Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 00:28:02 vasta tsitaadiga

minumeelest oleks veel kirsiks tordile, kui flacko viskaks end bikiinide väel sinna mängude vahele v ette, teate ju küll, nagu reklaamides. icon_lol.gif
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2007 00:46:03 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
minumeelest oleks veel kirsiks tordile, kui flacko viskaks end bikiinide väel sinna mängude vahele v ette, teate ju küll, nagu reklaamides. icon_lol.gif
Esialgu jääb see vaatepilt minu eralõbuks icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 01.12.2007 12:10:13 vasta tsitaadiga

Mitte minu "kollektsioon" vaid pigem lihtsalt setup.
Pole küll mingi super hea, aga mulöle meeldib väga ja olen rahul.
See 7 aastat vana LCD näitab mängimisel ikka veel nii head pilti, et paremat ei oskaks tahatagi.




jap, te näete õigesti: valge HDD!


Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 15:35:27 vasta tsitaadiga

XBOX360
Ostujärjekorras:

Halo 2
Gears of War
Project Gotham Racing 3
Saints Row
The Darkness
Bioshock CE
Halo 3 CE
Assassin's Creed + Preorder Bonus
Mass Effect LCE
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EA
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2007




sõnum 03.12.2007 19:25:08 vasta tsitaadiga

PS3

Motorstorm
Fight Night Round 3
Call of Duty 4
Rainbow six vegas
muides müün rainbow six vegas 650 eek
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 15:10:51 vasta tsitaadiga

Update6 icon_smile.gif Lisandusid paar odavat pela icon_biggrin.gif Fifa 100.- ja Halod 180.- kokku icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Üks vägahea PC mäng ka mille lisan icon_redface.gif 450.-

Xbox360
Kokku: 25 mängu.

tsitaat:
Amped 3
Battlefield 2: Modern Combat
Burnout Revenge
Call Of Duty 4: Modern Warfare
Colin Mcrae Rally: DiRT
Crackdown
Crysis Collectors Edition (PC)
Dead Rising
Dead Or Alive 4
Farcry Instincts Predator
Fifa 07
Fight Night Round 3
Forza Motorsport 2
Halo (XBox)
Halo 2 (XBox)
Halo 3 Collectors Edition
Hitman: Blood Money
Kameo: Elements Of Power
Mass Effect Collectors Edition
Project Gotham Racing 3
Test Drive Unlimited
Tony Hawk Pro Skater Project 8
Tony Hawk Pro Skater American Wasteland
The Elder Scrolls IV: Oblivion
The Godfather
Top Spin 2
Saints Row
Splinter Cell: Double Agent
Skate

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rxx
HV vaatleja
Rxx

liitunud: 20.03.2007




sõnum 05.12.2007 16:43:06 vasta tsitaadiga

DOA 4
Oblivion
GOW
Dirt
TDU
Assassins Creed
Mass Effect
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 05.12.2007 16:48:43 vasta tsitaadiga

Xbox360:

Assassin's Creed
Call Of Duty 4: Modern Warfare
Saint's Row

icon_sad.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monkey
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2004




sõnum 05.12.2007 19:31:42 vasta tsitaadiga

Lisandus üks õite kauaoodatud icon_smile.gif
monkey kirjutas:
Xbox 360
Mass Effect
GRAW
GRAW2
R6 Vegas
Halo3
Asassin's Creed
BioShock
PGR3
PGR4
Test Drive Unlimited
Gears of War
Kameo
Oblivion
Fight Night Round 3
Table Tennis
Call of Duty 3
Tomb Raider Legend
King Kong
Perfect Dark Zero
Condemned

PS3
Ratchet & Clank Future Tools of Destruction
Heavenly Sword
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sLg00
HV vaatleja
sLg00

liitunud: 27.06.2006




sõnum 06.12.2007 13:55:52 vasta tsitaadiga

kuna liitusin konsoolikommuuniga alles eile, siis hetkel oman järgnevaid xbox360 tiitleid:

Forza Motorsport 2
NBA 2K8
Viva Pinata icon_razz.gif
The Darkness
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 06.12.2007 14:58:51 vasta tsitaadiga

Xbox 360
Gears of Wars
Halo 3
Skate.
Call of Duty 2

Hetkel veel väike kogu , aga kasvab kasvab.Homme peaks DiRT ka kätte saama.Lähipäevil loodan saada Call of Duty 4.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 06.12.2007 15:15:59 vasta tsitaadiga

Kuidas valge HDD ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 06.12.2007 16:23:25 vasta tsitaadiga

Tal on custom paintjob tehtud icon_wink.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sLg00
HV vaatleja
sLg00

liitunud: 27.06.2006




sõnum 06.12.2007 16:48:14 vasta tsitaadiga

njah, olen senini olnud (peaaegu) ekslusiivselt piraat pc gamer, aga hiljuti otsustasin, et on aeg muutuseks icon_razz.gif ja soetasin omale xbox360.
kolllektsioon on küll alles hädiselt väike, aga siin ta on:

[PC] (mõned originaalid siiski on)
Alpha Centauri
Baldur's Gate 1 ja 2 + Expansionid
Planescape Torment
NBA Live 99

[xbox360]
Forza Motorsport 2
The Darkness
NBA 2K8
Viva Pinata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.12.2007 18:15:20 vasta tsitaadiga

h62k, su piltidel on väga head toonid. Tekitab endal ka isu millegi parema kui seebikarbi järele.

Ise sain endale hiljuti



ja


_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 21:11:34 vasta tsitaadiga

PS3:

Motorstorm
Ridge racer 7
Colin McRae Dirt
NFS Pro Street
Full Auto 2
Sonic
Ratchet And Clank
Uncharted
Heavenly Sword
Simpsons
Fight Night Round 3
Snooker
Surf's Up
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 23:37:46 vasta tsitaadiga

Eile lisandus minu kogusse Wii mäng nimega Endless Ocean.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 20:48:10 vasta tsitaadiga

Update7 icon_smile.gif Lisandusid paar odavat pela icon_biggrin.gif jälle. CoD3 Gold 400.- ja PDZ 75.-
Xbox360
Kokku: 27 XBox360 mängu.

tsitaat:
Amped 3
Battlefield 2: Modern Combat
Burnout Revenge
Call Of Duty 3
Call Of Duty 4: Modern Warfare
Colin Mcrae Rally: DiRT
Crackdown
Crysis Collectors Edition (PC)
Dead Rising
Dead Or Alive 4
Farcry Instincts Predator
Fifa 07
Fight Night Round 3
Forza Motorsport 2
Halo (XBox)
Halo 2 (XBox)
Halo 3 Collectors Edition
Hitman: Blood Money
Kameo: Elements Of Power
Mass Effect Collectors Edition
Perfect Dark Zero
Test Drive Unlimited
Tony Hawk Pro Skater Project 8
Tony Hawk Pro Skater American Wasteland
The Elder Scrolls IV: Oblivion
The Godfather
Top Spin 2
Saints Row
Skate
Splinter Cell: Double Agent

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.12.2007 10:39:35 vasta tsitaadiga

Täna lisandub
Rayman Raving Rabbids 2 Wii
Pro Evolution Soccer 2008 X360
Virtual Tennis 3 X360

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 18:17:06 vasta tsitaadiga

nii minu väiksele kogule lisandub Bioshock - xbox360
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:51:12 vasta tsitaadiga

Kokku 12 Xbox 360 mängu ja 1 Xboxi mäng

1. Assassin's Creed
2. Bladestorm
3. Dead or Alive 4
4. Dead Rising
5. Fifa 08
6. Forza Motrosport 2
7. Gears of War
8. GRAW
9. Halo 3
10. Mass Effect
11. NFS Pro Street
12. Timeshift

13. Project Gotham Racing (Xbox)

Tulemas on lähiajal:

14. Guitar Hero III (Game + Guitar Bundle)

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Titaniumon
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 17.08.2007




sõnum 11.12.2007 22:59:37 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Lol.

Anyway lisandus Assassins'c Creedi Preorder pack. Wooohoooo. Väga mõnus ja läikiv. Mängu veel ise ei ole. Ma peaks krt sitax tööd se ekuu tegema, ma nii nii ini ini itahan CoD4 Collectors Editioni ning Assassin's creedi CE.
Hehlahe et keegi minust huvi tunneb.

See kogumine on huvitav hobi, kuna minu parim sõber on ka kollekteerija siis ma tahaks teda üle trumbata kuid ma ei usu et nene aastatega suudan. Tal on liiiga palju rare asju, nagu CDi, Jaguar, Atari etc,sega saturn ,x32 jne.

Kuid soov oleks saada samalaadne kogu nagu temal. See on mu unistus.


Assassin's Creed...mmm.....laena koos X360-ga nädalaks icon_razz.gif

enivei: mu PC kogumik, ainus ja õige!

kokku 4 WoW-i (2 tavalist, 2 TBC-d sest ma olen koos õega WoW nolifer)
Ground Control
Might and magic 7
Delta force 2
AoE3
Worms United
Sims 2
Sims superstar
Traffic Giant icon_question.gif
Batman:Vengeance
Warcraft 2 (kunagine super-hüper lemmik, käis 24/7)
Toca 2
Siia-sinna läbi linna
Hoyle Kid's Games
mingi sony skateboard mäng
+ umbes 30 pira mängu
vaadates neid vanu mänge tuleb meelde 1-2 klass
Arvuti tagavaras on:
migi tundmatu nimega 48x speed CD-rom
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 12.12.2007 10:57:55 vasta tsitaadiga

Xbox 360
1.DiRT
2.Gears of War
3.Skate.
4.Call of Duty 2
Reedel saan:
5.Call of Duty 4*


viimati muutis XPsass 12.12.2007 11:08:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.12.2007 11:51:52 vasta tsitaadiga

Eile lisandus XBLasse Robotron 2084

Wiisse lisandus Sonic 3D blast: Flickies Island.

Ning Super Mario Bros 3... Aaah üks parimaid mänge IMO. TanookiMario ruulib,, plruurplruplru.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 14:55:06 vasta tsitaadiga

Samuti lisandus eile Virtual Console Sonic 3d ja Ninja Gaiden.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.12.2007 23:41:43 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 23:25:28 vasta tsitaadiga

Hell yeah icon_smile.gif

Wii:

Super Mario Galaxy (Stockholmi ühistransport lutsutab sokolaadipalle, Game-kaupluse müüja väitis, et Galaxy on igalt poolt välja müüdud, kuid BRist ma selle siiski leidsin...629 SEK. Yay)

DS:

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L0stS0ul
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 13.12.2007 23:31:45 vasta tsitaadiga

PC:
25 To Life
Age of Empires
Age of Empires The Rise of Rome Expansion
Age of Empires 2
Age of Empires 2 The Conquerors Expansion
Age of Empires 3
Age of Empires 3 The Warchiefs
Age of Mythology
Age of Mythology Titans Expansion
Age of Mythology Golden Gift
Battlefield 1942
Battlefield 2
Call of Duty
Call of Duty United Offensive
Call of Duty 2
Carmageddon Carpocalypse Now
Carmageddon TDR 2000
Colin Mcrae Rally 2
Colin Mcrae Rally 5
Dave Mirra Freestyle BMX
Deer Hunter
Doom 3
Doom 3 Resurection of Evil
Driver 3
Economic War
Elasto Mania
Emperor The Rise of Middle Kingdom
Europe 1400
Evolution GT
FIFA 2004
FIFA 2005
FIFA 2006 World Cup
FIFA 2007
Flatout 1
Flatout 2
GT Legends
Grand Teft Auto 3
Grand Teft Auto Vice City
Grand Teft Auto San Andreas
GTR FIA Racing
Haegemonia The Solon Hermitage
Half Life
Half Life 2
Half Life 2 Episode 1
Half Life Blue Shift
Half Life Opposing Force
Hard Truck Convoy
Harry Potter Quidditch World Cup
Heroes of Might and Magic 5
Heroes of Might and Magic 5 Hammers Of Faith
Hired Team
Hitman Blood Money
Hunting Unlimited 2
Lada Racing Club
Mafia
Max Payne (Vene keelne)
Max Payne 2
Moto GP
Need for Speed Hot Pursuit
Need for Speed Hor Pursuit 2
Need for Speed Underground
Need for Speed Underground 2
Need for Speed Most Wanted Black Edition
Neighbours from Hell
Neighbours from Hell 2
Oota sa
Outrun 2006 Coast 2 Coast
Pirates of Caribbean The Legend Of Jack Sparrow
Prey
Pro Evolution Soccer 5
Quake 2
Quake 3
Quake 4
Rekkamehed
Rome Total War
Rome Total War Barbar Invasion
Settlers 4 Gold Edition
Simpsons Hit and Run
Sims 2
Soldiers of Fortune 2 Double Helix
Splinter Cell 3
S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl
Street Legal Redline
Test Drive Unlimited
The Elder of Scrolls Oblivion
The Godfather
The Secrets of Da Vinci
The Sum of all Fears
Tippmälu
Total Overdose
Toca Race Driver 3
Tony Hawk's Pro Skater 3
Tony Hawk's Pro Skater 4
Tony Hawk's Pro Skater Underground 2
Unreal Tournament 2004
Urban Chaos
Warcraft 2
Wolfenstein Enemy Territory
World In Conflict
Yu-Gi-Oh Yugi The Desteny
Yu-Gi-Oh Kaiba Revange
Yu-Gi-Oh Joey The Passion
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 23:40:43 vasta tsitaadiga

L0stS0ul, kõik originaalid? icon_eek.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
L0stS0ul
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 14.12.2007 00:30:14 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
L0stS0ul, kõik originaalid? icon_eek.gif

Mitte päris icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 14.12.2007 09:39:42 vasta tsitaadiga

Tee originaalid Roheliseks , pirad eemalda icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.12.2007 12:11:28 vasta tsitaadiga

Yep. Nagu ma ütlesin, et piramäge mitte panna.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuldplaat
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 19:33:31 vasta tsitaadiga

Minu originaalid:

PC:

Battlefield 1942
Battlefield 1942: The Road to Rome
Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII
Battlefield 2
Battlefield 2: Special Forces
Battlefield 2: Euro Force
Battlefield 2: Armored Fury
Enter the Matrix
Ghost Recon
Ghost Recon: Desert Siege
Guild Wars
Guild Wars: Factions
Guild Wars: Nightfall
GUild Wars: Eye of the North
Homeworld
Mafia
Need for Speed 2 SE
Prince of Persia: The Two Thrones
Quake II
SimCity 2000 SE
SimCity 3000
Starfleet Command
Stronghold
The Sims 2
THE WITCHER CE icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 19:50:39 vasta tsitaadiga

Update8 icon_smile.gif Lisandusid paar head mängu taas icon_smile.gif Kokku 1950.- tutikad, kiles, nagu ikka icon_wink.gif
Xbox360
Kokku: 30 XBox360 mängu. icon_biggrin.gif

tsitaat:
Amped 3
Battlefield 2: Modern Combat
Burnout Revenge
Call Of Duty 3
Call Of Duty 4: Modern Warfare
Colin Mcrae Rally: DiRT
Crackdown
Crysis Collectors Edition (PC)
Dead Rising
Dead Or Alive 4
Farcry Instincts Predator
Fifa 07
Fight Night Round 3
Forza Motorsport 2
Halo (XBox)
Halo 2 (XBox)
Halo 3 Collectors Edition
Hitman: Blood Money
Kane & Lynch Dead Men
Kameo: Elements Of Power
Mass Effect Collectors Edition
Perfect Dark Zero
Project Gotham Racing 4
Test Drive Unlimited
Tony Hawk Pro Skater Project 8
Tony Hawk Pro Skater American Wasteland
The Elder Scrolls IV: Oblivion
The Godfather
The Orange Box
Top Spin 2
Saints Row
Skate
Splinter Cell: Double Agent



_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LaserDude
HV kasutaja
LaserDude

liitunud: 04.10.2006




sõnum 16.12.2007 00:33:57 vasta tsitaadiga

LaserDude kirjutas:
Ps3

Cod4:MW
Nfs:Prostreet
Warhawk
Nba2k8
Uncharted:Drake's Fortune!
Resistance
Tony Hawk's Protject 8
F1
Nba2k7

Rasvase kirjaga uued pelad.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 16.12.2007 13:29:01 vasta tsitaadiga

PS3

WarHawk
Resistance
Motorstorm
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 16.12.2007 18:08:59 vasta tsitaadiga

Update icon_razz.gif
XPsass kirjutas:
Xbox 360
Call of Duty 2
Call of Duty 4
Assassins Creed
Colin Mcrae DiRT
Skate
Gears of War
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Softman
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006




sõnum 16.12.2007 18:39:56 vasta tsitaadiga

Xbox 360:

Bioshock
Tony Hawk's project 8
Project gotham racing 3
Gears of war
Skate

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.12.2007 00:45:14 vasta tsitaadiga

Lisandus E4, Sonic 2 ning Eets xbox live. Tahtsin osta ka Crash bandicooti,aga miskipärast mölises et not in my region.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 18.12.2007 11:31:37 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:

Xbox360:
Assassin's Creed
Call Of Duty 4: Modern Warfare
Need For Speed: Most Wanted
Saint's Row


Täna lisandus veel Call Of Duty 3 ja DiRT thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.12.2007 22:49:51 vasta tsitaadiga

Lisandus Pacman C.E Xbox live.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r3dd3vil
HV kasutaja
r3dd3vil

liitunud: 08.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 06:27:33 vasta tsitaadiga

X360:

Call of Duty 4: Modern Warfare
FIFA 08
NBA 2K7
Saints Row
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 11:43:45 vasta tsitaadiga

Natuke OT, aga inimesed võiksid ikkagi oma asjadest fotosid ka teha. See teema on igav ilma fotodeta - tunnistan ausalt, et vähemalt minul oleks hoopis huvitavam näha fotosid mängudest/konsoolidest nende loomulikus keskkonnas kui ainult kiretuid nimekirju sirvida. icon_neutral.gif

Ise teen vast jõulupühade paiku mõned pildid uutest asjadest minu kodus, nagu kunagi lubatud. Üks probleem on, kuidas esitleda PSN kaudu ostetud mänge, ilmselt tuleb telerit pildistama hakata! Eks saab hakkama.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.12.2007 12:38:35 vasta tsitaadiga

nii on siin minu fotod veel mängudest, kuid natuke crappy quality, sest webcamiga tehtud.


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 19.12.2007 12:40:32 vasta tsitaadiga

Vasakult ülevalt poolt kolmandal pildil on kaks tindiplärakat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 12:44:06 vasta tsitaadiga

Ma pigem pidasin silmas kõiki teisi nimistute postitajaid, kes ei ole siiani fotosid teinud - sa Flacko ju isegi tubli olnud! Ja noh, selliseid fotosid, kus pealt midagi näeb ka (no offence)... icon_redface.gif Äge oleks nt näha PC kollektsioonide puhul neid vanu suuri pappkarpe, mida kindlasti nii mõnegi siinse postitaja riiulites leidub.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 19.12.2007 12:59:05 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 13:00:14 vasta tsitaadiga

Kass päästab pildi, super! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.12.2007 13:07:45 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Ma pigem pidasin silmas kõiki teisi nimistute postitajaid, kes ei ole siiani fotosid teinud - sa Flacko ju isegi tubli olnud! Ja noh, selliseid fotosid, kus pealt midagi näeb ka (no offence)... icon_redface.gif Äge oleks nt näha PC kollektsioonide puhul neid vanu suuri pappkarpe, mida kindlasti nii mõnegi siinse postitaja riiulites leidub.


sry tõesti kvaliteedipärast icon_sad.gif PC mängude rea teen, kuid kahjuks pole ühtki pappkarbi versiooni. dunno millal kuid enne vaja tööd teha

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 19.12.2007 13:56:02 vasta tsitaadiga

Milleks kahte teemat vaja on?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=329619&postdays=0&postorder=asc&start=0

Olen tähelepannud, et siia loetletakse ka PC mänge, aga see mängukonsoolide foorum?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.