Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004




sõnum 20.12.2007 21:57:24 vasta tsitaadiga

kaur23 kirjutas:
Roost kirjutas:
Kas sa seda foorumit üldse ei loe? Natuke aega tagasi tulid uued omanikud ja nüüd enam nii pole juhtunud. Mina sain näiteks kauba kätte ka vanade omanikega ja kuidas saab keegi üldse nii palju viriseda icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif


Loe palun ka ise. Kirjutasin ju, et sain just kätte RÄSITUD PAKI, kuid õnneks on muu terve. Ja egas ma ei ole ainult neilt kaupa tellinud. Mul on võrdlusmaterjali palju. Kui oled uus, siis hakka ikka lugema algusest.


räsitud pakk - pigem veoteenuse osutaja süü! Sul on õigus keelduda paki vastuvõtmisest kui näed, et pakk on kahjustatud etc.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2007 23:58:10 vasta tsitaadiga

Sai ka tellitud esimest korda sellest firmast:

Oli plaanis natuke mälu ja HDD tellida, kuna lubatakse kiiret tarneaega:

tsitaat:
Juhul kui Te maksate arve enne kella 13:30, siis jõuab kaup Eestisse järgmisel tööpäeval.


Ning kui tellimus ületab 3000.-, siis lubatakse kaup Tallinna piires tasuta kohale ka tuua. No lisangi veel paar mälupulka, et 3000 piir ületada.

3 päeva peale maksmist pole keegi minuga ühendust võtnud ja küsin ise millal oma kauba kätte saan. Vastuseks saan, et mälud on kohal, aga HDD tuleb alles 16.01. Noh, ega midagi, võtaks siis mälud ära ja ketta raha sooviks tagasi. Aga mälusid ei taheta mulle koju tuua, sest ilma kettata on tellimus alla 3000.-. No sel juhul võiks ju terve tellimuse tühistada - ei saa, sest mälud spetsiaalselt mulle toodud. Kas see oli minu viga, et neil ketast pole pakkuda? Ei! Tasuta posti nimel ma neid mälusid veidi rohkem võtsingi ju!

Igatahes kui 10 päeva jooksul maksmisest ketast koju pole toodud või raha tagastatud, on tarbijakaitsesse minek.

Esimesed kogemused väga halvad, klienti koheldakse kui kõntsa. Ei soovita thumbs_down.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 21.12.2007 01:44:06 vasta tsitaadiga

kaur23, rahune nüüd vähe maha, vabandust, kuid sinu nn probleem ei olnud just eriti arutlemist väärt.

Vahemärkusena olgu öeldud, et mina ei ole küll ox.ee-st kunagi mitte midagi tellinud aga ehk peaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allu22
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2005




sõnum 21.12.2007 03:02:52 vasta tsitaadiga

sai tellitud 24" monitor. esmaspäeva õhtul vormistasin tellimuse ning kohe maksin ära kah, kolmapäeva lõunaks oli kast Hiiumaal. Minu arust väga kiire asjade liikumine. Kast koos sisuga oli terve ja kõik mis olema pidi oli ka kaasas. Minu poolt siis positiivne hääl ox.ee'le thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004




sõnum 21.12.2007 03:34:47 vasta tsitaadiga

just, mis puutub paki edastamisse, siis ega ox.ee ei tooda midagi ja ei vea ise kohale.
nagu sai juba mainitud, et kaur23 kaardi puhul oli maaletooja kirjelduses viga. kardan et ükski it firma ei suuda kogu oma toote sortimenti üle kontrollida, eriti kui pakendile pole märgitud spece. oled lihtsalt õnnetu juhus, julgen arvata.
uue ox.ee-ga pole probleeme vist siiani kellegi olnud.
mul on näide, kus olen 3 korda logitech z-5500 kõlareid aate-sse tagasi saatnud, sest järjest läksid katki (erinevat probleemid). aate group pole vähimalgi määral selles süüdi, et logitech paska on tootnud. aate isegi veel väitis et nad on pea 100 komplekti ringis neid kõlareid müünud ja ainsad mis on tagasi tulnud garantii korras on minu omad olnud - bad luck vist siis.
kauri loost õppisime aga seda et alati tuleb toote õigsuses veenduda. usun, et kui oleksid õigel ajal asjale jälile saanud, oleksid ka ümber saanud vahetada. või oli siis neid kaarte tõesti erinevate mäludega, aga hind sama, siis pole samuti õiendamiseks põhjust. jõudluse vahe oli ma usun et minimaalne.
kena päeva icon_wink.gif
ise julgeks ox.ee-st kindlasti veel asju tellida.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002




sõnum 21.12.2007 06:04:21 vasta tsitaadiga

VR53, Sul pole vist õrna aimugi, kuidas netipoed töötavad?
Lisaks, panid tähele, et osade kaupade koguste asemel on kuupäev? http://www.ox.ee/est/catalog/214 See näitab, et enne antud päeva pole mõtet kaupa loota.
"Minu Tellimused" linki ei kasutanud? Seal on selgelt kirjas, mis juba nendeni on jõudnud ja mis veel mitte.
Mis imesumma see transport siis maksma läheb, et kuidagi raha välja käia ei suuda? Võta laenu või vii taara ära, aga ära mängi lolli. icon_razz1.gif Oxi vennad võiksid muidugi ketta raha ruttu tagasi kanda, kui seda tõesti lähemad kuu aega kuskilt tulemas pole.

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003




sõnum 21.12.2007 10:10:05 vasta tsitaadiga

tanq kirjutas:
kaur23, rahune nüüd vähe maha, vabandust, kuid sinu nn probleem ei olnud just eriti arutlemist väärt.

Vahemärkusena olgu öeldud, et mina ei ole küll ox.ee-st kunagi mitte midagi tellinud aga ehk peaks icon_smile.gif


Kui midagi asjalikku ei oska öelda, siis tõmba uttu. Pole vaja NIISAMA ilkuda. Loodan, et kord satud ise portsu otsa icon_lol.gif
Nagu näha, on ka teistel probleeme.

_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2007 11:12:25 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
VR53, Sul pole vist õrna aimugi, kuidas netipoed töötavad?
Lisaks, panid tähele, et osade kaupade koguste asemel on kuupäev? http://www.ox.ee/est/catalog/214 See näitab, et enne antud päeva pole mõtet kaupa loota.
"Minu Tellimused" linki ei kasutanud? Seal on selgelt kirjas, mis juba nendeni on jõudnud ja mis veel mitte.
Mis imesumma see transport siis maksma läheb, et kuidagi raha välja käia ei suuda? Võta laenu või vii taara ära, aga ära mängi lolli. icon_razz1.gif Oxi vennad võiksid muidugi ketta raha ruttu tagasi kanda, kui seda tõesti lähemad kuu aega kuskilt tulemas pole.

Vastupidi, olen kasutanud väga paljude netipoodide teenusied nii Eestis kui välismaal. Loomulikult nägin osadel kaupadel koguse asemel kuupäeva, selliseid tooteid ma ei ostaks ju. Kettal oli 18.12, mis nüüd lambist 1 kuu hilisemaks muudetud on.
Minu tellimused linki tõesti ei näinud. See transpordi küsimus ei peagi rahaline olema, asi on juba põhimõttes.
Kui klient peab mingit ebameeldivust taluma, siis tuleks see talle võimalikult meeldivaks teha. Pakkuda välja erinevaid lahendusi probleemile või anda sama hinnaga samaväärne toode (tegelen ka klientidega ja olen seda korduvalt teinud). Isegi kui pärast sealt suurt kasumit järgi ei jää, on vähemalt klient alles.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 21.12.2007 15:21:16 vasta tsitaadiga

Kaur23 ja mis sinu arvates oleks lahendus? Firma ostaks aasta hiljem seadme täishinnaga tagasi? Hea naljakoht muidugi. Enamasti võtavad veebipoed info otse maaletooja/hulgimüüja kodukalt ja seal võib väga edukalt vigu olla. Need vead ei pruugi isegi alati maaletooja/hulgimüüja süül tulla. Näiteks on Samsungi amelikul kodulehel erinevates keeltes ühe sama printeri kohta 2 erinevat spetsifikatsiooni. Üks lubab pea 3 x suuremat jõudlust kuus. Tean näiteks juhust, kus seetõttu jäi ühel firmal terve suur kogus printereid müümata. Nii et alati on tark maaletooja kodukalt järgi kontrollida. Kindlasti veebipoodidest ostjad võrdlevad ka teiste firmade kirjeldusi ja kui ühel firmal on see teisest erinev (võib-olla isegi tootjaspetsifikaatsioonist), siis ei tasu kohe hakata sealt firmast tellima ja hiljem selle firma kallal vinguda, et vaadake mis jama tee müüsite.
VR53 Ox.ee müüdavat ladu müüb edasi veel miljon ja üks eri firmat. Laoseis võib nulliks muutuda pea hetkega. Hiljuti siin lubasin ka ühele inimesele TomTom One XLi ja kui siis lattu vaatasin oli laosesis 0, kuigi alles natuke aega tagasi oli seal 30-40 tükki neid. Seega alati jääb oht, et see muutub hetkega. Ja see sama kuupäev võib edukalt muutuda. Kunagi müüsin ühe Mängu. Pidi ka lattu jõudma paari päevaga. Enne kui mina jõudsin tellimuse ära teha aga jõudis keegi bronnida ka selle kohe jõudva. Lõpuks ootasin pea 2 kuud seda. Pidevalt lükati kuupäeva edasi. Samas paar projketori lampi on samas tulnud väga kiiresti. Just paar päeva tagasi sain kätte ühe mis pidi jõudma alles 27.12 kohale. Samas ühte TomTomi kotti sai ka mitu kuud oodatud. EI midagi, oli rahulik klient ja viitsis ka oodata. Lõpuks just detsembri keskel jõudsime järeldusele, et vist ikka ei saa ja kandsin raha tagasi. Nüüd siis avastasin, et peagi jõuavavad kotid lattu icon_sad.gif. Nii et kahjuks on jah vähe keeruline see varustamine. Kui tahad kindla peale minna osta füüsilisest kauplusest, kus see reaalselt kohal on. Siit tulebki välja selle hinnavahe loogika. Veebipood müüb hulgimüüja ladu ja ei pea ise raha alla panema, aga kauplus ostab tooted endale lattu, paneb sinna oma raha alla ja seetõttu müüb ka kallimalt. Sinu valik ongi, kas lähed võtad kohe olemasoleva või loodad et veebipoest saab.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2007 15:48:01 vasta tsitaadiga

ox.ee reklaam oli just paar sekundit tagasi skyplus'is. icon_biggrin.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.12.2007 16:26:16 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
ox.ee reklaam oli just paar sekundit tagasi skyplus'is. icon_biggrin.gif
mitu päeva juba jookseb
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2007 17:08:24 vasta tsitaadiga

mikk36, nojah... kui nii ütled... ma kuulsin seda esimest korda. icon_biggrin.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003




sõnum 21.12.2007 20:14:21 vasta tsitaadiga

dellu kirjutas:
Kaur23 ja mis sinu arvates oleks lahendus? Firma ostaks aasta hiljem seadme täishinnaga tagasi? Hea naljakoht muidugi. Enamasti võtavad veebipoed info otse maaletooja/hulgimüüja kodukalt ja seal võib väga edukalt vigu olla. Need vead ei pruugi isegi alati maaletooja/hulgimüüja süül tulla. Näiteks on Samsungi amelikul kodulehel erinevates keeltes ühe sama printeri kohta 2 erinevat spetsifikatsiooni. Üks lubab pea 3 x suuremat jõudlust kuus. Tean näiteks juhust, kus seetõttu jäi ühel firmal terve suur kogus printereid müümata. Nii et alati on tark maaletooja kodukalt järgi kontrollida. Kindlasti veebipoodidest ostjad võrdlevad ka teiste firmade kirjeldusi ja kui ühel firmal on see teisest erinev (võib-olla isegi tootjaspetsifikaatsioonist), siis ei tasu kohe hakata sealt firmast tellima ja hiljem selle firma kallal vinguda, et vaadake mis jama tee müüsite.
VR53 Ox.ee müüdavat ladu müüb edasi veel miljon ja üks eri firmat. Laoseis võib nulliks muutuda pea hetkega. Hiljuti siin lubasin ka ühele inimesele TomTom One XLi ja kui siis lattu vaatasin oli laosesis 0, kuigi alles natuke aega tagasi oli seal 30-40 tükki neid. Seega alati jääb oht, et see muutub hetkega. Ja see sama kuupäev võib edukalt muutuda. Kunagi müüsin ühe Mängu. Pidi ka lattu jõudma paari päevaga. Enne kui mina jõudsin tellimuse ära teha aga jõudis keegi bronnida ka selle kohe jõudva. Lõpuks ootasin pea 2 kuud seda. Pidevalt lükati kuupäeva edasi. Samas paar projketori lampi on samas tulnud väga kiiresti. Just paar päeva tagasi sain kätte ühe mis pidi jõudma alles 27.12 kohale. Samas ühte TomTomi kotti sai ka mitu kuud oodatud. EI midagi, oli rahulik klient ja viitsis ka oodata. Lõpuks just detsembri keskel jõudsime järeldusele, et vist ikka ei saa ja kandsin raha tagasi. Nüüd siis avastasin, et peagi jõuavavad kotid lattu icon_sad.gif. Nii et kahjuks on jah vähe keeruline see varustamine. Kui tahad kindla peale minna osta füüsilisest kauplusest, kus see reaalselt kohal on. Siit tulebki välja selle hinnavahe loogika. Veebipood müüb hulgimüüja ladu ja ei pea ise raha alla panema, aga kauplus ostab tooted endale lattu, paneb sinna oma raha alla ja seetõttu müüb ka kallimalt. Sinu valik ongi, kas lähed võtad kohe olemasoleva või loodad et veebipoest saab.


Kas ma kirjutasin, et peab tagasi võtma ja täishinna maksma. ÕPI LUGEMA JA LÕPETA KOOL! Jutt oli selle "nurgapoe" käitumisest ja teistele hoiatamiseks. Kui ei suudeta asju kontrollida ja korrektselt toimetada, sellest siis soovitus antud asutusest eemale hoida.

Ah, sellistele pole ju mõtet asja seletada, nii kui nii lugeda ei oska.

_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004




sõnum 21.12.2007 20:34:38 vasta tsitaadiga

kaur23, kaur, nagu sa aru saad, siis enamusele ei tundu sinu lugu korda minevat. Ox.ee on asjalik firma!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 21.12.2007 20:39:16 vasta tsitaadiga

no ma üritan ka sulle seletada, et vigu ikka tuleb sisse. Olen isegi ise saatnud hulgimüüjale/maaletoojale TomTomide kohta vähemalt kolm märkust, kus info ei ole õige. Aasta hiljem nii selga karata on natuke nõme. Teisest küljest muidugi saan ka sinust aru, kui tekkis probleeme antud toote uue ostjaga, kes võis sind süüdistada pettuses. Kui selleni ei jõudnud, siis ei näe ka väga suurt probleemi. Kasutatud asja järelturus ei ole kindlasti hinnavahe nii suur.

PS kool on ammu lõpetatud, suu kasutajanime ja regamisaega võrreldes võib-olla isegi vanem icon_wink.gif. Lihtsalt vaata mitu inimest on siin palunud sul järele mõelda, enne kui aasta aega hiljem pretensioone esitad, sina hüppad lihtsalt kõigile kohe ühtemoodi selga. Võimalik, et täna isegi juba raske tõestada, mis tol hetkel müügiinfos kirjas oli või mitte. OXil ju ka pole enam täna võimalik maaletoojale/hulgimüüjale seda kaupa tagasi viia. Saadetakse täpselt samuti kuupeale. Üritangi just seletada, mismoodi need apsud tulevad ja selletõttu nüüd kohe firma maapõhja sõimata on ka nõme icon_sad.gif. Minu tööandja sealt mitmeid kordi kaupa ostnud ja meeldiv ja paindlik firma on. Meil tingimus, et ettemaksuga me ei osta, ainult siis kui kaup käes. Kui algul nõuti ettemaksu, siis peale palvet maksta peale kauba kättesaamist saadi ilusti kokkuleppele. Antud asi maksis arvatavasti kuskil 100 korda rohkem kui sinu videokaart icon_wink.gif.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003




sõnum 21.12.2007 21:32:59 vasta tsitaadiga

Mul on arve alles (tõenduseks) ja asi hakkaski sellest peale, et nad ei ole paindlikud (seoses minu selle nädalase ostuga). Ja mina pole kahjuks ainuke kel probleeme. Seega on minu kogemus teistele näiteks, selle asutusega suheldes.
_________________
seesama


viimati muutis kaur23 29.12.2007 13:23:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 26.12.2007 20:09:19 vasta tsitaadiga

dellu kirjutas:
no ma üritan ka sulle seletada, et vigu ikka tuleb sisse. Olen isegi ise saatnud hulgimüüjale/maaletoojale TomTomide kohta vähemalt kolm märkust, kus info ei ole õige. Aasta hiljem nii selga karata on natuke nõme. Teisest küljest muidugi saan ka sinust aru, kui tekkis probleeme antud toote uue ostjaga, kes võis sind süüdistada pettuses. Kui selleni ei jõudnud, siis ei näe ka väga suurt probleemi. Kasutatud asja järelturus ei ole kindlasti hinnavahe nii suur.

PS kool on ammu lõpetatud, suu kasutajanime ja regamisaega võrreldes võib-olla isegi vanem icon_wink.gif. Lihtsalt vaata mitu inimest on siin palunud sul järele mõelda, enne kui aasta aega hiljem pretensioone esitad, sina hüppad lihtsalt kõigile kohe ühtemoodi selga. Võimalik, et täna isegi juba raske tõestada, mis tol hetkel müügiinfos kirjas oli või mitte. OXil ju ka pole enam täna võimalik maaletoojale/hulgimüüjale seda kaupa tagasi viia. Saadetakse täpselt samuti kuupeale. Üritangi just seletada, mismoodi need apsud tulevad ja selletõttu nüüd kohe firma maapõhja sõimata on ka nõme icon_sad.gif. Minu tööandja sealt mitmeid kordi kaupa ostnud ja meeldiv ja paindlik firma on. Meil tingimus, et ettemaksuga me ei osta, ainult siis kui kaup käes. Kui algul nõuti ettemaksu, siis peale palvet maksta peale kauba kättesaamist saadi ilusti kokkuleppele. Antud asi maksis arvatavasti kuskil 100 korda rohkem kui sinu videokaart icon_wink.gif.


mina tuletan aga kõigile meelde, et meie seaduste järgi on pretensioonide esitamise tähtaeg kaks aastat... ning ausalt-öeldes ei huvita mitte kedagi see, kuidas OX selle kaubaga edasi käitub, sest ostjal on ostu-müügi leping sõlmitud justnimelt konkreetse veebipoega, mitte maaletoojaga, veel parem, mitte tootjaga...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chino
HV kasutaja
Chino

liitunud: 29.07.2005




sõnum 27.12.2007 22:24:21 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
mina tuletan aga kõigile meelde, et meie seaduste järgi on pretensioonide esitamise tähtaeg kaks aastat... ning ausalt-öeldes ei huvita mitte kedagi see, kuidas OX selle kaubaga edasi käitub, sest ostjal on ostu-müügi leping sõlmitud justnimelt konkreetse veebipoega, mitte maaletoojaga, veel parem, mitte tootjaga...


Ma kujutan ette, et see ostumüügi leping on sõlmitud justnimelt artikli nime peale ja mitte täis spetsifikatsiooni peale (a'la mis tüüpi mälud), vb muidugi kaur23 saab näidata HV rahvale arvet (kas seal on märgitud mis mälud on), aga ma muidugi väga kahtlen, et seal on täis spetsifikatsioon. Igatahes sellisel juhul võiks vb kaevata tootjale, miks neil oli eksitav info, aga mitte edasimüüjale. Aga igatahes aasta hiljem on küll väga hilja kurtma minna ja pealegi GDDR2 ja GDDR3 pole peaaegu s****gi vahet v.a. voolutarve ja TDP, nii, et kui sa pole alkaiida võitleja kuskil 50 kraadises koopas, siis väga ei tohiks kottida icon_lol.gif

_________________
When the things get fo real, my warm heart turns cold
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003




sõnum 28.12.2007 13:02:49 vasta tsitaadiga

Kui huvi peaks pakkuma, siis arve on siin.
http://www.minupildid.ee/main.php/users/kaur23/elektroonika/IMG_0001.jpg.html

_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chino
HV kasutaja
Chino

liitunud: 29.07.2005




sõnum 28.12.2007 14:23:27 vasta tsitaadiga

Nojah, tõepoolest arvel on märgitud kindel mälu tüüp, nii et ma saan ka pahameelest aru, aga raske on pooli võtta, kas see oli poe typo, või MSI jagas valeinfot. Selline Fifty-Sixty olukord jällegi. Samas tõesti, klient ei tohiks süüdi olla. Kuid uuele omalikule sooviks ikka kindlameelsust, kindlasti tuleb veel palju ja palju jama välja, mis eelnevast omanikust maha jäänud.
_________________
When the things get fo real, my warm heart turns cold
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 28.12.2007 21:50:31 vasta tsitaadiga

kaur23 kirjutas:
Kui huvi peaks pakkuma, siis arve on siin.
http://www.minupildid.ee/main.php/users/kaur23/elektroonika/IMG_0001.jpg.html


kui arvel mälutüüp kirjas, siis vuta-vuta poodi ja nõuad ümbervahetamist või raha tagasi... kui pood ei nõustu, siis vuta-vuta tarbijakaitsesse... vahepeal võid lasta veel kaardile mõnes muus arvutipoes "sõltumatu ekspertiisi" teha ja tõestada, et mälud ka reaalselt DDR2 on, ka ekspertiisi peab pood sulle kinni maksma, eeldusel, et need mälud ka tegelikult ddr2 on... ja sinu kui tarbija mure ei pea olema see, et poel pole kaardiga midagi teha...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004




sõnum 28.12.2007 23:23:00 vasta tsitaadiga

Kiire uuring näitas, et reeglina on 7600GS tehtud DDR2-ga, aga Galaxy, Inno3D jne omad on DDR3-ga.
MSI pole aga DDR3-ga 7600GS-isid tootnud. Ma arvan, et said siiski õige toote.
Samas ka tootekirjelduses nende hinnakirjas oli kah selline näpukas või äkki oli ainult arvel "kala"?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 29.12.2007 02:50:35 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
kaur23 kirjutas:
Kui huvi peaks pakkuma, siis arve on siin.
http://www.minupildid.ee/main.php/users/kaur23/elektroonika/IMG_0001.jpg.html


kui arvel mälutüüp kirjas, siis vuta-vuta poodi ja nõuad ümbervahetamist või raha tagasi... kui pood ei nõustu, siis vuta-vuta tarbijakaitsesse... vahepeal võid lasta veel kaardile mõnes muus arvutipoes "sõltumatu ekspertiisi" teha ja tõestada, et mälud ka reaalselt DDR2 on, ka ekspertiisi peab pood sulle kinni maksma, eeldusel, et need mälud ka tegelikult ddr2 on... ja sinu kui tarbija mure ei pea olema see, et poel pole kaardiga midagi teha...


Laos tekkinud viga tootekirjelduse sisestamisel tõenäoliselt. Kus kohas on see kirjas, et vahendaja peab kinni maksma mingi X tegijate poolt tehtud ekspertiisi? - Kui OX ei usu või kirjalikult keeldub vahetamisest, alles siis võid "expertiisi" teha. Enne seda tee palju tahad, ei maksa keegi midagi sulle kinni.
Tootja kodulehel kirjas, et antud toode on DDR2
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chino
HV kasutaja
Chino

liitunud: 29.07.2005




sõnum 29.12.2007 03:44:33 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
MSI pole aga DDR3-ga 7600GS-isid tootnud.

Chidori kirjutas:
Tootja kodulehel kirjas, et antud toode on DDR2


Praegu on kirjas jah et on DDR2 aga kas ka aasta aega tagasi oli, selles on küsimus.

_________________
When the things get fo real, my warm heart turns cold
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003




sõnum 29.12.2007 13:27:26 vasta tsitaadiga

Saigi aasta tagasi otsitud nVidia toodet DDR3 mäludega spetsiaalselt. Ei olnud mahti tookord kaupa süüvida, naine pakkis kaardi ära ja nii ta kingituseks läkski. See tuli alles nüüd välja, kuna sooviti arvuisse teist kaardi lisaks SLI jaoks.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.