Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 16.11.2007 19:16:47 HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI vasta tsitaadiga

icon_exclaim.gif Äkki teeks ära foorumite pealkirjade stiili ühtlustamise?

Praegu on umbes pooled alamfoorumite pealkirjad koos sõnaga "foorum", pooled aga ilma. Piisab kui vaadata juba ainuüksi ärifoorumite plokki, siis on see süsteemitus seal selgesti näha. Teeksin ettepaneku eemaldada ballastsõna "foorum" ka neist pealkirjadest kus see esineb (v.a. Üldfoorum). Muudetavad nimed oleksid sel juhul (nii saaks ka põhisõna käänded enamasti nimetavasse viia):

Andmesidefoorum > Andmeside
Multimeedia foorum > Multimeedia
Ürituste foorum > Üritused
Sülearvutite foorum > Sülearvutid
Serverite, andmemassiivide ja tulemüüride foorum > Serverid/andmemassiivid/tulemüürid
Mobiiltelefonide ja muu tehnika foorum > Mobiiltelefonid/muu tehnika
Fotograafia foorum > Fotograafia
Mac'i/Apple foorum > Mac/Apple
Tarkvarafoorum > Tarkvara
Turvafoorum > Turvalisus
Linux'i foorum > Linux
Mängufoorum > Arvutimängud
Kujundamise foorum > Kujundamine
Programmeerimise foorum > Programmeerimine
Jahutuse foorum > Jahutus
Kasti ja toite foorum, casemod > Kast/toide/casemod
TSI (Tee See Ise) foorum > TSI (TeeSeeIse)
Rauafoorum > Muu raudvara ?Muu riistvara?
Mängukonsoolide foorum > Mängukonsoolid
Arvutustehnika müügi/vahetuse foorum > Arvutustehnika müük/vahetus
Arvutustehnika ostu foorum > Arvutustehnika ost
Süle- ja pihuarvutite müügi/vahetuse foorum > Sülearvutite/pihuarvutite müük/vahetus
Süle-, pihuarvutite ja lisaseadmete ostu foorum > Sülearvutite/pihuarvutite/lisaseadmete ost
Töövahenduse foorum > Töövahendus

EDIT:
Järgnevalt veelgi põhjalikum skeem, nüüd juba täielik foorumite nimekiri nii nagu ta võiks olla

(hõlmab veel mõned täiendavad stiili/visuaali korrektuurid ning mõnede teemade asukoha muutmise loogilisema järjestuse saavutamiseks; lisaks uudisteteemadele lisatud sõna uudis kuna seal on sellel mõte rõhutamaks kasutajale foorumi olemust ja paremini eristamaks samanimelistest tavafoorumitest).

---Hinnavaatlus---

Üldfoorum
Arvutifirmad
Andmeside
Multimeedia
Sülearvutid
Mobiiltelefonid / Muu tehnika
Fotograafia
Mac & Apple
Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid
Kasulikud näpunäited
Naljakad juhtumised
Seadusega pahuksis
Üritused
Vaba mikrofon

---Tarkvara---

Tarkvara
Turvalisus
Linux
Programmeerimine
Kujundamine
WWW
Arvutimängud

---Riistvara---

Riistvara
Protsessorid
Videokaardid / Monitorid / TV
Kõvad kettad
Jahutus
Kast / Toide / Casemod
TSI (TeeSeeIse)
Mängukonsoolid

---Äri---

OSTUABI / HINNAPÄRING
Arvutustehnika : MÜÜK,VAHETUS
Arvutustehnika : OST
Sülearvutid / Pihuarvutid : MÜÜK,VAHETUS
Sülearvutid / Pihuarvutid / Lisaseadmed : OST
Lisaseadmed / Varuosad (sülearvutitele, pihuarvutitele) : MÜÜK
Mobiiltelefonid : MÜÜK,VAHETUS,OST
Digikaamerad / Filmikaamerad : MÜÜK,VAHETUS,OST
Muu tehnika : MÜÜK,VAHETUS,OST
Tarkvara / Arvutikirjandus : MÜÜK,VAHETUS,OST
Varia : MÜÜK,VAHETUS,OST
Ära anda (kollektsionääride nurgake)
Töövahendus

---Vaidlused---

Võitlustanner
Parem HV

---Administratiivsed foorumid---

.....

---Uudised--- !!!suvalises järjekorras!!!

Arvutiuudised
Riistvarauudised
Tarkvarauudised / Arvutimängude uudised
Turvalisuse uudised
Traadita andmeside (WiFi, WiMAX, HSDPA, CDMA) uudised
Mobiiltelefonide uudised / Kaamerate uudised
Varia uudised
Eesti IT uudised
Pressiteated
Hinnauudised
HinnaVaatluse uudised
Ülevaated / Kasutajate hinnangud
ETTEVAATUST! Kehva maksedistsipliiniga firmad


viimati muutis 8 17.11.2007 03:48:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2007 21:09:18 vasta tsitaadiga

8, võtab arutlusele thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 21:00:07 vasta tsitaadiga

Konsoolide/konsoolimängude ost/müük/vahetus?
..
Juba oktoobris lubati vaadata ju...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3883676#3883676
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 21:19:53 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Konsoolide/konsoolimängude ost/müük/vahetus?
..
Juba oktoobris lubati vaadata ju...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3883676#3883676

... järsku oleks mõttekam täiendada hoopis filtrit natuke:

arvutitarkvara
mobiilsete seadmete tarkvara
arvutimängud
konsoolimängud
pihukonsoolimängud
vms.

... ja tootja asemel võiks välja tuua pigem erinevad konsoolid (vanemad/uuemad), pihuarvutid, mobiilid, mille jaoks tarkvara täpselt mõeldud ...

... selles foorumis pole praegu sadat teematki, mis sellest ikka poolitada ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 17:12:42 vasta tsitaadiga

1. Mis foorum on VMP?
2. Miks see foorum lukus on?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2007 17:24:20 vasta tsitaadiga

amddude, Vaba Mikrofon Pluss icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 17:25:36 vasta tsitaadiga

Okih... ja mis koll see on?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 17:26:27 vasta tsitaadiga

Mida ta teeb ja kas ta on kuri ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2007 17:26:30 vasta tsitaadiga

eks lähiaeg näitab icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 20:21:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
amddude, Vaba Mikrofon Pluss icon_wink.gif

ja kus seda nägema peaks icon_rolleyes.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 20:28:40 vasta tsitaadiga

ranel, icon_lol.gif "öiste eluviiside" suurimad läburid ei näegi icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 20:35:54 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
ranel, icon_lol.gif "öiste eluviiside" suurimad läburid ei näegi icon_wink.gif

icon_mad.gif

aga kauaks teil ikka seda teemat on, kui põhitegijaid ligi ei lasta 8)

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 20:50:57 vasta tsitaadiga

miks uudiste foorumite nimede järjekorrad muutuvad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.11.2007 20:52:43 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
miks uudiste foorumite nimede järjekorrad muutuvad? icon_rolleyes.gif
Igavuse peletamiseks icon_lol.gif
(ja mingil määral kajastub selles uudiste värskus...)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 21:01:42 vasta tsitaadiga

ok icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 21:04:35 vasta tsitaadiga

või tõstate foorumeid ümber uue foorumi loomiseks icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 21:06:21 vasta tsitaadiga

foorumite järjekord sõltub viimaste teemade loomise järgi. uuemate uudistega foorumid liiguvad ette poole, vanemad vajuvad vaikselt tahapoole
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.11.2007 22:17:24 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
foorumite järjekord sõltub viimaste teemade loomise järgi. uuemate uudistega foorumid liiguvad ette poole, vanemad vajuvad vaikselt tahapoole
käsitsi liigutades, mitte automaatikaga

tanel, et siis lisaks tasulisele vabale mikrofonilie veel lisaks üks tasuline vaba mikrofon ?
what's the point ?
tasulises vabas mikrofonis piirate läbustamist ettekäändega ülekoormuse näol andmebaasile, et siis teeme ühe tasulise vaba mikrofoni juurde kus see enam probleemiks ei ole ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2007 22:28:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tasulises vabas mikrofonis piirate läbustamist ettekäändega ülekoormuse näol andmebaasile

kes seda väitnud on?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.11.2007 22:36:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

tasulises vabas mikrofonis piirate läbustamist ettekäändega ülekoormuse näol andmebaasile

kes seda väitnud on?
no teemades on ilmunud vahepeal selliseid väiteid, otsest näidet muidugi praegu enam leida ei oska
niipea kui mõni läbustamisele viitav teema tekkis, kadus see mõne hea põhjendusega (v.a. erand siis nüüd see öine teema, mis on samuti saanud mitu korda luku peale, ei mõtle päevast lukku)

keegi pakkus ircu vahepeal välja: aga palun, on ju olemas ircworldis kanal hinnavaatlus.ee, ainus probleem on see, et seal kanalis on autoriteetideks hoopis teised isikud kui need, kes siin foorumis on, seega kui siin oled näiteks austatud isik, siis seal võid sa olla eikeegi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 22:48:43 vasta tsitaadiga

mikk36, jututoast ei tuleks nagunii midagi välja, sellest me üks öö rääkisime juba seltskonnaga.

a noh, meie ei tee enam midagi seesugust, sest võime kindlad olla, et see meile õnne ei too icon_wink.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 11:56:43 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
keegi pakkus ircu vahepeal välja: aga palun, on ju olemas ircworldis kanal hinnavaatlus.ee, ainus probleem on see, et seal kanalis on autoriteetideks hoopis teised isikud kui need, kes siin foorumis on, seega kui siin oled näiteks austatud isik, siis seal võid sa olla eikeegi

Milleks see autoriteetsus nii väga vajalik peaks olema? icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.11.2007 12:43:33 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
mikk36 kirjutas:
keegi pakkus ircu vahepeal välja: aga palun, on ju olemas ircworldis kanal hinnavaatlus.ee, ainus probleem on see, et seal kanalis on autoriteetideks hoopis teised isikud kui need, kes siin foorumis on, seega kui siin oled näiteks austatud isik, siis seal võid sa olla eikeegi

Milleks see autoriteetsus nii väga vajalik peaks olema? icon_rolleyes.gif
Ju nad tahavad üliväga, et keegi seal ka Austusega Meistrilt medaleid jagaks icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.11.2007 13:58:14 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
mikk36 kirjutas:
keegi pakkus ircu vahepeal välja: aga palun, on ju olemas ircworldis kanal hinnavaatlus.ee, ainus probleem on see, et seal kanalis on autoriteetideks hoopis teised isikud kui need, kes siin foorumis on, seega kui siin oled näiteks austatud isik, siis seal võid sa olla eikeegi

Milleks see autoriteetsus nii väga vajalik peaks olema? icon_rolleyes.gif
probleem on selles, et kui sealsetele emokididele miski ei meeldi, siis on bänn kiire lendama
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 14:15:48 vasta tsitaadiga

mikk36, sa unustad ühe väga olulise asja ära.
Nimelt on HV's läbustamine hetkeseisuga reeglite järgi keelatud.
Läbustamine on sealjuures keelatud ka Vabas Mikrofonis.
Vaba Mikrofoni eesmärk oli algselt HV suunitlusega mittekokkukäivate OT teemade jaoks.
Ja raha maksmine ei anna veel õigust läbustada.
Täpselt nii nagu ärifoorumi tasulised teemad ei anna õigust sealseid reegleid rikkuda,
on see nii ka Vaba Mikrofoni puhul.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.11.2007 14:33:37 vasta tsitaadiga

et siis selle vfp'ga tekiks erand sellesse ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2007 14:39:36 vasta tsitaadiga

mikk36, jah, aga see Vaba Mikrofon Pluss foorum oleks nähtav vaid Vaba Mikrofon postitusõigusega kasutajatele
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 15:05:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
mikk36, jah, aga see Vaba Mikrofon Pluss foorum oleks nähtav vaid Vaba Mikrofon postitusõigusega kasutajatele


Aga kas preview oleks võimalik? Kasvõi nädalakese.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 15:06:35 vasta tsitaadiga

Oodake asi ära, siis näete mis saab, siin enne asja avalikuks saamist on päris palju huvitavaid teooriaid juba lahti lastud icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.11.2007 15:07:04 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Oodake asi ära, siis näete mis saab, siin enne asja avalikuks saamist on päris palju huvitavaid teooriaid juba lahti lastud icon_smile.gif
see on ju paratamatus kui midagi eriti ei räägita icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 15:10:44 vasta tsitaadiga

Tuleb küsida icon_wink.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.11.2007 15:11:37 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Tanel kirjutas:
mikk36, jah, aga see Vaba Mikrofon Pluss foorum oleks nähtav vaid Vaba Mikrofon postitusõigusega kasutajatele


Aga kas preview oleks võimalik? Kasvõi nädalakese.
praegune olukord ongi "preview" - näed, et on tulekul icon_wink.gif icon_lol.gif 8)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 15:13:40 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Tanel kirjutas:
mikk36, jah, aga see Vaba Mikrofon Pluss foorum oleks nähtav vaid Vaba Mikrofon postitusõigusega kasutajatele


Aga kas preview oleks võimalik? Kasvõi nädalakese.
praegune olukord ongi "preview" - näed, et on tulekul :wink: :lol: 8)


omg gg fs tk
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 29.11.2007 13:32:47 vasta tsitaadiga



Profiilist on määratud GMT+2 Eesti Talveaeg. Kell ka õige aga teemade leheküljel all paremal Ajatsoon Hawaii kirjutatud.

Vaatasin kõik foorumi skinnid läbi ja kõigil SubSilver, -Black, -Red ja -Green skinnidel on selline viga. Ülejäänud skinnidel pole seda ajatsooni sinna üldse kirjutatud.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 14:59:56 vasta tsitaadiga

Mul on ka. Päris hea tunne icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 29.11.2007 17:01:34 vasta tsitaadiga

Mart352, miks sulle siis Hawaii ei meeldi? icon_razz.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 29.11.2007 17:06:31 vasta tsitaadiga

ot:
mihhkel kirjutas:
Mart352, miks sulle siis Hawaii ei meeldi? icon_razz.gif


Kus ma kirjutasin, et ei meeldi? Hiljuti just mõtlesin, et hea meelega kobiks ajutiselt Eestist kaugemale ja esimene mõte oli Hawaii icon_biggrin.gif Peaks TDU -d mängima uuesti.

Hea lugeda jah, et Hawaii aga kui aknast välja vaadata siis icon_sad.gif


btw postituse eelvaatel on ka see ajatsoon Hawaii näha.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 29.11.2007 17:50:21 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Mul on ka. Päris hea tunne ;)

See ongi selleks, et nukrat sügis-talvist meeleolu peletada... Kujutage ette et istute Hawaii rannal mõnusas tugitoolis ja kirjutate HV kommentaare...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 19:13:18 vasta tsitaadiga

Mina ei näe kah seda VMP kuskil, järelikult ma ka paha whistle.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 19:15:41 vasta tsitaadiga

HV-OT+ teenus telli siis icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 20:12:22 vasta tsitaadiga

Mul on teenus aga ei näe või ma ei peagi ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 20:16:03 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Mul on teenus aga ei näe või ma ei peagi ?

Kus sul on siis? Pole ju.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 17:22:03 vasta tsitaadiga

VMP alamfoorumis tehtud postitused lähevad profiilis olevasse"postituste arvu" kirja? icon_confused.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 17:23:11 vasta tsitaadiga

Max Powers, paraku jah icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 17:24:24 vasta tsitaadiga

hmm, siis pole sellel arvul enam mingit tähtsust ja võiks selle profiilist eemaldada.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 17:27:29 vasta tsitaadiga

So?

edit: Max, kas sinu jaoks siis kunagi ongi olnud? icon_eek.gif
oeh
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.12.2007 17:27:53 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
hmm, siis pole sellel arvul enam mingit tähtsust ja võiks selle profiilist eemaldada.
see juba ammu täiesti mõttetu arv olnud, eriti nende HV positiivsete puhul, kes kui segased lasevad oma privafoorumites postidel kasvada
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 17:39:04 vasta tsitaadiga

Kui võimalik, siis oleks hea kui VMP teemasid "vaata enda postitusi" all ei näeks.
Või siis saaks neid seal kuidagi grupeerida vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 17:52:43 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Kui võimalik, siis oleks hea kui VMP teemasid "vaata enda postitusi" all ei näeks.
Või siis saaks neid seal kuidagi grupeerida vms :roll:


Profiilist saad tervet foorumit ignoreerida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 17:57:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Profiilist saad tervet foorumit ignoreerida.


Siis ma ei näe seda foorumit üldse icon_razz1.gif
Ma tahaks foorumite nimekirjas ikka näha. Lihtsalt nende hulgas ei taha näha:
vaata enda postitusi :: vaata vastamata postitusi
vaata postitusi alates viimasest külastusest :: vaata lugemata postitusi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI mine lehele 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.