|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
20.11.2007 07:43:08
|
|
|
Keeld võeti juba eelmisel nädalal maha ja otsustati M ratinguga müüa
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.11.2007 08:44:39
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Igasugu teemad mängu sisu kohta enne reliis date rääkimata jätta. Pira väljas.. |
enne reliisi müüb ka mõni üksik pood asja välja, sitt lugu, ära vingu
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.11.2007 10:06:58
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Igasugu teemad mängu sisu kohta enne reliis date rääkimata jätta. Pira väljas.. |
enne reliisi müüb ka mõni üksik pood asja välja, sitt lugu, ära vingu |
USA-s, euroopas pole küll seda täheldanud..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
20.11.2007 10:15:33
|
|
|
| ju siis on kehvasti "täheldatud"
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.11.2007 10:32:36
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| ju siis on kehvasti "täheldatud" |
Noo vahet pole, iga pood võib tõesti müüa, aga enne kui keegi tuleb rääkima mängust kui poes pole ametlikult siis tahaks nagu karbist pilti kah näha.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
20.11.2007 10:44:21
|
|
|
| tsitaat: |
| Singapur on varem keelu alla pannud vähemalt kaks videomängu - Sony «God Of War 2» alastuse eest ning Top Cow Productionsi toodangu «The Darkness» liigse vägivalla tõttu. |
eino..wtf.Kamoon,God of War alastuse pärast? ...Aga jah , need vennad kellel Mass Effect eestis käes on nendel arvatavasti pira...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.11.2007 12:07:11
|
|
|
| et siis pc mängudes vabalt hõiskad kui mäng varem käes ning xboxi teemas teed maha ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
20.11.2007 13:28:43
|
|
|
ju siis tahetakse ise ennem teisi mängust juttu teha
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Infinit
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
23.11.2007 20:10:44
|
|
|
tänase seisuga siis mäng käes. võin öelda, et pakub kõike, mida lubati. hoidis mind kena 5 tundi teleka taga, nüüd pean olude sunnil pooleli jätma ja jagan mõne mulje. graafika on tõeliselt ilus ja framerate'i probleemi ei tähelda küll. suhtlus-ja võitlusvormid on mõlemad väga põnevad. karakteriks siis earth-born, ruthless, vanguard, male. hetkel lvl 6, kui ma ei eksi. mäng sarnaneb paljuski KOTOR'ile, oma kujunduse ja klubide ja kõige muu poolest. ka heli tekitab just õige atmosfääri. võitluse õpib ära üsna kiiresti, muret pole. ootamist väärt 100%.
siga hea mäng 10/10
mobiiliga pilte ei viitsi teha, seda elamust peab ise proovima!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monkey
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2004
|
23.11.2007 20:17:12
|
|
|
| Sa tellisid kusagilt või õnnestus eesti kauplusest juba leida ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
23.11.2007 20:34:07
|
|
|
|
I'm sorry, aga mis fucking review see on? Mingisugused 2 debiilikut mängivad idiooti, ning üks neist hakkab iga kuradi asja peale ümisema, mis käib räigelt närvidele.... pluss naeravad ka hullemini, kui ma ei tea... hullemini, kui Marta Vaarik...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Infinit
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
23.11.2007 22:41:33
|
|
|
| monkey kirjutas: |
| Sa tellisid kusagilt või õnnestus eesti kauplusest juba leida ? |
soomest ostetud. täna hommikul jõudsid poodi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monkey
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2004
|
24.11.2007 10:25:06
|
|
|
| Ega's midagi, peab end täna püsti ajama ja Kaubamaja külastama. Mäletamist mööda oli Halo3 samuti kohe kohal. Ehk Mass Effect'iga samad lood. Mõlemad ju Microsoft Game Studio mängud kah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
24.11.2007 12:44:10
|
|
|
Ega jah, juba alguses saab aru kui suur see mäng on. Rääkida saab kõigiga, graafika on sigahea ja mäng jookseb väga hästi.
Igasugu erinevaid valikuid ja võimalusi on rohkem kui piisavalt. See kes väidab, et DL dvd on mängude jaoks väike on ikka paras idioot..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
24.11.2007 13:33:50
|
|
|
| Kas tasub üldse selle mängu ostmise peale mõelda kui näiteks mulle Oblivion ja Halo 3 üldse ei meeldi?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monkey
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2004
|
24.11.2007 14:06:42
|
|
|
Tallinna Kaubamajas pole veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
24.11.2007 14:14:29
|
|
|
| kindlasti tasub osta kui sulle on meeldinud mõni bioware eelmistest mängudest. sain täna veidi winterwindi xkasti peal mängida ja võin sprocketile tõotada, et asjal on sisu mitte nagu oblivionil ja lisaks on asi hoopis teistlaadi kui halo 8)
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
24.11.2007 15:11:51
|
|
|
Nendel kellel mäng käes juba võiks muljetada .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Infinit
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
24.11.2007 16:13:26
|
|
|
rivjuu nr.2
Eile oli erutus suur, mängisin ja mängisin, aga unustasin tähele panna neid pisemaid vigu, mida igasugused gamer saidid välja toovad. tõesti, sellist asja nagu tekstuuride imelikku laadimist näeb küllalt, vahel on mitu loadi üksteise otsas ja masina juhtimine on ikka porno küll ning inimeste nägudel on varjud mõnikord väga imelikud nagu tegu oleks artifactiga(vb on see minu xkasti viga). Aga ütleme ausalt, need vead ei häiriks ka parimal juhul, mängus on nii palju mida näha, kogeda, tunda ja millele tõega kaasa elada. Graafiline pool nagu enne öeldud sai ja siin ka mainitud on, on erakordne, heli teeb atmosfääri maagiliseks. Vastaste AI nüüd küll eriliselt lollakas ei ole, pole ka kõige targem. Neid glitche, kus mõni tulnukas lihtsalt seisma jääb ja ma ta maha lasta saan, on tulnud ette rohkem kui ükskord. Siit tulebki teemasse suur AGA, sest, kui nüüd mõtlema hakata, siis mäng, mis on siiski üle keskmise bugine, suudab panna kõiki vigu eirama, peab see midagi revolutsioonilist olema. Karakteri loomist on kõik juba youtube'st näinud, nii kuis näidatud, nii ka on. leveldamine ja skill poindid on sarnased KOTOR'i süsteemiga, lihtsalt nüüd on see nö. light ja dark erinevates kohtades(vb olen valesti aru saanud, aga minu meelest peaks nii olema). võitlus on põnev, see pausimine annab asjale rohkem juurde, kui võtab ära, nii et need, kes vingusid, et "niuniu, koguaeg pausib, mäng sakib" said vist nüüd küll vastu näppe. muidugi kõik nõuab harjumist ja alguses menüüdes liikuda ajas ikka närvi küll, aga soe soovitus, hoidke left pad'i peal ja liigutage ringis, saate oma valikud palju kiiremini ja hõlpsamalt tehtud. väga tore on fiidur, mis suhteliselt põhjalikult seletab ära kogu ajaloo, planeedid, rassid jne. kõrvalmissioonid ei ole lihtsalt "mine ja tapa neeger ära, tule tagasi, annan ühe krediidi ja mine edasi", vaid annavad loole just sellise eepilise maigu. Olen nüüdseks lvl14, laeva kapten ja jälitan pingsalt Sarenit ja püüan samas ka kõik kõrvalmissioonid ära teha, et miskit puudu ei jääks. ma pole kaugeltki kõike näinud, aga see, mis nähtud on tõsisõna amazing!
on olnud 3 mängu xkastil, mida ma mänginud olen ja nautinud olen - The Darkness, COD4 ja Assasins Creed, aga on ainult üks mäng, mis mind tegelaseks päriselt muudab - Mass Effect.
12/10
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monkey
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2004
|
25.11.2007 11:38:11
|
|
|
| Kui keegi näeb mängu kusagil poes siis hõisake siin ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
25.11.2007 13:59:00
|
|
|
Tellisin mängu ära siis. Loodan, et rahast kahju ei hakka .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monkey
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2004
|
27.11.2007 13:09:19
|
|
|
| Ei ole veel keegi kohanud mängu kusagil ? Eile sai Kaubamajast jälle uuritud ja pole veel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.11.2007 13:15:39
|
|
|
Ei tea, noo mu oma peaks saabuma homme-reede. Eks näis, siis arvan, et jõuab ka Eesti poodidesse kah Assassins Creediga oli vähemalt nii.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.11.2007 23:04:08
|
|
|
Täna on liigahea päev!
Ülemine riiul kõige kenam
Pelasin ka natu, või noh sõber siin toksis, omfg, väga eliit damn mulle meeldib kosmosega seotud mängud!
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.11.2007 23:17:52
|
|
|
Ma saan homme mängu kätte 8)
............................
Mis teen sellega?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.11.2007 23:31:29
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Ma saan homme mängu kätte 8)
............................
Mis teen sellega? |
saada mulle
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
01.12.2007 01:53:01
|
|
|
PlatoonSgtElias, veits ohtlik pole hoida seda Digiboxi seal ligidal ? endal digibox kuum nagu põrgu tavaliselt
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.12.2007 01:56:30
|
|
|
Nii tuliseks see ka nüüd ei lähe
Aga ok, nüüd esmakordselt panen Mass Effecti tööle Tra ma ikka valus nolifer, reede õhtu passin kodus ja hakkan mass effecti pelama
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
01.12.2007 02:03:36
|
|
|
Veab sul , ma lasen siin Call of Duty 2hte nolife
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aliorg
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2007
|
01.12.2007 17:53:35
|
|
|
Toanaaber tegi pea story 13 tunniga läbi . Mul 15h mängitud ja 2 maailma minna veel.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.12.2007 20:20:00
|
|
|
Mass Effect LCE karbi plastikümbris on küll võrreldes Halo3 omaga täiesti
1. Alumised ja ülemised ääred on täiesti sissepoole mõlkis (Halo omal polnud, kuna ääred olid karbiga samasugused)
2. See tõmbas suht rõvedad kriimud karbile, kui ma selle sealt seest välja võtsin.
3. See on pehme.
4. Metallkarp kukub sealt seest välja, kui vertikaalselt hoida.. Halo omal pidi lükkama, mis oli jälle hea.
Samas puudub ka tavaline mängu karp, mis on minu jaoks täielik müsteerium. Plaadid on kõigest mingi papijublaka vahel.
Aga... Karp ise on tugevamast materjalist, kui Halo3 oma. Näeb ka täiega ilus välja, ning ka kaasas olev art book on väga ilus. Galactic codex jätab momendil külmaks, kuna pole ju olnud võimalust end stoorisse mässida... teadagi, mis põhjusel >__>
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tähtis@mi
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2005
|
01.12.2007 21:10:03
|
|
|
Karp võis Halo 3 - l parem olla aga Halo ise oli kõnts.
Aliorg, Kuida nii kaua läind is tegin küll 10 - 11h explorisin seal ja
mölisesin teiste inimestega.
_________________ kõige rtardim lause in the history of man: "Viru on kodu ja rate on elu" |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.12.2007 21:20:31
|
|
|
| Halo.... kõnts?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
01.12.2007 21:51:34
|
|
|
| endale ka halo eriti pinget ei pakkunud..ei tea miks.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.12.2007 21:53:08
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Mass Effect LCE karbi plastikümbris on küll võrreldes Halo3 omaga täiesti
1. Alumised ja ülemised ääred on täiesti sissepoole mõlkis (Halo omal polnud, kuna ääred olid karbiga samasugused)
2. See tõmbas suht rõvedad kriimud karbile, kui ma selle sealt seest välja võtsin.
3. See on pehme.
4. Metallkarp kukub sealt seest välja, kui vertikaalselt hoida.. Halo omal pidi lükkama, mis oli jälle hea.
Samas puudub ka tavaline mängu karp, mis on minu jaoks täielik müsteerium. Plaadid on kõigest mingi papijublaka vahel.
Aga... Karp ise on tugevamast materjalist, kui Halo3 oma. Näeb ka täiega ilus välja, ning ka kaasas olev art book on väga ilus. Galactic codex jätab momendil külmaks, kuna pole ju olnud võimalust end stoorisse mässida... teadagi, mis põhjusel >__> |
Irw, see karp jah valusalt odav võrreldes Haloga, noh miks neil oli üks pool vaja teha kumer? seisab püsti küll aga vaevu. Ja miks oli vaja karp teha kitsam kui ümbris? Lendab seal sees
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.12.2007 21:54:41
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
| endale ka halo eriti pinget ei pakkunud..ei tea miks. |
Muidugi ei pakkunud pinget, kui Easyga läbi tormasid.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
01.12.2007 21:56:56
|
|
|
Ei,lasin ikka selle keskmisega,lihtsalt mäng nagu ise polnud huvitav
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.12.2007 22:28:48
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
Ei,lasin ikka selle keskmisega,lihtsalt mäng nagu ise polnud huvitav  |
Ma pelasin Legendaryga ja oli küll huvitav meibi sulle lihtsalt ei istu sellised mängud
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.12.2007 22:36:10
|
|
|
Minu jaoks oli Halo3 viimane chapter üks kõige paremini tehtud aste üldse. Kõik.. muusika, tegelased, vastased ja asukoht tegid selle astme täpselt selliseks, nagu see peab olema. Täielik tunne, et kõik see lõppeb, minu sõbrad lõppevad ning mina lõppen... vähesed mängud on midagi sellist saavutanud... tegelikult... vaid 1 mäng on seda saavutanud peale Halo.. Fahrenheit on samuti mäng, kus kõik tegelased on nii sügavalt avastatud, et tegu olekski nagu päris inimestega.
Damn... see mäng tuleb Marketplacei Xbox downloadidest osta!
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
02.12.2007 23:22:29
|
|
|
Hm,pole lõpuni jõudnud.Pakun et see ei huvitanud mind sellepärast et ma pidin pidevalt missioone uuesti alustama .Tüütas ära need "hiigel mass kolle".
Edit: peab mainima , et kahekeisti mängides on poole huvitavam
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gotenssj50
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2007
|
02.12.2007 23:57:16
|
|
|
| Kuskil poes Mass Effect olemas ka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monkey
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2004
|
03.12.2007 13:48:23
|
|
|
| Ei ütleks et 5-20 päevane tarneaeg = olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
03.12.2007 18:29:20
|
|
|
Tegin peamise stoori läbi aga alustasin kohe uuesti, esimene mäng, mida teistkorda mängin
Tekstuuride laadimised eriti ei häiri, kuid aga see funktsioon, et väga harva salvestab, ise unustan tihti salvestada ja siis raiskan vahel 15 minti ära
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monkey
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2004
|
03.12.2007 19:03:34
|
|
|
| Vops, sa ostsid Eestist või oli piiri tagant tellitud ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
04.12.2007 01:49:42
|
|
|
Sai nüüd siin pikemalt mängitud, erm paar tundi, paari tunniga jõudsin tervelt ühe osa läbi teha Diagloogid on kõvad, valid seal normaalseid vastuseid Graafika on viimasepeal hea. Stoori on hea jne! Panin Veteran taseme omale, ei tundu kudagi raske aga noh ega erilisi vastaseid kah vastu nüüd polnud peale robotite või mis iganes need olid Cyborgid nagu.
Tegin siin mõned pildid kah.
    
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|