|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
11.12.2007 01:07:08
|
|
|
Kes konsoolimees on selle jaoks on oodatult Jama tegelt, aga ebaõiglusega peaks me siin maailmas juba harjunud olema, samas hea et ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
11.12.2007 01:17:45
|
|
|
Pole konsooli kunagi isegi käes hoidnud. Oletasin lihtsalt Far Cry põhjal-
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
11.12.2007 08:31:49
|
|
|
| dstar kirjutas: |
Lendavad konnad? Mida veel... Ega selles mängus krokodille pole?
|
On on, salaja tulevad välja ja teevad amps amps
Ok ok tegelt mitte.
viimati muutis Stabby 11.12.2007 14:27:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
11.12.2007 08:40:37
|
|
|
seal oleks võind ikka saada juba maha lastud vaenlasi ringi ka lennutada ja ribadeks lasta
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
11.12.2007 14:06:33
|
|
|
Krdi komöödia tõesti Huvitav et mina kordagi ühtegi sellist ei näinud ega sarnast. Editoriga mässates tulevad igast muud bugid/kalad välja mis tekitavad tunde et vot see efekt on küll 5 aasta tagusest ajast võetud
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
11.12.2007 17:49:48
|
|
|
link suht piixus
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
11.12.2007 17:59:01
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
link suht piixus  |
Ei tea, mind häirivad ikkagi need monitoride ääred. Rikuvad elamuse ära. Ootame pigem midagi sarnast aga ühe monitorina, kunagi ikka tuleb
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
11.12.2007 18:04:17
|
|
|
Killerwave, O-led painduv ekraan või mis see nüüd oligi. Keerad ümber pea ja mängid crysist
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
11.12.2007 22:40:43
|
|
|
Sai ju parima graafika auhinna. Bioshock on ikka kunstiteos minu arust. Crysis aga vaid lihtsalt väga hea graafikaga hea shooter.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.12.2007 23:15:24
|
|
|
| Surxa kirjutas: |
Sai ju parima graafika auhinna. Bioshock on ikka kunstiteos minu arust. Crysis aga vaid lihtsalt väga hea graafikaga hea shooter. |
Utlen ka oma arvamuse,Bioshock on taielik saast,sorry aga minu arvamus.Pole lihtsalt minu tuupi mang.
tomorrow,paris hea.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
12.12.2007 22:31:48
|
|
|
Vaatasn praegu Bioshock treilerit, ja mida rohkem vaatan, seda hullemaks asi muutub, seda ei saa ju üldse crysisega võrrelda
Täitsa veider ikka
COD4 on ilmselt mängitav kuid noh jah, liikumine ja graafika ei ole võrreldav!
Ühesõnaga veendusin taas selles kui hea ikka crysis on
Kahju et ta nii vähe auhindu sai
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E90
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2007
|
12.12.2007 22:50:07
|
|
|
| Kas keegi seda 8800GTS 320MB peal ka mängib? Kuidas jookseb? 1280x1024 DX9 kõik põhjas AA+AF kannatab mängida?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
12.12.2007 22:58:57
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Surxa kirjutas: |
Sai ju parima graafika auhinna. Bioshock on ikka kunstiteos minu arust. Crysis aga vaid lihtsalt väga hea graafikaga hea shooter. |
Utlen ka oma arvamuse,Bioshock on taielik saast,sorry aga minu arvamus.Pole lihtsalt minu tuupi mang.
tomorrow,paris hea.  |
Nõustun täielikult
| E90 kirjutas: |
| Kas keegi seda 8800GTS 320MB peal ka mängib? Kuidas jookseb? 1280x1024 DX9 kõik põhjas AA+AF kannatab mängida? |
DX9 peal sai ise pelatud 1440x900 graafika high, ja shadowid low.
Antialasingi ei kannata ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
12.12.2007 23:14:58
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Vaatasn praegu Bioshock treilerit, ja mida rohkem vaatan, seda hullemaks asi muutub, seda ei saa ju üldse crysisega võrrelda
Täitsa veider ikka
COD4 on ilmselt mängitav kuid noh jah, liikumine ja graafika ei ole võrreldav!
Ühesõnaga veendusin taas selles kui hea ikka crysis on
Kahju et ta nii vähe auhindu sai  |
Crysise"headus" peitub 90% graafikas mida aga enamus ei saa omale lubada max seadetel COD4&Bioshock on samuti väga korraliku graafikaga,kuid nende eeliseks miks nad said rohkem auhindu on 5x parem story mis jällegi crysisel suht olemattu
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
12.12.2007 23:21:33
|
|
|
omgwtf, nõustun sinuga 100%
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
13.12.2007 00:31:30
|
|
|
Proovisin ka siis esimest korda täna Crysist, päris huvitab tundub siiamaani, kuigi mul on raske lag kui c tähte vajutan.
PS: Keegi omab ka originaali siin?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
13.12.2007 00:33:23
|
|
|
| ArchMage, mis settingutega mängid?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
13.12.2007 00:37:10
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Vaatasn praegu Bioshock treilerit, ja mida rohkem vaatan, seda hullemaks asi muutub, seda ei saa ju üldse crysisega võrrelda
Täitsa veider ikka
COD4 on ilmselt mängitav kuid noh jah, liikumine ja graafika ei ole võrreldav!
Ühesõnaga veendusin taas selles kui hea ikka crysis on
Kahju et ta nii vähe auhindu sai  |
Auhindu saavad siiski mängud mida inimesed mängivad sisu mitte graafika pärast. Kas sa üldse Crysist mängiks kui sel oleks näiteks originaalse Deus Ex'i graafika?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
portman
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
13.12.2007 02:31:48
|
|
|
| Surxa kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
Vaatasn praegu Bioshock treilerit, ja mida rohkem vaatan, seda hullemaks asi muutub, seda ei saa ju üldse crysisega võrrelda
Täitsa veider ikka
COD4 on ilmselt mängitav kuid noh jah, liikumine ja graafika ei ole võrreldav!
Ühesõnaga veendusin taas selles kui hea ikka crysis on
Kahju et ta nii vähe auhindu sai  |
Auhindu saavad siiski mängud mida inimesed mängivad sisu mitte graafika pärast. Kas sa üldse Crysist mängiks kui sel oleks näiteks originaalse Deus Ex'i graafika? |
science fiction fänn ikka mängiks .
ega cod 4 stoori ka midagi eriliselt erilist polnud,lihtsalt stoori üldine ülesehitus,mida võib kohati mõne hollywoodi action filimga võrrelda,oli see mis seda mängu hallist massist eristas ja muidugi ka mp ,pahadest kommu onudest ja terroristidest on ennemgi küll ja küll mänge,ning filme tehtud.
bioshock,noh ma ei ütleks,et ta just totaalne kräpp oli,aga lihtsalt see meeletu overhaip oli see mis selle mängu minu silmis alla tiris,crysis oli ka ülehaibitud ja kiidetud,aga erinevalt teistest mängudest,siis kõike mida lubati ka enamvähem saadi.
_________________ ..................  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
13.12.2007 10:55:27
|
|
|
Vot vot, juba tunduvalt parem.
Kuigi ma ei kujuta ette palju see maksta võib
Edit: Leidsin juba, $16000
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
13.12.2007 11:08:23
|
|
|
ka minul on crysis bugine,
näiteks alati kui vees (jõed, meri jne) käisin, siis ekraani vasak külg u 30-50 piksli ulatuses (mängisin nõrga video tõttu 1024x768 resol, low/medium tasemega) paigast ära st tekstuur ei ühtinud muu ekraaniga. enamvähem sama värvi oli, aga täiesti paigast ära.
siis jälle füüsikabugid. ühes algsetest levelitest (kus esmakordselt baasis tanke pidi tulistama) suutsin enne kütusetankla õhku lasta, ok see selleks. tank tuli mind otsima sinna ja sõitis siis lagunenud tankla otsa, miskitpärast aga järsku lendas tank õhku (mitte ei plahvatanud), vaid tõusis, ja hakkas õhus keerlema ja järjest kõrgele lendama. kahju, et videot ei teinud.
assault levelis, kus vahepeal silla juures helikopter tuli ründama, lasin helikopteri alla, aga see jäi labadepidi silla külge kinni ja tõmbles seal pooleldi õhus.
selliseid kohti oli küll ja veel.
naljakas, aga nüüd mängin vana farcryd (paari möödunud aasta tõttu saan mängida 1280x1024, very high, 4x AA, 8x AF ja asi jookseb nigu siidi peal ) ja seal sarnased füüsika-graafikabugid. patchitud 1.4-le, seega peaks olema okei, aga näiteks kui miski muu peale minu (lõhkenud esemed, mingi asi lendab peale, trigens tapab vaenlase vms) vastasemehed ära tapab, siis vend jääb püsti seisma ja ei reageeri. lasta saab (verd lendab, aga ei lange, täpike radaril kaob), aga kutt on nigu kivi ja oma viimases poosis. tihti jäävad automaadid maas tulistama, kuigi kutid ammu surnud.
bioshock oli tegelikult täitsa huvitav ja täitsa omapärane. mulle küll meeldis. segu NOLF2 ja Riddick:escape from butcher bay, mis mõlemad tipptasemel mängud.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
13.12.2007 17:07:26
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| ArchMage, mis settingutega mängid? |
1280x1024, kõik muu LOW
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
13.12.2007 18:11:23
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| Evil14 kirjutas: |
| ArchMage, mis settingutega mängid? |
1280x1024, kõik muu LOW |
Palju fps keskmiselt?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
13.12.2007 18:30:05
|
|
|
portman, kõik mida lubati on enam vähem juba saadud jah, aga varsti peaks mingine patch tulema millel on veel parem graafika jms...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
13.12.2007 18:33:05
|
|
|
ise ootaks ka migit korralikku ja mahukat patchi koos bug fixidega
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
13.12.2007 18:54:38
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
| Evil14 kirjutas: |
| ArchMage, mis settingutega mängid? |
1280x1024, kõik muu LOW |
Palju fps keskmiselt? |
Ei tea, pole vaadanud, ei tea kuidas vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
13.12.2007 19:04:41
|
|
|
| ArchMage, tõmba Fraps. Enne oli see saada battleit.eu aga praegu ei leidnud lehe esimest versiooni ülesse.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
13.12.2007 19:49:27
|
|
|
Tweak näitab ka fps-i ära
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
13.12.2007 21:24:59
|
|
|
| Esimene bugifix patch peaks jah millalgil lähiajal tulema, too Graafikat tõstev patch/expansion tuleb kunagi hiljem. Jutu sees Cevat mainind et järgmine aasta lõpupoole. Samas ega vast ennem tulegi kuna teha poleks sellega lähiajal niikuinii midagi. Järgmine GF seeria vb veab välja.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
14.12.2007 18:40:24
|
|
|
Niisiis, ostetud ja järele proovitud. Selgus et Bfg 8800 gt oc 4 giga rami ja quad prosega 64 bit vista all maksimumi ei saa...aga väga ilus on ikka.
Alguses üldse keeldus very high ja antialiasingu all jooksmast, siis installisin mängu uuesti, ei kasutanud easy installi ja vaatasin veelkord üle, mida kõike ressurssinõudvat Vistal kinni saab keerata. Esimesel katsel hakkas mängima 2x antialiasingu all very high kõik muu...aga jäid sellised ülinõrgalt hoomatavad jõnksud mõnedes mängu mapi kohtades. Panin mängu kinni ja lasin tal alguse osa vabalt joosta (see mis enne demo tuleb), ega peksnud esc nuppu, keerasin kõigepealt nüüd antialiasingu* 2x-dseks ja alles siis vajutasin optimal, valis välja very high ja hakkas mängima superhästi, sujuvalt, ei mingeid häireid. Pilt on ilus nagu muinasjutt
Kusjuures see single playeri story mulle eriti ei meeldinud, ostsin mängu eelkõige ilusa virtuaalmaalima pildi ja multiplayeri pärast.
Parima elamuse sain, mängides mingis vene serveris, lääne pehmed kutid ei oska ikka sõdida ja jooksevad lollemini surma kui arvuti genereeritud sõdalased.
Proovimata jäi hetkel see dx10 serverites mahakukkuvad puud, olin liiga õhevil, et katsetada kas dx10 serveris saab valanguga palmi jalalt võtta ja dx9 omas ei.
Tähtsatest pisiasjadest meeldis eelkõige see, et ei pea neid krdi võtmeid taga otsima, medpakke mööda nurki taga ajama (igaks juhuks ütlen, et viimati mängisin shooterit vist sada aastat tagasi) ja sõidukitele ronimine on tehtud ääretult mugavaks. Ja meeldib ka see, et puusa pealt tulistades ning joostes on lasketulemused kõva penaltiga. Lähivõitluses ruumi sees avastasin, et parim relv on rusikad ja mineerimine. Laksud kirja ja plakspüssidega vend koomasse.
Miinuseks märgin seda, et ikka on see , et sa lased vastasele esimesena valangu rindu (mitte ühe kuuli vaid pea terve salve), aga ikka kärvad ise enne ära ja teine lippab rõõmsalt edasi. Aga noh, ulmevärk ja patt on heast paremat tahta.
* ma täpselt ei tea mis see teeb või mis asi see on aga graafikat pidi paremaks tegema ja vigasid vähendama on see nii?
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
14.12.2007 18:53:04
|
|
|
| antialias - sakitõrje, "hööveldab" servad sirgemaks. wikipedia/google abiks, kui huvitab, kuidas see täpsemalt käib. Crysis on nii kõva graafikaga mäng, et sellel võiks AA maha võtta, hakkab sujuvamalt jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
14.12.2007 19:02:08
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| antialias - sakitõrje, "hööveldab" servad sirgemaks. wikipedia/google abiks, kui huvitab, kuidas see täpsemalt käib. Crysis on nii kõva graafikaga mäng, et sellel võiks AA maha võtta, hakkab sujuvamalt jooksma. |
AA on crysises praegu GPU jaoks liig. Lisaks ei mõika AA taimestikule. Pigem kasutada käsuna r_UseEdgeAA = 2, mis muidugi ei ole nii efektne kui AA aga selle eest võtab ka kõvasti vähem videomälu jne. kui EdgeAA. Lisaks töötab EdgeAA ka taimede jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ganja
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007
|
14.12.2007 19:17:54
|
|
|
| Aga miks ei või olla r_UseEdgeAA = 1 ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
14.12.2007 19:21:33
|
|
|
| Ganja kirjutas: |
| Aga miks ei või olla r_UseEdgeAA = 1 ? |
ju ta võttis selle kasutaja soovist, saada tavaline AA 2x tööle...
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
14.12.2007 19:29:10
|
|
|
Kas keegi võiks öelda mida see AA täpsemalt teeb? Sellest olen aru saanud et see tavaliselt mõttetu on.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
14.12.2007 19:39:13
|
|
|
| windsurfer kirjutas: |
Kas keegi võiks öelda mida see AA täpsemalt teeb? Sellest olen aru saanud et see tavaliselt mõttetu on.  |
Ta ei ole mõttetu neile, kellel korralik süsteem on, sest AA ikka silub pilti suht kenasti... oleneb mängust... sakilised tekstuurid kaotab ära ja silub need sirgeks.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
14.12.2007 19:42:27
|
|
|
Ei ole mõttetu.
Ääred teeb sujuvamaks. st pole karvaseid ääri.
edit: Evil14 jõudis ette..
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
14.12.2007 19:58:37
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Ganja kirjutas: |
| Aga miks ei või olla r_UseEdgeAA = 1 ? |
EdgeAA 1 ja 2 perf. vahe on nii väike.Pealegi näeb 2 parem välja(st silub taimestikku veel enam) |
Exactly my point
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
14.12.2007 20:00:20
|
|
|
Et siis fps-is erilist vahet ei tekita?
viimati muutis Evil14 14.12.2007 20:00:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ganja
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007
|
14.12.2007 20:00:29
|
|
|
Aa, ei teadnudki seda, tänud uue info eest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
14.12.2007 20:02:10
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| Pigem kasutada käsuna r_UseEdgeAA = 2, |
mis liigutused peaks tegema (progemise õppimine koolis muidugi va) et saada seda käsuna kasutada? Kas on see väga keeruline ja dumbuseritel ei tasu proovidagi?
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
14.12.2007 20:14:08
|
|
|
Siit lehelt on .gif võrdlusest vahe hästi näha: http://www.tweakguides.com/Crysis_6.html
| tumbuser kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| Pigem kasutada käsuna r_UseEdgeAA = 2, |
mis liigutused peaks tegema (progemise õppimine koolis muidugi va) et saada seda käsuna kasutada? Kas on see väga keeruline ja dumbuseritel ei tasu proovidagi? |
Mängu menüüs vajutad ~ (ESC klahvi all)ja sisestad r_UseEdgeAA = 2 ja vajutad Enter.NB Shader quality peab olema high ,et see toimiks.
Kui tahad püsivamat effekti siis tekita crysise põhikausta tekstifail nimega autoexec.cfg(faililaiend peab olema cfg mitte txt) kus see käsk sees on
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
14.12.2007 20:18:14
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Ma olen siin vist ainuke kes MP muljetab/mängib.
Igatahes viimasel ajal on tekkinud kamp debiilikust häkkereid kes oma sohitegemisega teiste mängurõõmu rikuvad. Kuna enamus servereid on Punkbusterita,(esialgselt mõeldud küll parema graafika huvides), siis nüüd on osad leidnud viisi(alati leitakse), kuidas relvi ära kasutada. |
Selle ma vaatasin, et mitmes serveris inimesed kurdavad ja sõimlevad et häkker ja häkker. Täiest lambist tekkis näiteks mingi krd neljatoruline õhutõrjeliikur mida kusagilt hankida ei saa nagu tundub, aga juht oli käpard ja sõitis masina suht ribadeks: st katki ja tossama. Hüppas siis välja ja pani minema, sest selles mängus tasub tossama hakanud masinatest eemale hoida, need kipuvad vastu taevast lendama. Mina vaatasin, et näe seisab ja ei lendagi ronisin sisse et kah korra suuremat toru käte vahel hoida ...ja kopteri vastu oli see masin täitsa ok, kaks kopterit tuli alla nagu ludiseb ja mingi lendav ulmevidin ka, ja jalaväe vastu töötas hästi neli toru, hoidsin õue puhta, aga tüüpidel sai vist villand ja tulid tankiga (huvitav kust neid leida) ja see kustutas persooni ära.
Mis asi see bunkbuster on?
| tomorrow kirjutas: |
Mängu menüüs vajutad ~ (ESC klahvi all)ja sisestad r_UseEdgeAA = 2 ja vajutad Enter.NB Shader quality peab olema high ,et see toimiks.
Kui tahad püsivamat effekti siis tekita crysise põhikausta tekstifail nimega autoexec.cfg(faililaiend peab olema cfg mitte txt) kus see käsk sees on  |
aitäh õppesõnade eest, siit saan juba vast ise edasi harutada, kuigi esialgu tundub jutt segane ja alati jääb ju võimalus mäng kustutada ja uuesti peale laadida kui midagi ära käkin.
Kas shader quality võib olla peale highi ka very high? Või ei või ja alles pärast tegemist tuleb see peale keerata?
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
.
viimati muutis tumbuser 14.12.2007 20:21:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|