Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 350, 351, 352  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.11.2007 01:20:42 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:

Mario kas sa fapid ka selle mängu peale ? Kõik kes natukenegi kritiseerivad seda mängu saavad sinu sõimu osaliseks..


Oleks siis konstruktiivne kriitika... hetkel oli rohkem tegu vingumisega millegi üle, mida inimene pole ise kogenudki. Demo põhjal järeldusi teha fulli kohta on tõsiselt lühinägelik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 20.11.2007 01:34:59 vasta tsitaadiga

Demo ongi selleks, et otsustada, kas meeldib või ei mitte. Antud demo puhul ei tekkinud mul mitte mingit soovi seda üleshaibitud jura edasi vaadata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 20.11.2007 02:06:54 vasta tsitaadiga

CS-Hunter kirjutas:
Keegi seda multyplayerit ka mängib we? võiks hamaci mängu teha kunagi?


See küsimus jääb pidevalt millegi pärast vastuseta.

dstar kirjutas:

Demo ongi selleks, et otsustada, kas meeldib või ei mitte. Antud demo puhul ei tekkinud mul mitte mingit soovi seda üleshaibitud jura edasi vaadata.


Kas sa juba väsima ei hakka? Kui mäng ei meeldi, miks sa siin tolgendad siis? Mujal igav?

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 20.11.2007 02:30:21 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:


dstar kirjutas:

Demo ongi selleks, et otsustada, kas meeldib või ei mitte. Antud demo puhul ei tekkinud mul mitte mingit soovi seda üleshaibitud jura edasi vaadata.


Kas sa juba väsima ei hakka? Kui mäng ei meeldi, miks sa siin tolgendad siis? Mujal igav?


Foorumis avaldatakse oma arvamust. Kui negatiivse arvamuse avaldamist peetakse ebasobivaks, siis selline suhtumine on lihtsalt naeruväärne. Hiljuti olen Mängufoorumis ainult "Witcheri" teemasse postitanud, sest see tekitas minus positiivseid emotsioone - tõeliselt hea ja huvitav mäng, mida väga paljud "Crysise" marutõbised fännid lihtsalt väldivad. Kahju lihtsalt neist, kui keegi julgeb nende kallist mängukest kritiseerida - lõrisetakse nagu vihane koertekamp.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.11.2007 02:47:56 vasta tsitaadiga

Kas Crysis'es kaart natukene avatumaks ka läheb, peale 1-2 tundi?

dstar, Esiteks on fänboy'd, kes kriitika peale räägivad, et sa juba ütlesid seda ja rohkem pole vaja.
Teiseks on fänboy'd, kelle arvates peaksid kulutama pool tundi, et põhjendada oma posti 100%, et siis arutada (ja fänboy'de 'arutamist' kuulata).
Fänboy kohta käiv jutt kehtib ka nende kohta, kellele lihtsalt mäng meeldib ja teevad samu asju, mida fänboy'd teevad - keegi ei saa väita, et ta pole fänboy, aga talle ka ei meeldi kriitika. icon_wink.gif

Kokkuvõte: Kui sul just pole erilist soovi kellegagi vaielda, siis pole mõtet üldse kriitikat teemades lasta (Kui sa just väga palju positiivset ei maini asja kohta (Niipalju, et keegi ei viitsi posti lõpuni lugeda, et kriitikat näha).

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2007 02:58:16 vasta tsitaadiga

CS-Hunter kirjutas:
Keegi seda multyplayerit ka mängib we? võiks hamaci mängu teha kunagi?

Sama siin.Kui ma Hamachi vista all korralikult funkama saan muidugi icon_lol.gif .Igatahes kõiki multiplayer mappe olen proovinud.Refinery(Power Struggle) ja Armada(Instant Action-Deatchmatch) on hetke lemmikud 8) thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2007 04:10:32 vasta tsitaadiga

Krt mingil eriti suurel kollil on nii palju dioode küljes et peaks kohe uue videokaardi ostma icon_confused.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 20.11.2007 04:43:15 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif, mina küll mitte,
nüüd võin mängu kogemustest rääkida, vend tõi mu teise 8800ultra ka ära, nüüd on SLI ja kõik on tääääiesti fullis, mitte miski ei ole enam maas, ja metsikult hea graafika, ulmeline, nüüd vaja juurde osta rami juurde icon_razz.gif
tegelt hetkel on see mul lemmik mäng icon_razz.gif beer_yum.gif
thumbs_up.gif

_________________
13700kf, z73, 4070ti, 64gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 20.11.2007 07:58:49 vasta tsitaadiga

Black-Key, tahaks ka Very High-ga läbi teha. icon_razz.gif
Mis reso ja palju AA-d paned?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 20.11.2007 08:42:51 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Black-Key, tahaks ka Very High-ga läbi teha. icon_razz.gif
Mis reso ja palju AA-d paned?


1280x1024, mis seal see viimane on 4x vist

_________________
13700kf, z73, 4070ti, 64gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 20.11.2007 10:17:24 vasta tsitaadiga

nuh, sain ka lõpuks läbi selle üllitise. mis ma oskan öelda, mixed bag of goodies- mängus on lahedaid asju kõvasti aga crappi ka palju. õnneks "pro"'d kaaluvad siiski "con"'id üle.
pro'd on graafika, sound, maailma interaktiivsus, nanosuit ise, relvade käsitsemine ja nende modifitseerimine, masinate olemasolu ning suur maailm ja üllatavalt pikk SP... kindlasti midagi veel
con'ideks pean story nõrkust, vastaste disaini ja AI'd, fantaasiavaeseid tulnukaid, üheülbalist gameplayd, masinate juhtimist ja veel miskit mis praegu meelde ei tule niikuinii.

enne kui ruigama hakatakse minu kallal siis seletan: pikk SP?- ma olen see tõbras sniperdaja tüüp kes oma tumedad teod võimalikult suure distantsi tagant ära ajab, ning see teeb alati mängu 2-3x pikemaks kui teisel mängijal kes rohkem agressiivsem on. sniperdama sai hakata ainult hiljem kui korraliku optika sai, pluss snaiperrelvadel tavaliselt niikuinii moon sai väga kiirelt otsa. oleksin heameelega ära visanud kõik teised kulad ja püstolid lihtsalt selleks et rohkem moona kaasas kanda. kahjuks seda teha ei saa. also, gauss rifle rocks-
ma ei usu et mul oleks olnud võimalik olnud mängu läbi teha kui poleks olnud gaussi.
ja con'idest suurim probla oli mulle tulnukad ja nende disain. ma nüüd saan aru küll et Crysis saab olema triloogia ja me näeme (loodetavasti) rohkem erinevaid tulnukate disaine, kuid see mis esimeses osas oli, hämmastas oma igavusega.

võiksin rohkem positiivseid ja negatiivseid asju lahti kirjutada ja põhjendada aga ega ma reviewd ei tee icon_razz.gif
igatahes, suht tugev, natuke üle keskmise mäng. tahaks nüüd linnalahinguid näha selle mootori peal icon_wink.gif

[edit] also, woot. 1000's postitus siin foorumis heh
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2007 11:11:19 vasta tsitaadiga

Mängisin teistkorda kahh läbi ja sedapsi, et üritasin võimalikult vähe killida ja samuti ka üldse silma paista - päris pull oli. Samas jahh, super oleks kui vastased toimiks tiba rohkem sõduritena ehk siis kuskil majadevahel tüübid hiiliks ja laseks nurgatagant, leides mõnes kohas tunnimehe surnuna oleks trivooga ja ilge ala läbikammimine lisajõudude abil jne. mis teeks kõvasti raskemaks ehk siis siuke super infiltreeruja peakski käima ja ajama oma asjad korda võimalikult vaikselt mitte igat vastast kõmmutama.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 20.11.2007 11:29:34 vasta tsitaadiga

Auron, see on tõesti päris hea mõte. Eks vast selle taga on püüdlus anda mängijatele võimalus mängu vaiksemas stiilis läbi mängida John Rambo ülikonda selga tõmbamata. Stealthile lisaks kindlasti palju juurde noad, kas siis viskamiseks või muidu kasutamiseks.

dstar kirjutas:

Foorumis avaldatakse oma arvamust. Kui negatiivse arvamuse avaldamist peetakse ebasobivaks, siis selline suhtumine on lihtsalt naeruväärne. Hiljuti olen Mängufoorumis ainult "Witcheri" teemasse postitanud, sest see tekitas minus positiivseid emotsioone - tõeliselt hea ja huvitav mäng, mida väga paljud "Crysise" marutõbised fännid lihtsalt väldivad. Kahju lihtsalt neist, kui keegi julgeb nende kallist mängukest kritiseerida - lõrisetakse nagu vihane koertekamp.


[sarcasm]Krt päris hea mõte hakata trollima enda jaoks ebameeldivate mängude foorumeid ja neid seal siis maha tegema ... juttu jätkuks kauemaks.[/sarcasm]

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 20.11.2007 12:12:11 vasta tsitaadiga

misasja? tegelased kammisid laiba peale ju hooga seltskonnag ala läbi?
pikkuse osas sama, mis paganarh. massohist ei ole, nii et sai normal valitud.

snaiperrelvade osas. too fy71 vms pädes alguses küll ebameeldivalt hästi. või siis suvaline assault rifle. assault scope oli mõttetu ja sniper scope käis snaipri külge, millel pole silenceri.
1024x768 reso on fy71 snaiperdamisel suuremaks takistuseks kui relva enda täpsus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 20.11.2007 12:45:49 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
snaiperrelvade osas. too fy71 vms pädes alguses küll ebameeldivalt hästi. või siis suvaline assault rifle. assault scope oli mõttetu ja sniper scope käis snaipri külge, millel pole silenceri.

summuti ei ole vajalik kui distants piisavalt pikk. positsioonivalik siinkohas oluline. pealegi võtab summuti relva löögijõudu kõvasti vähemaks (kusjurues ma ei tea kas see Crysises sees oli, ei testinud). Snaiperrelval pealegi läbivus oluliselt parem kui mingil hiina relval, sellepärast seda kasutasingi niipalju kui sain (ehk siis mitte niipalju kui oleks tahtnud- moona polnud ja vastaseid palju)
ohh, oleks veel olnud see snaiperdamine nii nagu COD4's siis oleks ma seda mängu tõsiselt rohkem armastanud icon_razz.gif

londiste kirjutas:
1024x768 reso on fy71 snaiperdamisel suuremaks takistuseks kui relva enda täpsus.

najah, mul resu 1900x1600 midagi ja med settingud, sai paugutada küll- binoklit pidi kõvasti kasutama et mikid välja raalida kõik ja neile hea varitsus tekitada
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2007 12:51:06 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
misasja? tegelased kammisid laiba peale ju hooga seltskonnag ala läbi?

Mõtlen seda, et kui mingi paar tüüpi jalutavad ja eespool olev vaatab kõrvale siis tõmbad tagumisele võsast kuuli pähe ja esimene vend nagu ei pane tähelegi ega kuule, et tüüp minig ooomphh lällab ja kolinal kokku kukub icon_biggrin.gif Samuti kuigi saan nö. aru, et mängus on vaja siis see, et viskad ühe tüübiga mingi 7 venda surnuks nigu vahva rätsep on nats nagu noh eba. Eriti siis kui laip kobamisi juba maas libisedes ripsab tüübi jalga icon_biggrin.gif Asi mida veel täheldasin on ise äärmiselt tobe surma saamine ehk siis nügisin mingit naftabarrelit ja see lihtsalt õrnalt nagu tegi olematu kraadiga kallakul nõksu tagasi ja ma kohe surnd icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2007 12:55:18 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
londiste kirjutas:
snaiperrelvade osas. too fy71 vms pädes alguses küll ebameeldivalt hästi. või siis suvaline assault rifle. assault scope oli mõttetu ja sniper scope käis snaipri külge, millel pole silenceri.

summuti ei ole vajalik kui distants piisavalt pikk. positsioonivalik siinkohas oluline. pealegi võtab summuti relva löögijõudu kõvasti vähemaks (kusjurues ma ei tea kas see Crysises sees oli, ei testinud). Snaiperrelval pealegi läbivus oluliselt parem kui mingil hiina relval, sellepärast seda kasutasingi niipalju kui sain (ehk siis mitte niipalju kui oleks tahtnud- moona polnud ja vastaseid palju)
ohh, oleks veel olnud see snaiperdamine nii nagu COD4's siis oleks ma seda mängu tõsiselt rohkem armastanud icon_razz.gif

londiste kirjutas:
1024x768 reso on fy71 snaiperdamisel suuremaks takistuseks kui relva enda täpsus.

najah, mul resu 1900x1600 midagi ja med settingud, sai paugutada küll- binoklit pidi kõvasti kasutama et mikid välja raalida kõik ja neile hea varitsus tekitada


Crysises on löögijõu vähenemine summutiga sees küll ja vahe üsna korralik. Samas sai ikka võetud too hiinakas, sniper scope ja summuti peale, strength mode ning pikali. Niimoodi sai kusagilt kõrgemalt ilusti mehi nopitud headshotidega. Lõpupool oli kasulik.

tsitaat:
Asi mida veel täheldasin on ise äärmiselt tobe surma saamine ehk siis nügisin mingit naftabarrelit ja see lihtsalt õrnalt nagu tegi olematu kraadiga kallakul nõksu tagasi ja ma kohe surnd


Sa pole ainuke kel õnnestunud niimoodi laibastuda. Autod on mind ka paar korda surnuks Seisnud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 20.11.2007 12:57:55 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
assault scope oli mõttetu ja sniper scope käis snaipri külge, millel pole silenceri.

sub machineguni küljes kasutasin mõlemat ja minu jaoks oli küll kasu. sai hs teha palju edukamalt.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 20.11.2007 13:01:25 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
monty11 kirjutas:


dstar kirjutas:

Demo ongi selleks, et otsustada, kas meeldib või ei mitte. Antud demo puhul ei tekkinud mul mitte mingit soovi seda üleshaibitud jura edasi vaadata.


Kas sa juba väsima ei hakka? Kui mäng ei meeldi, miks sa siin tolgendad siis? Mujal igav?


Foorumis avaldatakse oma arvamust. Kui negatiivse arvamuse avaldamist peetakse ebasobivaks, siis selline suhtumine on lihtsalt naeruväärne. Hiljuti olen Mängufoorumis ainult "Witcheri" teemasse postitanud, sest see tekitas minus positiivseid emotsioone - tõeliselt hea ja huvitav mäng, mida väga paljud "Crysise" marutõbised fännid lihtsalt väldivad. Kahju lihtsalt neist, kui keegi julgeb nende kallist mängukest kritiseerida - lõrisetakse nagu vihane koertekamp.


Krt ole siis vähemalt objektiivsem. See, et sul RPG-d ja GTA3 alt märjaks ajavad ei tähenda, et tegu on s.ta FPS-ga. See on läbi aegade parim FPS mis seni tehtud ja selle alane tunnustus tuleb talle ka nagunii üle maailma. Hinda ja võrdle teda ikka fps-idega.
See, et sulle sellist laadi mängud ei meeldi ei tähenda, et asi on p.sk kohe. Mõttetud madalalaubalised olete lihtsalt......kes lähtuvad oma maitsest ja käivad siis teemades kiremas.

Mulle ei meeldi ka Crysises nii mõnigi asi.....aga võrreldes teda teiste FPS-idega on tegu äärmise kunstiteosega. Kui saabub uus graafikakaardi seeria ja kasutusele tuleb Crysises Ultra high sätted....patchid ja muud parandused. No fakk ma tahan seda tauni näha kel, siis veel millegi üle vinguda on.
Enamus vingujaid ongi paraku need kel arvuti p.sk on....siis pole graafika kallal enam midagi öelda ja hakatakse muid vigu otsima.
Vingute, et stoorit pole....no mida pekki...fps-i kohta on seal stoorit rohkem kui küllaga. Mida te sealt siis otsite....Mehhiko seebikat või icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 20.11.2007 13:07:06 vasta tsitaadiga

Mario153, ma ise saan mängu jooksutada High settingutel , graafika võibolla on hea aga kuidagi üksluine on.Need Ultra High sätted on praegu ka olemas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2007 13:12:13 vasta tsitaadiga

Mariat pole:D
Tegelikult tegi natuke kurvaks küll et nuga polnud. Mitu korda tundsin vajadust. Seda vastaste kahmamise värki ei tabanud enne tulnukaid üldse ära.

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 20.11.2007 13:12:55 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
1024x768 reso on fy71 snaiperdamisel suuremaks takistuseks kui relva enda täpsus.

najah, mul resu 1900x1600 midagi ja med settingud, sai paugutada küll- binoklit pidi kõvasti kasutama et mikid välja raalida kõik ja neile hea varitsus tekitada[/quote]

mis pc andmed on thumbs_up.gif

_________________
13700kf, z73, 4070ti, 64gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 20.11.2007 13:22:44 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes võib see graafika olla nii hea kui tahes, aga gameplay jääb ikka aastasse 1993. Kellele selline asi veel pinget pakub, andku aga minna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 20.11.2007 13:30:33 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:

Sa pole ainuke kel õnnestunud niimoodi laibastuda. Autod on mind ka paar korda surnuks Seisnud.


Siis osasid olen näinud ka BF2 osas, seega peaks objektide nihkumisest tingitud surm suht tuttav ette tulema.

inca kirjutas:

Tegelikult tegi natuke kurvaks küll et nuga polnud. Mitu korda tundsin vajadust. Seda vastaste kahmamise värki ei tabanud enne tulnukaid üldse ära.


Võiks olla võimalik, et kinni saab haarata ka oimetust vastasest või isegi laibast ja seda näiteks kuulide kaitseks kasutada icon_biggrin.gif

Marduuhin kirjutas:
Kas Crysis'es kaart natukene avatumaks ka läheb, peale 1-2 tundi?


Pidi jah nagu freeworld mäng olema, kuid seni on kõik liikumised mägedega piiratud ... pakun, et kui kaatriga liiga kaugele sõita, siis võtavad sind näiteks reidil seisvad sõjalaevad maha. Keegi on seda proovinud?

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007




sõnum 20.11.2007 13:34:50 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Mariat pole:D
Tegelikult tegi natuke kurvaks küll et nuga polnud. Mitu korda tundsin vajadust. Seda vastaste kahmamise värki ei tabanud enne tulnukaid üldse ära.
absoluutselt nõus
ka mingi vähe efektiivsem "hiili selja taha ja kägista" variant oleks ära kulunud icon_confused.gif see uinuti polnud ikkagi "päris see"

ja AI kohapealt... polnud sel viga miskit, deltaga mängides

_________________

http://isasoovitusel.blogspot.com/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 350, 351, 352  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.