Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 13:31:02 vasta tsitaadiga

Sirvisin Wikipediat ja selline asi jäi silma:
http://en.wikipedia.org/wiki/Haddaway kirjutas:
Haddaway enjoyed a popularity in many of Europe's Post-Soviet states, where his music came to represent the newborn independence. In Estonia, "What Is Love" was often referred to as the country's second national anthem.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
9mm
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 13:55:37 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Sirvisin Wikipediat ja selline asi jäi silma:
http://en.wikipedia.org/wiki/Haddaway kirjutas:
Haddaway enjoyed a popularity in many of Europe's Post-Soviet states, where his music came to represent the newborn independence. In Estonia, "What Is Love" was often referred to as the country's second national anthem.


M]ned kuud tagasi sai P'rnus ringi k'idud ning seda lauldud v'ga valju h''lega, eks ennem seda oli ka natukene asju pruugitud.



(Tai internetipunktis pole t'pit'hti >X)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 16:37:32 vasta tsitaadiga

minu jaoks on täiesti hämmastav see, kui näiteks sellise söögikoha juures nagu staap buss peatub ja sealt bussist köik jalakäijad söiduteele vajuvad, kusjuures valgusfoor/ülekäigurada on u 10 meetri kaugusel.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peamaha
HV kasutaja
peamaha

liitunud: 27.10.2006




sõnum 13.12.2007 23:56:23 vasta tsitaadiga

http://www.reporter.ee/index.php?fbc&id=4364 sõnu pole vaja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.12.2007 14:03:33 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/201207/esileht/siseuudised/302521.php
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 13:13:08 vasta tsitaadiga

Koomilisi ja vähemkoomilisi ja suisa haledaid seiku ka minu elust (need, mis hetkel kohe pähe tulid).

Tahtsin modemit Starmanile tagastada. Teenindajamutt saatis ebaviisakalt uksest välja, kuan tal hakkavat lõuna 10min pärast ja inimene ootamas. Panin karbi lauale, et näe, minu visiitkaart on siin, mul pole aega tagasi tulla. Mutt undas midagi veel aktist, ütlesin ,et saada postiga. Saingi postiga asja aetud ilma, et oleks järjekordsed 45min kulutanud, et kuskile koplisse esindusse minna uuesti.

Mingid küsitlejad ilmselt küsisid poe ukse ees ,et kas ma joon coca-cola lighti. Tegin imestunud näo ja küsisin vastu ,et kas seda juuakse ka veel?

25.12 päev läbi naabrimees tegi remonti ja puuris seinu. Peaaegu hakkas kahju ja oleks külla kutsunud.

mingi läbu oli ja kella 4 paiku sai jook otsa. Sai siis väikese seltskonnaga 1+ tunnine jalutuskäik statoilis ära tehtud, peale seda olid kõik nii väsinud ,et võeti väike lonks ja kotile.

Kunagi lapsepõlves sai maja ette taplusplats lavastatud. St punase riidevärviga loik ja kõvasti pritsmeid lumehangedesse ja kõnniteele. Pärast päevavalges oli tatikale üsna fun mutikeste ja muude loomade reaktsioone jälgida.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 28.12.2007 02:48:15 vasta tsitaadiga

Jõudsin just oma talna korterisse peale sõbra sünnat olümpia saunas, laksisin AC/DC On the highway to hell peale. Lugu poole peal kuulen arglikku koputust uksele. Palja karvase ülakerega pokaal šampaga peos raban ukse lahti et mis värk on. Piltilus päevitunud pikakoivaline brünett tibi hommikumantlis vahib vastu ja ütleb: "Tahaks magada mmm" icon_eek.gif icon_eek.gif Ma olin täiesti sõnatu minutijagu, hakkasin juba sisse kutsuma siis seletas et ta kuuleb mu mussi alla liiga hästi icon_rolleyes.gif . Mingi uus naaber järelikult, siiamaani pole mingit probleemi olnud.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.12.2007 03:04:26 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Jõudsin just oma talna korterisse peale sõbra sünnat olümpia saunas, laksisin AC/DC On the highway to hell peale. Lugu poole peal kuulen arglikku koputust uksele. Palja karvase ülakerega pokaal šampaga peos raban ukse lahti et mis värk on. Piltilus päevitunud pikakoivaline brünett tibi hommikumantlis vahib vastu ja ütleb: "Tahaks magada mmm" icon_eek.gif icon_eek.gif Ma olin täiesti sõnatu minutijagu, hakkasin juba sisse kutsuma siis seletas et ta kuuleb mu mussi alla liiga hästi icon_rolleyes.gif . Mingi uus naaber järelikult, siiamaani pole mingit probleemi olnud.
pwnt
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 03:12:32 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, naerda sai icon_lol.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 22:50:19 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, sa oleks pidanud kohe ütlema, et minuga we? ja säärase näoga icon_eek.gif icon_eek.gif
icon_lol.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 23:23:30 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=352302&highlight=

mingi "teenusepakkuja" müüb arvutit.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 23:54:07 vasta tsitaadiga

laurx, juhtub XD
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2007 00:44:58 vasta tsitaadiga

valus.. ma ei saa seal teemas ilkumata olla. loodetavasti ma ei saa selle eest negatiivset ..

ja k2idigi privas halamas thumbs_up.gif

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2008 02:00:42 vasta tsitaadiga

Täitsa pekkis mees ikka icon_biggrin.gif

Ja sellised arvuti "tehnikud" kutsutaksegi koju kui arvutiga probleemid...

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 02.01.2008 10:02:21 vasta tsitaadiga

Totu user, Käivad hullemadki (14 aastased).
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 14:22:30 vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
Totu user, Käivad hullemadki (14 aastased).
Laurikre:.


Oleneb icon_rolleyes.gif

14 aastaseid ,küll tehnikuteks ei nimetaks ,aga vanuse pärast ei tohiks liigselt skeptiline olla.
14 aastaselt komplekteerisin oma esimese arvuti ,mis kukkus üsna hästi välja. Ise sai jupid ostetud erinevatest poodidest ja ise sai ka kokku pandud. Üllatus oli muidugi suur ,kui see lõpuks ka tööle hakkas icon_biggrin.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 19:12:52 vasta tsitaadiga

Apple esinduses närune 1GB mälumoodul 1000 krooni, poes 275 krooni.... icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 02.01.2008 19:33:18 vasta tsitaadiga

haha, see teema oli küll eriti hea thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 10:12:39 vasta tsitaadiga

müstika. sain sõbralt uurida miskise toshiba satellite i läppari. sellel vana bugine XP install ilma servicepackita . mõtlesin, et lasen raisa maha. plaat sisse ja installima. keset installi kukkus rom kolksuma ja enam üles ei tule. sõber siis huvist lammutas läpaka laiali ja uuris seest seda.. unatendi ma talle teha ei viitsinud kuna ei viitsinud uurida, mis võrgukaart tal raisal sees on, 1gb kingstoni stick buutivaks ei läinud, xp flopidest kolmas oli hapu.. panin rommi igaks juhuks masinasse tagasi ja see hetkel buutis.. ahjaa, USB rom ei ole selle toshiba jaoks mingi asi.. seda ta buutimisel kasutada ei oska. BIOS ist on ainuke valik, mida saab teha buutimisjärjekord
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.01.2008 19:54:44 vasta tsitaadiga

laurx, kus nali on?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 20:07:09 vasta tsitaadiga

sellised olukorrad ajavad mind enamasti abitult naerma selle üle, kui palju energiat/närve/aega/jms on kulunud. lollus karistas end ise.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2008 22:30:36 vasta tsitaadiga

AK uudistes praegu oli hea. Räägiti pikalt Jaan Krossist ja matustest jne. Korraga peale seda viskas ette järgmise uudise, et britny spears viidi hullarisse. icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.01.2008 00:08:57 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
AK uudistes praegu oli hea. Räägiti pikalt Jaan Krossist ja matustest jne. Korraga peale seda viskas ette järgmise uudise, et britny spears viidi hullarisse. icon_razz.gif


toimetajal oli alateadvuslikult meeles Krossi raamat Keisri hull
ja Britney nagu rusikas silmaauku icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 14:53:10 vasta tsitaadiga

Pole just eetiline surma üle naerda, aga no krt... icon_lol.gif
http://www.elu24.ee/?id=8487
Yo-yo... bang icon_exclaim.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 14:56:34 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Pole just eetiline surma üle naerda, aga no krt... icon_lol.gif
http://www.elu24.ee/?id=8487
Yo-yo... bang icon_exclaim.gif


word. icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 14:57:27 vasta tsitaadiga

Ega see gängsteri elu kerge ei ole. Ohud varitsevad kõikjal..
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 17:33:38 vasta tsitaadiga

Päris pika unega inimene: http://www.postimees.ee/150108/tartu_postimees/uudised/306337.php?toole-soitnud-leedulanna-sattus-kaunase-asemel-tartusse
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 17:55:47 vasta tsitaadiga

ma nägin seda lõunaaeg pidin ennast ribadeks naerma, et ei tee mammi isegi poe välimusel vahet peaasi, et maxima on icon_biggrin.gif icon_lol.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 15.01.2008 18:20:29 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
ma nägin seda lõunaaeg pidin ennast ribadeks naerma, et ei tee mammi isegi poe välimusel vahet peaasi, et maxima on icon_biggrin.gif icon_lol.gif


muti vaatas wtf dejavu, õige pood aga vale keel icon_lol.gif eks see maxima ole paras maxima igalpool icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 19:04:18 vasta tsitaadiga

Mind paneb hämmastama see, et sõitis rahulikult magades läbi kahe riigi icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 19:10:56 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Mind paneb hämmastama see, et sõitis rahulikult magades läbi kahe riigi icon_eek.gif


nu aga me oleme ju Schengeni ruumis nüüd, milles siis probleem, keegi ju ei kontralli midagi lihtsalt sõidad igaltpoolt läbi.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 21:14:35 vasta tsitaadiga

Täitsa icon_lol.gif

Ikka jah, maxima on maxima.
Ei tea mis ta eelmine päev tegi et nii kauaks magama jäi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 21:35:08 vasta tsitaadiga

RaPTiLE, mida 33 aastased neiud ikka teevad, NAAAKSU!
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 21:50:47 vasta tsitaadiga

juu ta nägi hästi palju lõvisid unes icon_razz.gif ma küll ei julgeks miski lambika rekkamehega juhureisil olles magama jääda, eriti kui oleksin naine icon_rolleyes.gif
kihvt juhtum igatahes, šokk võis päris äge olla icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 15.01.2008 21:52:43 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
juu ta nägi hästi palju lõvisid unes icon_razz.gif ma küll ei julgeks miski lambika rekkamehega juhureisil olles magama jääda, eriti kui oleksin naine icon_rolleyes.gif
kihvt juhtum igatahes, šokk võis päris äge olla icon_biggrin.gif


sa ei tea kuidas see naine välja nägi
vbla selline naine välimuselt keda seks tihti ei külasta icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 00:01:42 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
arm2004 kirjutas:
juu ta nägi hästi palju lõvisid unes icon_razz.gif ma küll ei julgeks miski lambika rekkamehega juhureisil olles magama jääda, eriti kui oleksin naine icon_rolleyes.gif
kihvt juhtum igatahes, šokk võis päris äge olla icon_biggrin.gif


sa ei tea kuidas see naine välja nägi
vbla selline naine välimuselt keda seks tihti ei külasta icon_lol.gif

nojah, 33-aastane ja koristaja Maximas - ega ta vist eriline pärl pole icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 00:34:00 vasta tsitaadiga

Aga nuh Tartu on heade mõtete linn icon_lol.gif
minu puhul need head mõtted ei kehti, kui ma sinna satun.

ok sellest ajalugu vaikib.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 16.01.2008 00:46:45 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Aga nuh Tartu on heade mõtete linn icon_lol.gif
minu puhul need head mõtted ei kehti, kui ma sinna satun.

ok sellest ajalugu vaikib.


sa olidki see kurikuulus kaarsilla vändagängster vä?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 00:53:39 vasta tsitaadiga

ei nii head mõtted ka nüüd ei tule icon_lol.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 10:23:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sa olidki see kurikuulus kaarsilla vändagängster vä?

see on lavastus mingitel andmetel. samas , kes ei oleks kaarsillal millegi sellisega tegelemas käinud. isegi mina olen aga siis oli pime .P

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 10:40:50 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
arm2004 kirjutas:
juu ta nägi hästi palju lõvisid unes icon_razz.gif ma küll ei julgeks miski lambika rekkamehega juhureisil olles magama jääda, eriti kui oleksin naine icon_rolleyes.gif
kihvt juhtum igatahes, šokk võis päris äge olla icon_biggrin.gif


sa ei tea kuidas see naine välja nägi
vbla selline naine välimuselt keda seks tihti ei külasta icon_lol.gif


tõenäoliselt ta lootusrikkalt magama heitiski icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 12:54:24 vasta tsitaadiga

Selliseid toredaid asju saadetakse mulle. Klient väitis, et arvuti ei tunne seadet ära. PCI WiFi kaart. Klienditeenindaja oli mingi tibi, nii, et võib vist andeks anda icon_lol.gif NOT!




_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 12:57:26 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, kus nali on?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2008 13:03:40 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
PlatoonSgtElias, kus nali on?

sinu postituses icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 13:04:49 vasta tsitaadiga

d3t, kaart pole see, mis karbil näidatud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 13:05:48 vasta tsitaadiga

LOL, keegi on 10Mb ISA siini võrkari saatnud icon_lol.gif

PlatoonSgtElias, u just got owned
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 13:10:04 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
LOL, keegi on 10Mb ISA siini võrkari saatnud icon_lol.gif

PlatoonSgtElias, u just got owned


Mitte mina päris, rohkem ikka klienditeenindaja, kes lahkelt rõõmsa näoga selle sisse võttis icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 08:54:21 vasta tsitaadiga

Eestlaste must huumor icon_lol.gif
selle artikli kohta (kommentaarid) http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=262627
Spoiler Spoiler Spoiler




Huumor vol 2 icon_razz.gif
Ei noh,tore pealkiri .Nüüd on siis kasulik info teada Aunaste kohta icon_lol.gif

Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 12:53:20 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
YRO kirjutas:
Täna.
Mina: "Mis operatsioonisüsteem Teie arvutil on?"
Klient (kiirelt): "Google."

Varsti see polegi enam midagi naljakat või erilist icon_wink.gif

gOS: The Conceptual Google OS
icon_wink.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 18:14:21 vasta tsitaadiga

Saime täna CV, kus oli märgitud, et kandideerija on kasutanud XP/2000 9 aastat icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.