funktsioonidelt oli hea, aga ei saaks öelda et ka menüü mugav oli.

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 10:26:56 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Qtek 9100 ja kaalub ta kõigest 160gramm'i icon_razz.gif

Hetkel siis:
O2 XDA II mini - 150grammi ja
LG KE770 - 79grammi
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 10:53:18 vasta tsitaadiga

N80 -134grammi.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 14:07:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
- Kaal koos standardakuga (g) : 94


W580i beer_yum.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 15:41:32 vasta tsitaadiga

Kirjade järgi on Nokia E51 kaaluks 100g.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 20:48:19 vasta tsitaadiga

285g
qtek 9000

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 21:34:34 vasta tsitaadiga

135g


iPhone
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 20:16:46 vasta tsitaadiga

ip - 135g
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 22:28:57 vasta tsitaadiga

103g
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanno
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 13.04.2008 19:23:07 vasta tsitaadiga

Nokia e51
101 g
poes kaalu peal mõõtsin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 21:30:55 vasta tsitaadiga

Tean, et osad tehnikud kes nt. ka poe kaalusid seadistavad, kasutavad mobiili kontrolliks kaalu peal. icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 22:37:03 vasta tsitaadiga

rocla kirjutas:
Tean, et osad tehnikud kes nt. ka poe kaalusid seadistavad, kasutavad mobiili kontrolliks kaalu peal. icon_smile.gif

oot mismoodi? taatlemiseks kasutavad telefoni? icon_eek.gif või niisama "tööhaigusest" poes käies kaaluvad fööni? icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 22:40:06 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
rocla kirjutas:
Tean, et osad tehnikud kes nt. ka poe kaalusid seadistavad, kasutavad mobiili kontrolliks kaalu peal. icon_smile.gif

oot mismoodi? taatlemiseks kasutavad telefoni? icon_eek.gif või niisama "tööhaigusest" poes käies kaaluvad fööni? icon_smile.gif

Mina sain nii aru, et kaalu täpsust ajavad paika mobiiliga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 22:59:01 vasta tsitaadiga

Rumal jutt. Mõõteriistade kontrollimiseks kasutatakse ikka taadeldud kaaluvihte ja kalibreeritakse autoriseeritud ettevõttes (Metrosert etc) "laboritingimustes". Nii on vähemalt aktsiisikauba mõõtevahenditega. Ei taha uskuda, et Rimi salatiletis olevatel kaaludel oluliselt vähemnõudlikumad tingimused on...

Ja mu SE K530i kaalub 91,57g, mitte 92g, nagu tootja väidab icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 23:06:47 vasta tsitaadiga

Ma olen oma silmaga näinud kuidas üks vend oma 6310ega selveri kaalu kontrollis peale seda kui see oli "kokku jooksnud". Ja seda ei tehtud laboritingimustes vaid otse poes. Sai kaalu jälle koos süsteemiga tööle ja vaatas, et kas näitab ikka õieti, mitu korda kontrollis.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 23:07:30 vasta tsitaadiga

se k750i ja peaks olema 99g
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 23:08:28 vasta tsitaadiga

91.2g Nokia 6070 koos akuga

Selveris kaalusin icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kui palju kaalub sinu mobiiltelefon ? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.