Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NDS] Nintendo DS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 18.11.2007 23:56:26 vasta tsitaadiga

Sulle ikka meeldib mõtetut möla ajada keila poiss? icon_neutral.gif
See, et sa PSP'd näppida oled saanud, ei tähenda et sa seda kasutada oleksid osanud ja normaalseid mänge mänginud .. DS ei anna võrreldagi.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gotenssj50
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2007




sõnum 19.11.2007 00:35:08 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Olen ka nüüd DS Lite paar päeva kasutanud, koos R4 kaardiga.

See konsool on seebikarp, mänge mängides hakka või nutma mis graafika neil on, heli alla arvestust, aku iga on nõrk.
Jah, ma proovisin läbi umbes ~40 eri DS'i mängu, ka WiFi featuure katsetasin, ja ma ei saa aru miks osad inimesed räägivad et see on parem kui Sony PSP või lõbusam võimidaiganes.
Selle kohta võin vaid niipalju öelda, et need kes siiski raudkindlalt väidavad et DS on lahedam, ei ole saanud PSP konsooli näppida, või on neil endal midagi viga..

Seebikarp? Mida sa selle all üldse mõtled? Et see on suur? DS lite on väiksem, kui PSP.
Graafika ei ole kõik. Mängud on. PSP-l ei ole normaalseid mänge. Kõik kõlblikud mängud saab ühe käe abil kokku lugeda.
DS-i aku võib kesta üle 15 tunni. Järjest mängides.

Sina oled see kellel midagi viga on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.11.2007 00:38:49 vasta tsitaadiga

DS Lite näeb välja nagu seebikarp, seda pidasin ma silmas .. sulge see korra, ja vaata seda. Ja ma ei olegi rääkinud, et graafika oleks kõik, aga enamik DS'i mänge on samasuguse graafikaga nagu GBA mängud.
Sa oled vist väga debiilik rääkides, et PSP peal ei ole normaalseid mänge? : D
DS'i aku kestab 15 tundi kui sul on ekraani heledus miinimumi peal, geenius.

DS'i peal mängitavaid mänge = ~ 7
PSP peal mängitavaid mänge = ~ 25
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 19.11.2007 00:43:02 vasta tsitaadiga

iMoron taas segast peksmas?
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.11.2007 00:44:43 vasta tsitaadiga

Jah, sinusuguseid segaseid peksan siin, kondoomi-mees. [ http://blog.foreignpolicy.com/node/system/files?file=images/pronto.jpg ]
Tegelikult seletan siin, miks see DS nii nõme on.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 19.11.2007 00:48:49 vasta tsitaadiga

Ükskord kui ema põlle alt välja saad, hakkad ka taipama, milleks need kummid head on. Aga seniks jõudu enese veelgi lollimaks tegemisel.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.11.2007 00:50:24 vasta tsitaadiga

Rahu rahu, su lapselikud solvamised on juba igavaks muutunud, aga kui sind niiväga huvitab siis ma elan juba oma korteris.
Sinust ei tasu siin vist rääkimagi hakata.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2007 10:40:16 vasta tsitaadiga

Mis ma ikka sellise trollimise peale kosta oskan... Kellele ema, kellele tütar. Kui sa juba nii... mmm... täiskasvanulik oled, et enam värvilisi ja rõõmsa väljanägemisega mänge nautida ei suuda ja veel enam, graafika üle virised (sa kindlasti ütled ka, et kõik GBA ja SNESi mängud on jurad, sest neil on 2D graafika!), siis pole sul jah ilmselt DSi kallale enam asja. Kahe päevaga 40 mängu ära proovida icon_smile.gif Edukas. Käivitasid mängu, vaatasid minut aega mängu ja siis otsustasid, et ei kõlba? Nii armas icon_smile.gif

Tavaliselt ostetakse konsool selleks, et sellega mängida, mitte et eputada, kui lahe selle välimus või graafika on.

PS: Enne kui sõimama kukud, siis tea, et ma oman samuti mõlemat konsooli ja päris pikka aega juba. PSPl on täpselt kaks omamist väärt mängu ja mõlemad on pordid: Tekken: Dark Resurrection ja Final Fantasy Tactics.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkalev
HV vaatleja
kkalev

liitunud: 21.03.2006




sõnum 19.11.2007 12:42:03 vasta tsitaadiga

ega see konsoolide sõda ei lõppe kunagi.
kuid....oman Samuti mõlemat konsooli (Lite ja slimmi) ning olen nendega väga rahul, sest mõlemal on omad heada ja vead....
kõige parem oleks siis, kui saaks nad n.ö. kokku panna....dual screen, puutetundlik ekraan, analoog, tv out jne. ja oleks slim icon_biggrin.gif
minul on nad mängude pärast, kuna olen Final Fantasy ja Zelda fän, siis on mul mõlemad.
seekord mul ei olnud enam võimalust, aga ma oleksin enda PSP ja NDS-i kõrvale pannud ja mänginud hoopis enda Nintendoga(jah, 80-date konsooliga icon_razz1.gif )
Canadas...super mario bros. 3-me ja Zeldat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.11.2007 13:13:12 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
Mis ma ikka sellise trollimise peale kosta oskan... Kellele ema, kellele tütar. Kui sa juba nii... mmm... täiskasvanulik oled, et enam värvilisi ja rõõmsa väljanägemisega mänge nautida ei suuda ja veel enam, graafika üle virised (sa kindlasti ütled ka, et kõik GBA ja SNESi mängud on jurad, sest neil on 2D graafika!), siis pole sul jah ilmselt DSi kallale enam asja. Kahe päevaga 40 mängu ära proovida icon_smile.gif Edukas. Käivitasid mängu, vaatasid minut aega mängu ja siis otsustasid, et ei kõlba? Nii armas icon_smile.gif

Tavaliselt ostetakse konsool selleks, et sellega mängida, mitte et eputada, kui lahe selle välimus või graafika on.

PS: Enne kui sõimama kukud, siis tea, et ma oman samuti mõlemat konsooli ja päris pikka aega juba. PSPl on täpselt kaks omamist väärt mängu ja mõlemad on pordid: Tekken: Dark Resurrection ja Final Fantasy Tactics.


GBA'l on kaks head mängu, SNES'il on samuti kaks head mängu .. ja ma ei väitnud, et DS'il pole ühtegi.
Ning kahe pävaga saab edukalt ~40 mängu läbi katsetada, ei pea stoorisse süvenema.
Lihtsalt see konsool on tõsine pettumus, vaadates et see on pidevalt konsoolide edetabeli tipus.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 19.11.2007 15:53:53 vasta tsitaadiga

Üldjoontes võiksid vahelduseks vähem labasemalt valetama õppida. Kui sul paar päeva on asi kasutada olnud ja sa selle jooksul väidad ennast olevat ca 40 mängu läbi mänginud, siis oletades, et sul eriti isikliku elu pole (ma pean silmas sõpru ja naisi ja muud sellist), jääb sul mängimiseks ööpäevas ikkagi maksimaalselt ca 8 tundi. 2 * 8 = 16 (kaks päeva mänguaega). Nüüd vaatame, palju mängu peale jääb: 16 / 40. Keskmisel 0.4 tundi. Palju siis ühe mängu peale minuteid kulus? 60 * 0.4 = 24 minutit. Eeldusel, et keegi teine on juba carti valmis teinud läheb sellest omakorda ca 10 minutit mängu vahetamise peale. Kui ise pidi tegema, siis tõenäoliselt kulus ka ülejäänud 14 minutit carti ettevalmistuseks.

Nagu näha jäi mängu kohta keskmiselt 14 minutit. Väheusutav, et kellelgi oli viitsimist päevas 20 korda ümber rebootida - eriti kellelegi, kelle jaoks kogu see värk juba enne nõme tundus. Esimestel päevadel, kui mul tõeline tuhin taga oli ja proovisin võimalikult palju näha, siis proovisin ma ise kõige rohkem 5 - 6 mängu päevas. Seega ei siit võimalik muud järeldust teha, kui sa lihtsalt ajad oma Sony Task Force paska suust välja. Mine osta kõigepealt omale PS3 ja Lair ning mölise siis edasi.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2007 15:59:31 vasta tsitaadiga

pronto, M3 simplyga käib korraga kuni 20 mängu peale, ning saab teha kiire Soft reseti..
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 19.11.2007 16:09:14 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
pronto, M3 simplyga käib korraga kuni 20 mängu peale, ning saab teha kiire Soft reseti..

jah, aga need peab kõigepealt sinna peale laadima. Neid ei müüda täis panduna. Ning isegi soft reset võtab aega, pead seal menüüs ringi valima ja siis sisse lugema, jne. Kuniks esimene screen ees on läheb sitaks aega. Võta ja proovi päeva jooksul 20 mängu nii mängida, et igast lased mingi 14 minsa. Vaata, kaua see kõik aega võtab. Enamuste puhul sa ilmselt ei jõua algmenüüst kaugemale.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2007 16:10:54 vasta tsitaadiga

Em... mul läheb max 1 minut aega, et mängu vahetada
3, et arvutist mõni peale laadida.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.11.2007 16:50:51 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Üldjoontes võiksid vahelduseks vähem labasemalt valetama õppida. Kui sul paar päeva on asi kasutada olnud ja sa selle jooksul väidad ennast olevat ca 40 mängu läbi mänginud, siis oletades, et sul eriti isikliku elu pole (ma pean silmas sõpru ja naisi ja muud sellist), jääb sul mängimiseks ööpäevas ikkagi maksimaalselt ca 8 tundi. 2 * 8 = 16 (kaks päeva mänguaega). Nüüd vaatame, palju mängu peale jääb: 16 / 40. Keskmisel 0.4 tundi. Palju siis ühe mängu peale minuteid kulus? 60 * 0.4 = 24 minutit. Eeldusel, et keegi teine on juba carti valmis teinud läheb sellest omakorda ca 10 minutit mängu vahetamise peale. Kui ise pidi tegema, siis tõenäoliselt kulus ka ülejäänud 14 minutit carti ettevalmistuseks.

Nagu näha jäi mängu kohta keskmiselt 14 minutit. Väheusutav, et kellelgi oli viitsimist päevas 20 korda ümber rebootida - eriti kellelegi, kelle jaoks kogu see värk juba enne nõme tundus. Esimestel päevadel, kui mul tõeline tuhin taga oli ja proovisin võimalikult palju näha, siis proovisin ma ise kõige rohkem 5 - 6 mängu päevas. Seega ei siit võimalik muud järeldust teha, kui sa lihtsalt ajad oma Sony Task Force paska suust välja. Mine osta kõigepealt omale PS3 ja Lair ning mölise siis edasi.


Pronto mees, kuna sa tõestad end siin foorumis iga päev, milline ajugeenius sa oled, siis on mul selle kohta sulle vaid üks asi .. näidata :

http://www.youfail.org/

Kõigepealt, neid mänge oli kuni 40, lugesin kokku ja sain 34.
Keskmiselt kulus mul mängu testimiseks aega 3 minutit või vähem veel, kuna enamik DS'i mänge on nagu mini-mängud mõnel muul konsoolil.
1gb kaardile mahub keskmiselt 15 mängu, .. 15 x 3 = 45 minutit, nii et umbes 2 tunni jooksul oleksin ma võinud enam vähem kõik läbi proovida, aga siiski, ma kulutasin kokku esimesel päeval umbes 3 tundi, osasid proovisin pikemalt, ja teisel päeval proovisin üksikuid vähem ligitõmbavamaid tiitleid ent hästi müüvaid.

Kui nüüd päris isiklikuks minna, nagu sina siin lähed .. siis sa tundud väga emotsionaalse tüübina, kes on raudselt kas mingi eluaegne nohkar olnud või lihtsalt teistest eemal olnud, kes elab põhimõtteliselt konsooli maailmas, kuna sa satud raevu igakord kui keegi avaldab oma fucking arvamust foorumis, mitte ei väida erinevaid fakte.

(Ja btw, kuna DS'i mängud on enamasti 32mb~128mb siis nende panemine mälukale toimub minuti jooksul.)

Ja mis põhjusel sa tood siia .. hmm, arvamuse solkimisesse PS3 konsooli koos mänguga? Ja Sony Task Force? : D Sa ületasid just inimlolluse piiri, palun mine ja kirjuta oma Maatrixi ajakirja oma biased lugusi Sony failimise kohta ja eemaldu siit.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 19.11.2007 16:53:48 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
GBA'l on kaks head mängu, SNES'il on samuti kaks head mängu .. ja ma ei väitnud, et DS'il pole ühtegi.
Ning kahe pävaga saab edukalt ~40 mängu läbi katsetada, ei pea stoorisse süvenema.
Lihtsalt see konsool on tõsine pettumus, vaadates et see on pidevalt konsoolide edetabeli tipus.

iDemon, palun tee eraldi teema oma arvamuste jaoks. Soovitavalt võitlustandrisse.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.11.2007 16:57:00 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
iDemon kirjutas:
GBA'l on kaks head mängu, SNES'il on samuti kaks head mängu .. ja ma ei väitnud, et DS'il pole ühtegi.
Ning kahe pävaga saab edukalt ~40 mängu läbi katsetada, ei pea stoorisse süvenema.
Lihtsalt see konsool on tõsine pettumus, vaadates et see on pidevalt konsoolide edetabeli tipus.

iDemon, palun tee eraldi teema oma arvamuste jaoks. Soovitavalt võitlustandrisse.



Sina mine tee endale selgeks foorumi mõte.
Vaevalt sa Wikit või Googlet tunned, nii et : http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_forum
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 19.11.2007 17:09:13 vasta tsitaadiga

Sealt samast leiad ka kohe teise, sind puudutava sissekande: http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.11.2007 17:22:18 vasta tsitaadiga

Su inglise keel ei ole just eriti heal tasemel, või sa ei saa lihtsalt aru sellisest tekstist, mis seal on? icon_rolleyes.gif

"An Internet troll, or simply troll in Internet slang, is someone who intentionally posts controversial or contrary messages in an on-line community such as an on-line discussion forum or group with the intention of baiting users into an argumentative response."

Nii, minu postid on enamjaolt kas uudised minu pooldatud konsoolide pihta, või siis arvamused millegi kohta mingil põhusel - nii et need ei ole tühjad/sisutud 'kutsed' kedagi vaidlema, see et sina/pronto/keilavend hakkavad vigisema, on teie mure.

(Ma olin enam kui kindel, et sa kavatsesid seda Trolli/Spammeri lõiku siia tuua, kuid ma väga soojalt soovitaksin ennem enda postid läbi lugeda, mis on enamus sellised, et raskemat friiki annab leida..)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.11.2007 17:22:33 vasta tsitaadiga

Irw üks omab teist.



Anyway, kas keegi on sellist mängu proovinud DSil nagu Jam Session? Kas on mõtet osta? Mind isiklikult huvitab see mäng icon_smile.gif

Mis seal mängus teha tuleb.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2007 17:37:10 vasta tsitaadiga

Flacko, ära osta seda. See on kõigest väga halb imitatsioon kitarrist.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2007 17:40:19 vasta tsitaadiga

iDemon, see:

iDemon kirjutas:
See konsool on seebikarp

on klassikaline trolli sõnavõtt, mis ei väljenda mingit läbimõeldud ja argumenteeritud arvamust, vaid on mõeldud kellegi teise provotseerimiseks stiilis "äkki tuleb mingi vihane või solvunud vastureaktsioon, ehk saab siis nalja". Sarnaseid näiteid: PS3 on George Foremani grill, XBox1 algupärane pult on suurem kui grislikaru etc. Kahjuks leidus kohe ka nõrganärvilisi, kes sellele jõuetule torkele reageerisid, mis muidugi ei vähenda torke jõuetust.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.11.2007 17:41:55 vasta tsitaadiga

Võta seda kuidas soovid ütlen selle peale, DS Lite (vähemalt must) näeb välja nagu odav seebikarp kui see on suletud.
Ja see ei ole ainult minu arvamus.
Mind isiklikult ei huvitaks, kui teised ütlevad et PSP/PS3 näevad välja nagu plastikuhunnikud vms, aga paistab et see seebikarp tõepoolest 'häiris' siin inimesi.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 19.11.2007 18:08:42 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Võta seda kuidas soovid ütlen selle peale, DS Lite (vähemalt must) näeb välja nagu odav seebikarp kui see on suletud.
Ja see ei ole ainult minu arvamus.
Mind isiklikult ei huvitaks, kui teised ütlevad et PSP/PS3 näevad välja nagu plastikuhunnikud vms, aga paistab et see seebikarp tõepoolest 'häiris' siin inimesi.

Jah, sest see oli nii rumal väide, et kõik tulid sinu vaimset seisukorda kontrollima.
Üldiselt, nimeta need 25 PSP mängu ja 7 DSi mängu, and while we're at it, lase need 2 SNESI mängu ja 2 GBA mängu nimed kah siis kenasti siia.

Või oled labane lahmija, kellele Sony uss liialt kanni vahele on roninud? Ükskski endast lugupidav gamer ei võtaks seisukohta, et SNESil ja GBAl oli mõlemal noh..2 head mängu.
Nõrk.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.11.2007 18:19:54 vasta tsitaadiga

Ära muretse, jaksu mul on et kirjutada need mängud..(:

DS : Mario Kart, FF III, Ace Attorney, Children Of Mana, Heroes Of Mana, Megaman Zero Advent, Lunar Knights.
PSP : Burnout Legends, Burnout Dominator, FF VII : Crisis Core, MGS Portable Ops, Loco Roco, Monster Hunter Freedom, Monster Hunter Freedom 2, Disgea AoH, Jean'D'Arc, Brave Story, YS : Ark Of Naphitism vms, Bleach Heat Of Soul 4, GTA : Vice City, Silent Hill, DBZ : Shin Budokai II, Monster Kingdom : Jewel Summoner, Tales Of The World, Tales Of Eternia, Wipeout Pulse, Test Drive Unlimited, Crush, Syphon Filter.

GBA : Golden Sun ja Golden Sun 2 : The Lost Age
SNES : Secret Of Mana ja Chrono Cross
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NDS] Nintendo DS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.