Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV logoga helkurvestide lõpumüük! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

kas oleksin reaaalne huviline?
jah
40%
 40%  [ 133 ]
ei
59%
 59%  [ 196 ]
hääli kokku : 329

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 15:27:14 vasta tsitaadiga

mismõttes logo moodi icon_razz.gif kujundajad ütlevad, et sul kas on logo või ei ole.
Kas jätta logo tervikuna 1:1 alles ning lisada sinna midagi juurde või on vaja seda ka modida.
Mina lähtusin enne viimasest variandist, et kui, siis juba.

Siin siis natuke vähem näpitud variant (logo moodi)
Corel: http://piipz.com/ajutine/Hinnavaatlus_ole_nahtav2.cdr

JPG:
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 15:47:11 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Ma võtaks vbl isegi mitu.

sama siin icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 21:21:19 vasta tsitaadiga

Piip, seda siniseks ei saa kuidagi selle vesti tarvis ja "nähtv" a H ja V punaseks ?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 21:22:50 vasta tsitaadiga

masterax kirjutas:
järgmisena võiks teha pimedas särava hv.ee logoga kondoomi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

siis sa saad kaks tükki. õhe paned sa ähe, et kõik näeks, kes sa oled ja teise paned peale, et rohkem selliseid ei tuleks.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 23:34:42 vasta tsitaadiga

laurx, saab küll. kuid kui asi on vektorgraafikas, siis värvimine on alles lõppprotsess, failis ei oma see mingit erilist tähtsust.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 23:58:53 vasta tsitaadiga

aa ma olen selles vallas juhm. peab henriteisega sellest rääkima. tema kaudu vestid tulevad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2007 01:38:46 vasta tsitaadiga

Kui mingi hea hinnaga saab ostaksin isegi ühe, hea kui selline asi ikka autos olemas.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 08.11.2007 22:21:24 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
Kui läheb siiditrükki, siis on see värviline variant oluline, et saaks õige tindi segada, kuid kuumpressitava kile puhul aga pole vahet, kumb, sest tegu on vektorgraafikaga.


Pantone tindid polegi kasutusel? Kuumpressitava kile puhul pigem asi selles et värv segatakse kileprinteris valmis vastavatest algtintidest.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 01:27:50 vasta tsitaadiga

http://web.starman.ee/laurx/kola/Hinnavaatlus%20VEST.pdf

esialgne näidis trükkijalt.

EDIT by Tanel: uus kujundus
http://album.hv.ee/failid/HV/Hinnavaatlus_vest.pdf

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smouker
HV vaatleja
smouker

liitunud: 29.05.2006




sõnum 05.12.2007 01:36:43 vasta tsitaadiga

OLen huvitatud, aga palju sellise hind siis kokkuvõtes tuleks?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 01:40:57 vasta tsitaadiga

oli juttu ~100st kroonist. kui nüüd tuumik oma õnnistuse asjale annab, saaks ilmselt jõuluks kätte.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smouker
HV vaatleja
smouker

liitunud: 29.05.2006




sõnum 05.12.2007 01:47:53 vasta tsitaadiga

Et siis olen kindel soovija ning kui kindel plaan selge, siis andke teada kuidas kätte saab jne...!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2007 01:51:24 vasta tsitaadiga

võtaks 10tk thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 02:01:41 vasta tsitaadiga

käpp
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 05.12.2007 02:11:54 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb hinnast.
Arvestades hetkel pimedate sõitudega siis kuluks üks ära.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 05:52:36 vasta tsitaadiga

Kindel ostja
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psihh
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2006




sõnum 05.12.2007 10:51:57 vasta tsitaadiga

Mis suuruses need vestid on?
Ma loodan siiralt, et selles standartses XL-suuruses mis käib riiete peale.

_________________
www.kleepsuvabrik.ee
Henri 5070884
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 14:20:25 vasta tsitaadiga

... oleks kah võtja vähemalt 3 -le vestile, kuid kas logo ei saaks ka rinnale ja mis sellest värvide värgist saab ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 14:24:12 vasta tsitaadiga

viimane laks oli, et seda värvilist asja ei taheta. seljale piisaks ka ilmselt. ma ei tea hetkel kui palju kallimaks l2heks, kui logo rinnale teha. hetkel olen arvestanud selle ~100kroonise hinnaga
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 14:26:43 vasta tsitaadiga

... logo rinnal polegi ehk nii tähtis, kuid värviline võiks küll olla, see must variant on kuidagi mannetu/näotu icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2007 14:29:04 vasta tsitaadiga

võiks jah olla värviline icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 14:29:07 vasta tsitaadiga

... samuti võiks olla kiri rohkem valge triibu lähedal ja suurem ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.12.2007 14:57:25 vasta tsitaadiga

Must kontrasteerub kõige paremini selle kollasega. Ja kui seda suuremaks venitada siis see kaob kaenalde alla ära või siis voltide sisse mis sealkandis tekivad, praegu jääb kõige siledama koha peale ja seeläbi kõige nähtavam.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 05.12.2007 15:06:21 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
mismõttes logo moodi icon_razz.gif kujundajad ütlevad, et sul kas on logo või ei ole.
Kas jätta logo tervikuna 1:1 alles ning lisada sinna midagi juurde või on vaja seda ka modida.
Mina lähtusin enne viimasest variandist, et kui, siis juba.

Siin siis natuke vähem näpitud variant (logo moodi)
Corel: http://piipz.com/ajutine/Hinnavaatlus_ole_nahtav2.cdr

JPG:

selline oleks päris hea thumbs_up.gif ise võtaks kah 3tk kui tegemiseks läheb
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 16:10:05 vasta tsitaadiga

ongi selline
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 16:16:50 vasta tsitaadiga

Kui tellimise hetkel rahaline seis lubab siis võtaksin ka vähemalt kaks vesti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 18:02:33 vasta tsitaadiga

psihh kirjutas:
Mis suuruses need vestid on?
Ma loodan siiralt, et selles standartses XL-suuruses mis käib riiete peale.

XL suurus ja riiete peale? icon_lol.gif
XLi võib endal liibuva maikasärgina ehk kanda icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 23:36:54 vasta tsitaadiga

Ma olen kindlalt käsi.
Paneks auto peale ning ka jooksma minnes hea selga visata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2007 15:08:27 vasta tsitaadiga

Regamisvorm -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=29
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 06.12.2007 15:16:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Regamisvorm -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=29


edit: 2tk tellitud ja makstud


viimati muutis Mart352 06.12.2007 15:24:06, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 15:17:09 vasta tsitaadiga

tanel paneb arvenumbrid ka kohe.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.12.2007 15:33:18 vasta tsitaadiga

Tehtud.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 15:37:59 vasta tsitaadiga

Panin ühe vesti jagu raha teele
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 17:28:33 vasta tsitaadiga

Kes siis selle saatmisega tegelema hakkab? Kas 70 kr on kogu portus maksumuseks või igale vestile saatmishinnana juurde? Mis ajal on võimalik neid valmis kujul kätte saada, sest äkki satun ise järgi icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2007 17:32:23 vasta tsitaadiga

ütleme 1-2tk saatmine 70 EEK
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:11:58 vasta tsitaadiga

mis suurus nad siis on?
kas saab selga ka panna või kõlbavad nad ümber käe mähkimiseks ja siis käega muudkui vehid icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 06.12.2007 19:12:16 vasta tsitaadiga

Paremini sobiks ju HinnaVaatlus - Ole vaadeldav icon_lol.gif
mitte ole nähtav
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 19:13:27 vasta tsitaadiga

DexXxter, hilja. Jõulupede, tuleb mingi keskklassi suurus. kõik ahvid ei kaalu n+100kg.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus007
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2003




sõnum 06.12.2007 19:22:52 vasta tsitaadiga

no minu rinnaümbermõõt on 130 cm. tekkis korra kahtlus, kas mahub ikka selga? muidu teeks kohe ülekande.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 02:26:52 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Piip kirjutas:
Kui läheb siiditrükki, siis on see värviline variant oluline, et saaks õige tindi segada, kuid kuumpressitava kile puhul aga pole vahet, kumb, sest tegu on vektorgraafikaga.


Pantone tindid polegi kasutusel? Kuumpressitava kile puhul pigem asi selles et värv segatakse kileprinteris valmis vastavatest algtintidest.

hehe, misasjad on pantone tindid? ning minuteada ei segata värvi enne paberile kandmist valmis icon_razz.gif

kuumpressitava kile all mõtlesin ma tavalist, ühevärvilist kile, millele ei trükida midagi peale, vaid lõigatakse lihtslat kilelõikuriga, praegu siis vastavalt HV logo kujuliseks. laurx võib mind siinkohal parandada, sest mina ise ei tee neid vest ja ma ainult eeldan (90% meie töökodadest lihtsalt teeb nii). Neid kilesid saab jah, pantone skaalas sellist värvi nagu on vaja, lihtsalt iga värv lõigatakse eraldi. selle tehnoloogia eelis on, et ei jää mingisuguseid nn "halosid" ega muid asju pildi ümber ega sisse. värviline variant ei lõhna ainult saja krooni järgi, sest siin peab värvid iga trüki puhul käsitsi kokku paigutama, samamoodi nagu siiditrükis. seega aega läheb rohkem ning materjali kulub ka rohkem.

selle printitava nn "kile" e. siirdemateriali jama on see, et need trükitakse korraga ühe tausta peale ning lõikur, kui see on üldse olemas, osad kasutavad vist kääre, lõikab joonise äärtest välja. kui on näiteks selline joonis nagu see praegune, siis need kohad, mis peaksid läbi paistma, on siis vastavalt materialile kas läikivad või valged, mis on minuarust kole. Jah, mõned mehed võibolla viitsiksid iga tähe eraldi välja lõigata, kõik värvid kenasti logo järgi kalibreeritud jms, aga siis peab ikka mõnusalt aega olema.

p.s. dexxxter, suht keeruline ja liikluskeeles mitte eriti kasutust leidev väljend oleks "ole vaadeldav". mida sa seal maanteel neist jalakäijatest ikka "vaatled" icon_razz.gif loogiliselt ja visuaalselt on (minuarust) praegune tekst parem.

p.s.2. mina olen 190cm ja 120kg ning venitasin M-suuruses vesti ark-is kunagi tsikliriiete peale. eest kinni ei läinud aga nähtav olin ikkagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.12.2007 04:59:00 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:

hehe, misasjad on pantone tindid? ning minuteada ei segata värvi enne paberile kandmist valmis icon_razz.gif


http://en.wikipedia.org/wiki/Pantone

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 07.12.2007 09:32:44 vasta tsitaadiga

1 tellitud, õhtul maksan thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 10:00:30 vasta tsitaadiga

Kas mingid taskud on ka tal olemas?
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 10:28:22 vasta tsitaadiga

Tellitud ja makstud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.12.2007 10:41:39 vasta tsitaadiga

mati29 kirjutas:
Kas mingid taskud on ka tal olemas?


Kapuutsi ei taha või? Asjad paned nende riiete taskutesse, mis jäävad vesti alla. Vesti eesmärk on ikka sind nähtavaks teha, mitte võimaldada pudi-padi ringi tassida.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 11:42:36 vasta tsitaadiga

Mina tahan küll kapuutsi icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
uzzman
HV kasutaja
uzzman

liitunud: 29.08.2006




sõnum 07.12.2007 14:15:40 vasta tsitaadiga

võtaks ühe kindlasti (uurin äkki tahaks keegi veel).
Ise sõidan rolleriga päevast päeva (pimedas ka) siis miks mitte osta omale selline vest icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 16:56:39 vasta tsitaadiga

kas see on siis kindel, et vaid lastesuurust on?
Ei saa siis täpsustada seda, kust tellitakse? icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 18:53:01 vasta tsitaadiga

Tellitud ja makstud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 19:25:13 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Piip kirjutas:

hehe, misasjad on pantone tindid? ning minuteada ei segata värvi enne paberile kandmist valmis icon_razz.gif


http://en.wikipedia.org/wiki/Pantone

ma nagu närisin törts tähti, pantone värvid/pantone värviskaala. kindlasti ei tee pantone ise tinte. ära pane pahaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV logoga helkurvestide lõpumüük! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.