Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 17:41:32 vasta tsitaadiga

aga keegi, kes patchi teinud, saab osta uusi autosi?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 19:57:47 vasta tsitaadiga

Sama siin, vastastel on, ise ei saa osta (müügimees pole müüki pannud ju siis).
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 23.12.2007 21:37:26 vasta tsitaadiga

Kuidas neid autosi valida saab LAN'nis? icon_neutral.gif et annab suvaliselt, aga enda autosi võtta ei saa
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 23.12.2007 21:38:03 vasta tsitaadiga

Andke keegi töötava patchi link ja see link ka !mida! uuendada on vaja kasvõi Ps'i kaudu. icon_wink.gif
Ma ühte patchi proovisin aga see keeras koguteema tuksi. Pidin uuesti installima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 22:11:44 vasta tsitaadiga

HiTek kirjutas:
Andke keegi töötava patchi link ja see link ka !mida! uuendada on vaja kasvõi Ps'i kaudu. icon_wink.gif
Ma ühte patchi proovisin aga see keeras koguteema tuksi. Pidin uuesti installima.


installi mäng uuesti, kohe installi patch ja siis edasi seda muud kraami. Mina sain endal nii tööle vähemalt.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 23.12.2007 22:26:57 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
HiTek kirjutas:
Andke keegi töötava patchi link ja see link ka !mida! uuendada on vaja kasvõi Ps'i kaudu. icon_wink.gif
Ma ühte patchi proovisin aga see keeras koguteema tuksi. Pidin uuesti installima.


installi mäng uuesti, kohe installi patch ja siis edasi seda muud kraami. Mina sain endal nii tööle vähemalt.

Jaga linke. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 10:21:23 vasta tsitaadiga

HiTek kirjutas:
striker13 kirjutas:
HiTek kirjutas:
Andke keegi töötava patchi link ja see link ka !mida! uuendada on vaja kasvõi Ps'i kaudu. icon_wink.gif
Ma ühte patchi proovisin aga see keeras koguteema tuksi. Pidin uuesti installima.


installi mäng uuesti, kohe installi patch ja siis edasi seda muud kraami. Mina sain endal nii tööle vähemalt.

Jaga linke. icon_rolleyes.gif


siin oli ennem mingi torrenti link, aga enam ei leia...aga proovi torrentist midagigi otsida.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 24.12.2007 11:31:39 vasta tsitaadiga

Torrent mul ei toimi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 11:41:11 vasta tsitaadiga

siis ei tea
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 13:18:27 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, iga kategooria (sõidu, nagu drag, grip jne) parimad autod, mida nagu võiks osta.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.12.2007 13:39:07 vasta tsitaadiga

Drag: Corvette C6 või Viper.
Grip: Evo X
Speed: 4veoline Porsche mingi
Drift: RX-7

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 13:49:47 vasta tsitaadiga

Hetkel endal nii:

Drag: Corvette Z06 (pole päris see, mida ootasin)
Grip: Nissan GT-R (väga mõnus masin minu meelest)
Speed: Viper SRT10 (juhitavusega probleeme)
Drift: Infinit G35 (pole veel eriti nagu lahjaks jäänud, kui siis natukene)
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 24.12.2007 13:54:15 vasta tsitaadiga

Drag: Pagani Zonda
Grip: Subaru, Mitsubishi või Nissan
Speed: Lamborghini, Audi TT, GT3
Drift: Mazda RX7/RX8

icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.12.2007 13:55:03 vasta tsitaadiga

Parim Grip auto peaks olema Nissan GT-R. Selle autoga saab ikka imesid teha kurvides. Ainus puudus on tal väike tippkiirus (Skyline'iga võrreldes). Peale GT-R'iga sõitmist oli Skyline'iga ringrada sõites närvid suht pingul (Skyline tõmbles ja kiirendas räigelt GT-R'iga võrreldes).
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.12.2007 14:00:06 vasta tsitaadiga

GRIP: Evo X
Drag: Supra & Zonda
SPeed: Skyline
Drift: RX8

hetkel mul nii.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 14:13:13 vasta tsitaadiga

GRIP: Evo X
Drag: Supra, Zonda, wheelie jaoks challenger
SPeed: Lamborghini Gallardo vms
Drift: RX7

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.12.2007 14:14:39 vasta tsitaadiga

kurat pidin otsast pihta hakkama, kuna olin kogemata peale patchi panekut save üle salvestanud thumbs_down.gif
grip sõidud on ulme lihtsad, kui seda rohelist ideaaltrajektoori ja pidurdusmärguannet jälgida icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 15:20:54 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kurat pidin otsast pihta hakkama, kuna olin kogemata peale patchi panekut save üle salvestanud thumbs_down.gif
grip sõidud on ulme lihtsad, kui seda rohelist ideaaltrajektoori ja pidurdusmärguannet jälgida icon_biggrin.gif


võta need TC ja SM maha, siis hakkab juba rohkem libisema kurvides ja teeb asja põnevamaks thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.12.2007 16:43:39 vasta tsitaadiga

Grip-EvoX
Drag-GT500
Speed-M3 e92
Drift-M3 e36
thumbs_up.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 16:50:14 vasta tsitaadiga

Mäng ka läbi nüüd. Oma 2 kuud sai tasapisi mängitud.

Grip - 240sx (lõpp kiskus isegi suht raskeks ,sest masin üle 250 ei läinud)
Drag - Corvette C6 (Üli kerge oli sellega algusest peale.)
Speed - RX7 (Lõpp kiskus raskeks ,sest jõudu oli vähe)
Drift - RX8 (suht kerge oli)

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.12.2007 18:10:51 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
libe kirjutas:
kurat pidin otsast pihta hakkama, kuna olin kogemata peale patchi panekut save üle salvestanud thumbs_down.gif
grip sõidud on ulme lihtsad, kui seda rohelist ideaaltrajektoori ja pidurdusmärguannet jälgida icon_biggrin.gif


võta need TC ja SM maha, siis hakkab juba rohkem libisema kurvides ja teeb asja põnevamaks thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
mida sa ajad icon_rolleyes.gif
need mul on maas. lasen king raskusastmega
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.12.2007 18:24:31 vasta tsitaadiga

ot rx7 on rx8'st parem driftis? kuidas ja miks?
rx8 kohta midagi halba küll ei oska hetkel öelda , kõik on level3 pandud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 24.12.2007 18:55:09 vasta tsitaadiga

Teoorias peaks RX7 olema parem, kuna on RX8'st mõnevõrra kergem, st hobujõude on kg kohta rohkem. Aga suurt vahet olla ei tohiks.

Endale hetkel sellised masinad sümpaatsed:
Grip: GT-R või 911 Turbo
Drag: Shelby GT500
Drift: RX7
Speed: Murcielago
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 19:07:17 vasta tsitaadiga

kasutan ka rx8 driftis. Suht hästi juhitav ning jõudu on tal piisavalt thumbs_up.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 24.12.2007 19:28:59 vasta tsitaadiga

Alustasin ise ka uuesti, praegu on dragis Shelby GT500, aga kurat sellega on üpriski võimatu head wheelie distantsi saada, koguaeg jääb 50m kanti, mõned korrad on tulnud ~150m. Hästi viskab noka üles küll, aga kukub sama kiiresti krt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 24.12.2007 19:29:04 vasta tsitaadiga

Grip: Evo X
Drag: GTO '65
Speed: Evo X
Drift: RX7
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 20:31:58 vasta tsitaadiga

Mida wheeli jaoks kasutada... mingit usa rauda kindlasti, aga mida täpsemalt?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 20:46:03 vasta tsitaadiga

Hakkan kah kohe mängima, vaatab, mis saab, üle kuu aja kindlasti pole mängu tööle pannud juba icon_rolleyes.gif
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 24.12.2007 21:11:20 vasta tsitaadiga

Ganja, kui nokk hakkab alla vajuma, pane nitrot. Ise saan wheelies stabiilselt üle 300m sellesama masinaga - kasutan umbes sellist tuuningut, nagu üks hea inimene mõned leheküljed tagasi postitas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 21:12:10 vasta tsitaadiga

Ma uninstallisin mängu, kui pole korraliku rauda millega mängida, pole mõtet eriti. beer_yum.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 24.12.2007 21:17:33 vasta tsitaadiga

Mis kamm sellega on kui kõiks sõidud on tehtud, aga speed king ja drift kingi challengida ei saa ? Peab vist kõik ära omama :S
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 24.12.2007 22:05:06 vasta tsitaadiga

No bljää, miljondet korda üritan seda race day'd ära teha, mis on on enne seda Grip kingi. Autoks Subaru WRX kõik stage 3 jupid aga igas sõidus on mingisugune padla oma 911 Turboga, kellest mitte kuidagi mööda ei saa. Ainuke variant on vist osta parem auto, sest kuskil ei saa stage 4 juppe võidetud, pidevalt insurance markerid, mingid mõttetud 2.5 kilosed rahad või siis ammu unustatud autodele mingid stage 2 jupid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.12.2007 23:55:52 vasta tsitaadiga

Skyline'iga omasin pooleks selle Raceday. Grip Kingile tegin pähe GT-R'iga.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 01:10:10 vasta tsitaadiga

Mul on Viper SRT10 ja vaja sellele RYO kunnile speedis pähe teha.... higistasin mis hirmus kuid natsi jääb puudu, mis tegema peaksin? Uue, parema auto ostma? Hetkel pappi 276,360 ja viper eest müügiga saaks veel 83,270 juurde.

EDit: krt kõrvaharud tegemata icon_biggrin.gif teen hoopis neid


viimati muutis xheix1712 25.12.2007 01:14:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2007 01:12:29 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Mis kamm sellega on kui kõiks sõidud on tehtud, aga speed king ja drift kingi challengida ei saa ? Peab vist kõik ära omama :S


Huvitaks samuti...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 01:38:13 vasta tsitaadiga

peab vähemalt 10 drift rajal rekordi üle tegema icon_rolleyes.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2007 01:43:23 vasta tsitaadiga

Ei selles ei ole asi, kuna kui need tegemata siis ta näitab seal mitu rekordit tehtud 10st.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 09:44:47 vasta tsitaadiga

Hmm, siis tegemist mingi bugiga vast, alati võib reinstalli proovida ja kui see ei aita tuleb järgmisest patchist abi loota. muidugi EA pro striidi foorumist võib kah abi otsida.
Enivei sai nüüd oma lõbuks veidike proovitud niimoodi karjääri teha, et kasutan kõigis alades sama masinat, ehk siis hetkel on mul karjäär kus on 4 chargerit. Üllatavalt hea drifti auto ilma mingi tuuninguta, speed on kah suht koba, dragist pole mõtet rääkidagi, hetkel stage3 junid ainult ja pole viitsinud seadistusega eriti kaua mässata ja juba 6.9 ajad. Samas gripi sõidud on üsna keeruliseks muutunud, vaja seadistus paremini paika saada, vähemalt pole alajuhitavus probleem mida kiire pedaaivajutusega korrigeerida ei saa;)

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.12.2007 15:17:53 vasta tsitaadiga

hmm. 1.1 patchiga on asi paremini jooksma saadud ?
1024x768 kõik off ja caril kõik high jookseb nüüd kenasti 30fps .
enne patchimist pidi 800x600 olema , et sama saaks :S
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.12.2007 16:04:58 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
hmm. 1.1 patchiga on asi paremini jooksma saadud ?
1024x768 kõik off ja caril kõik high jookseb nüüd kenasti 30fps .
enne patchimist pidi 800x600 olema , et sama saaks :S
jah, aga mul on nüüd kõik on oder off, aga ikka 30fps icon_mad.gif
ehk siis jookseb sitemini
on ikka hästi aru saada, kui jookseb 45fps asemel 30fps icon_evil.gif

iagatahes lasin patchi maha ja alustasin uut kärjääri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabu-kabu
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2005




sõnum 25.12.2007 21:30:04 vasta tsitaadiga

mina ise kasutan:
drag: Zonda (1/4miil alla 7 sekundi ja 1/2miil alla 11 sekundi ning wheelie miskine 350m+ icon_smile.gif)
speed: Viper, aga hetkel yritan omale murcielagot sobivaks tuunida
grip: evo X
drift: see oli mul pikka aega probleemiks, algul oli GTO, siis kui see lahjaks j2i siis ossin ford GT(sitt ost), ja kingile tegin p2he 911 gt2 aparaadiga

tegemata on veel speed king ja showdown king. muidugi v6iks keegi soovitada parimat speed masinat.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2007 21:35:57 vasta tsitaadiga

Speedi ja gripi parim on vast Evo X. Olen mitmeid läbi proovinud aga midagi paremat pole kohanud.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.12.2007 00:37:02 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Speedi ja gripi parim on vast Evo X. Olen mitmeid läbi proovinud aga midagi paremat pole kohanud.
parim speed icon_razz.gif
http://jeffareid.net/nfsp/nps911hr.wmv
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 16:56:32 vasta tsitaadiga

Mul selle mänguga selline probleem, et sain alguses natuke mängida, aga nüüd enam ei saa. Nimelt sõitu loadides viskab desktopile. Milles probleem võib olla?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T00m25
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 26.12.2007 17:09:56 vasta tsitaadiga

haa, tõmbasin ka selle mängu icon_biggrin.gif, video oli päris hea jne, aga ingame oli ikka jumala saast icon_biggrin.gif, pmst kõik oli low peal ehk ni sitt kui olla sai icon_biggrin.gif, ei viitsi eriti mängida nii kui jama graafika on...ühe sõidu tegin ja siis tsau-pakaa..uninstall icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 26.12.2007 17:13:38 vasta tsitaadiga

T00m25, äkki sa ei tea,et HV-s on piraatlus keelatud
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T00m25
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 26.12.2007 17:20:46 vasta tsitaadiga

umm, ei teadnud jah, sry..minu viga
siin on kõigil originaalplaadid icon_question.gif icon_biggrin.gif tss.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 26.12.2007 17:21:50 vasta tsitaadiga

HAIGE PATCH on icon_confused.gif Sirge peal pöörata ei saa auto sõidab ikka otse sis kurvides ainult hakkab pöörama mingi väga haige ja sis ei pööra ka nii kuidas mina tahan vaid laseb teatud maa pöörata... enne patchi polnud mingit sellist probleemi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 26.12.2007 17:36:50 vasta tsitaadiga

Keegi teab öelda, millal ja kus neid stage 4 juppe saab võita?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.12.2007 18:34:11 vasta tsitaadiga

Kellogg's kirjutas:
Keegi teab öelda, millal ja kus neid stage 4 juppe saab võita?
siis kui stage 1,2,3 on kõik võidetud icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.