Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 22:05:45 vasta tsitaadiga

Gooood, you have done well my apprentice...
Ultimate answer: http://stevejobs.blogs.keznews.com/2007/06/06/blue-task-manager-for-xp-and-vista/

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 22:12:52 vasta tsitaadiga

d3t, kohe ei võinud seda linki anda?
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 22:52:14 vasta tsitaadiga

väike upgrade

Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 18.11.2007 23:15:31 vasta tsitaadiga

upgrade lihtsamaks

http://the.cave.in.googlepages.com/screenshot_18_11_07.jpg

menumeters ja smcfancotrol ja jumpcut ja leopold 10.5.1

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 20.11.2007 01:54:48 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
d3t, kohe ei võinud seda linki anda?

8) aga siis ei õppiks ise midagi juurde ju

E: shocking.gif
Oky, system restore on maas, DEP (DataExecutionPrevention) Exception listis on ta sees.
Kuid ikkagi asendab windowz ta vanaga
mis teha?
E: njah, peale kahte tundi häkkimist, confi edimist ja googeldamist viskas koppa ette ning buutisin linuxisse - vahetasin sealt taskmanageri ära icon_rolleyes.gif nüüd töötab

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 20.11.2007 12:40:54 vasta tsitaadiga

raul72, readme oli ju olemas seal icon_smile.gif minul toimis suurepäraselt...vihje loe mida kirjutatakse 8)
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 12:44:57 vasta tsitaadiga

mul toimis ka õpetuse järgi tehes kohe icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 22:48:33 vasta tsitaadiga



Theme ja desk: Azenis2
Ikoonid: Aqualix
Kursor: CursorXP ProTools

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 20.11.2007 22:57:15 vasta tsitaadiga

njah... nii ta ongi... doh.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 23:06:00 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:


Theme ja desk: Azenis2
Ikoonid: Aqualix
Kursor: CursorXP ProTools

Mis Winamp'i theme?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 23:12:14 vasta tsitaadiga

Big Bento
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus03
HV kasutaja
jaanus03

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 00:08:50 vasta tsitaadiga

sai natukene meisterdatud:

http://kupoweb.com/desk.jpg

taust tehtud sellise huvitava programmiga nagu seda on Apophysis

muu:

os: winxp pro
theme: classic
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 23.11.2007 20:19:12 vasta tsitaadiga



Ikoonid - Erinevad
Taust - Working In The Field
Dokk - Black Marble
Mac OS X 10.5.1
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 21:02:25 vasta tsitaadiga

fedja, kuda se need lahedad nupud itunsi jaoks ülesse said, jamis eesmärki kannab see magnet? muidu väga pro.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 23:00:57 vasta tsitaadiga

fedja, Väga bro thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 24.11.2007 02:35:29 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
fedja, kuda se need lahedad nupud itunsi jaoks ülesse said, jamis eesmärki kannab see magnet? muidu väga pro.

ByteController
Unison
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2007 11:37:40 vasta tsitaadiga



Openbox, pypanel...
openboxi theme enda tehtud, wallpaper kaasas selle vs'ga: url

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2007 16:59:56 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:


Ikoonid - Erinevad
Taust - Working In The Field
Dokk - Black Marble
Mac OS X 10.5.1

VLC playeri skin, mis nimi? Kust saab?

O.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 25.11.2007 17:58:12 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
VLC playeri skin, mis nimi? Kust saab?

Sobra siin - http://macthemes2.net/forum/viewtopic.php?id=16782460
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 08:11:35 vasta tsitaadiga

www.erik.da3rx.com/backround.png
Pilt 2960x1050 ja 5mb niiet...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 26.11.2007 14:41:12 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
www.erik.da3rx.com/backround.png
Pilt 2960x1050 ja 5mb niiet...



_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 16:22:28 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
www.erik.da3rx.com/backround.png
Pilt 2960x1050 ja 5mb niiet...

tahaks seda youtube gadgetit icon_razz.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 17:48:49 vasta tsitaadiga

Worm390, sooviks tausta saada. Tänud.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razazaza
HV vaatleja
razazaza

liitunud: 20.03.2007




sõnum 27.11.2007 18:10:24 vasta tsitaadiga

www.zone.ee/franquil/untitled.bmp
_________________
._.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 18:25:58 vasta tsitaadiga

razazaza kirjutas:
www.zone.ee/franquil/untitled.bmp


Dude...bmp on jama.


viimati muutis its2cold 27.11.2007 18:32:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 18:29:05 vasta tsitaadiga

http://www.buildagadget.com/Blog/archives/48 <<-- Siit peaks saama Youtube jne gadgeti...
http://erik.da3rx.com/back1280.jpg <<-- 1280x1024 Taust
http://erik.da3rx.com/background1650.jpg <<-- 1650x1050 Taust
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razazaza
HV vaatleja
razazaza

liitunud: 20.03.2007




sõnum 27.11.2007 19:19:06 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
razazaza kirjutas:
www.zone.ee/franquil/untitled.bmp


Dude...bmp on jama.


Aga palun -- www.zone.ee/franquil/untitled.PNG thumbs_up.gif

_________________
._.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 22:02:40 vasta tsitaadiga

razazaza kirjutas:
its2cold kirjutas:
razazaza kirjutas:
www.zone.ee/franquil/untitled.bmp


Dude...bmp on jama.


Aga palun -- www.zone.ee/franquil/untitled.PNG thumbs_up.gif


Ehh...ega 1.2mb PNG parem pole, netis eputamiseks kärab jpg küll. Kõigil ei ole veel kahjuks kiireid ühendusi. Miks kulutada mõtetult andmemahtu?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 22:49:33 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
razazaza kirjutas:
its2cold kirjutas:
razazaza kirjutas:
www.zone.ee/franquil/untitled.bmp


Dude...bmp on jama.


Aga palun -- www.zone.ee/franquil/untitled.PNG thumbs_up.gif


Ehh...ega 1.2mb PNG parem pole, netis eputamiseks kärab jpg küll. Kõigil ei ole veel kahjuks kiireid ühendusi. Miks kulutada mõtetult andmemahtu?

.png võtab vähem mahtu ju:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=330639
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 23:11:05 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb pakitavast pildist. Kui on väheste värvidega siis on png/gif muidugi parimad aga sellise segamudru jaoks on jpg parim, kui väga head kvaliteeti taga ei aeta.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 23:19:07 vasta tsitaadiga

FFS, las ta olla, kui keegi tahab suuri pilte postitada, siis minugipoolest.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 23:43:35 vasta tsitaadiga

d3t, täpselt! icon_smile.gif

tsitaat:

Kõigil ei ole veel kahjuks kiireid ühendusi. Miks kulutada mõtetult andmemahtu?

mis ajas sa siis elad? icon_lol.gif Ei kulutagi keegi. Midagi lihtsalt ei kulu 8)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tikimunkee
HV vaatleja
tikimunkee

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.11.2007 04:28:56 vasta tsitaadiga



OpenSuse 10.3+ compiz fusion
ikoonid: Dark-Glass
taust: Sleepless
Emerald Theme: Fayal
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuul
HV vaatleja
Tuul

liitunud: 01.10.2003




sõnum 02.12.2007 12:17:17 vasta tsitaadiga


WP: http://digital-kisses.deviantart.com/art/Sorrow-23947986
VS: ESNMY
Objectdock default
rainlendar: modern industria

VS väga ei sobi, taustaga, oskab keegi paremat soovitada?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 21:58:28 vasta tsitaadiga


ikoonid-albook
theme-default
wall-apple black
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 00:50:25 vasta tsitaadiga

digweed, mis ühendus sul on ?! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
100 mbit ei
Gigabit ei
10 gigabit ?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 00:52:44 vasta tsitaadiga

millest räägid icon_eek.gif ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 00:53:29 vasta tsitaadiga

d3t, kas need arvud seal mitte HDD mahutavusega seotud pole icon_rolleyes.gif !
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 00:54:40 vasta tsitaadiga

hdd muidugi icon_lol.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 01:06:38 vasta tsitaadiga

lol, endal samas kohas internetikiirus ülesse ja alla icon_biggrin.gif


_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 04.12.2007 13:59:20 vasta tsitaadiga



OS: Vista
Theme: Salamandra
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.12.2007 16:04:03 vasta tsitaadiga

http://www.m8lll.com/desk.jpg

ei meeldi igast tilulilud ja themed icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 23:00:54 vasta tsitaadiga

2 trini, Kui lillekese (start menüüs paremal üleval nurgas) asemel oleks See samune tagataustal olev salamander, siis oleks veel parem minu meelest icon_wink.gif
_________________
M: Philips õuevalgustid 4tk
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 13:58:28 vasta tsitaadiga

Tegin ka asja silmale ilusamaks:


Opsys: WinXP
Theme: Vista Inspirat 2 Link
Taust: Vanilla Ninja Iraagis: Link

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 19:30:56 vasta tsitaadiga



taust: http://fc02.deviantart.com/fs12/i/2006/308/f/1/Merry_Christmas_by_dimant.jpg

OS: Vista
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 19:47:22 vasta tsitaadiga



OS: XP
Theme: Advance4xp Charcoal compact vms http://www.files.to/get/123749/asg9ghatlv
Wall: High Gloss http://www.fuskbugg.se/pub/misc/High%20Gloss%201280.jpg
Ikoonid: Tango
Coolplayer + Charcoal-cp skin


viimati muutis lnxab 08.12.2007 15:13:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 14:56:53 vasta tsitaadiga

http://riivo.eu/detsember.png

Xubuntu 7.10
Tango ikoonid
AWN dock
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 09.12.2007 04:23:55 vasta tsitaadiga



OS: FreeBSD 7.0-BETA4 @ FS 7020
DE: OpenBox + tpager + conky
WM: Ngh-Dark-5
GTK: Murrina Nature
Ikoonid: Foxtrot/Tango
Muud: Firefox,xterm,gvim,mplayer,nautilus
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 11:25:31 vasta tsitaadiga


OS: Win XP
Theme: ClearLK06
Taust: Privaatne icon_wink.gif

_________________


viimati muutis prtv 09.12.2007 14:44:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 11:48:39 vasta tsitaadiga

gan3b, loe esimest postitust siin teemas icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.