Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV hangub... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2003 15:47:13 HV hangub... vasta tsitaadiga

Pärast viimase foorumi sündi oli kõik megakiire.
Nüüd aga tihti hangub pooleks minutiks, või enamgi.
Milles võib asi olla?
P.S Kõik täna otsinguga otsitud sõnad viivad Atlas tsentrumi leheni.... icon_rolleyes.gif
Kas maht on jälle liiga suureks paisunud?
Kommentaare.
Kuidas teistel on?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2003 15:50:46 vasta tsitaadiga

Muidu liigub kenasti, aga otsing ei tööta nagu jah.
edit: hmm...


viimati muutis haigo 28.05.2003 15:53:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 28.05.2003 15:52:12 vasta tsitaadiga

äkki hostiv kast on julma koormuse all, igatahes vaatan, et veeb ja soramine (ka foorumis endas) on sujuv, ainult posting.php skript sureb.. liiga palju kasutajaid korraga arvatavasti.. saata veel kuidagi saadab, aga edit vms ei toimi üldse
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 28.05.2003 15:56:42 Re: HV hangub... vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
viivad Atlas tsentrumi leheni.... icon_rolleyes.gif
Kas maht on jälle liiga suureks paisunud?
Kommentaare.
Kuidas teistel on?


sisestasin postitust ja viskas ka sinna tsentrumi lehele
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2003 15:57:44 vasta tsitaadiga

... topeltpostid on jälle kerged tulema, kui üldse postitada laseb ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2003 15:58:02 vasta tsitaadiga

topelt teema kustutamine andis lõpuks samuti tsentrumi lehe icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 28.05.2003 16:06:26 vasta tsitaadiga

Mul lõi vastuse kolmekordselt sisse, kustutamine aga ebaõnnestus - kogu aeg viskas sinna Atlase lehele. icon_mad.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 28.05.2003 16:41:18 vasta tsitaadiga

Samad probleemid ja otsing paneb ikka täiega. icon_confused.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2003 16:45:02 vasta tsitaadiga

Ma üritasin teha 4 korda oma teemat.
Teema läks kohe prügikasti ka peale üritamist icon_smile.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2003 23:13:39 vasta tsitaadiga

Millest siis ikkagi hooti meeletud pidurid?
Leht loodi 41.782082 sekundiga :: tehti 33 päringut ::

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 01.06.2003 23:21:02 vasta tsitaadiga

kui üritasin oma topeltposti kustutada, siis ajas mingit kasutajate ingnoreerimist ... ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2003 23:27:27 vasta tsitaadiga

Nimeta, vajuta õiget risti icon_smile.gif
üks on kasutajate ignoreerimiseks, teine kustutamiseks. ajab jah aeg-ajalt segadusse

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 02.06.2003 00:35:36 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
Nimeta, vajuta õiget risti icon_smile.gif
üks on kasutajate ignoreerimiseks, teine kustutamiseks. ajab jah aeg-ajalt segadusse


icon_biggrin.gif asoo, pole seda enne märganudki, et seal neid nii palju on. Tänud tähelepanu juhtimise eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2003 02:18:36 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda mis varem oli aga praegu tundub korras olema. Seda Atlas Centrum lehte on ta jah pidevalt ette soganud küll...icon_sad.gif äkki keegi oskab öelda milles probleem. Igastahes hetkel vägagi hia surfata. Lehed lendavad kiiresti ette, ping hia jne. (ping 7ms)
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2003 12:59:34 vasta tsitaadiga

Eks see ülekoormus ole. Mis siis muud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2003 08:50:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Eks see ülekoormus ole. Mis siis muud.
Mul hangub kah mõnikord, aga mitte kauaks....paar korda on juhtunud, et ütlse mingi paari minuti jooksul kätte ei saa...
ega ta muu eriti olla ei saa kui ülekoormus..

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
@cer
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2002




sõnum 06.06.2003 11:51:19 vasta tsitaadiga

Täna hommikul ka mitu korda on selle Atlas Centrumi lehe ette visanud. Kui ülekoormus, siis ülekoormus, tuleb rohkem kannatust varuda icon_wink.gif
_________________
Muudab see maailma... ilmselt mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2003 09:14:13 vasta tsitaadiga

... hetkel jälle mingi tohutu jama ja täiesti tavaline nähtus:
Leht loodi 53.281850 sekundiga :: tehti 52 päringut ::

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2003 09:15:58 vasta tsitaadiga

mnjah... ka mul hakkab see jama pihta. icon_sad.gif. et siia teemasse jõuda läks mul kokku 6 min. alguses kui proovisin parem HV foorumit avada, siis tuli 1,5 min. pärast ette atlase leht. Kasutajaid pole ka nagu palju sees icon_rolleyes.gif. milles asi on? server suri ää v? igat lehte avab keskeltläbi 1,5 min.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2003 09:19:02 vasta tsitaadiga

Krdi jõle aeglus on praegu. Ometigi hommik ja vähe kasutajaid...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2003 12:30:44 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Krdi jõle aeglus on praegu. Ometigi hommik ja vähe kasutajaid...

Tuleb panna püsiühendus ja unustada dial-up icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2003 12:31:56 vasta tsitaadiga

... nüüd on juba olukord paranenud ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.06.2003 12:32:02 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
RvD kirjutas:
Krdi jõle aeglus on praegu. Ometigi hommik ja vähe kasutajaid...

Tuleb panna püsiühendus ja unustada dial-up icon_wink.gif


Hommikul oli mul ka 10Mb ühenduse otsas lehe laadimine 52seki ja rohkem.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2003 12:32:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tuleb panna püsiühendus ja unustada dial-up

Vaata profiili icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2003 12:32:45 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
RvD kirjutas:
Krdi jõle aeglus on praegu. Ometigi hommik ja vähe kasutajaid...

Tuleb panna püsiühendus ja unustada dial-up icon_wink.gif

Loll jutt. Isegi püsiühendustega vennad uimerdasid hommikul. Server kalas totaalselt

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2003 12:44:35 vasta tsitaadiga

Mul on küll kõik korras. Isegi öösel siis kui vähem inimesi siin on, siis on aeglasem kui päeval.

Leht loodi 0.245602 sekundiga :: tehti 65 päringut

_________________
raamatupidamine | laadakalender


viimati muutis Taavi_R 18.06.2003 12:55:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.06.2003 12:53:57 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Mul on küll kõik korras. Isego öösel siis kui vähem inimesi siin on, siis on aeglasem kui päeval.

Leht loodi 0.245602 sekundiga :: tehti 65 päringut


praegu muidugi on korras.
me räägime hommikust.
kella 8-9 paiku.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2003 22:55:13 vasta tsitaadiga

kas kellelgi HV foorum+IE kooslusega ei ole probleeme olnud? Olen kahes arvutsi HV-d vaadand IE-ga ja kui mõnele teemale klikid siis järgneb automaatne IE surm. Ei ole asjasse süvenenud kuna ise IE-d ei kasuta aga kas keegi oskab arvata midagi?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 18.06.2003 22:59:45 vasta tsitaadiga

Mul ei ole HV vaatamisega mingeid probleeme
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2003 23:02:55 vasta tsitaadiga

ihv kirjutas:
kas kellelgi HV foorum+IE kooslusega ei ole probleeme olnud? Olen kahes arvutsi HV-d vaadand IE-ga ja kui mõnele teemale klikid siis järgneb automaatne IE surm. Ei ole asjasse süvenenud kuna ise IE-d ei kasuta aga kas keegi oskab arvata midagi?

Vana IE-ga, millel updated tegemata on jah see jama.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 18.06.2003 23:03:37 vasta tsitaadiga

ihv kirjutas:
kas kellelgi HV foorum+IE kooslusega ei ole probleeme olnud? Olen kahes arvutsi HV-d vaadand IE-ga ja kui mõnele teemale klikid siis järgneb automaatne IE surm. Ei ole asjasse süvenenud kuna ise IE-d ei kasuta aga kas keegi oskab arvata midagi?


endal on IE ja pole mingeid probleeme olnud
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 18.06.2003 23:16:53 vasta tsitaadiga

ot ot selle IE-ga mis 98 SE-l kaasas sellega on küll probleeme, asi on kuidagi jube uimane. Aga XP IE-ga (see on vist IE-6) ei ole küll midagi täheldand.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 11:43:45 vasta tsitaadiga

Mul hangub ka nüüd. Kui tahan uut postitust teha siis mingi pool minutit laeb lehte.
Üldse on peake jaanipäeva HVF aegalaseks läinud

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 19:27:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üldse on peake jaanipäeva HVF aegalaseks läinud


sama siin...mingi teema avamine või posti tegemine võtab mitu korda kauem aega...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2003 19:31:12 vasta tsitaadiga

See on peale jaanipäeva tekkinud.Kohati on normaalne,vahel avab mõnda lehte pool minti. icon_evil.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 19:33:27 vasta tsitaadiga

siin on küll kõik korras icon_confused.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 21:21:44 vasta tsitaadiga

leidsin ka ühe närvikäiva koha. see nupp kust paneb kohe teema esimesse lugemata sõnumisse hakkab funkama aint sel juhul kui terve leht on "laetud". nüüd siuke jama, et minu Opera näitab et leht laetud 99% ja laadimata on aint 1 pilt(vahel ka 2). ja selle pildi adreks on mingi seti.familie-friedrich.de (vms). igastahes nendes teemades kus on selliseid signasi kasutatud, ei saa mina seda nuppu kasutada icon_evil.gif otsi ikka käsitsi kus see järg on icon_evil.gif näpuga ma näitama ei hakka, kas selle vastu midagi teha ei saa?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2003 01:45:31 vasta tsitaadiga

Proovisin modeerida ühte teemat. Jätsin asja poolikuks kuna nii kaua laadis lehti.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 29.06.2003 10:27:28 vasta tsitaadiga

täna hommikul kella 9 ja 10 vahel oli samsugune jama icon_evil.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2003 10:48:45 vasta tsitaadiga

HV jälgimine on kohati lausa piin. icon_cry.gif
Kusagil on mingi point, aga kus ei tea... icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2003 14:33:01 vasta tsitaadiga

Kasutajate ülekoorumus küll ei saa olla. icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2003 14:48:18 vasta tsitaadiga

Krt see asi hakkab närvidele käima.Üle ühe lehe tuleb aeglaselt lahti icon_evil.gif .Starmani viga see ka ei ole,mujal liiklus normaalne.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2003 16:10:28 vasta tsitaadiga

Kui tahad oma profiili muuta või statistikat vaadata. Siis on kõik ok. Aga kui tahad uut postitust tegema hakata või mingit foorumit modeerida, siis ikka läheb aega.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2003 16:13:35 vasta tsitaadiga

Milles jama, et HV viimasel ajal nii uimane on?
Kas ET serveriga (st. Elioni omaga icon_biggrin.gif ) võib lutsu jälle visata?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2003 17:29:30 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Milles jama, et HV viimasel ajal nii uimane on?
Kas ET serveriga (st. Elioni omaga icon_biggrin.gif ) võib lutsu jälle visata?

paistab nii jah. HV on lihtsalt nii suureks paisunud, et võtab järjekordsel IBM serveril hinge kinni icon_neutral.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2003 17:56:55 vasta tsitaadiga

Modeerida on teemasid võimatu :S
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2003 20:33:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Trainspotting kirjutas:
Milles jama, et HV viimasel ajal nii uimane on?
Kas ET serveriga (st. Elioni omaga icon_biggrin.gif ) võib lutsu jälle visata?

paistab nii jah. HV on lihtsalt nii suureks paisunud, et võtab järjekordsel IBM serveril hinge kinni icon_neutral.gif


mis mõttes suureks? Kas on liiga palju kasutajaid või teemasid või ... icon_question.gif
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 09.07.2003 21:17:20 vasta tsitaadiga

Kunas asi tõesti nii aeglaseks jäänud, katsun võimalikult vähe siin viibida. icon_neutral.gif
Looda, et asi paraneb õige pea. icon_wink.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 25.07.2003 15:42:32 vasta tsitaadiga

varem ei ole mina hangumist eriti tajunud, kuid just nüüd viimane nädal on tapvad pausid sisse tekkinud. näiteks vajutan postita nuppu, siis möödub u 15-20 sekki ja alles siis viskab sind teemasse. varem siukest asja polnud. yhendus on mul kodu
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2003 16:24:21 vasta tsitaadiga

lahendus aeglusele leitakse peagi
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV hangub... mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.