Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 18.11.2007 14:49:17 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
hahaha:Dicon_biggrin.gif
Ma tegin nalja suht. Aga millal eestis wii hinda alla lastakse? kuskil ameerikas või aasias saaks poole odavamalt ju:D

Ei lasta hinda alla, sest kogu Euroopas on Wii nii kallis.
PAL regioon saab alati taha ja Nintendo ütles, et price cut-i ei tule.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapa
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 18.11.2007 17:40:50 vasta tsitaadiga

ja super mario galaxy saabumise tähtaeg liigub muudkui edasi ox.ee-s
on kellelgi pakkuda mario galaxy-t.?ootaks pakkumisi?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.11.2007 18:00:57 vasta tsitaadiga

SMG ple veel eestistki väljas. See ju alles tuli. I can't wait to play my copy!
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 19:09:01 vasta tsitaadiga

Kui saate SMG, siis soovitan soojalt, üks äraütlemata hea puzzle, platformikas, teist päeva taon higimull otsa ees.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.11.2007 19:11:33 vasta tsitaadiga

Mmmmm, Sa ajad isu peale.. aggh. Damn, kardan seda kui see kohale tuleb, siis mängin ka mingi 24/7 vist.. x-x-- kuigipeaks tööd tegema..argh detsembrikuus on nii palju uusi mänge , mida osta.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 21:55:59 vasta tsitaadiga

Keegi oskab soovitada mõnda mängu? Kui paar nädalat nuudleid süüa siis peaks jääma nii palju raha, et saan esimese Wii mängu endale osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 18.11.2007 22:47:52 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Keegi oskab soovitada mõnda mängu? Kui paar nädalat nuudleid süüa siis peaks jääma nii palju raha, et saan esimese Wii mängu endale osta icon_biggrin.gif

Metroid, kui see Eestisse jõuab..Ja SMG kah, kui kunagi saabuma peaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 23:09:01 vasta tsitaadiga

Super Paper Mario tundub huvitav, on keegi mänginud?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.11.2007 23:30:04 vasta tsitaadiga

Mina olen, olen suht alguses aga väga huvitav mäng on. Omamoodi ning interesting. aint juttu on palju.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 18.11.2007 23:37:40 vasta tsitaadiga

Sai neid videoid vaadatud, ning päris lahe aparaat tundub olevat, kuidas on kas soovitate osta ?

Kust seda aparaati kõige soodsamalt saaks, ning mis puldid juurde vaja osta vms ?

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 18.11.2007 23:45:20 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Sai neid videoid vaadatud, ning päris lahe aparaat tundub olevat, kuidas on kas soovitate osta ?

Kust seda aparaati kõige soodsamalt saaks, ning mis puldid juurde vaja osta vms ?

Wii on Eestis enamvähem igalpool sama hinnaga, 4200.- umbes siis?
Kui tahad kellegagi koos mängida, siis osta 1 Wii remote ja Nunchuck juurde...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wer
HV vaatleja
Wer

liitunud: 10.06.2007




sõnum 19.11.2007 00:14:59 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
Tartu kirjutas:
Sai neid videoid vaadatud, ning päris lahe aparaat tundub olevat, kuidas on kas soovitate osta ?

Kust seda aparaati kõige soodsamalt saaks, ning mis puldid juurde vaja osta vms ?

Wii on Eestis enamvähem igalpool sama hinnaga, 4200.- umbes siis?
Kui tahad kellegagi koos mängida, siis osta 1 Wii remote ja Nunchuck juurde...


Ja kui Virtual Console'i vastu huvi siis vajalik ka Classic Controller (v.a NES'i ja TurboGrafx'i mängude puhul)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 19.11.2007 00:56:51 vasta tsitaadiga

Juurde on vaja osta tegelikult terve posu asju, seega võib öelda, et mängul on varjatud kulutused. Ma loen siin üles, mis varem või hiljem tuleb soetada.

Esiteks läheb vaja SD kaarti. Selle peale saab salvestatud mängudest varukoopiaid teha ning kui sisemine mälu täis saab, on võimalik osa asju ajutiselt kaardile visata.

Teiseks läheb sul vaja teist pulti. Wiil on terve hunnik seltskondlike mänge, mida on mõnus kahekesi kannida. Soovituslik ost on seega komplekt, kus on pult, nunchuck ja Wii Play nimeline mäng. Kuna masina endaga on juba kaasas Wii Sport, siis on selleks hetkeks mängukollektsioon juba iseenesest kasvanud kaheni.

Kolmandaks on vaja akulaadijat koos nelja akuga. Iga pult vajab kahte AA tüüpi patareid ja usu mind ta sööb neid nagu hamster. Laadija ning akude ostmine tasub ennast ära juba mõne nädalaga.

Neljandaks kui on soov kasutada downloaditavaid virtuaalmänge vanematelt konsoolidelt tasub kindlasti osta Classic controller.

Viiendaks kui on HD teler, siis soetada vastav juhe.

Kuuendaks hangi omale mäng nimega Resident Evil 4 Wii version. Ma ei suuda kordamata jätta, et see on tõenäoliselt üks paremaid ja ilusamaid mänge Wii jaoks.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 19.11.2007 18:11:45 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:


Esiteks läheb vaja SD kaarti. Selle peale saab salvestatud mängudest varukoopiaid teha ning kui sisemine mälu täis saab, on võimalik osa asju ajutiselt kaardile visata.

Neljandaks kui on soov kasutada downloaditavaid virtuaalmänge vanematelt konsoolidelt tasub kindlasti osta Classic controller.


Ebavajalikud, kui inimene ennast alles konsoolimaailmasse lülitanud on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 19:23:23 vasta tsitaadiga

Kui super mario tirid siis pole classic controllerit vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 21:03:42 vasta tsitaadiga

Enamus Classic mänge mängib ära ka GameCube.i controlleriga.
Praktiline juhul kui plaanis ka GameCube.i mänge mängima hakata(uskumatult asiseid mänge liigub antud platvormil).

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 20.11.2007 02:14:32 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
pronto kirjutas:


Esiteks läheb vaja SD kaarti. Selle peale saab salvestatud mängudest varukoopiaid teha ning kui sisemine mälu täis saab, on võimalik osa asju ajutiselt kaardile visata.

Neljandaks kui on soov kasutada downloaditavaid virtuaalmänge vanematelt konsoolidelt tasub kindlasti osta Classic controller.


Ebavajalikud, kui inimene ennast alles konsoolimaailmasse lülitanud on.

Kontroller võib olla, kuid mälukaart kindlasti mitte ... minu masina mälu on igatahes triiki täis ning mälukaardi peale oma savede kopeerimist kasutan ma igapäevaselt. Kui aga sama konsooli kasutab mitu inimest, siis on selline kopeerimismeetod suisa hädavajalik, et teise mehe savegamesi üle ei salvestataks.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 02:18:09 vasta tsitaadiga

Selline küsimus siis, et kust Tartus saab osta Wii mänge kõige odavamalt?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 20.11.2007 12:04:04 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
pronto kirjutas:


Esiteks läheb vaja SD kaarti. Selle peale saab salvestatud mängudest varukoopiaid teha ning kui sisemine mälu täis saab, on võimalik osa asju ajutiselt kaardile visata.

Neljandaks kui on soov kasutada downloaditavaid virtuaalmänge vanematelt konsoolidelt tasub kindlasti osta Classic controller.


Ebavajalikud, kui inimene ennast alles konsoolimaailmasse lülitanud on.
Mulle tundub, et kohati on inimesi Virtual Console abil lihtsamgi konsoolimängudega tutvustada. Peale Wii Sports'i muidugi icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 13:13:03 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:

Viiendaks kui on HD teler, siis soetada vastav juhe.


oot kas wiil on hdmi output olemas?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 20.11.2007 13:15:20 vasta tsitaadiga

Mõeldi component juhet, mis võimaldab siis 480p pilti. Poes ~300.-
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 11:38:08 vasta tsitaadiga

informashuuniks: http://gizmodo.com/gadgets/gaming/wii-photo-channel-11-update-kills-mp3-playback-325538.php

ja lisaks:

Wii aitas meest naise armuseikluste jälile: http://gizmodo.com/gadgets/wii.re-just-friends/soldier-uses-wii-to-catch-wife-doing-up-down-left-right-a+b+a+b-with-another-man-325071.php
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.11.2007 16:58:49 vasta tsitaadiga

Flacko vajab abi. Kuidas ma Wii neti jama korda saan? Ma sisestan oma SpeedTouchi jama sinna SSID-di ning passiks panen selle, mis modemi all on aga see ei ühenda. Tee mis tahad, aga ta mögiseb et ei leia seda kuradi access pointi, Argh! Eelmises kohas oli KA MUL See SpeedTouch ja siis läks, miks siin ei lähe?

X_x...

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 22.11.2007 17:04:35 vasta tsitaadiga

Endal ka SpeedTouch ei saanud kuidagi netti, panin passi aga ei leidnud midagi.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.11.2007 17:21:31 vasta tsitaadiga

Sama siin. Imelik, kas ta siis ei toetagi teatud speedtouche?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 22.11.2007 18:15:22 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Flacko vajab abi. Kuidas ma Wii neti jama korda saan? Ma sisestan oma SpeedTouchi jama sinna SSID-di ning passiks panen selle, mis modemi all on aga see ei ühenda. Tee mis tahad, aga ta mögiseb et ei leia seda kuradi access pointi, Argh! Eelmises kohas oli KA MUL See SpeedTouch ja siis läks, miks siin ei lähe?

X_x...


Mul on Speedtouch ja ma sain pärast mingit kahe tunnist möllamist suht huupi äkki neti sisse...Suht võimatu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.11.2007 18:19:22 vasta tsitaadiga

Aga mul on mingi Speedtouch mingi D tähega algab.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 22.11.2007 18:56:14 vasta tsitaadiga

Mull hakkab uduselt meenuma mingi värk channelitega WiFi ühenduse juures.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 22.11.2007 19:13:47 vasta tsitaadiga

rabbids 2 oli täna mustika prismas saadaval..
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 21:29:33 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Mull hakkab uduselt meenuma mingi värk channelitega WiFi ühenduse juures.


Mul Speedtouch ruuter 1. kanali peal ja töötab, vähemalt viimati töötas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.11.2007 22:13:41 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saan näh, MIS kanalilsee on?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 23.11.2007 09:02:32 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Kuidas ma saan näh, MIS kanalilsee on?


pead oma speedtouchi sisse logima ning sealt vaatama.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.11.2007 09:46:48 vasta tsitaadiga

Neti kaudu?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 23.11.2007 10:05:55 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Neti kaudu?

kui võiks oletada et sul on seal muu võrku tarbiv masin peale wii, siis jah ligi saad sisemise võrgu kaudu toksides webibrowserisse ruuteri ehk su arvuti või mõne muu seade gateway, manual on kah tihti abiks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.11.2007 11:50:06 vasta tsitaadiga

Ahsoo.Ok, ta abi eest icon_smile.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 23.11.2007 23:04:35 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
rabbids 2 oli täna mustika prismas saadaval..


Keegi teadja, kellel asi olemas, võiks sellest lähemalt rääkida - Kas osta RR2, või on 1 parem, nagu mõned reviewd väidavad. Väikesele õele kahekesi mängimiseks tahaks, aga kumb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 23.11.2007 23:35:04 vasta tsitaadiga

pole veel mahti saanud masinasse pista. warez foorumites on kirjutatud, et muusikaga seotud asjad olevat lahedamad kui esimeses osas, muu olla suht samal tasemel või pisut kehvem.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 26.11.2007 12:27:39 vasta tsitaadiga

Fragile

veebileht: http://fragile.namco-ch.net/

treiler: mms://wmt9-od.stream.ne.jp/vod11/bngi/fragile_trailer_web.wmv
tsitaat:
- Game design and graphics direction by the Seven/Venus & Braves team led by producer Kentaro Kawashima
- Game developed by Tri-Crescendo
- Third person exploration RPG set in a post-apocalyptic era
- The main character is a boy named Set that explores abandoned city ruins in a future world
- The theme of the game is exploring lonely and empty ruins while encountering things once in a long while
- The wiimote will be used to aim the flashlight while you move around

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=211186

Famitsu:
http://img160.imagevenue.com/img.php?image=46655_uporg1121298_122_1127lo.jpg
http://img11.imagevenue.com/img.php?image=46662_uporg1121300_122_655lo.jpg

http://www.famitsu.com/game/coming/1212035_1407.html

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2007 12:33:21 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
47th ronin kirjutas:
rabbids 2 oli täna mustika prismas saadaval..


Keegi teadja, kellel asi olemas, võiks sellest lähemalt rääkida - Kas osta RR2, või on 1 parem, nagu mõned reviewd väidavad. Väikesele õele kahekesi mängimiseks tahaks, aga kumb.


Mina küll midagi ei näinud.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 26.11.2007 14:50:01 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
47th ronin kirjutas:
rabbids 2 oli täna mustika prismas saadaval..


Keegi teadja, kellel asi olemas, võiks sellest lähemalt rääkida - Kas osta RR2, või on 1 parem, nagu mõned reviewd väidavad. Väikesele õele kahekesi mängimiseks tahaks, aga kumb.
Olemas esimene osa ja tõenäoliselt saab olema ka teine. Reviewde järgi pidavat teine osa paremini mitmekesi mängimiseks sobima kui esimene. Esimese osa puudus on just multiplayeri minimängude kesisus. Just selliste, mida koos saab teha. Üle ühe mingit mängu mängida on sama mõnus kui Super Mario Bros multiplayer, mis on kah üle ühe icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2007 14:54:51 vasta tsitaadiga

Mul on see mäng ootamisel. Niigui palk käes, immidieate ost. Cheers.

And FUCK, minu SUper Mario galaxy pole IKKA tulnud icon_sad.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kapa
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 26.11.2007 15:19:24 vasta tsitaadiga

SUPER MARIO GALAXY!
teab keegi,kas eestis on juba kuskil müügil?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2007 15:34:14 vasta tsitaadiga

Ei ole veel. Mina tellisin Game.co.uk-st.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 14:24:48 vasta tsitaadiga

Resident Evil 4 pidi siis hea graafikaga mäng olema?
Aga kuidas on mängimisrõõmuga, kas on mängida ka huvitav?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 15:07:36 vasta tsitaadiga

Tegu on arvatavasti parima Wii mänguga (mainimata, et RE4 on ka paljude arust parim GC mäng)... muidugi on hea ka mängida.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 15:17:36 vasta tsitaadiga

Ma mõtlen just, et kui hästi kasutatakse ära Wii võimalusi.
Peaks vist muretsema, keegi teab Tartus kust saab kõige odavamalt Wii mänge?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 28.11.2007 17:49:32 vasta tsitaadiga

Jebus Christ, see Ox.ee ajab mu hulluks. Metroid lükati veel nädala võrra edasi...

DURR
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 19:27:42 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
Jebus Christ, see Ox.ee ajab mu hulluks. Metroid lükati veel nädala võrra edasi...

DURR


Vähemalt ei ole "täna" tulemas nagu enamus asjadega neil icon_smile.gif

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.11.2007 13:53:16 vasta tsitaadiga

Weee, Sain kätte Super Mario Galaxy ! Nüüd saab lõpuks mängida!
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 29.11.2007 17:26:43 vasta tsitaadiga

Kas Tartus keegi päevaks-paariks rentida ei saa WII-d ? Summa kokkuleppel.
Siis teaks kindlalt kas osta või mitte.

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.