Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Unreal Tournament 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 18:41:19 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Kuidas seda walldodge teha saab? Pole kunagi kasutanud seda varem icon_redface.gif

hüppad vastu seina ja siis teises suunas dodged eemale.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 19.11.2007 20:34:15 vasta tsitaadiga

UT3 Dedicated server: http://www.epicgames.com/download/UT3_Dedicated_Server_Windows.RAR
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 22:33:00 vasta tsitaadiga

hm kuulnud et mängus enam ei ole seda "holly shit" kraami? Kas see vastab tõele?
Igatahes graafiliselt tundub asi suht saast (textuurid on jube jurad ja seda graafikat mis algselt lubati ei ole kusagil näha). Ehk siis graafiliselt meenutab asi mingit konsooli mängu icon_sad.gif

Epic vist müüs oma hinge konsoolidele (fun näha kuidas konsoolid vanad head pc mängud perse keeravad oma sensuuriga ja vähese riistvara võimuga) icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 22.11.2007 22:53:00 vasta tsitaadiga

angel, gtfo! Kui ei meeldi - ära mängi! Kas fun factor ei tähenda enam midagi?

Igatahes pole Epic Games magama jäänud ja esimene patch on peagi tulekul, suht massiivne, aga positiivne changelog:

tsitaat:

Gameplay:
- Fixed scaling of certain player meshes (increased in size some human and
robot meshes). Addresses meshes being smaller than collision box, as well as
eyeheight issues.
- Fixed feigning death into/through ForcedDirVolumes.
- Fixed grenade effects in water.
- Increased hellbender rear turret damage.
- Reduced Goliath machine gun spread, plus slight damage increase.
- Fixed warfare scoring for locking down a prime node not called "prime
node".
- Slightly increased momentum taken for damage by mantas and vipers.
- Flak, Rocket, and Shock do slightly more damage to manta and viper.
- Made sure Hellfire SPMA cannon can't fire through walls.
- Increased incoming SPMA fire sound radius.
- Fixed impact jumping with hoverboard.
- Fixed bot Pawns losing their PRI at the end of the match, causing them to,
among other things, be invisible
- Fixed being able to switch away from the rocket launcher in the delay
between the third rocket being loaded and the weapon autofiring.

AI:
- Improved bot AI with darkwalker.
- Tweaked bot voice message frequencies.
- Bot aiming tweaks.
- Fixed bots attacking friendly player in rare cases when that player recently
stole an enemy vehicle.
- Fixed bots not handling the "Hold This Position" order correctly when the
player giving the order is in a multi-person vehicle.

Demo playback:
- Fixed demo playback not ending/looping correctly when the demo ends due to
the DemoRecSpectator being destroyed before the end of the file is reached.
- Demos can now be paused.
- By default, demo playback now runs at full speed and interpolates in between
demo frames using the normal client simulation code. The old frame-locked
method is still available by passing ?disallowinterp. Timedemos are unaffected
by this change.
- Fixed demoplay URL parsing counting the options as part of the filename
unless an extension was specified in the demo name
- Added a "Delete Demo" button to the demo playback menu.
- Demo playback now properly handles rotation when viewing a Pawn in first
person.
- Fixed looking around while spectating a vehicle.

Server Browser:
- Implemented "Server History" tab page in server browser, with ability to
"lock" favorites on that page.
- Added 'Join as spectator' feature.
- Server browser uses smaller font to display more servers.
- Fixed custom mutators not appearing in server browser.
- Fixed custom gametypes not displayed in server browser's window.
- Fixed server browser's listed MaxPlayers being incorrect.
- Added filter option for dedicated servers.
- Fixed server browser showing an incorrect goal score and time limit when the
.ini values were used.

User Interface:
- Can now save settings/progress even if have never created a profile.
- Added ping and connect time to scoreboard.
- Removed annoying confirmation menu when starting a game.
- Removed unnecessary top settings page (can use tabs at the top of the
settings to navigate).
- Added a Messages tab to the mid game menu.
- Friends messages now saved until explicitly deleted.
- Finer control over mouse sensitivity, using an edit box instead of a
slider.
- Added framerate smoothing and FOV options to the advanced video menu.
- Increased max players/bots in menus to 32.
- Fixed auto switching to vote menu at end of match.
- Improved mid game menu performance (don't render world behind it).
- Added version number to main menu.
- Fixed binding gamepad/joystick keys (you must set AllowJoystickInput=1 in
the [WinDrv.WindowsClient] of your UTEngine.ini to enable
gamepads/joysticks).

HUD:
- Added the killer weapon to victim messages.
- Fixed flag and orb scaling in minimap at high resolutions.
- Fixed node teleporter not showing "You can't teleport with orb" message on
clients.
- Fixed situations where "get in vehicle" pictograph wouldn't work correctly.
- Still draw the clock on the scoreboard after the game is over.
- Fixed Duel HUD issues.

Networking:
- Implemented STUN support (Simple Traversal of UDP Through Network Address
Translators) to enable clients and servers to connect from behind a NAT.
- Fixed team scores very rarely not updating for a client.
- Fixed bot faction option when running a listen server.
- Fixed link setup not reset correctly when going from a map with a custom
link setup to one using the default.
- Fixed a case where Duel would place an incoming player on the wrong team
when some players were still travelling.
- Bullseye stats are now properly recorded.
- Fixed clients not travelling to downloaded maps correctly.
- Fixed the client and server getting into a loop sending each other close
messages in some situations.
- Quick match incorporates player rating into search decision.
- Fixed issue where Vista clients would not receive all servers from a server
browser search.
- Applied proper fix to suppressing voice on dedicated servers.
- Fixed issues with players not getting on right team in Duel and
Duel+Survival if a player leaves in certain timing windows during map
transitions.
- Fixed previous level PRIs showing up on the scoreboard/leaderboard after the
client travels (making it look like players have already scored lots of points
when those clients are in fact still loading)
- Fixed losing your custom character mesh after changing teams during a
match.

Server Administration:
- Reduced tick rate for dedicated servers with no clients (saves CPU on idle
servers).
- Dedicated servers do not require CD keys.
- Added -configsubdir= command line option to cause .ini files to be
loaded/saved from the specified subdirectory of Game\Config\
- Added QueryPort configuration and command line option.
- Added an "AdminChangeOption [option] [value]" console command for server
admins. This allows changing most simple .ini values (e.g. GoalScore) from the
client. This command will not override URL options. The change will take
effect after the next map change.
- Added an "AdminPublishMapList" console command for server admins. This
overrides the server's map list for the current game type with the one on the
client that used the command.
- Uses GameReplicationInfo.ServerName if set for the name of the server on the
server browser.
- Added "AdminForceVoiceMute" and "AdminForceVoiceUnMute": Stops/Starts a
player from sending voip to others
- Added "AdminForceTextMut" and "AdminForceTextUnMute": Stops/Starts a player
from send text messages to others
- Updated AdminPlayerList to show the PlayerID of the players on the server.
- Updated Kick/Ban to allow for using either the player name or the id

Map Specific:
- Fixed WAR-Avalanche terrain LOD popping issue on high end PCs.
- Fixed bots rarely getting stuck in mid air in DM-Gateway in the city
section.
- Fixed some VCTF-Suspense pathing issues.
- Fixed issues with circular lift on DM-Deimos.
- Fixed translucent mesh sorting issues in DM-Gateway.

Campaign/Co-op:
- Fixed a bug that could cause too many bots to be added to co-op matches in
some cases.
- Added support for seamless travel interrupting a travel to start another
travel. This fixes single player breaking if the host selects the next mission
before the clients have finished travelling to the mission selection level
- Fixed extra copy of a character when a human player leaves a co-op game at
the right time.
- Changed network loss during single player to result in player signed in
locally.

Modding:
- Added a SupportedGameTypes field to UTUIDataProvider_Mutator. If some
entries are in this array, the mutator will only be visible in the menus if
the selected gametype is found in the array.
- Fixed custom gametype midgame menus not being used correctly.
- Shipping script compiler now allows localized/config defaultproperties
because otherwise autodownloaded mods have no way for their localized/config
variables to work.
- Added Get/SetSpecialValue() stubs to Object to allow mods to expose values
that can be modified without creating a dependancy.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 23:45:56 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
hm kuulnud et mängus enam ei ole seda "holly shit" kraami? Kas see vastab tõele?
Igatahes graafiliselt tundub asi suht saast (textuurid on jube jurad ja seda graafikat mis algselt lubati ei ole kusagil näha). Ehk siis graafiliselt meenutab asi mingit konsooli mängu icon_sad.gif

Epic vist müüs oma hinge konsoolidele (fun näha kuidas konsoolid vanad head pc mängud <b>piix</b> keeravad oma sensuuriga ja vähese riistvara võimuga) icon_neutral.gif


http://planetunreal.gamespy.com/View.php?view=Articles.Detail&id=110
Graafika mida algselt lubati on ju täiesti olemas ja pole tekstuuridel midagi viga.

Selle patchiga tuleb ikka päris palju parandusi, väga hea uudis thumbs_up.gif

tsitaat:
Added framerate smoothing and FOV options to the advanced video menu.

Huvitav kas FOV piir jääb ikka 100 peale? icon_confused.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 23.11.2007 00:25:22 vasta tsitaadiga

Antud beta 1 patchis ei paista FOVi muutmine üldsegi toimivat, aga see suletud beta ka nii et jah... ootame ametliku reliisi ära.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 01:12:47 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:

http://planetunreal.gamespy.com/View.php?view=Articles.Detail&id=110
Graafika mida algselt lubati on ju täiesti olemas ja pole tekstuuridel midagi viga.


Sa arvad, et mängus on selline graafika? Oh seda püha lihtsameelsust...

Neid pilte võrreldi ja kui Rage3d kangemad pojad asja kätte said, kratsiti pead, nemad sellist asja ei näinud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 01:15:15 vasta tsitaadiga

Need screenshotid on mängus tehtud. Sa arvad et ei ole?
tsitaat:
Neid pilte võrreldi ja kui Rage3d kangemad pojad asja kätte said, kratsiti pead, nemad sellist asja ei näinud.

See on juba nende probleem.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 01:26:17 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:

See on juba nende probleem.


Näe, veel üks ingame shot. Päris kena!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 01:28:46 vasta tsitaadiga

Otsid kohe neid kõige kenamaid nagu näha icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 01:31:35 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Otsid kohe neid kõige kenamaid nagu näha icon_lol.gif


Võtsin lihtsalt ühe pildi IGNi lehelt. Ma ei teadnudki, et UT3 on mäng, kus peab valima, et ikka talutavaid pilte leiaks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 01:35:08 vasta tsitaadiga

Ei peagi. Võta, vaata:
http://planetunreal.gamespy.com/View.php?view=Articles.Detail&id=110
Graafikal pole midagi viga.
Lihtsalt naljakas kuidas mõned siin graafika pärast vinguvad. Kui säravroheline Crysis rohkem meeldib, siis mängige seda, mitte ärge halage siin teemas.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 01:44:08 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Patch täiesti saadaval, kommenteerige siis.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 23.11.2007 01:51:12 vasta tsitaadiga

Juba paar tundi proovitud/testitud. Parandatud player scale on mängitavusele vast enim plussi andnud IMO, osadel mappidel on framerate tõusnud, ping skooritabelil on thumbs_up.gif, server browser ja UI on ka grammi võrra normaalsemaks tehtud. Mõningaid buge olen märganud nagu hoverboardil pole mängija enda jalgu alati korralikult rendertatud, aga sellised asjad parandatakse kindlasti. Üldiselt positiivne mulje.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 02:08:32 vasta tsitaadiga

Kas Eestis pole kusagil siis Collectors editioni tulekul ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 23.11.2007 02:15:19 vasta tsitaadiga

Kes teab, kuid lootus on väike, sest muu maailmaga võrreldes on Eesti suht pommiauk. Kindlam on see näiteks põhjanaabrite juurest hankida.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 23.11.2007 08:22:19 vasta tsitaadiga

UT3 Singleplayer läbi mängitud. Kuna mulle pigem meeldib rahulik hiilimine ja märkamatu vastaste maha laskmine (Kõike muud saan nädalavahetustel airsoftis nautida. 8)), siis lootsin Crysise peale, mis kahjuks tüütas tunni ajaga ära.. UT3 sai 3 ööd (~01-07) mängitud ja ei kahetse ühtegi minutit. icon_biggrin.gif

"Pancake, Massacre"
"Vehicular Manslaughter.. - Basic Training!"

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 19:25:48 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:


"Vehicular Manslaughter"


Road Rage 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 19:26:45 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Marduuhin kirjutas:


"Vehicular Manslaughter"


Road Rage 8) thumbs_up.gif


aga kas holly shit on sees ?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 20:32:42 vasta tsitaadiga

Mul pole üle monster killi õnnestunud saada killida icon_sad.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 23.11.2007 21:41:08 vasta tsitaadiga

Jep, Monster Kill on viimane aste nagu esimeses UTs.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001




sõnum 24.11.2007 16:27:45 vasta tsitaadiga

Kõik muudkui mängivad, aga kustkohast seda osta saaks?
_________________
Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 24.11.2007 16:39:04 vasta tsitaadiga

Varsti peaks siit: http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/8367?osCsid=0f1c8bf49c14102d1d47c6aabc962702
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 17:43:07 vasta tsitaadiga

Andricosse UT3 Collectors Editioni ei tule (kinnitatud). Saadavus puuduvat thumbs_down.gif . Siis jah tavaversioon ligi võtta siiski.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
end889
HV kasutaja
end889

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 21:08:37 vasta tsitaadiga

proovisin ise ka....tundub hea olevat...aga kuna oleks vaja paremat kompi siis ei jookse...loodetavasti saan varsti uue...tahaks küll pealda seda..UT seeriad minu arust väga head olnud
_________________
Tiktok pole elu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 00:43:36 vasta tsitaadiga

Beta Patch 2 changelog
http://www.unrealna.com/viewnews.php?t=572
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 20:46:07 vasta tsitaadiga

Andricos jälle edasi lükkunud lattu saabumise aeg - 5 detsember. Mäng suht kaua juba nagu olemas olnud turul. Kohati tundub Eesti nagu pommiauk icon_sad.gif, midagi saadaval pole .
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 02:35:07 vasta tsitaadiga

mäng on 5+ thumbs_up.gif

"Rocket Scientist" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 01.12.2007 04:02:18 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Andricos jälle edasi lükkunud lattu saabumise aeg - 5 detsember. Mäng suht kaua juba nagu olemas olnud turul. Kohati tundub Eesti nagu pommiauk icon_sad.gif, midagi saadaval pole .

Kahjuks jah, muud kola tuuakse küll, aga mida vaja - seda pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 12:36:58 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
mäng on 5+ thumbs_up.gif

"Rocket Scientist" icon_biggrin.gif


Bio Hazard, Combo King ja Head Hunter 8)
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 19:02:56 vasta tsitaadiga

Need võiks miskit anda ka.

Mõni map on küll päris raske kui oled ikka julmalt vähemuses. Vähe on seni kuidagi TDM'e olnud ja kuradi Node keppi on ülekülluses, graafiline pool on muidugi väga kõva thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 19:15:42 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
kuradi Node keppi on ülekülluses


Misasi see on ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 01.12.2007 19:54:10 vasta tsitaadiga

Sarkasm? icon_rolleyes.gif

Warfare node'sid peeti arvatavasti silmas ja seal on nendega tegelemine kordades normaalsem, kui 2004's.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 22:46:40 vasta tsitaadiga

Selge. Ei saanud kohe aru, et mis see Nod on (ehk siis Warfare node nagu teada sain ).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 23:39:05 vasta tsitaadiga

Olgu normaalsem v6i mitte, aga tdmi tahaks rohkem, hetkel on enamus noded ja m6ni ctf
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 01.12.2007 23:53:27 vasta tsitaadiga

Mis teha, kahjuks on tänapäeval sellised vehicle-based mängutüübid populaarsemad kui vana hea DM/TDM. CTF on õnneks oma endisel kohal.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 21:19:28 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Andricos jälle edasi lükkunud lattu saabumise aeg - 5 detsember. Mäng suht kaua juba nagu olemas olnud turul. Kohati tundub Eesti nagu pommiauk icon_sad.gif, midagi saadaval pole .


Lükkus edasi 7. detsember, see aasta saab üldse kätte selle siis ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 05.12.2007 00:36:13 vasta tsitaadiga

Siinkandis vast võibki seda ootama jääda, parem tuua või tellida kusagilt mujalt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 01:29:32 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
trip kirjutas:
mäng on 5+ thumbs_up.gif

"Rocket Scientist" icon_biggrin.gif


Bio Hazard, Combo King ja Head Hunter 8)

Combo Whore on UT 2004s v. nunnu. beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 17:09:03 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
Siinkandis vast võibki seda ootama jääda, parem tuua või tellida kusagilt mujalt.


Liiga kalliks läheb.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 17:24:28 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
Siinkandis vast võibki seda ootama jääda, parem tuua või tellida kusagilt mujalt.

Koopasse tagasi, kõtt. Mis kuradi ebajumala kummardaja juttu sa ajad? Aastaid on mänge Eestis ostetud ja müüdud, aastad on olnud samad maaletoojad ja aasta-aastalt on käibed ainult kasvanud. Kui sinu jutt vastaks tõele, siis turul oleks vähe teine seis või mis?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 17:27:09 vasta tsitaadiga

Mõeldi vist seda, et välismaalt saaks rutem kätte. Andrico lükkab saabumisaega pidevalt edasi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 05.12.2007 18:25:23 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Andrico lükkab saabumisaega pidevalt edasi.

kohe kindlasti pole asi Andricos
andrico foorum kirjutas:
saabumis aeg on orienteeruvalt, ehk siis, kuupäev mida lubab mängu levitaja. kui juhtub, et nad lükkavad kuupäeva edasi, ega meil pole suurt midagi muud teha, kui nentida fakti Confused Ostjani peaks jõudma mäng peale meile saabumist u. 1-4 päevaga.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 21:23:03 vasta tsitaadiga

Beta Patch 3 changelog
http://www.unrealnorth.com/news.php?action=view&id=1492
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 06.12.2007 18:32:38 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Liiga kalliks läheb.


http://www.game.co.uk/PC/Action/FirstPersonShooter/~r328016/Unreal-Tournament-III/

Koos saatmisega £27.94 ehk tiba üle 600 kohaliku raha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:43:41 vasta tsitaadiga

iguaan kirjutas:
tqz kirjutas:
Andrico lükkab saabumisaega pidevalt edasi.

kohe kindlasti pole asi Andricos
andrico foorum kirjutas:
saabumis aeg on orienteeruvalt, ehk siis, kuupäev mida lubab mängu levitaja. kui juhtub, et nad lükkavad kuupäeva edasi, ega meil pole suurt midagi muud teha, kui nentida fakti Confused Ostjani peaks jõudma mäng peale meile saabumist u. 1-4 päevaga.

suht kehva koht siis kust Andrico oma kaupa tellib, sest enamus kohtades saadetakse mäng nii välja et release päeval on klientidel mäng käes, vahet pole kas ta tellis 1, 2, 1000 või 10000 mängu
mulle tundub paras bullshit jutt, kui ülejäänud euroopa saab õigel päeval mängu kätte siis midagi on valesti süsteemis
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 20:02:52 vasta tsitaadiga

kogu euroopa kohta ma ei tea Ravenclaw, aga rootsis-soomes polnud ka release päeval enamus kohtades olemas.
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 10:49:18 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
kogu euroopa kohta ma ei tea Ravenclaw, aga rootsis-soomes polnud ka release päeval enamus kohtades olemas.

ok viimase UT kohta ei oska tõesti täpselt öelda aga näiteks COD4 oli küll nii et muu euroopa kaasa arvatud eesti mängurid kes omale mängu teistest interneti poodidest tellisid said kauba tükk maad varem kätte kui Andrico seda pakkuda suutis
sry OT
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 14:59:11 vasta tsitaadiga

http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/8367 toode olemas .)

.. ning Ravenclaw jutu kohta. Spekuleeri, oleta edasi ning esita seda infot faktidena. Edu.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 08.12.2007 16:50:00 vasta tsitaadiga

Jep, isegi Tallinna Kaubamajja on jõudnud ja trailereid lastakse ka ekraanidelt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Unreal Tournament 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.