Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 20:12:02 vasta tsitaadiga

Killer89 kirjutas:
its2cold kirjutas:
rycyve kirjutas:
maatrix palju sul sellest mahust Crysis kasutab?See 3.25gb on sul üldine kasutus maht.Pakun,et mitte üle 1.5 gb.


Minul samuti 4Gb ja enne mängu käima tõmbamist on kasutusel kuskil 900 mb ja mängimise ajal kokku tihti isegi üle 3.4Gb.

Kuidas nii palju? Mul enne mängu alustamist mingi ~800mb kasutatud ja Crysis kasutab 1,5GB thumbs_up.gif

Vb 64bit versioon võtab rohkem asju mällu? Või sul ka 64bit OS?

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.12.2007 07:16:04 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ok paistab et täna suri mul teine adata 1000+ mälu ka ära icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
siiani ajasin 1GB klotsiga läbi, aga nüüd on paras aeg pulgad garantiisse viia, puhkus ka, saabki jännata

enne aga lähen võtan endale tavalised 800MHz pulgad varuks ära icon_mad.gif

edit: tõin just ATF'ist 2x1GB pc6400 - 530.- kokku icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif
paistab et ka need uued pulgad mõlemad on vigased, pindmisi vigastusi pole näha icon_rolleyes.gif
kuid memtestiga loobib erroreid ja masin on algusest saati PFN list corrupted ja IRQ not less or equal

tahaks loota et emaplaat vigane pole või siis ehk parem olekski icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.12.2007 15:45:07 vasta tsitaadiga

libe, mälus teises kastis ei saa proovida?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.12.2007 15:59:55 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
libe, mälus teises kastis ei saa proovida?
üritan täna-homme proovida
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 17:17:11 vasta tsitaadiga

Peale pooltteist kuud töötamist hakkasin tihti bsod saama, memtestiga - üks pulk väga vigane, teine ainult natuke..
garantiisse, mis muud... mälud siis g9gmh.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.12.2007 17:23:47 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Peale pooltteist kuud töötamist hakkasin tihti bsod saama, memtestiga - üks pulk väga vigane, teine ainult natuke..
garantiisse, mis muud... mälud siis g9gmh.

Huvitaks mis numbrid teil mõlemal mäludel asetseval kleepsul on? icon_rolleyes.gif A-Data`l läks minuteada kunagi mingi vigane partii microneid tootmisse vms.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 17:27:12 vasta tsitaadiga

m2omidg3i4720inc5z
(miqye1a16)

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.12.2007 17:42:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
MIQVD1A16 -> Micron
ADQVD1A16 -> relabeled Mircon
ADQVE1A16 -> Promos, Elpida


Huvitav mis kividega sinu mälud on? icon_rolleyes.gif


viimati muutis CoiL 25.12.2007 17:43:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 17:43:39 vasta tsitaadiga

g9gmh peaks olema, need 1066+ icon_smile.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.12.2007 17:47:00 vasta tsitaadiga

ahsoo... arvasin, et tegu 800+ mäludega icon_redface.gif Huvitav kas need 1000+ A-Datad siis ongi nii lühikese eluga?
libe oleks hea kui sa ka ütleksid mis kirjad kleepsudel on.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.12.2007 19:52:34 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
ahsoo... arvasin, et tegu 800+ mäludega icon_redface.gif Huvitav kas need 1000+ A-Datad siis ongi nii lühikese eluga?
libe oleks hea kui sa ka ütleksid mis kirjad kleepsudel on.
M2OMIAG3I4720INC5Z
MIQWE1A16
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.12.2007 20:19:21 vasta tsitaadiga

hmmm... teil ainult üks täht erinev koodidel ja mõlemal mälud kutu? icon_rolleyes.gif MIQ*E1A16 ja M2OMI*G3I4720INC5Z
Endal ADQVD1A16 -> relabeled Mircon ja siiani probleeme õnneks ei ole. Ptui ptui puti kolm korda üle õla.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.12.2007 20:55:18 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
m2omidg3i4720inc5z
(miqye1a16)

Minu mäludel sama kiri. Ühel mälul pudenes radias küljest ära, aga mälud töötavad ilusti. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 21:46:56 vasta tsitaadiga

radikaprobleeme pole olnud icon_biggrin.gif pakist sain ühe surnud mälu aga see vahetati välja... see on see sama, mis rohkem erroreid loobib eilsest..
paljuga neid mälusid müüakse?

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.12.2007 22:21:46 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
paljuga neid mälusid müüakse?

1066+`e ei olegi enam müügil näinud. Praegu müüakse 800+`e ja 677+`e.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 22:23:20 vasta tsitaadiga

kellelgi A-data ExtremeEdition DDR2 800MHz pulgad kah ära kärvanud on ?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.12.2007 22:00:52 vasta tsitaadiga

Panin ühte kasti need 2gb Adata pc2-6400 pulgad(2+2=4gb) ja cl5-5-5 toimisid ilusti 880mhz ja 2,1v pingel.Need siis dual sided versioon.
Eriti ei katsetanud mingeid variante ja ühtegi errorit pole näinud ja paar tundi prime sai ka proovitud.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.12.2007 22:04:36 vasta tsitaadiga

mis nonde hinnaks on?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.12.2007 22:14:49 vasta tsitaadiga

2x2gb kokku 4gb hind 950kr.Päris ära tapavad hinnaga icon_lol.gif
Ebays muuseas sellise hinnaga pole neid kusagil.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 22:25:03 vasta tsitaadiga

Kas 2X 1gb adata OC extremede eest saab 1k kasutatult müües? tegu 1066+ mäludega, oodatud oleks ennustused, näiteks kuu pärast ning kahe kuu pärast ( pean garantiisse saatma ühe pulga, vb mõlemad)
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.12.2007 22:28:39 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
2x2gb kokku 4gb hind 950kr.Päris ära tapavad hinnaga icon_lol.gif
Ebays muuseas sellise hinnaga pole neid kusagil.

valus jah icon_smile.gif
Ei jäägi muud üle kui strikeri pealt proovida, kas 4X1 fatbody töötab...siis müüks hoopis Abiti maha icon_razz.gif
Väidetavalt langevad uuel aastal hinnad veelgi, samas hakkab antud hindade juures juba kvaliteet kannatama - kogus ja odav tootmine tagab juidagi 0 jõudmisse. Seda kõike selle juures, et 90% mälutootjatest on suures miinuses ja micron prognoosib veel suuremat miinust.

Vista mull ei realiseerunud ja kuigi uued mängud juba kimbutavad, siis tihti on süüdlaseks hoopis miski kahtlane "memory leak"
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 18:55:21 vasta tsitaadiga

Sai siis extremed garantiisse viidud ning 2X 2gb pulgad asemele soetatud, kui garantiist tagasi tulevad, siis müün maha vist thumbs_up.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.12.2007 19:28:02 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Sai siis extremed garantiisse viidud ning 2X 2gb pulgad asemele soetatud, kui garantiist tagasi tulevad, siis müün maha vist thumbs_up.gif
sa ostsid oma extremed poest?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 19:39:39 vasta tsitaadiga

jah, arvutikeskusest icon_smile.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.12.2007 13:09:24 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
libe kirjutas:
ok paistab et täna suri mul teine adata 1000+ mälu ka ära icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
siiani ajasin 1GB klotsiga läbi, aga nüüd on paras aeg pulgad garantiisse viia, puhkus ka, saabki jännata

enne aga lähen võtan endale tavalised 800MHz pulgad varuks ära icon_mad.gif

edit: tõin just ATF'ist 2x1GB pc6400 - 530.- kokku icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif
paistab et ka need uued pulgad mõlemad on vigased, pindmisi vigastusi pole näha icon_rolleyes.gif
kuid memtestiga loobib erroreid ja masin on algusest saati PFN list corrupted ja IRQ not less or equal

tahaks loota et emaplaat vigane pole või siis ehk parem olekski icon_rolleyes.gif
ja tohhoo tonti, peale biose update enam mälud erroreid ei loobi icon_rolleyes.gif
enne biose update'i töötasid mälud 667MHz peal stabiilselt, masin oli 24/7 lahti
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 12:39:06 vasta tsitaadiga

Mälu bossid,soovitage head OC DDR2 1000+ mälu.
Võiksid teha 4.4.4.? selle kiiruse juures.
Mälu ei pea olema ilmtingimata Eestis müügil thumbs_up.gif
Lihtsalt ei jõua seda infot kõike endale sisse ahmida mida siin ja mujal ülevaadetes kirjutatakse icon_mad.gif
Kes üldse hetkel teeb korraliku mälu icon_question.gif
Geil
OCZ
Corsair
vms.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 13:02:09 vasta tsitaadiga

wanawoll http://www.legitreviews.com/article/389/1/
ma soovitaksin neid. endal on neid 4gb eest kenasti laual hetkel. varsti läheb testimiseks. usa-st tulid 100 taala eest 2*1gb kit.
1100Mhz @ 4-4-4-12 2.4V on nende maksilähedane tulemus.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 14:12:46 vasta tsitaadiga

soulshaker, Tunduvad tõesti päris OK thumbs_up.gif
Ise olen vaadanud neid GEIL PC2-8500 1066MHz EVO ONE Dual Channel Kit 2x1GB aga ühtegi ülevaadet ei ole leidnud(äkki mul google roostes) icon_neutral.gif
Kodukas http://www.geilusa.com/products/showSpec/id/130
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 15:10:53 vasta tsitaadiga

wanavoll, aga kui OCZ oleks kindel valik ja väikse raha eest, miks sa siis mingite GEILidega pead jändama. Kõigepealt vaata mis kiibid neil on.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 15:14:38 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
wanavoll, aga kui OCZ oleks kindel valik ja väikse raha eest, miks sa siis mingite GEILidega pead jändama. Kõigepealt vaata mis kiibid neil on.

Ma ei leiagi nende kohta inffi selles se häda on,Geil on hea jahutusega ja perf peaks samas augus olema,kuid madalama voldiga icon_biggrin.gif
OCZ tuleb hakata mõistlikku webshop-i otsima,vaatasin et igalpool pole nagu müügis neid icon_neutral.gif
(Geilid saaks kindalalt 4 päevaga kätte)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 31.12.2007 16:38:21 vasta tsitaadiga

link :: Ebay odavaim hind

soulshaker kirjutas:
wanawoll http://www.legitreviews.com/article/389/1/
ma soovitaksin neid. endal on neid 4gb eest kenasti laual hetkel. varsti läheb testimiseks. usa-st tulid 100 taala eest 2*1gb kit.
1100Mhz @ 4-4-4-12 2.4V on nende maksilähedane tulemus.



Ebays siis ilma saatmiseta $124 odavaim hind hetkel.Mis poest sul ostetud?

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 17:35:37 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
soulshaker kirjutas:
wanawoll http://www.legitreviews.com/article/389/1/
ma soovitaksin neid. endal on neid 4gb eest kenasti laual hetkel. varsti läheb testimiseks. usa-st tulid 100 taala eest 2*1gb kit.
1100Mhz @ 4-4-4-12 2.4V on nende maksilähedane tulemus.

Ebays siis ilma saatmiseta $124 odavaim hind hetkel.Mis poest sul ostetud?

Amazonist mingi kuuke tagasi ostsin. 125 taala.
http://www.antonline.com/ müüjaks see sait pmst.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 20:07:05 vasta tsitaadiga

keegi teab öelda, palju oleks A-Data extreme oc mäludele max voldid.
vanad Corsairi mälud jooksid enamasti 2,2voldi peal icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 20:10:16 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
keegi teab öelda, palju oleks A-Data extreme oc mäludele max voldid.
vanad Corsairi mälud jooksid enamasti 2,2voldi peal icon_rolleyes.gif icon_smile.gif


oleneb kividest. isiklikult üle 2,2V mina ei läheks
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 20:13:54 vasta tsitaadiga

OCZ lubab aga def. hoida 2,2-2,4
minu mobo igatahes lubab 4*1GB pc-8800 OCZ-idel 1050 4-4-4-12 2,4 voldi peal hoida. 2gb-ga pole viitsinud proovida, aga saab kindlasti paremad tulemused, kui 4 pulgaga.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 05.01.2008 20:54:53 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
keegi teab öelda, palju oleks A-Data extreme oc mäludele max voldid.
vanad Corsairi mälud jooksid enamasti 2,2voldi peal icon_rolleyes.gif icon_smile.gif


Lubatud volte on erinevatel mäludel erinev. Näiteks 1066+`le lubab A-Data anda 2.2V~2.3V, 1200+`le 2.35V~2.4V
http://www.adata.com.tw/adata_en/products_list.php?ProductType=DRAM%20Module&TypeUse=Extreme%20Edition&product_category=DDR2

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.01.2008 22:30:39 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
keegi teab öelda, palju oleks A-Data extreme oc mäludele max voldid.
vanad Corsairi mälud jooksid enamasti 2,2voldi peal icon_rolleyes.gif icon_smile.gif

Kui hea jahe õhk käepärast siis võid ka 2,4V panna benchimiseks... aga praktika on näidanud, et üle 2,3V ei ole mõtet extreme 800+ mäludele panna
kuna see lihtsalt ei anna midagi juurde.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.01.2008 00:03:23 vasta tsitaadiga

Minu 1066+ tahab üle 2,3V puhul kidlalt venti peale, muidu paneb kast pange. Corsair-id ei tunu nii kuumaks minevat ja 2,4V täätavad ka ilma vendikata.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 07.01.2008 10:43:49 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis kividega need mälud olla võiksid? 2x1GB kitid näikse ProMOS'ed olevat. icon_smile.gif
Suht-koht soodne hind lihtsalt, ostusoov olemas, aga tahaks eelnevalt mingit taustinfot koguda. Teab ehk keegi rääkida neist? beer_yum.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:05:00 vasta tsitaadiga

http://game.taig.ee/madz/mälu.jpg

kensakas mälu(d)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:14:02 vasta tsitaadiga

Mis mälu soovitatakse tahaks näha plju mu E6320 välja pigistab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:30:59 vasta tsitaadiga

haldo, a-data 800+ extreme vitesta edition kui rott oled icon_wink.gif
kui pappi nagu muda, siis võta ika mõni parem firma ligi.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:42:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

a-data 800+ extreme vitesta edition kui rott oled

Need on tegelikult oma raha eest ikka väga käbedad mälud ja vaevalt mingid 1300-1400 eest saad paremad "firma mälud" 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 16:33:54 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

a-data 800+ extreme vitesta edition kui rott oled

Need on tegelikult oma raha eest ikka väga käbedad mälud ja vaevalt mingid 1300-1400 eest saad paremad "firma mälud" 8)

Seda ma räägingi, et a-data on hea valik, aga, 1300 krooni eest sain mina näiteks PC-8800 OCZ DUal Gold mälud, mis on siiski mõnevõrra võimekamad A-datast.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 16:55:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PC-8800 OCZ DUal Gold mälud, mis on siiski mõnevõrra võimekamad A-datast.

Räägib lähemalt thumbs_up.gif
Mis voldiga ja mis timmidega kui kaugele sõidavad icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 21:27:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi neid tahab: DDR2 OCZ OCZ2G11002GK 2048MB Kit, PC2-8800? 650i platel tegid 1280 Mhz @ 5-4-5-14 / 2,45v. 680i platel hertse ei saa aga lat on: 4-3-3-4-1T@860 Mhz. 3-3-3-4-1T@830 Mhz / 2,6v.
Volti lubab def 2,4v

Soovi korral PS

EDIT: lisan juurde, et ostetud augustis 196 euro eest, praegune hind euroopas natuke alla 190 euro. Et teaksite, palju umbes maksta võiks.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 21:34:59 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

PC-8800 OCZ DUal Gold mälud, mis on siiski mõnevõrra võimekamad A-datast.

Räägib lähemalt thumbs_up.gif
Mis voldiga ja mis timmidega kui kaugele sõidavad icon_question.gif

Mul emaplaat ei taha vist hästi seedida neid mälusid. 4 mäluga korraga 4-4-4-12 1050mhz on stabiilne. Reviewd väidavad et 4-4-4-12 @ 1111 on lagi mis nende mäludega saab. Ise ootan uut emaplaat et siis mäludest maksi välja võtta.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 21:49:08 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
haldo, a-data 800+ extreme vitesta edition kui rott oled icon_wink.gif
kui pappi nagu muda, siis võta ika mõni parem firma ligi.


palju need 800+ välja võtavad icon_biggrin.gif ise vaatasin OCZ
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 21:51:50 vasta tsitaadiga

haldo, http://ceemic.pri.ee/c2d/mem551.JPG http://ceemic.pri.ee/c2d/mem645.JPG thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 22:25:19 vasta tsitaadiga

Rääkige spetsid mida kannataks kohendada ja mis number mida mõjutab thumbs_up.gif
Pulgad siis A-Data 800+

Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.