Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kuidas teha arvutit mängukõlbmatuks. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 09:29:50 Kuidas teha arvutit mängukõlbmatuks. vasta tsitaadiga

Mul vennal hakkavad 9. klassi lõpueksamid, ent tal on selline mängunarkomaaniataoline probleem, vanemad palusid, et ma talt mängud nii kuuks ajaks eraldaks.
Mis moodi ma saaksin arvutit teha nii, et openGL-i ja D3D mängud tööle ei läheks. Probleem on see, et ta saab need alati uuesti peale panna, siis peab kusagilt mujalt mudima. DirectX faile ka kustutada suurt mõtet vist ei ole, mängud installivad selle automaatselt ... äkki videokaardi draiveritega midagi teha (creative Riva TNT 16MB)? Masin on P400 128MB ja WIN98(SE).

(kuidi selle videokaardiga on selline jama, et ta uuemaite Nvidia draiveritega üldse töötada ei taha, siis ma paremal juhul neid ei käpiks, uuesti netist vanemate draiverite leidmine on tükk tööd (kuigi hädaolukorras võib seda ka).
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:08:26 vasta tsitaadiga

Lase linux peale icon_biggrin.gif
Win 98SE on selleks suht võimetu.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:11:49 vasta tsitaadiga

arvuti üldse käest ära
kui pole mänge, siis leiab ta mingi muu tegevuse arvutiga
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:13:25 vasta tsitaadiga

Uninstallid mängud ja lülitad BIOS-ist CD draivi välja. BIOS-ile päss peale.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:17:12 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Uninstallid mängud ja lülitad BIOS-ist CD draivi välja. BIOS-ile päss peale.

Neti võiks ka ära keelata...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001




sõnum 31.05.2003 10:24:11 vasta tsitaadiga

w2k ja parool. xp jaoks asi lahja.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:30:51 vasta tsitaadiga

Noh, wini maha ei võta sellega jamada ei viitsi, ega pole suurt mõtet, pärast eksameid võib edasi mängida. Ja arvutit talt käest ka vist ära ei võta, seda kasutab vend ka muusikakeskusena ning seetõttu cd-d ära ei saa keelata. Neti kasutavad vanemad ka, selle keelamine on kah võimatu.

Aga ma mõtlen sellist teemat, et kui lihtsalt teeks tal mängude uuesti töölesaamise võimalikult raskeks, mis faile sellejaoks võiks ära kustutada?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:33:05 vasta tsitaadiga

CD saab ju mängida kasutades cd mänija esipaneelil olevaid nuppe...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PontuLontu
HV kasutaja


liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:33:30 Re: Kuidas teha arvutit mängukõlbmatuks. vasta tsitaadiga

[quote="Oobik"]Mul vennal hakkavad 9. klassi lõpueksamid, ent tal on selline mängunarkomaaniataoline probleem, vanemad palusid, et ma talt mängud nii kuuks ajaks eraldaks.
[quote]

P'ris huvitav case.
Remote modis on õpetamine küllaltki keerukas, aga põhimõtteliselt on selline asi võimalik.
Kui oled tallinnas, siis ühe koidula eest võiks asja ette võtta.
Kasutamiseks jäävad need proged, mis lubatud. (DOS aknas töötavaid progesid lubada ei ole võimalik).
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinZ
HV kasutaja
ReinZ

liitunud: 16.01.2003




sõnum 31.05.2003 10:33:49 vasta tsitaadiga

äkist lihtsalt mingi mega nõrk videokaart sisse panna arvutile selleks ajaks
_________________
HAHA icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:36:46 vasta tsitaadiga

ReinZ kirjutas:
äkist lihtsalt mingi mega nõrk videokaart sisse panna arvutile selleks ajaks

Täpselt! Mingi 1mb juust...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaak82
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:38:26 vasta tsitaadiga

1 mb pci video sisse icon_smile.gif siit saad selle vast 25-50 eegu eest, muusikakeskusena töötab asi ilusti...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:42:02 vasta tsitaadiga

winxp peale ja las mängib default driveritega:)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:45:49 vasta tsitaadiga

Mul tuli selline idee, et mõne D3D**.dll faili asendada pettekaga ja ja nvopengl.dll asendada ka tühja või rikutuga, kas see oleks teoreetiliselt võimalik?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:48:42 Re: Kuidas teha arvutit mängukõlbmatuks. vasta tsitaadiga

PontuLontu kirjutas:

P'ris huvitav case.
Remote modis on õpetamine küllaltki keerukas, aga põhimõtteliselt on selline asi võimalik.
Kui oled tallinnas, siis ühe koidula eest võiks asja ette võtta.
Kasutamiseks jäävad need proged, mis lubatud. (DOS aknas töötavaid progesid lubada ei ole võimalik).


Kuigi ma olen win98 all proovinud selliseid nippe, aga nad kõik on kahjuks mõõdamindavad (vähemalt minul sellega probleemi pole olnud ja tallinnas olen ka ainult 3 tunniks paaritunni pärast jälle tartupoole teel.

Aga ehk olekski tark lihtsalt panna tal arvuti kokkujooksma iga kord, kui arvuti püüad D3d-d või opengl-i kasutada icon_question.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:51:39 vasta tsitaadiga

Oobik kirjutas:
Mul tuli selline idee, et mõne D3D**.dll faili asendada pettekaga ja ja nvopengl.dll asendada ka tühja või rikutuga, kas see oleks teoreetiliselt võimalik?


to oobik:
ise arvan ka et kõige parem variant oleks mingi kehv videokaart ... failid on samamoodi asendatavad, nagu sa ise nad fake'iks teed ...

teistele:
ja mingi lühikese perioodi pärast vaevalt et inimene hakkab XP'd ostma ... vastasel juhul (et pane XP peale jne) teadagi millele vihjatakse icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikat
Kreisi kasutaja
vikat

liitunud: 24.09.2002




sõnum 31.05.2003 10:56:47 vasta tsitaadiga

siis hakkab vend lõpuks õppimise asemel arvutit gonfima, mööda teadjamaid sõpru jooksma, IT-firmadesse helistama.....jne. takkapihta närvid nässus ja eksamid läbi kukutud, suhted perekonnaga pees. 9-klassi vend peaks ikka juba ise mõistma, et vahepeal nats õppida ka vaja. tõsta eksamite ajaks arvuti sellisesse tuppa kus ta rahulikult, segamatult ja 24h ööpäevas seal istuda ei saa, et vanematel oleks ülevaade kui palju ta arvutis istub ja saaksid teda suunata nats.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 10:59:45 vasta tsitaadiga

vikat kirjutas:
siis hakkab vend lõpuks õppimise asemel arvutit gonfima, mööda teadjamaid sõpru jooksma, IT-firmadesse helistama.....jne. takkapihta närvid nässus ja eksamid läbi kukutud, suhted perekonnaga pees. 9-klassi vend peaks ikka juba ise mõistma, et vahepeal nats õppida ka vaja. tõsta eksamite ajaks arvuti sellisesse tuppa kus ta rahulikult, segamatult ja 24h ööpäevas seal istuda ei saa, et vanematel oleks ülevaade kui palju ta arvutis istub ja saaksid teda suunata nats.


mis siin 1MB videokaardiga konfida on icon_razz.gif
teise videokaardi viid omale tööle sahtlisse kasvõi ...

kord on majast ära teil vist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikat
Kreisi kasutaja
vikat

liitunud: 24.09.2002




sõnum 31.05.2003 11:03:07 vasta tsitaadiga

sii kulutabki aega sõprade/tuttavate käest uut otsides samapalju aega, niipalju ju küll teab arvutist, et vaadata mis video sees on.....ja kujuta ette kus ajab alles s*ta keema siuke asi kui avastad, et keegi kaardi ära vahetand....siis õpiisu küll ei tule. kord on tõesti asi mis ainsana aitab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zumin
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 11:07:56 vasta tsitaadiga

Endal ka problemid olnud suslikuga, W2K parim lahendus. Ei mingit peavalu, p..sekeeramise võimalus ka piisavalt väike, kui keerabki siis ainlt enda profiili.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 11:41:09 vasta tsitaadiga

Võib proovida nii:
Otsi üles fail nimega "dxdiag.exe" vms.
Peaks asuma Windows --> System32 katalogis.
Pane see käima.
Sealt võta "Display" ja kruti "DirectX Features" all olevad "Acceleration"id nulli (Disabled). See peaks ka ühtteist mõjutama. Pole ise proovinud, aga teoreetiliselt ei tohiks 3D enam töötada täis võimsusel (kui üldse töötab).
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 31.05.2003 11:45:15 vasta tsitaadiga

dxdiag'is on võimalik ju Kõigile video asjadele: DirectDraw'ga eesotsas Disable panna (ilmselt ei näe siis filme ka muidugi kui see peaks häirima) Aga Direct3D ja AGP Textuuridele küll
veelparem võimalus (kavalam st siis) on More Help->Override ja refresh rate hästi madalaks/kõrgeks... icon_smile.gif

---
kempi jõudis ette, kuid ilmselt dx9 on tal vms niiet jätan oma messi ka icon_smile.gif

_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 12:06:57 vasta tsitaadiga

nu mida te niipalju mõtleme, võta lihtsalt nt IDE kablad kaasa, pole tal seal midagi siis enam teha, videokaardi või kõvaketta võib kah kaasa võtta aga need tülikamad
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 12:11:21 vasta tsitaadiga

veel lihtsam võta toite juhe kaasa.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 31.05.2003 12:12:03 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
nu mida te niipalju mõtleme, võta lihtsalt nt IDE kablad kaasa, pole tal seal midagi siis enam teha, videokaardi või kõvaketta võib kah kaasa võtta aga need tülikamad

Loe ikka teema enne läbi kui vastad. Arvuti peab olema töökorrras, aga mängida ei tohi saada.
Ja need soovitused OP'i vahetada on kah asjatud, sest teema algataja ei tahtnud seda ju teha.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighter
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2002




sõnum 31.05.2003 12:17:30 vasta tsitaadiga

9. klassis peaks tõesti juba piisavalt mõistust peas olema, et kui ei oska, siis õpid eksamiteks. Küll aga pole enamustel vanematel õrna aimu kah, mida need eksamid tähendavad, niiet kui väga väga loll ei ole, siis nelja peaks iga puupea saama kätte.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 13:42:54 vasta tsitaadiga

Noh, ma arvan, et kindlasti nii mõnigi siin on nooruses mänguhull olnud, vend saab ise ka aru, et eksamid vaja teha ja õppida, aga näed see masin lahti ei lase... aga directX kruttimine võib isegi päris hea idee olla... proovime..

Nii 3D acc. mahakeeratud, hardware acceleration nullis (neid vaevalt, et vend kusagilt muuta oskab), d3d mängud enam ei funksa.

Aga jama on veel, et strateegiad töötavad (age of empires II).
Arvuti sai pandud aeglasemale taktisagedusele (350) APG ap. sai alla 8 mb peale keeratud. Kui kellelgi ideed on võib veel jagada, kuid varsti peab bussile jooksma thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 31.05.2003 14:01:41 vasta tsitaadiga

Irw: keela swap ära:)
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 14:09:09 vasta tsitaadiga

Kas ja kui palju oleks mõtet siis swapi jätta, et win niisama korralikult töötaks
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 14:09:13 vasta tsitaadiga

Vaata biossist veel, võibolla pio mode, siis veel piax seal mõni asi biossis olema mida kruttida...vaata et pazzi biosile peale paned....sest sial võib igast pahandust ära teha kui ei tea mida krutid
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 31.05.2003 14:17:49 vasta tsitaadiga

ReinZ kirjutas:
äkist lihtsalt mingi mega nõrk videokaart sisse panna arvutile selleks ajaks


AOE II tahab ainult 2 MB videot, nii et see variant jääb vist ära, kui just kuskilt muuseumist mingit eriti vana juustu ei leia
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 14:30:01 vasta tsitaadiga

Vot, sain korda, swapi keerasin alla, agp ap. biosist alla, prose alla... ja mängud ei lähe tööle "low memory" ja kui mänge tööle panna jookseb kõik kokku niiet, asi töötab icon_wink.gif AOEII ei tööta kuna directdraw on keelatud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 31.05.2003 14:51:11 vasta tsitaadiga

ma ei tea minusugune puupea sai isegi eksamid läbi nii et ei õppinud kordagi ja näed hinbded olid 4,4,3 icon_smile.gif ise olen rahul icon_smile.gif kuigi mataga oli pusimist palju paljum ja 9 klassi eksamid ple midagi nii rasked mu arust ag alati hea mõelda et on yli raksed ja siis tuubid ja näed pldki nii rasked, tra kui segane tekst icon_biggrin.gif , ma oleks kah videoka mingi juustu vastu vahetanud icon_smile.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 01.06.2003 01:43:48 vasta tsitaadiga

Kui integreeritud video on siis on lihtne, keera biosest shared memory võimalikult väikseks ja pane bios parooli alla, bängud enam ei käivitu, win-i jooksmist see ei sega.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2003 02:00:20 vasta tsitaadiga

no ma arvan, et ikkagist 9. klassi inimesel veel mõistust peas ei ole ja tuleb ikka arvutiga midagi ette võtta. jutt siin ei aita. noh, aga on ka erandeid ju! icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 01.06.2003 09:08:21 vasta tsitaadiga

Tee natuke casemoddingut! Pane tööle paneku nupule kaan ette ja tabalukk kinni hoidma! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yakusa
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 01.06.2003 12:26:19 vasta tsitaadiga

Uninstalli kõik mängud arvutist ja peida kõik mänguplaadid ära, ei ole vaja üldse arvutis midagi muuta. Teised plaadid võid ju alles jätta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.06.2003 13:47:38 vasta tsitaadiga

vaheta kõvaketas ära ja pane teisele linux peale
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2003 18:41:37 vasta tsitaadiga

Ästi panete...
icon_wink.gif

ma sain 5X kiiremini ja lihtsamalt ju asja tehtud kui opi või mõndda jubinat vahetades icon_idea.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martig
HV kasutaja

liitunud: 17.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2003 18:49:06 vasta tsitaadiga

hangi selline proge nagu 98 lite, sellega saad winilt directx'i ära eemaldada+ igast muud jama
http://www.litepc.com
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniakk
HV kasutaja
maniakk

liitunud: 14.11.2002




sõnum 02.06.2003 16:50:49 vasta tsitaadiga

vint välja ja Knoppixi CD CD-ROM-i sisse icon_wink.gif
net töötab, muusikat sab kuulata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarioDX2
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2002




sõnum 02.06.2003 17:00:43 vasta tsitaadiga

knoppix ei sobi, see ei lase cd-draivi avada, kui ta cd pealt töötab, kuid vaja oli CD-de pealt muusikat mängida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2003 17:16:44 vasta tsitaadiga

Tõsiselt selle teema peaks lukku panema, asi lahendatud ja kõik, no miks siia veel mingit ulmet lasta icon_confused.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kuidas teha arvutit mängukõlbmatuks.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.