Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 19:34:39 vasta tsitaadiga

No mul on ide. Igatahes proovinud ja ei mahu. Ketta panen ikka teistpidi, otsapidi kaane pole pannes jäävad juhtmed ikka paistma... Suht pedantlik selle koha pealt. Parem olgu seal kolmetollises slotis.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 23:31:03 vasta tsitaadiga

Nonii, toimus väike upgrade. Vahetasin oma vana Athlon 64 prose, epoxi plate ja mälud uute vastu. Praegu siis tiksub sees see värk, mis mul profiilis.
Ma tean, et juhtmed on segamini, aga nii pisikeses kastis ei suutnud ma neid paremini sättida. Kõvakte juurde pääsemiseks peab juba jebima nagu automehhaanik, kes võtab mootorit summuti kaudu lahti. Nii nad siis on. Suht koledasti. Kast ise on juba korduvatest edasi-tagasi liigutamistest kõvasti kriipida saanud.
Eks andke tuld ja kritiseerige icon_biggrin.gif

NB! See kast on kunagi ordist ostetud, odavaim, mis letist saada oli. AC klepsu panin niisama peale, kui mul AC jahutus eelmisel süsteemil oli.
Kast küljelt:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kast eest:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2007 01:29:09 vasta tsitaadiga

Pleksist toitekas?!

Täitsa ulme asi.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.11.2007 04:46:06 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Pleksist toitekas?!
Täitsa ulme asi.

Esimest korda näed sellist? icon_rolleyes.gif Tegemist selle toitega: http://urcomputer.co.nz/index.php?main_page=product_info&products_id=589
Endal oli kunagi ka selline. Ega see plastik ei ole EMI suhtes eriti tervislik.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2007 08:24:37 vasta tsitaadiga

Välismaistes foorumites ja niisama on ikka ennem silma jäänud aga Eestis näen esimest korda. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 08:56:20 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Välismaistes foorumites ja niisama on ikka ennem silma jäänud aga Eestis näen esimest korda. icon_biggrin.gif

Et sa teaksid, siis tegu suht juustu toitega. Pärit on see minul aastast 2005 ja HV's on sellenimineline teemaarenduski olemas.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=187596&highlight=atrix

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.11.2007 11:05:34 vasta tsitaadiga

koputaja, palju kasti kaane ja prose jahutuse vahel ruumi jääb? Pilti vaadates tundub, et mitte eriti palju. icon_biggrin.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 11:15:42 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
koputaja, palju kasti kaane ja prose jahutuse vahel ruumi jääb? Pilti vaadates tundub, et mitte eriti palju. icon_biggrin.gif


No kuskil 1,5 cm icon_biggrin.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.12.2007 19:35:25 vasta tsitaadiga

Väike muudatus.
Chieftec polnud piisavalt bling bling mu jaoks siis võtsin uue kasti. icon_smile.gif



Vaatamata bling bling välimusele jätab korpus ikkagi odava mulje katsudes, pildilt on isegi viga näha, ebatäpne. icon_neutral.gif
Tegemist on selle korpusega siis kui kedagi huvitab: http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=23&menyy_id=23&action=look&lookid=10026
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 20.12.2007 19:39:32 vasta tsitaadiga

Evil pääris kena kast thumbs_up.gif
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 20.12.2007 19:46:57 vasta tsitaadiga

Vot mina ei saa aru, mis kõik selles korpuses nii erilist näevad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.12.2007 19:53:19 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Vot mina ei saa aru, mis kõik selles korpuses nii erilist näevad? icon_rolleyes.gif


Ma ka ei saa aru. icon_lol.gif Lihtsalt kõik need värvid ja muu bla bla bla maybe. icon_rolleyes.gif
Kui nüüd võtta siis võtaksin teise raidmax korpuse aga jah, TT on parem. icon_smile.gif TT Shark ja Kandalf/Armor on väga head, vett hea ehitada sisse ja ruumi piisavalt. icon_rolleyes.gif
Tänud, etc87.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 20:00:07 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Väike muudatus.
Chieftec polnud piisavalt bling bling mu jaoks siis võtsin uue kasti. icon_smile.gif



Vaatamata bling bling välimusele jätab korpus ikkagi odava mulje katsudes, pildilt on isegi viga näha, ebatäpne. icon_neutral.gif
Tegemist on selle korpusega siis kui kedagi huvitab: http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=23&menyy_id=23&action=look&lookid=10026
ub3r l33tz0r 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 20.12.2007 20:02:18 vasta tsitaadiga

Ise eelistan kidlasti raidmax-le chieftec-i fulltowereid või mõnda antec-i... icon_rolleyes.gif
Aitab teemavälisest jutust, vähemalt on vesi koos sisuga ilus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 23:23:06 vasta tsitaadiga

Minu arvuti kast siis on selline:

Kastiks on Chieftec BA-01

Pilt 1
Pilt 2
Pilt 3
Pilt 4
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 23:50:47 vasta tsitaadiga

mul sama korpus müüa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.12.2007 00:50:27 vasta tsitaadiga

Mehikene, mürasummutus matti kulus vist päris palju?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 00:53:03 vasta tsitaadiga

AJ, kunagi pole mürasummutust liiga palju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.12.2007 01:01:12 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
AJ, kunagi pole mürasummutust liiga palju thumbs_up.gif

Kui emaplaat enam kasti ei mahu, siis on kindlasti liiga palju märasummutus matti. icon_wink.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 01:02:01 vasta tsitaadiga

Evili kast on ülikena ,aga see külje kaas tundub küll suht lapergune icon_rolleyes.gif

Minu codegen tundub puhtam icon_biggrin.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 09:41:07 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Mehikene, mürasummutus matti kulus vist päris palju?


Ei kulnud vägapalju, ostsin 2 komplekti Photopoint poest, natuke jäi ylegi.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 11:21:33 vasta tsitaadiga

see korpus on summutamatagi suhteliselt vaikne.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 11:53:43 vasta tsitaadiga

nüüd on ta veel vaiksem icon_biggrin.gif , aga kõvaketas kostub ikka päris kõvasti, need plastik kyljed mis kõvaketast seal sees hoiavad, kipuvad plärisema, tuli miski svammi kuhugi natuke lükata siis sai selle plärina ära
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.12.2007 19:18:34 vasta tsitaadiga

Mehikene, päris head vesijahutuse jubinad sul. thumbs_up.gif Mis sul load on E6600 @ 3,4ghz? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 19:30:06 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Mehikene, päris head vesijahutuse jubinad sul. thumbs_up.gif Mis sul load on E6600 @ 3,4ghz? icon_rolleyes.gif


Mul suht kõrge voldi peal see (1.55v) icon_biggrin.gif, aa idle on miski 43 ning load jääb sinna 55 kanti umbes vist, pole täpselt vaadand aa miskit sellist ta on
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.12.2007 15:17:52 vasta tsitaadiga

Mehikene kirjutas:
nüüd on ta veel vaiksem icon_biggrin.gif , aga kõvaketas kostub ikka päris kõvasti, need plastik kyljed mis kõvaketast seal sees hoiavad, kipuvad plärisema, tuli miski svammi kuhugi natuke lükata siis sai selle plärina ära

Need plast liistud annavd jah ketta vibea hästi korpusesse eadsi. thumbs_down.gif Mina lahendasin selle probleemi kummi ja kahepoolse teibiga

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 17:59:37 vasta tsitaadiga

Enda ehitatud keis ka siis...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=344823
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 23.12.2007 00:10:30 vasta tsitaadiga

Minu eelmine lol "casemodiga" kast icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Ning uus ja kõvasti stiilsem Antec P182

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramses007
HV kasutaja
ramses007

liitunud: 07.05.2007




sõnum 23.12.2007 00:25:34 vasta tsitaadiga

Üli äge korpus see Antec P182 kust said ja välja käisid? icon_rolleyes.gif
_________________
MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 23.12.2007 00:41:46 vasta tsitaadiga

hmm, zebra.ee'st tellisin, nii poolteist kuud tagasi. Oli ainuke koht kust ma suutsin selle välja nuhkida siis. umbes 2200.- aga ooteaeg oli ka üle 2 nädala. Ootamine ja hind tasus ära ma ütleksin. Mulle meeldib thumbs_up.gif Vaike ja kena, ilma üleliigse jurata nagu enamus korpuseid mis hetkel müügil.

Vaata ka siia teemasse : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=350462&start=0 Arutavad seal just selle korpuse üle natukene.

HV lehelt otsides leiab ka selle aga ma ei tea kuidas on tegeliku kättesaadavusega : https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Korpused/64376/

Edit: Erinevuste kohta peab keegi targem midagi ütlema, pole 180' näinud. Väike google ja üks koht : http://www.tomshardware.co.uk/forum/240022-10-antec-p180-p182 Loe sealt, tundus olevat kirjas asju.

tsitaat:

http://hardware.gotfrag.com/portal/story/38252/?spage=2

* The fan speed controllers for the upper two fans can now be accessed on the back of the case without opening the case up.
* There are rubber grommets/holes built into the back of the case for water cooling. In the SE model of the case(not featured here) there is a flexible snake light built in the case.
* The back panel where the motherboard mounts is now offset in further to allow for better cable management behind it.
* There are new routes for cables that have been cut in besides the motherboard and the frame of the case.


Hmm seal lehel on üleõldse selle korpuse kohta super review: Soovitan http://hardware.gotfrag.com/portal/story/38252/?spage=1

Ülevaate kirjutaja hinnang: 9.8 out of 10

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !


viimati muutis miq1988 23.12.2007 01:03:17, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 00:44:33 vasta tsitaadiga

Mis erinevused tal P180-st on?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 23.12.2007 13:03:39 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mis erinevused tal P180-st on?

Tal on vesijahuti augud tehtud, fan kontroller taha üles pandud ja veel mõned lisa icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 14:39:24 vasta tsitaadiga

Kõik tore aga krt see ei meeldi, et toiteka kaablid peavad rõvedalt alt üles jooksma, eriti emaplaadi 24pin. Ei saa kudagi ära ka peita. Tee oma kasti sisemusest pilti.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 23.12.2007 14:51:39 vasta tsitaadiga

Minu kasti sisu on pähh icon_biggrin.gif ma ei viitsinud korralikult vedada, mul suvalt üle veetud osad.
Netist leitud üks pilt, juhtmed veetud suht emaplaadi tahant nii nagu ongi mõeldud, emaplaadi taga suurem ruum ja klambrid kaablite kinnitamiseks....

Spoiler Spoiler Spoiler


Ma nii korralik ei olnud kui see pilt siin oli..

Ei tahtnud/osanud/viitsinud rohkem

aga 2 pilti siis:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


4jas edit icon_biggrin.gif : kuradi esipaneeli audiokaabel on 5cm liiga lühike, et mujalt vedada. vb kui hästi oleks teinud oleks saanud tagant emaplaadi ja korpuse vahelt kuskilt läbi pressida.

Ning kas 8800 gtx vms suured kaardid on tõesti nii suured et peab keskmise sahtli ära võtma ? hetkel 8500gt sees.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !


viimati muutis miq1988 23.12.2007 16:20:40, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.12.2007 14:53:43 vasta tsitaadiga

miq1988, väga ilus. thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.12.2007 16:48:51 vasta tsitaadiga

miq1988, kena. Eriti võrreldes vana kastiga. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 17:17:33 vasta tsitaadiga

Seest pead seda rõvedat plekki kudagi ära peitma vms icon_razz1.gif Kudagi väga odava mulje jätab. Pleksiklaasiga ple nii hull.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 19:44:18 vasta tsitaadiga

miks ma kellegi pilte ei näe, mingi !spoiler! on icon_neutral.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 23.12.2007 19:45:13 vasta tsitaadiga

kutsa99, Vajuta selle peale... Sõna "Spoiler" peaks juba kõik ütlema.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.12.2007 21:41:11 vasta tsitaadiga

Ilus kast see Antec thumbs_up.gif
Beesting vist pakub Anteci kaste kui ma ei eksi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 17:24:04 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Üks vägahea P182 erinevus P180'st on see, et saab routida kaablid emaplaadi tagant, mitte korpuse seest. See eeldab nati pikemaid kaableid toitekal aga muidu tulemus on hea.
Spoiler Spoiler Spoiler

Vana toiteka, video ja cooleriga pilt, nüüd nati vähem kaableid ja tsipa stiilsem.


viimati muutis Syncmahv 25.12.2007 17:41:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 01:21:16 vasta tsitaadiga

Syncmahv, tõesti lahedalt puhas välimus seest thumbs_up.gif

ise olen kolinud säärastelt suurtelt korpustelt ymber SFF tyypi kastidesse
hetkel Antec´i NSK3400 seeria... ikka tõsiselt väiksem eelmisest korpusest
mõõtmed ~ 35cm x 35,5cm x 20cm (kõrgus x sügavus x laius)

kui kaablid ka vähe korralikumalt korraldatud saaks, viskaks isegi picid yles

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.02.2008 16:03:10 vasta tsitaadiga

Vana Chieftec:
Spoiler Spoiler Spoiler

Patrioot: icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Kaamera on ikka uskumatult sitt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.02.2008 16:53:17 vasta tsitaadiga

Evil, kena. thumbs_up.gif Plaanisin ka oma kasti sisu mustaks teha aga laiskus sai võitu. icon_lol.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.02.2008 10:27:47 vasta tsitaadiga

Evil asi läks ikka palju kenamaks thumbs_up.gif Endal ka plaanis kast seest matt-mustaks teha. Hea ,et kasutasid just matt-musta, sest läikiv jääb väga kole imo.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 15.02.2008 19:16:57 vasta tsitaadiga

Minu korpus siis http://gallery.soit.ee/main.php?g2_itemId=7400
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 15.02.2008 20:30:56 vasta tsitaadiga

rihard, ma vaatan, et sul päris palju vente,kuidas ka lärmiga lood on?
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.02.2008 20:54:41 vasta tsitaadiga

rihard kirjutas:
Minu korpus siis http://gallery.soit.ee/main.php?g2_itemId=7400

Kena kast imo beer_yum.gif Mis LCD sul seal ees on?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 18.02.2008 13:35:43 vasta tsitaadiga

Praegu lärmab suht julmalt ning üks ventikas tuleb välja vahetada. Hetkel 9 ventikat icon_lol.gif LCD on Optrex-si oma kui mu mälu ei peta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 18.02.2008 17:24:58 vasta tsitaadiga

rihard, aga on vajadus 9 vendile?
Muidu soliidne kast thumbs_up.gif

_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.