Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Unreal Tournament 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 23:41:01 vasta tsitaadiga

kellelgi konkreetselt olemas kah see?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 23:52:34 vasta tsitaadiga

Jah, mul toodi laupäeva hommikul koju kätte.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 00:06:13 vasta tsitaadiga

tqz, ja arvamus?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 00:32:41 vasta tsitaadiga

Mina olen rahul igatahes. Ühtegi (beta) patchi mul installitud pole, seega saab nuriseda UI üle, scoreboard ja server browser on väheinformatiivsed. Eriti häirib, et pole Favorite Servers võimalust ja scoreboardil pole pingi näha, FOV muutused ei salvestu ning samuti ei saa FOV-d üle 100 seada (ma 110-ga harjunud). Igatahes esimene ametlik patch peaks päris palju asju parandama, kuuldatavasti tuleb see ka õige pea välja.
Gameplay on väga hea, sarnaneb rohkem UT1-ga kui UT2004-ga. Dodge-jump on ära kaotatud thumbs_up.gif Relvad on suhteliselt hästi tasakaalus, võrreldes eelmiste UT-dega on Rocket Launcher üsna tugev. Skinnid on hästi nähtavad ja heledamaks neid teha minu meelest vaja pole. Mänguga kaasas olevad mapid (DM vähemalt, muid mängutüüpe ei mängi ja pole mappe eriti uurinud) tunduvad enamus esmapilgul päris head, 1on1 mängude jaoks paistab Sentinel üsna populaarseks saavat, kindlasti mängitakse ka Decki väga palju.
Single playerit proovinud pole.

Kui tahad midagi täpsemalt teada, siis küsi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 10.12.2007 00:50:41 vasta tsitaadiga

Esimene patch toob üsna tähtsaid ja positiivseid muudatusi, mis peaks lähiajal välja lastama üheskoos linuxi dedicated serveriga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
64bit
HV kasutaja
64bit

liitunud: 03.03.2005




sõnum 10.12.2007 19:24:18 vasta tsitaadiga

Sai tõmmatud demo prooviks. Küsimus selline, et kas teilgi on kõik selline särav ja hiilgav, kaugustesse vaadates natukene udune? Kas see on tingitud mängust endast või lcd monitorist või millest?

lcd on LG "17", 8 ms...aeglane ei tohiks olla ju icon_confused.gif

kast:
Q6600
8800 Gt 512mb
4x1 Gb A-data over clock extreme edition 800+
GIGABYTE P35C DS3R
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 19:27:33 vasta tsitaadiga

See on selle lollaka Bluri tõttu, mida saad .cfg failis kinni keerata.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 19:27:40 vasta tsitaadiga

Config kaustas peaks olema UTEngine.ini fail, tee CTRL+F ja keera bloom/blur kinni (=False).
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
64bit
HV kasutaja
64bit

liitunud: 03.03.2005




sõnum 10.12.2007 20:03:16 vasta tsitaadiga

tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 21:44:35 vasta tsitaadiga

see, et kaugusesse vaadates on udune on depthoffield settingust.
see on seal samas inis, see keera maha, vaata mis teeb.
fps võtab see maha, niiet nõrgemate systeemidega pole mõtet toppida.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
64bit
HV kasutaja
64bit

liitunud: 03.03.2005




sõnum 10.12.2007 23:50:38 vasta tsitaadiga

imelik...panen küll nagu depth=false ning save'in ära, kuid ikka sama:S...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 10.12.2007 23:58:17 vasta tsitaadiga

Motion Blur ka maha ja pilt selgem.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
64bit
HV kasutaja
64bit

liitunud: 03.03.2005




sõnum 11.12.2007 00:05:28 vasta tsitaadiga

ongi, confis on kõik false nagu omastarust...aga pilt ei tundu muutuvat icon_sad.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 01:57:54 vasta tsitaadiga

Esimene ametlik patch on lõpuks väljas thumbs_up.gif
http://www.epicgames.com/download/Patch1.exe
234 MB
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 10:24:44 vasta tsitaadiga

kes väljast tirida ei viitsi, saab siit kiiremini: link
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:43:22 vasta tsitaadiga

Sain ka mängu kätte ära ja pean mainima et see on ikka üks kuradima hea pela beer_yum.gif .

EDIT : kampaanias tuli nüüd hull koht - WF mapis on vastasteks mingi 8 krokodilli, kes kogu aeg ründavad koos ning minu team koosneb siis kokku neljast liikmest. Ka god modiga on võimatu seda ära teha icon_eek.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 11.12.2007 23:50:12 vasta tsitaadiga

Krokodill, vot see on hea icon_lol.gif Need on Krallid ja sa saad eelnevatest matchidest võidetud kaartidega vahest endale erinevaid eeliseid luua ning pole need vastased midagi nii võitmatud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 00:29:11 vasta tsitaadiga

Krõllid jah, aga meenutavad hirmsasti krokodille. Ma sain küll kaardi, et 2 Iron Guard selli oleksid minuga, kuid tundub, et seekord olid nad vehkat teinud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 12.12.2007 04:09:26 vasta tsitaadiga

suurepärane algus. 2h mässasin mängu ja pachiga. tulemuseks 0
ühesõnga las teevad demo korda siis äkki ostan mängu. hetkel veits skeptiline.

(pilte vist võib postitada jah. reeglites ei näinud midagi keelavat)

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 10:54:06 vasta tsitaadiga

jajah, ära osta midagi
ja halamine aitab alati
ära unusta epic-le kurja maili saatmast
#we_all_care
(sarkasmi kohta pole reeglites ka midagi keelavat)

_________________
"Things just happen. What the hell." - Didactylos
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 12.12.2007 10:54:08 vasta tsitaadiga

Alustaks ehk enda masinast vea otsimisega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 11:54:10 vasta tsitaadiga

Demo pärast sellist suhtumist võtta on küll, vabandust väga, lollus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 12.12.2007 15:53:06 vasta tsitaadiga

kuna ma hetkel gripis siis lihtalt proovin erinevaid uusi demosid...ques what? mingid suvalised nikedised ka töötavad probleemideta. st asi pole mu arvutis.

ei ma saan aru kül, et te aru ei saa, kuna ilmselt on teil mingid täisversioonid. mis ilmselt töötavad.
aga demoga on probleeme, kui vähegi asja uurida ja mida tähendab demo: DEMONSTRATION.

(epic räägib et patch parandab vead (loading screen freez, mis mulgi toimus) aga sellega kaasnes rohkem jamasid (freezimine mängus))

a kellel töötab siis palju õnne ja pole vaja kommenteerida.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 16:00:48 vasta tsitaadiga

Demol on ka patch või? icon_eek.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 16:01:05 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ikka Krõllidest jagu - need kaardid on ka peale uuesti laadimist kadunud kui tina tuhka.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 12.12.2007 16:10:38 vasta tsitaadiga

vist ei ole siiski : )
enivei. peab fulli proovima.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 21:11:35 vasta tsitaadiga

Oeh need Krõllid ajavad nii närvidele icon_evil.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 12.12.2007 22:18:53 vasta tsitaadiga

Phear teh Krõll

Tegelikult võid ju raskusastet ka alandada, kui jagu ei saa.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 12.12.2007 22:27:09 vasta tsitaadiga

g-nome : mitme bitise opsysiga proovisid demo ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 00:15:50 vasta tsitaadiga

Raynor, raskusaste ongi madalaim. Kuidas sa aru ei saa - nad lihtsalt litivad kaheksakesi selle junni maha ja võtavad endale, ülejäänud 3 minu meeskonnaliiget haigutavad niisama kusagil ringi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 13.12.2007 11:27:36 vasta tsitaadiga

heretic666, hint: kasuta vahest a Orders (V key) menüüd.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 16:15:04 vasta tsitaadiga

Jah, vahet pole, kui defend panen kõigile, ikkagi nad uitavad ei tea kus pärapõrgus, vähemalt orbe nad küll ei katse.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 14.12.2007 03:24:42 vasta tsitaadiga

nuub, 32ne
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 14:28:51 vasta tsitaadiga


http://www.pcgameshardware.de/?article_id=624620
http://www.pcgameshardware.de/?menu=browser&mode=article&article_id=624620&entity_id=-1&image_id=747469&page=1

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 15.12.2007 15:12:52 vasta tsitaadiga

http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTQyOSwxLCxoZW50aHVzaWFzdA==
http://www.extremetech.com/article2/0,1697,2230938,00.asp
^veel põhjalikke teste^
-
g-nome jama lugu siis icon_sad.gif
ma seda mõtisklesin, et 64bitistel oli algselt demoga probleeme ja neile lasti parandatud exe välja
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 15.12.2007 22:05:31 vasta tsitaadiga

GameSpoti Warfare Envolved http://www.gamespot.com/video/928117/6184058/videoplayerpop?rgroup=9841&ont_override=11738&mb=ut3-dec07
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 22:54:33 vasta tsitaadiga

Ma ütleks, et see on viimane UT PC platformile...

Midway and Epic Games’ Unreal Tournament 3 for PC, selling just 33,995. However, sales will be supplemented by PlayStation 3 and Xbox 360 versions. The game launched for PC on November 19, also receiving strong reviews.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 22:59:32 vasta tsitaadiga

Seal on arvestatud ainult novembrikuu müüke, Euroopas tuli ta välja alles 23ndal ja Eestis polnud veel detsembri algulgi saada. Aga eks näis.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 23:22:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ma ütleks, et see on viimane UT PC platformile...

Midway and Epic Games’ Unreal Tournament 3 for PC, selling just 33,995. However, sales will be supplemented by PlayStation 3 and Xbox 360 versions. The game launched for PC on November 19, also receiving strong reviews.

Njah...kahjuks pole UT3 näha isegi USA PC mängude TOP10s icon_neutral.gif (millest on kahju.).Mingid mõttetud simsid ainult laiavad USAs icon_evil.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 11:43:06 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Mingid mõttetud simsid ainult laiavad USAs


Mulle pole ka siiamaani kohale jõudnud, et miks selline lollus kogu aeg edetabelite murdja on olnud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 12:50:41 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:

Mulle pole ka siiamaani kohale jõudnud, et miks selline lollus kogu aeg edetabelite murdja on olnud.


Sest kuvari peal püssidega ringi jooksaid poisikesi on mõned korrad vähem, kui issi pisikesi tütrekesi, kellel on 2002 aasta arvuti ja kellelele meeldib nukkudega mängida? Noored plikad ja pereemad on tõsine untapped resource.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 18.12.2007 20:40:00 vasta tsitaadiga

Making Of UT3: http://www.playerzblog.com/how-unreal-tournament-3-was-made.html

Lõpuks ka Linuxi server väljas, adminnidel pidu 8)
ftp://www.unreal.ie/unreal.ie/ut3/servers/ut3_dedicated_server_linux_1_1.bin
Ja torrent ka: http://tracker.ut-x.net/details.php?id=c32d85b0b9593b2c2a423308fb3597c67a7cd12f
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 28.12.2007 15:28:27 vasta tsitaadiga

Viimaks ometi - custom sihikud on ka olemas. Check it out - UT3 Crosshair Designer
LINK - Mõned levinumad on ka niisama välja toodud. Waaait, dot is mine! icon_biggrin.gif
Mõnus, et sihikuid niivõrd lihtne on muuta thumbs_up.gif

Hmm, kas keegi warfare'i ka online mängib? icon_rolleyes.gif Päris vinge action, kui 32 matsi korraga lammutamas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 15:48:03 vasta tsitaadiga

MitchriX, Warfare on jah lahe. Vahest need Mantad ajavad liialt vihale, kuid muidu täitsa tore. Lemmikunit on Darkwalker 8) .
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 28.12.2007 16:27:53 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
MitchriX, Warfare on jah lahe. Vahest need Mantad ajavad liialt vihale, kuid muidu täitsa tore. Lemmikunit on Darkwalker 8) .

Kiirus on warfare'i võti, pole ka ime, miks kõik mantasid ihkavad ja AVRIL raketid on igaljuhul must have warfare/vctf modis võideldes. Suht rets on mantat või viperit shocki ja flakiga tõrjuda. Ja darkwalker on samuti päris kaitsetu nii kiirete masinate vastu - seega jalaväe support AVRIL'ga peab alati kuskil kõrval varitsema.
Ma tavaliselt rändan orbiga ringi 8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 17:24:28 vasta tsitaadiga

Määne see orb on ? Nihukse nimega ei tohiks keegi olla. Mõtled Scavenger vms kolme kombitsaga palli, millega saad kui keeglipalliga ringi veereda ? DW ei ole kaitsetu, kui oskad teda kasutada. Pead olema Eagle Eye ja juba kauges distantsis ohu likvideerima (Onyx Coastis näiteks).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 29.12.2007 01:58:57 vasta tsitaadiga

Hehe, orb on see väike pall, millega nod'e vallutatakse - orbi peab eraldi kandma ja koos sõiduvahenditega (va hoverboard) ei saa seda üldse kasutada. Eriti kunn on mingit ala näiteks kaitsta koos orbiga, kuna siis see automaatselt healib kõrvalolevat node'i. Kui oled osav relvakütt ka, siis on vastastel tükk tegemist punkti mahavõtmisega icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2007 02:40:26 vasta tsitaadiga

MitchriX, oh, mõtlesin, orbi kui sõidukit. Muidugi tean, misasi too nodide jaoks orb on icon_wink.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2007 13:07:45 vasta tsitaadiga

ot:
Kodu võid sa oma õega barbie majas ka mängida.


Mis relva siis kõige rohkem kasutate ? See link guni alt fire on ikka vahva - skelett jääb ainult järele pärast thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2007 13:21:54 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Kõik simsi osad on lõdva kotiga kõvemad kui UT seeria kokku.

Miks seda teemat üldse loed siis? icon_razz.gif

Relv tuleb valida vastavalt olukorrale icon_wink.gif
Lähivõitluses peamiselt RL, natuke flakki, suuremas kauguses sniper+shock. Mini on hea "finish him" relv, bio on kasulik vastase maplocki purustamiseks (1on1-is vähemalt, mujal sobib niisama spämmiseks ka päris hästi). Link on suht nõrk.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Unreal Tournament 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.