|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
31.05.2003 09:29:50
Kuidas teha arvutit mängukõlbmatuks. |
|
|
Mul vennal hakkavad 9. klassi lõpueksamid, ent tal on selline mängunarkomaaniataoline probleem, vanemad palusid, et ma talt mängud nii kuuks ajaks eraldaks.
Mis moodi ma saaksin arvutit teha nii, et openGL-i ja D3D mängud tööle ei läheks. Probleem on see, et ta saab need alati uuesti peale panna, siis peab kusagilt mujalt mudima. DirectX faile ka kustutada suurt mõtet vist ei ole, mängud installivad selle automaatselt ... äkki videokaardi draiveritega midagi teha (creative Riva TNT 16MB)? Masin on P400 128MB ja WIN98(SE).
(kuidi selle videokaardiga on selline jama, et ta uuemaite Nvidia draiveritega üldse töötada ei taha, siis ma paremal juhul neid ei käpiks, uuesti netist vanemate draiverite leidmine on tükk tööd (kuigi hädaolukorras võib seda ka).
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
31.05.2003 10:08:26
|
|
|
Lase linux peale
Win 98SE on selleks suht võimetu.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
31.05.2003 10:11:49
|
|
|
arvuti üldse käest ära
kui pole mänge, siis leiab ta mingi muu tegevuse arvutiga
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
31.05.2003 10:13:25
|
|
|
Uninstallid mängud ja lülitad BIOS-ist CD draivi välja. BIOS-ile päss peale.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
31.05.2003 10:17:12
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| Uninstallid mängud ja lülitad BIOS-ist CD draivi välja. BIOS-ile päss peale. |
Neti võiks ka ära keelata...
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliyx
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.12.2001
|
31.05.2003 10:24:11
|
|
|
| w2k ja parool. xp jaoks asi lahja.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
31.05.2003 10:30:51
|
|
|
Noh, wini maha ei võta sellega jamada ei viitsi, ega pole suurt mõtet, pärast eksameid võib edasi mängida. Ja arvutit talt käest ka vist ära ei võta, seda kasutab vend ka muusikakeskusena ning seetõttu cd-d ära ei saa keelata. Neti kasutavad vanemad ka, selle keelamine on kah võimatu.
Aga ma mõtlen sellist teemat, et kui lihtsalt teeks tal mängude uuesti töölesaamise võimalikult raskeks, mis faile sellejaoks võiks ära kustutada?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
31.05.2003 10:33:05
|
|
|
| CD saab ju mängida kasutades cd mänija esipaneelil olevaid nuppe...
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PontuLontu
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002
|
31.05.2003 10:33:30
Re: Kuidas teha arvutit mängukõlbmatuks. |
|
|
[quote="Oobik"]Mul vennal hakkavad 9. klassi lõpueksamid, ent tal on selline mängunarkomaaniataoline probleem, vanemad palusid, et ma talt mängud nii kuuks ajaks eraldaks.
[quote]
P'ris huvitav case.
Remote modis on õpetamine küllaltki keerukas, aga põhimõtteliselt on selline asi võimalik.
Kui oled tallinnas, siis ühe koidula eest võiks asja ette võtta.
Kasutamiseks jäävad need proged, mis lubatud. (DOS aknas töötavaid progesid lubada ei ole võimalik).
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReinZ
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2003
|
31.05.2003 10:33:49
|
|
|
äkist lihtsalt mingi mega nõrk videokaart sisse panna arvutile selleks ajaks
_________________ HAHA  |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
31.05.2003 10:36:46
|
|
|
| ReinZ kirjutas: |
| äkist lihtsalt mingi mega nõrk videokaart sisse panna arvutile selleks ajaks |
Täpselt! Mingi 1mb juust...
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaak82
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
31.05.2003 10:38:26
|
|
|
1 mb pci video sisse siit saad selle vast 25-50 eegu eest, muusikakeskusena töötab asi ilusti...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
31.05.2003 10:42:02
|
|
|
| winxp peale ja las mängib default driveritega:)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
31.05.2003 10:45:49
|
|
|
| Mul tuli selline idee, et mõne D3D**.dll faili asendada pettekaga ja ja nvopengl.dll asendada ka tühja või rikutuga, kas see oleks teoreetiliselt võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
31.05.2003 10:48:42
Re: Kuidas teha arvutit mängukõlbmatuks. |
|
|
| PontuLontu kirjutas: |
P'ris huvitav case.
Remote modis on õpetamine küllaltki keerukas, aga põhimõtteliselt on selline asi võimalik.
Kui oled tallinnas, siis ühe koidula eest võiks asja ette võtta.
Kasutamiseks jäävad need proged, mis lubatud. (DOS aknas töötavaid progesid lubada ei ole võimalik). |
Kuigi ma olen win98 all proovinud selliseid nippe, aga nad kõik on kahjuks mõõdamindavad (vähemalt minul sellega probleemi pole olnud ja tallinnas olen ka ainult 3 tunniks paaritunni pärast jälle tartupoole teel.
Aga ehk olekski tark lihtsalt panna tal arvuti kokkujooksma iga kord, kui arvuti püüad D3d-d või opengl-i kasutada
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
31.05.2003 10:51:39
|
|
|
| Oobik kirjutas: |
| Mul tuli selline idee, et mõne D3D**.dll faili asendada pettekaga ja ja nvopengl.dll asendada ka tühja või rikutuga, kas see oleks teoreetiliselt võimalik? |
to oobik:
ise arvan ka et kõige parem variant oleks mingi kehv videokaart ... failid on samamoodi asendatavad, nagu sa ise nad fake'iks teed ...
teistele:
ja mingi lühikese perioodi pärast vaevalt et inimene hakkab XP'd ostma ... vastasel juhul (et pane XP peale jne) teadagi millele vihjatakse
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikat
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2002
|
31.05.2003 10:56:47
|
|
|
| siis hakkab vend lõpuks õppimise asemel arvutit gonfima, mööda teadjamaid sõpru jooksma, IT-firmadesse helistama.....jne. takkapihta närvid nässus ja eksamid läbi kukutud, suhted perekonnaga pees. 9-klassi vend peaks ikka juba ise mõistma, et vahepeal nats õppida ka vaja. tõsta eksamite ajaks arvuti sellisesse tuppa kus ta rahulikult, segamatult ja 24h ööpäevas seal istuda ei saa, et vanematel oleks ülevaade kui palju ta arvutis istub ja saaksid teda suunata nats.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
31.05.2003 10:59:45
|
|
|
| vikat kirjutas: |
| siis hakkab vend lõpuks õppimise asemel arvutit gonfima, mööda teadjamaid sõpru jooksma, IT-firmadesse helistama.....jne. takkapihta närvid nässus ja eksamid läbi kukutud, suhted perekonnaga pees. 9-klassi vend peaks ikka juba ise mõistma, et vahepeal nats õppida ka vaja. tõsta eksamite ajaks arvuti sellisesse tuppa kus ta rahulikult, segamatult ja 24h ööpäevas seal istuda ei saa, et vanematel oleks ülevaade kui palju ta arvutis istub ja saaksid teda suunata nats. |
mis siin 1MB videokaardiga konfida on
teise videokaardi viid omale tööle sahtlisse kasvõi ...
kord on majast ära teil vist
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikat
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2002
|
31.05.2003 11:03:07
|
|
|
| sii kulutabki aega sõprade/tuttavate käest uut otsides samapalju aega, niipalju ju küll teab arvutist, et vaadata mis video sees on.....ja kujuta ette kus ajab alles s*ta keema siuke asi kui avastad, et keegi kaardi ära vahetand....siis õpiisu küll ei tule. kord on tõesti asi mis ainsana aitab.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zumin
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
31.05.2003 11:07:56
|
|
|
| Endal ka problemid olnud suslikuga, W2K parim lahendus. Ei mingit peavalu, p..sekeeramise võimalus ka piisavalt väike, kui keerabki siis ainlt enda profiili.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
31.05.2003 11:41:09
|
|
|
Võib proovida nii:
Otsi üles fail nimega "dxdiag.exe" vms.
Peaks asuma Windows --> System32 katalogis.
Pane see käima.
Sealt võta "Display" ja kruti "DirectX Features" all olevad "Acceleration"id nulli (Disabled). See peaks ka ühtteist mõjutama. Pole ise proovinud, aga teoreetiliselt ei tohiks 3D enam töötada täis võimsusel (kui üldse töötab).
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MC Riot
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
31.05.2003 11:45:15
|
|
|
dxdiag'is on võimalik ju Kõigile video asjadele: DirectDraw'ga eesotsas Disable panna (ilmselt ei näe siis filme ka muidugi kui see peaks häirima) Aga Direct3D ja AGP Textuuridele küll
veelparem võimalus (kavalam st siis) on More Help->Override ja refresh rate hästi madalaks/kõrgeks...
---
kempi jõudis ette, kuid ilmselt dx9 on tal vms niiet jätan oma messi ka
_________________ MC Riot |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
31.05.2003 12:06:57
|
|
|
| nu mida te niipalju mõtleme, võta lihtsalt nt IDE kablad kaasa, pole tal seal midagi siis enam teha, videokaardi või kõvaketta võib kah kaasa võtta aga need tülikamad
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
31.05.2003 12:11:21
|
|
|
| veel lihtsam võta toite juhe kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
31.05.2003 12:12:03
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| nu mida te niipalju mõtleme, võta lihtsalt nt IDE kablad kaasa, pole tal seal midagi siis enam teha, videokaardi või kõvaketta võib kah kaasa võtta aga need tülikamad |
Loe ikka teema enne läbi kui vastad. Arvuti peab olema töökorrras, aga mängida ei tohi saada.
Ja need soovitused OP'i vahetada on kah asjatud, sest teema algataja ei tahtnud seda ju teha.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighter
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
31.05.2003 12:17:30
|
|
|
| 9. klassis peaks tõesti juba piisavalt mõistust peas olema, et kui ei oska, siis õpid eksamiteks. Küll aga pole enamustel vanematel õrna aimu kah, mida need eksamid tähendavad, niiet kui väga väga loll ei ole, siis nelja peaks iga puupea saama kätte.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
31.05.2003 13:42:54
|
|
|
Noh, ma arvan, et kindlasti nii mõnigi siin on nooruses mänguhull olnud, vend saab ise ka aru, et eksamid vaja teha ja õppida, aga näed see masin lahti ei lase... aga directX kruttimine võib isegi päris hea idee olla... proovime..
Nii 3D acc. mahakeeratud, hardware acceleration nullis (neid vaevalt, et vend kusagilt muuta oskab), d3d mängud enam ei funksa.
Aga jama on veel, et strateegiad töötavad (age of empires II).
Arvuti sai pandud aeglasemale taktisagedusele (350) APG ap. sai alla 8 mb peale keeratud. Kui kellelgi ideed on võib veel jagada, kuid varsti peab bussile jooksma .
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
31.05.2003 14:01:41
|
|
|
| Irw: keela swap ära:)
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
31.05.2003 14:09:09
|
|
|
| Kas ja kui palju oleks mõtet siis swapi jätta, et win niisama korralikult töötaks
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
31.05.2003 14:09:13
|
|
|
| Vaata biossist veel, võibolla pio mode, siis veel piax seal mõni asi biossis olema mida kruttida...vaata et pazzi biosile peale paned....sest sial võib igast pahandust ära teha kui ei tea mida krutid
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
31.05.2003 14:17:49
|
|
|
| ReinZ kirjutas: |
| äkist lihtsalt mingi mega nõrk videokaart sisse panna arvutile selleks ajaks |
AOE II tahab ainult 2 MB videot, nii et see variant jääb vist ära, kui just kuskilt muuseumist mingit eriti vana juustu ei leia
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
31.05.2003 14:30:01
|
|
|
Vot, sain korda, swapi keerasin alla, agp ap. biosist alla, prose alla... ja mängud ei lähe tööle "low memory" ja kui mänge tööle panna jookseb kõik kokku niiet, asi töötab AOEII ei tööta kuna directdraw on keelatud.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
31.05.2003 14:51:11
|
|
|
ma ei tea minusugune puupea sai isegi eksamid läbi nii et ei õppinud kordagi ja näed hinbded olid 4,4,3 ise olen rahul kuigi mataga oli pusimist palju paljum ja 9 klassi eksamid ple midagi nii rasked mu arust ag alati hea mõelda et on yli raksed ja siis tuubid ja näed pldki nii rasked, tra kui segane tekst , ma oleks kah videoka mingi juustu vastu vahetanud
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
01.06.2003 01:43:48
|
|
|
| Kui integreeritud video on siis on lihtne, keera biosest shared memory võimalikult väikseks ja pane bios parooli alla, bängud enam ei käivitu, win-i jooksmist see ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.06.2003 02:00:20
|
|
|
no ma arvan, et ikkagist 9. klassi inimesel veel mõistust peas ei ole ja tuleb ikka arvutiga midagi ette võtta. jutt siin ei aita. noh, aga on ka erandeid ju!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
01.06.2003 09:08:21
|
|
|
Tee natuke casemoddingut! Pane tööle paneku nupule kaan ette ja tabalukk kinni hoidma!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yakusa
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
01.06.2003 12:26:19
|
|
|
| Uninstalli kõik mängud arvutist ja peida kõik mänguplaadid ära, ei ole vaja üldse arvutis midagi muuta. Teised plaadid võid ju alles jätta.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
01.06.2003 13:47:38
|
|
|
vaheta kõvaketas ära ja pane teisele linux peale
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
01.06.2003 18:41:37
|
|
|
Ästi panete...
ma sain 5X kiiremini ja lihtsamalt ju asja tehtud kui opi või mõndda jubinat vahetades
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martig
HV kasutaja
liitunud: 17.05.2003
|
01.06.2003 18:49:06
|
|
|
hangi selline proge nagu 98 lite, sellega saad winilt directx'i ära eemaldada+ igast muud jama
http://www.litepc.com
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniakk
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
02.06.2003 16:50:49
|
|
|
vint välja ja Knoppixi CD CD-ROM-i sisse
net töötab, muusikat sab kuulata
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarioDX2
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2002
|
02.06.2003 17:00:43
|
|
|
| knoppix ei sobi, see ei lase cd-draivi avada, kui ta cd pealt töötab, kuid vaja oli CD-de pealt muusikat mängida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
02.06.2003 17:16:44
|
|
|
Tõsiselt selle teema peaks lukku panema, asi lahendatud ja kõik, no miks siia veel mingit ulmet lasta
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|