Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 14.12.2007 18:15:57 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
X360 CPU on IBM-i oma ja GPU on AMD oma, mis siin keerulist on? Muide, Wii-l on sama värk, kuigi seal on kasutusel odavamad mudelid.

Mis AMD pankrotijuttu siin võhikud ajavad, sellest ma aru aga ei saa.


Mitte pankrotti vaid majanduslikud raskused AMD-l.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 19:15:45 vasta tsitaadiga

Läheb mängimiseks, lohutab tuju, faking K-Kartulisalong icon_evil.gif


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 19:21:01 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Läheb mängimiseks, lohutab tuju, faking K-Kartulisalong icon_evil.gif


Rahast kahju ei hakka? Vaatan siin, et igal nädalal lisandub su kollektsiooni uusi asju.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 19:22:00 vasta tsitaadiga

Jah, ja mitte ainult 1 mäng icon_biggrin.gif thumbs_up.gif



Sul tõesti pole rahast kahju
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 19:45:31 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Jah, ja mitte ainult 1 mäng icon_biggrin.gif thumbs_up.gif



Sul tõesti pole rahast kahju


Mul niisuur rahakott, et toidan Kartulisalongi ülemusi ka nüüd thumbs_up.gif lõbus

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 14.12.2007 19:45:44 vasta tsitaadiga

Kas sa mängid ka üldse neid mänge või lihtsalt ostad, et oma kollektsiooni täiendada icon_smile.gif ?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 19:46:45 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Kas sa mängid ka üldse neid mänge või lihtsalt ostad, et oma kollektsiooni täiendada icon_smile.gif ?


Krt seda teab, üritan nädalavahetus 10 000p purustada icon_razz1.gif mängimiseks eriti nädala sees aega ei jagu

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 20:29:32 vasta tsitaadiga

Ma varsti nagu platoon icon_lol.gif ainult et minul oli 2 kuuga sai Xbox elite, 12 mängu, lisapult ja 5000MS punkti ostetud aga siin asi veel ei lõpe, see kuu plaanis 2 mängu ja HD telekas veel saada ja vaikseks jääb alles vist järgmise aasta pärast Burnouti ostmist, sest huvitavaid mänge eriti järgmine aasta alguses ei tule...
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 14.12.2007 20:32:29 vasta tsitaadiga

ny21k kirjutas:
Mitte pankrotti vaid majanduslikud raskused AMD-l.

majandusraskused on kõikidel firmadel kogu aeg -- alati oleks rohkem raha vaja. mõttetut paanikat pole aga seepärast mõtet külvata.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 14.12.2007 21:20:12 vasta tsitaadiga

Nett on täis jutte, et kõik xboxi mängud on juba ilmunud ja enam midagi oodata ei ole.
Sattusin sellise huvitava lingi peale, kus järgmise 12 kuu suuremad mängud sees on.

http://www.shacknews.com/featuredarticle.x?id=714
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 02:37:42 vasta tsitaadiga

Ei paista väga palju häid mänge olevat järgmine aasta, aga praegu on mu wanted listis 3 mängu GTAIV, Burnout Paradise ja Army of Two
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 15.12.2007 05:02:08 vasta tsitaadiga

Are you kidding me?
Spoiler Spoiler Spoiler

Pigem nagu terve hunnik mänge usaldusväärsetelt tootjatelt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 15.12.2007 11:30:53 vasta tsitaadiga

kas ma olen ainuke kes uut Brothers In Armsi ootab? icon_eek.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 15.12.2007 12:21:58 vasta tsitaadiga

juurastaja, eip icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 15.12.2007 12:32:41 vasta tsitaadiga

GTA IV on põhiline. Alan Wake tundub ka päris huvitav.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 12:53:40 vasta tsitaadiga

Star Wars: The Force Unleashed on põhiline. Muu on lihtsalt vahepalaks.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snowy
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2002




sõnum 15.12.2007 14:01:43 vasta tsitaadiga

Kas Elite konsooliga ei peaks mitte ettemakstud Gold kaart kaasas olema? Mina ei leidnud karbist midagi.
_________________
Praegu kodus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.12.2007 14:28:19 vasta tsitaadiga

Kuidas Viva Pinatas onlibe mängida? Ning cograt PGR4lja saamisel. See üks mu lemmik mäng thumbs_up.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 15.12.2007 14:55:38 vasta tsitaadiga

Kas UT3 PS3 eksklusiiv pole?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 15.12.2007 15:01:58 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Kas UT3 PS3 eksklusiiv pole?

timed exclusive esialgu vist.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 15:16:56 vasta tsitaadiga

Snowy kirjutas:
Kas Elite konsooliga ei peaks mitte ettemakstud Gold kaart kaasas olema? Mina ei leidnud karbist midagi.


Kaarti ei ole aga kui sa kasutajat teed (kindlalt konsoolis ja nii, et pääseb netti!) siis kui oled ära reganud siis palub osta sul, ütled vist No ja järsku ütleb, et oled tasuta saanud gold'i 1 kuu jne.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 17:32:31 vasta tsitaadiga

Kuu tasuta GOldi on kaasas ükskõik mis varianti konsooli ostes, teed live kasutaja ja saad.....
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 20:20:45 vasta tsitaadiga

eib kirjutas:
Are you kidding me?
Spoiler Spoiler Spoiler

Pigem nagu terve hunnik mänge usaldusväärsetelt tootjatelt.


Minu arvamus nendest mängudest:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 23:46:40 vasta tsitaadiga

Kuidas Ridge Racer 6 on? Kannatab mängimist?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 23:55:24 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Kuidas Ridge Racer 6 on? Kannatab mängimist?
ei
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.12.2007 00:09:23 vasta tsitaadiga

Xboxis võiks ka olla gift feathure nagu wiis on.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 00:17:22 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Xboxis võiks ka olla gift feathure nagu wiis on.


Mis see endast ette kujutab?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digivend
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 16.12.2007 01:47:19 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Flacko kirjutas:
Xboxis võiks ka olla gift feathure nagu wiis on.


Mis see endast ette kujutab?


Et kõik saaksid kinkida Flackole igast mänge ja kraami sest tüdrukutele on ju ilus asju kinkida icon_razz.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 16.12.2007 02:21:34 vasta tsitaadiga

I'm aswell blessed with RROD now. 8)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.12.2007 04:59:30 vasta tsitaadiga

digivend kirjutas:
henri200 kirjutas:
Flacko kirjutas:
Xboxis võiks ka olla gift feathure nagu wiis on.


Mis see endast ette kujutab?


Et kõik saaksid kinkida Flackole igast mänge ja kraami sest tüdrukutele on ju ilus asju kinkida icon_razz.gif


Lolsee pole nii icon_redface.gif Ma lihtsalt vahel tahan paarile parimale sõbrale midagi kinkida, that's all, kuid kahju et xboxil seda pole.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 11:50:26 vasta tsitaadiga

eib kirjutas:
I'm aswell blessed with RROD now. 8)
Oh jõuluaeg, oh jõuluaeg
Millal sina tuled?

Tuleks teha RROD teema... et kõik kellel on see olnud postitavad sinna ja sõimavad Microsofti
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 13:02:23 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
eib kirjutas:
I'm aswell blessed with RROD now. 8)
Oh jõuluaeg, oh jõuluaeg
Millal sina tuled?

Tuleks teha RROD teema... et kõik kellel on see olnud postitavad sinna ja sõimavad Microsofti


Ega jah, suht nutune värk. Ma ei saa aru kuda seda asja ära pole fixitud... paljudel 2007a konsool peppu läinud on?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 13:47:05 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
eib kirjutas:
I'm aswell blessed with RROD now. 8)
Oh jõuluaeg, oh jõuluaeg
Millal sina tuled?

Tuleks teha RROD teema... et kõik kellel on see olnud postitavad sinna ja sõimavad Microsofti

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=321591
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 14:53:25 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Star Wars: The Force Unleashed on põhiline.


Ise ootan ka seda põnevusega, kodulehelt infot lugedes tundub küll, et üpris põnev lugu on, kuid võib-olla mitte nii huvitavad uued tegelased icon_neutral.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 16.12.2007 15:01:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
amddude kirjutas:
eib kirjutas:
I'm aswell blessed with RROD now. 8)
Oh jõuluaeg, oh jõuluaeg
Millal sina tuled?

Tuleks teha RROD teema... et kõik kellel on see olnud postitavad sinna ja sõimavad Microsofti


Ega jah, suht nutune värk. Ma ei saa aru kuda seda asja ära pole fixitud... paljudel 2007a konsool peppu läinud on?


Ja 2005 aasta omad töötavad siiamaani ideaalselt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 15:25:32 vasta tsitaadiga

Keegi ei saaks mulle seda 48h goldi koodi anda... ise proovisin uuesti seal netilehel seda teha, aga ei lasnud millegipärast.

http://www.keepingittwisted.com/
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 15:39:03 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Keegi ei saaks mulle seda 48h goldi koodi anda... ise proovisin uuesti seal netilehel seda teha, aga ei lasnud millegipärast.

http://www.keepingittwisted.com/

Saatsin priva.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 16:20:06 vasta tsitaadiga

Xbox 360 portable

some people have too much spare time in their hands icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.12.2007 16:48:17 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel vivapinata ning kas neil on selline tegelane nagu Pigxie?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 16.12.2007 18:17:38 vasta tsitaadiga

http://www.sonydefenseforce.com/

tsitaat:
Quick Mass Effect (360) Impressions

graphics = god awful
frame rate = awful
shooting = god awful
noise filter = makes me want to kill someone
pacing = very slow
controls = almost bearable
most planets = barren and dull
story = generic

Not sure how this game is getting 9s in some publications, but then again we aren’t an ad-driven site so who knows? Expect a full review if I decide to finish the game.

bullshit
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 19:42:29 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab siis võin ka 48h tasuta live'i anda sellelt lehelt, kui keegi õpetab kuidas asi käib icon_biggrin.gif. PM siis!
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rygoraider
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2007




sõnum 16.12.2007 20:51:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks head nõu anda, nimelt üritan oma xboxiga live minna, kuid juba ennem network testi ajal ütleb ta mulle ip adress failed. Milles võib probleem olla või mida annaks teha ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 16.12.2007 20:58:48 vasta tsitaadiga

Ise tegin ruuterile restarti ja tõmbasin juhtmed ära ja reconnect.Aitas!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 21:50:14 vasta tsitaadiga

Sai just cod4 läbi tehtud, väga hea mäng oli, soovitan kõigile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 22:06:31 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Sai just cod4 läbi tehtud, väga hea mäng oli, soovitan kõigile thumbs_up.gif


Mina küll ei soovita icon_rolleyes.gif Igav oli.. MP kanntab aga see ainult MP huvilistele. SP oli väga tüütu ja üksluine, eriti lühike kah. Ootame uut Brothers In Armsi parem thumbs_up.gif
See sonydefenceforce jutt on valus BS kah, nad vist teevad järeldusi ühest 2005a E3 videost? icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 16.12.2007 22:07:03 vasta tsitaadiga

Aga mida teha, kui lööb selle failedi PC Selected vms juures, seal kuskil on üks koht, kus saad panna PC Selectedi vms, aga sinna minna ei saa midagi vajutada... Ei oska hästi seletada, aga loodan, et keegi sai aru.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 16.12.2007 23:59:14 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
Sai just cod4 läbi tehtud, väga hea mäng oli, soovitan kõigile thumbs_up.gif


Mina küll ei soovita icon_rolleyes.gif Igav oli.. MP kanntab aga see ainult MP huvilistele. SP oli väga tüütu ja üksluine, eriti lühike kah. Ootame uut Brothers In Armsi parem thumbs_up.gif
See sonydefenceforce jutt on valus BS kah, nad vist teevad järeldusi ühest 2005a E3 videost? icon_biggrin.gif

MP ongi kõige kõvem. Level 54 thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 02:03:57 vasta tsitaadiga

seal tasuta 48h lehelt saab ju lõpmatult koode võtta icon_smile.gif endal desktopil notepeadis mitu mitu koodi järjest kirja pandud thumbs_up.gif Peaks võtma veel koode seal.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 05:32:47 vasta tsitaadiga

Kas saab ka kõik töötavad? Ja küsiks ka kohe et kui 48 tundi möödas saab uue koodi panna ve?
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 08:02:54 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainus, aga mul igatahes peksab see leht üht ja sama koodi kogu aeg...Kingitud hobuse suhu ei vaadata, aga ikkagi. Kas see kood tuleb enne ära kasutada ja siis annab uue?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.