Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 20:43:37 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
be happy, ei viitsind panna alguses

praegu ka pole icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 20.12.2007 20:44:52 vasta tsitaadiga

on ju icon_biggrin.gif ? sa mõtled et spoileri alla pilti we ? või mis moodi sa tahad icon_biggrin.gif ?
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 20:45:40 vasta tsitaadiga

seda linki näed ainult sina.. teised tahavad seda "compare url"-i icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 20.12.2007 21:09:09 vasta tsitaadiga

Ma küll näen boss.gif 11869
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 01:45:42 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mustmiljonindatkorda ÕPPIGE LINKIMA icon_idea.gif

Tõepoolest icon_rolleyes.gif
Kui Futuremark ORB-s sisse logitud siis:Project Manager-->Vajaliku skoori taha Published kasti linnuke ja ekraani allosas Update.Siis lihtsalt vajaliku skoori juurest Compare URL realt aadress copy-paste siia.Lihtne ju thumbs_up.gif (ostetud 3dmark jms kasutajad saavad avaldada piiramatu arv projekte.Tasuta kasutajad ainult ühe korraga)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 02:28:04 vasta tsitaadiga

link :: AMD Catalyst 7.12 Released

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/aiwradeonx-xp
XP OK
_____________________________
XP-ga üks värske skoor ka
10116
Cat7.12
Opty 2.9
2G ram
2900PRO core800 mem 950
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K.K
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2007




sõnum 21.12.2007 07:53:33 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/orb/resultanalyzer.jsp?projectType=14&XLID=0&UID=12836197
Mida KANNI??
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_question.gif icon_question.gif
Edit:
Mul väike kala sellega

igastahes:

3DMark Score 1938 3DMarks
SM 2.0 Score 745 Marks
SM 3.0 Score 667 Marks
CPU Score 1745 Marks


Processor AMD Sempron(tm) Mobile 2311 MHz

Physical / Logical CPUs 1 / 2

MultiCore 2 Processor Cores

HyperThreading N/A

Graphics Card NVIDIA GeForce 8500 GT

Graphics Driver NVIDIA GeForce 8500 GT

Linked display adapters No

DirectX Version 9.0c

System Memory 2048 MB

Disk Space 305.25 GB

Motherboard Manufacturer Gigabyte Technology Co., Ltd.

Motherboard Model M57SLI-S4

Operating System Microsoft Windows XP


viimati muutis K.K 21.12.2007 08:29:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 08:09:59 vasta tsitaadiga

K.K, õpi lugema icon_idea.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 21.12.2007 10:13:02 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Winterwind kirjutas:
mustmiljonindatkorda ÕPPIGE LINKIMA icon_idea.gif

Tõepoolest icon_rolleyes.gif
Kui Futuremark ORB-s sisse logitud siis:Project Manager-->Vajaliku skoori taha Published kasti linnuke ja ekraani allosas Update.Siis lihtsalt vajaliku skoori juurest Compare URL realt aadress copy-paste siia.Lihtne ju thumbs_up.gif (ostetud 3dmark jms kasutajad saavad avaldada piiramatu arv projekte.Tasuta kasutajad ainult ühe korraga)


asi selles et mai ei olnud loginud ja ei saa enam regada seda scoori sinna, sain juba aru kuda see toimib, teinekord olen targem.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taimps
HV vaatleja
Taimps

liitunud: 17.12.2004




sõnum 21.12.2007 12:37:34 vasta tsitaadiga

Sai ka siis esimene 3D Mark 2006 tehtud, midagi kellanud pole veel.

_________________
The Power of Dreams
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 12:41:53 vasta tsitaadiga

Taimps kirjutas:
Sai ka siis esimene 3D Mark 2006 tehtud, midagi kellanud pole veel.


Ikkagi GT ületab GTXi 3dmark96-s icon_biggrin.gif Ma arvasin et asi just vastupidi ikka.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 14:08:56 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=4279500

e4500 @3.1Ghz
8800GT - kasutades uusimaid drivereid

Score: 12163
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CotCas
HV kasutaja
CotCas

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 14:17:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi GigaByte ATI 3870 ka proovinud on? Mida see elukas endast võiks kujutada?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 15:00:15 vasta tsitaadiga

CotCas kirjutas:
Kas keegi GigaByte ATI 3870 ka proovinud on? Mida see elukas endast võiks kujutada?

sama nagu tavaline HD3870. Oma raha eest igati vinge kaart
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 19:23:46 vasta tsitaadiga

http://erik.da3rx.com/Benchmark/3Dmark14706.jpg
Prose skoor kuidagi masendav :S
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 19:29:42 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
http://erik.da3rx.com/Benchmark/3Dmark14706.jpg
Prose skoor kuidagi masendav :S


Palju sa sealt siis ootad? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 21.12.2007 20:41:23 vasta tsitaadiga

5.5k saan sama prosega @3.6Ghz 2gb ram 5.4.4.12 @ 1000
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meph
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 22.12.2007 08:50:28 vasta tsitaadiga

13468 3DMarks

Conf:
Q6600 @ 3GHz
eVGA 8800GT @ Core 738MHz, Shader 1836MHz, Mem 1008 MHz

Igav on praegu, proovin veits veel icon_smile.gif

edit:
13873 3DMarks

Conf:
Q6600 @ 3,2GHz
eVGA 8800GT @ Core 738MHz, Shader 1836MHz, Mem 999 MHz (eelmine setting osutus veidi ebastabiilseks)

edit2: veidi tweakimist ja 13924 3DMarks

Jätab selle maagilise 14000 mõneks teiseks päevaks icon_smile.gif

Ahjaa... 8800GT kaardile viskasin enne ürituse algust DuOrb'i peale... täiesti müstiliselt hea tükk, peaks mainima... load'i all temp langes 85C pealt stockseades 45C peale... benchmargiseades üle 48C siiamaani läinud ei ole icon_smile.gif
Prosel on hetkel peal miski Arctic Cooler something, arvutikasti peal ootel MaxOrb, proovin selle homme ära kui mahti saab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.12.2007 12:15:14 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
XP-ga üks värske skoor ka
10116
Cat7.12
Opty 2.9
2G ram
2900PRO core800 mem 950


Amd on ikka räme plokkar. icon_smile.gif Stock cooleritega peaks kannatama ka 825/999 vabalt kui vendid 100% panna. icon_smile.gif Vähemalt keegi üritab veel Amd-ga benchida peale Winterwindi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 22.12.2007 22:20:23 vasta tsitaadiga

13265. 8800GT 702/1704/956 , Q6600 @ 2.7GHz ülejäänud stock.

thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 22:48:13 vasta tsitaadiga

Athlon 64 3000+@ 2.7 GHz
1gb ram
7600GT def

3040 punkti

cpu 1023
sm2.0 1314
hdr/sm3.0 1202
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 00:50:30 vasta tsitaadiga

link :: Futuremark 3DMark08 Preview

vähe offtopic aga ei leidnud kuskilt 2k8 kohta eraldi teemat..
igatahes tundub paljulubav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 00:56:36 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
vähe offtopic aga ei leidnud kuskilt 2k8 kohta eraldi teemat..
igatahes tundub paljulubav icon_biggrin.gif

4 ja 5 screen pole ehtsad.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 01:31:01 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Winterwind kirjutas:
vähe offtopic aga ei leidnud kuskilt 2k8 kohta eraldi teemat..
igatahes tundub paljulubav icon_biggrin.gif

4 ja 5 screen pole ehtsad.


Aga krt seda teab icon_rolleyes.gif(loota ju võib et on) ennem ei usu seda väidet kui kindlast allikast seda ei kinnitata. icon_wink.gif
Samas eks me saame näha varsti. Ennem pole mõtet vaielda. icon_razz1.gif


viimati muutis Killerwave 25.12.2007 01:43:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 25.12.2007 01:39:04 vasta tsitaadiga

Haha icon_biggrin.gif
Mingi suvaline pilt on võetud ja alla nurka on pandud Futuremark'i logo thumbs_up.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 01:49:03 vasta tsitaadiga

manny50 kirjutas:
Haha icon_biggrin.gif
Mingi suvaline pilt on võetud ja alla nurka on pandud Futuremark'i logo thumbs_up.gificon_biggrin.gif


eks seda näha ole, kuid nende piltide järgi tundub kuidagi liiga hea, arvestades milline 3dmark 2006 välja näeb...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 01:49:56 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
manny50 kirjutas:
Haha icon_biggrin.gif
Mingi suvaline pilt on võetud ja alla nurka on pandud Futuremark'i logo thumbs_up.gificon_biggrin.gif


eks seda näha ole, kuid nende piltide järgi tundub kuidagi liiga hea, arvestades milline 3dmark 2006 välja näeb...

Eks enamus 3Dmarke on liiga head välja näinud oma aja kohta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.12.2007 01:51:45 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
vähe offtopic aga ei leidnud kuskilt 2k8 kohta eraldi teemat..
igatahes tundub paljulubav icon_biggrin.gif

Ainult see skreen võib realne olla http://www.techpowerup.com/img/07-12-24/mark083.jpg
Ülejäänd BS...

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 02:49:11 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Winterwind kirjutas:
vähe offtopic aga ei leidnud kuskilt 2k8 kohta eraldi teemat..
igatahes tundub paljulubav icon_biggrin.gif

Ainult see skreen võib realne olla http://www.techpowerup.com/img/07-12-24/mark083.jpg
Ülejäänd BS...


Kui sa juba asja selle nurga alt võtad siis pigem esimene, sinu pakutul võib vabalt maastik olla reaalsest pildist võetud icon_razz1.gif Nii võibki vaidlema jääda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 03:02:41 vasta tsitaadiga

Krt, ma näen enda arvutiga siis ju slaidishowd.. icon_biggrin.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 25.12.2007 03:51:34 vasta tsitaadiga

Loomulikult näed. Su arvuti komponendid ei tulnud ju müügile 2008. aastal.

P.S. See on renderdus.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 06:17:08 vasta tsitaadiga

Telempe kirjutas:
P.S. See on renderdus.
Spoiler Spoiler Spoiler

No TechpowerUP-s käis ju samuti teemast läbi,et see pilt on 3dsmax-ga renderdatud icon_rolleyes.gif .Isiklikult arvan,et number 3 pilt on suht hea ja kui 3dmark08 selline välja hakkab nägema ühes testis siis väga thumbs_up.gif 8) .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 25.12.2007 14:05:13 vasta tsitaadiga

Miks viies 3DMark08 tulla ei võiks?
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 18:26:48 vasta tsitaadiga

Telempe, Tuleb ju varsti,aga iseasi mis sa selle slaidshowga mõõdad icon_lol.gif
Jõuluvana ikka Vista pani kuusealla icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 26.12.2007 16:42:41 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
vähe offtopic aga ei leidnud kuskilt 2k8 kohta eraldi teemat..
igatahes tundub paljulubav icon_biggrin.gif

2008 peaks välja tulema 3DMark Vantage
http://en.hardspell.com/doc/showcont.asp?news_id=2143&pageid=2231

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 26.12.2007 19:04:42 vasta tsitaadiga

Sai oma läptopiga 3790 punkti skooritud. Kas järgneva konfi kohta on see normaalne skoor või on midagi tuksis?

Core2Duo T7250
8600M GT
2GB DDR2
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 13:41:45 vasta tsitaadiga

sain 11k punkte aga CPU testi ajal näitas FPS 0 või 1. Kuidagi kahtlane ei ole?
Arvuti Intel Core 2 Duo E6750, 8800 GTS 512, 4gb mälu
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 13:44:41 vasta tsitaadiga

ei ole kahtlane.. sellel ongi nii haige cpu test okse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:24:00 vasta tsitaadiga

muri666 kirjutas:
sain 11k punkte aga CPU testi ajal näitas FPS 0 või 1. Kuidagi kahtlane ei ole?
Arvuti Intel Core 2 Duo E6750, 8800 GTS 512, 4gb mälu


Tiba vähe tolle uue GTSI kohta, ma sain üle 12k sama prose, 2gb rammu ja 8800gt-ga
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bemmm
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2004




sõnum 27.12.2007 15:20:42 vasta tsitaadiga

e6400
hd3870

11336 punkti

cpu 2634
sm2.0 4902
hdr/sm3.0 5491

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=4381328
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 27.12.2007 15:41:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ei ole kahtlane.. sellel ongi nii haige cpu test okse

miks? suht hästu ju skaleerub vastavalt tuumade ja GHz-dele imho.
savi see madal fps icon_smile.gif
btw, ma olen selle testi teises pooles korra 6FPS-i näinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 15:55:50 vasta tsitaadiga

täiesti ebanormaalne on sellist slideshowd niiiii pikalt vaadata.
pealegi on tegu 3dmargiga, mitte cpu margiga nagu futuremargis ekslikult arvatakse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 27.12.2007 18:41:54 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
täiesti ebanormaalne on sellist slideshowd niiiii pikalt vaadata.
pealegi on tegu 3dmargiga, mitte cpu margiga nagu futuremargis ekslikult arvatakse

Sa ei kujuta ette kui kiirelt see test käib kiire prosega icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kui ma esimest korda seda nägin V8 süsteemil (8tuuma 3GHz-l), siis ma mõtlesin, et miski jama- kaks testi kokku kestsid mõned sekundid.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 18:47:20 vasta tsitaadiga

no 4ghz quad küll midagi maagilist seal ei teinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 28.12.2007 17:39:57 vasta tsitaadiga


12236 punkti

kerge run sai tehtud. süsteemi eriti ei viitsinud taga ajada, 150-200mhz cpu-d on veel kuskil reservis
kaardil core üle 680 ja shader clock 1740 ei tahtnud minna.

jahutus stock, pöörded max.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2007 21:50:49 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
wanawoll kirjutas:
XP-ga üks värske skoor ka
10116
Cat7.12
Opty 2.9
2G ram
2900PRO core800 mem 950


Amd on ikka räme plokkar. icon_smile.gif Stock cooleritega peaks kannatama ka 825/999 vabalt kui vendid 100% panna. icon_smile.gif Vähemalt keegi üritab veel Amd-ga benchida peale Winterwindi. thumbs_up.gif

Jah,lihtsalt masendav icon_mad.gif hetkel lasin kiirelt OMA uue Inteliga kõik def. sätetel ühe kiire ja sain 10303 icon_eek.gif
Jupid punasega profiilis.
AMD 10116 enam-vähem kõik punn põhjas 8)
Tõenäoliselt AMD peab aastal 2008-2010 midagi imelist korda saatama et endale uuesti ostaks uuemapõlvkonna jupid icon_razz1.gif

___________________________
Väike OC kah icon_biggrin.gif
Q6600 @ 4005 (9x445) 1.6v
2900PRO core 825 & mem 975
RAM 445MHz (ei ole viitsinud veel häälestada 5.5.5.18 )
Mobo Asus Maximus Formula
Skoor 13960
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 31.12.2007 02:42:43 vasta tsitaadiga

ot:
Kerge ot. aga mind jäi piinama see et kas te ka näete et seal on migni naine kellel pats peas jne icon_eek.gif http://symmi.planet.ee/stuff/Pildid/123123.bmp
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 02:58:18 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
no 4ghz quad küll midagi maagilist seal ei teinud icon_lol.gif

Vaatasin meelega et mis toimub ja testid lähevad tõesti kiirelt icon_biggrin.gif
AMD-ga venis nagu tatt aga 4G Quadiga on esimene CPU miski 20sek ja teine 25 sek thumbs_up.gif
Ehk siis esimne kord ehmatas päris ära,miks nii lühike test 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 03:35:55 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
ot:
Kerge ot. aga mind jäi piinama see et kas te ka näete et seal on migni naine kellel pats peas jne icon_eek.gif http://symmi.planet.ee/stuff/Pildid/123123.bmp

WTH? icon_eek.gif .Ma pole seda kunagi varem märganudki icon_eek.gif icon_lol.gif
wanawoll kirjutas:
Winterwind kirjutas:
no 4ghz quad küll midagi maagilist seal ei teinud icon_lol.gif

Vaatasin meelega et mis toimub ja testid lähevad tõesti kiirelt icon_biggrin.gif
AMD-ga venis nagu tatt aga 4G Quadiga on esimene CPU miski 20sek ja teine 25 sek thumbs_up.gif
Ehk siis esimne kord ehmatas päris ära,miks nii lühike test 8)

Njah ma olin skeptiline kui Jaan ütles siin,et Intel V8 süsteemil võtsivad need testid ainult loetud sekundid icon_confused.gif .Samas kui ma mõtlema hakkasin siis tundus enam kui loogiline:Esimene test oli vist 30 raami eks?.Seega ütleme 30/3=10 sekundit icon_eek.gif (3 raami sekundis).Teine test 60 raami:60/5=12s thumbs_up.gif .Asi siis selles,et mida kiirem prose seda kiiremini need testid läbi saavad.Sujuvust a`la 30 fps pole võimalik saavutada ka parima tahtmise juures kuna siis oleksid testid vastavalt 1 ja 2 sekundiga läbi icon_smile.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 03:45:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

30 fps pole võimalik saavutada ka parima tahtmise juures kuna siis oleksid testid vastavalt 1 ja 2 sekundiga läbi .

Live in MAXIMUM,kõik on kunagi võiamlik icon_lol.gif
Aga selle lõbu nullib tõenäoliselt ära 3D08 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.