|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.11.2007 12:16:39
|
|
|
| Ehee.. küberego sai kellelgi vist natuke muljuda. Kuid.. rääkides nüüd mängust endast. Kas ma olen ainuke, kes märkab ääretut sarnasust Prince of Persia seeriaga? Huvitav oleks teada, kas tegu on tõesti nõnda toreda tootega (kui räägitakse) või jälle ainult hype..
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
13.11.2007 12:59:35
|
|
|
| Veebruar 2008
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
13.11.2007 15:52:19
|
|
|
Timberg, on sul siis konsool või ei ole??
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
13.11.2007 19:23:37
|
|
|
Muidu pidi veel see aasta välja tulema (vähemalt demo) kuid suunati kõik arendajad konsooli versioone tegema ja pc jääb seetõttu viimaseks
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
15.11.2007 01:14:29
|
|
|
| riaak kirjutas: |
Muidu pidi veel see aasta välja tulema (vähemalt demo) kuid suunati kõik arendajad konsooli versioone tegema ja pc jääb seetõttu viimaseks  |
konsool=suurem kasum
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2007 20:46:12
|
|
|
link :: kae siit
Konsooli oma saab küll AT käest, nii et hambad läinud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
9mm
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2006
|
18.11.2007 23:02:48
|
|
|
| Seda mängu nägin tekkis tahtmine PC maha müüa ja insta ps3/x360 osta ja kohe pelama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.11.2007 23:10:34
|
|
|
Olen Tutoriali läbi teinud Super, väga võimas ikka. Kindlasti üks GOTY mäng.. pikemalt peaks siis homme mängida saama kui kõik hästi läheb. See mängu stoori teema on ikka väga kõva ja väga hästi tehtud, paneb kohe mõtlema kas on tegelt ka võimalik.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
19.11.2007 03:39:52
|
|
|
PlatoonSgtElias, sa oled alati tundunud mulle kui sõber kes võiks olla. Ei taha homme koos mängida?
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.11.2007 10:26:58
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
PlatoonSgtElias, sa oled alati tundunud mulle kui sõber kes võiks olla. Ei taha homme koos mängida?
_________________
armastus kaob aga armid näos jäävad |
Tead.. mul on täitsa tunne, et nii armastus kui ka armid on mõlemad alles jäänud. KURM sa suudad armastada! Õnne HV uuele kuumale paarile .)
| tomorrow kirjutas: |
| Hmm.Tundub huvitav mäng.Tõstan teema omale lemmikutesse :P (y) .Millal Full PC reliis on?? |
Järgmise aasta esimese kolme kuu jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.11.2007 10:31:06
|
|
|
osades reviewdes räägitakse et pidavat kohutavalt üksluine olema... ehk siis üht ja sama asja teed pidevalt... kuidas rahvas seda kommenteeriks kellel mäng olemas?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.11.2007 10:33:17
|
|
|
| angel kirjutas: |
| osades reviewdes räägitakse et pidavat kohutavalt üksluine olema... ehk siis üht ja sama asja teed pidevalt... kuidas rahvas seda kommenteeriks kellel mäng olemas? |
Mäng pole PC peal väljas, konsooli omast käib jutt siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=346351&highlight=
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.11.2007 10:36:49
|
|
|
tean et PC peal pole väljas... ei arvanud lihtsalt et PC ja konsooli tarvis on 2 eraldi teemat
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.11.2007 10:38:27
|
|
|
| angel kirjutas: |
tean et PC peal pole väljas... ei arvanud lihtsalt et PC ja konsooli tarvis on 2 eraldi teemat  |
Kui sa vaatad õieti siis konsoolide foorumis eraldi maailm mängude kohta. Tarvis on igaljuhul
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
11.01.2008 02:21:41
|
|
|
Gamespoti andmetel on release date 12 veebruar
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
11.01.2008 11:24:46
|
|
|
see küll bug pole, see on feature.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.01.2008 14:30:07
|
|
|
Ma ei tea kui juhtub tõesti see ime et see mäng tuleb 12 veebruar ka PC peale välja nagu Gamespot ja muud saidid väidavad siis on küll nagu mega selles mõttes et olen seda mängu täiega oodanud sellest ajast kui esimesed pildid ja treilerid selle mängu kohta välja tulid aga et täitsa kindel olla et see mäng on väärt ostmist võiks mingi demo ju välja tulla lõpuks tahaks mekkida siis lõpuks mis see kujutab endast ja kas arvuti ikka välja ka veab PS3/Xbox360 omanikel see juba ju 100 korda läbi tehtud 8)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
17.01.2008 15:10:36
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Ma ei tea kui juhtub tõesti see ime et see mäng tuleb 12 veebruar ka PC peale välja nagu Gamespot ja muud saidid väidavad siis on küll nagu mega selles mõttes et olen seda mängu täiega oodanud sellest ajast kui esimesed pildid ja treilerid selle mängu kohta välja tulid aga et täitsa kindel olla et see mäng on väärt ostmist võiks mingi demo ju välja tulla lõpuks tahaks mekkida siis lõpuks mis see kujutab endast ja kas arvuti ikka välja ka veab PS3/Xbox360 omanikel see juba ju 100 korda läbi tehtud 8) |
Usu mind, 100 korda kindasti mitte.
Esimese mängu poole peal hakkad juba ootama, et saaks läbi.
Tegelikult olen ka mina selliste mängude fanaatik, kuid see on tõsiselt kehv, just oma missioonide poolest. Koguaeg üks asi: Mine avasta kaart, mine päästa kodanikud, mine tapa keegi ära, mine avasta kaart, päästa kodanikud, tapa keegi ära.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
17.01.2008 16:16:12
|
|
|
| Mulle jällegi ropult meeldis... Võibolla kõik need, kes vinguvad hoidsid koguaeg A(360) või X(PS3) nuppu all ja ootasid põnevusega põneva põnevuse põnevat põrutavust.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.01.2008 16:52:22
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Mulle jällegi ropult meeldis... Võibolla kõik need, kes vinguvad hoidsid koguaeg A(360) või X(PS3) nuppu all ja ootasid põnevusega põneva põnevuse põnevat põrutavust. |
irww amdude.. mulle küll tundub huvitav see mäng tulevat,selles mõttes et kohe raskelt ootan ... kui müüki jõuab PC versioon ostan automaatselt ära silmagi pilgutamata samas ju Hitmanil oli sama stiil et tapa sihtmärk või varasta/hävita see asi,noh kuigi sela said asjale mitme erineva külje pealt läheneda kas siis Assasins Creedis ei ole nii ? et lihtsalt killi ära ja jokk ? ja kas seal nagu vabalta saab ka ringi liikuda vahepeal et ei pea koguaeg kedagi killima ? sry kui rumalad küsimused aga lihtsalt tunnen huvi hirmsat moodi asja vastu ei tea kas nad DEMO ka välja lasevad ve ? võiks nagu juba
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
17.01.2008 16:59:24
|
|
|
Vabadus on mängus koguaeg. Mingit mürgisokutamist mõrvatava koogi sisse ei toimu, aga erinevaid võimalusi on küll: jooksed lihtsalt julmalt mõõgaga peale, heidad distantsilt viskenoa, hüppad seljatagant wrist bladega kaela jms. Mõrvamise võimalusi kindlasti nii palju pole, kui Hitmanis, aga mängust saab siiski nauditava elamuse kui ise seda tahad.
Ja ma olen väga sensitiivne selle suhtes kui keegi mu nime valesti kirjutab.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
17.01.2008 16:59:45
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
| Mulle jällegi ropult meeldis... Võibolla kõik need, kes vinguvad hoidsid koguaeg A(360) või X(PS3) nuppu all ja ootasid põnevusega põneva põnevuse põnevat põrutavust. |
irww amdude.. mulle küll tundub huvitav see mäng tulevat,selles mõttes et kohe raskelt ootan ... kui müüki jõuab PC versioon ostan automaatselt ära silmagi pilgutamata samas ju Hitmanil oli sama stiil et tapa sihtmärk või varasta/hävita see asi,noh kuigi sela said asjale mitme erineva külje pealt läheneda kas siis Assasins Creedis ei ole nii ? et lihtsalt killi ära ja jokk ? ja kas seal nagu vabalta saab ka ringi liikuda vahepeal et ei pea koguaeg kedagi killima ? sry kui rumalad küsimused aga lihtsalt tunnen huvi hirmsat moodi asja vastu ei tea kas nad DEMO ka välja lasevad ve ? võiks nagu juba  |
Demo kohta ei usu, mitte ei usu kohe.
Ja ei ole nagu Hitmanis, selles mängus on üks võimalus ja igal missioonil on see asi täpselt sama, seega kui esimesed asjad oled ära teinud, siis tea, et terve ülejäänud mäng teed sa samu asju.
Liikuda saad ikka ringi, kuid midagi seal teha ei ole (peale valvurite tapmise).
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
17.01.2008 17:04:48
|
|
|
Olaf, teha on küllalt. Valvureid katustelt alla loopida, lipukesi otsida ja majade katustel ronida ning ka valvuritele pinda käia.
Lisaks tegin ma iga kord erinevaid ülesandeid. Kui teha igakord kõik ülesanded ära võib küll mäng väga tülgastavaks minna.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
17.01.2008 17:23:28
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Olaf, teha on küllalt. Valvureid katustelt alla loopida, lipukesi otsida ja majade katustel ronida ning ka valvuritele pinda käia.
Lisaks tegin ma iga kord erinevaid ülesandeid. Kui teha igakord kõik ülesanded ära võib küll mäng väga tülgastavaks minna. |
Sedant küll, kuid kuna ma eriline kiirustaja ei ole, siis tegingi kõik asjad ilusti ära ja siis oli küll tüütu. Täpselt sama asi, et jookse torinini, roni üles ja avasta kaart. Siis hakka mööda linna ringi jooskma ja kodanikke päästma.. Ja noh, nii edasi. Kui koguaeg ühed asjad olid, siis ei tõmmanud kohe üldse.
Lipukeste otsimine mind just eriti ei tõmba, kuna midagi see juurde ei anna, kui kõik käes on.
Sellegi poolest olen kindel, et mängule tuleb ka teine osa ja sellest ootan ma midagi paremat.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
17.01.2008 17:45:31
|
|
|
Oot misasja kõik nö. hit'id käivad otseselt ise käe veriseks tegemise läbi ve? Ma just lootsin, et saab igast pulli teha.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
17.01.2008 17:50:44
|
|
|
| Ma pole isegi selles noaviske variandis väga kindel. Target tuleb ikka wrist bladega tappa, kuna pead ju peale mõrva tolle tegelase elulugu kuulama, kelle just tapsid.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.01.2008 17:52:57
|
|
|
ee mäng on siis suht üksluine? kuulnud et räägiti sellest kuidas esimese leveli teed läbi ja siis on suht "same shit all over again".
+ seda et need tapetavad ei jää kuramuse vait ja vist esc ei saa kah vajutada?
pop sarnast vaheldust ei ole?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
17.01.2008 17:56:27
|
|
|
Kõike head korraga ei saa nagunii. Animatsioonisüsteem on näiteks siiani üks parimaid ning ka graafika on ilus. Küll missioonid ja staff võetakse kätte järgnevas osas.
Ja järgmine osa on kindel tulema... lõpp jäeti nii lahti et jube kohe.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.01.2008 17:57:42
|
|
|
ehk siis: we need money fast game?
aga jah... loodan et mingi demo vähemalt lastakse välja
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
17.01.2008 18:11:26
|
|
|
Juu Jade UBI töötajatel pea sassi ajas ja lõpuks unustatigi mängu tegemine ära
Aga saage aru. Mäng on HEA
Muidugi seda Angeli waini ei jõua ära oodata, kui ta mängida saab.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.01.2008 18:25:25
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Vabadus on mängus koguaeg. Mingit mürgisokutamist mõrvatava koogi sisse ei toimu, aga erinevaid võimalusi on küll: jooksed lihtsalt julmalt mõõgaga peale, heidad distantsilt viskenoa, hüppad seljatagant wrist bladega kaela jms. Mõrvamise võimalusi kindlasti nii palju pole, kui Hitmanis, aga mängust saab siiski nauditava elamuse kui ise seda tahad.
Ja ma olen väga sensitiivne selle suhtes kui keegi mu nime valesti kirjutab. |
ehh... TUHAT VABANDUST amddude kogemata jäi üks D vahelt ära ehk siis kribamise viga ... meelega ei tahtnud... sry loodan et andestad
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.01.2008 19:15:50
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Juu Jade UBI töötajatel pea sassi ajas ja lõpuks unustatigi mängu tegemine ära
Aga saage aru. Mäng on HEA
Muidugi seda Angeli waini ei jõua ära oodata, kui ta mängida saab. |
ma ei vingu vaid räägin nagu asi on... kui vinguks siis ei peaks ju enamus jutt paika... (hint: see käis teistes teemades oleva juttude kohta, selle mängu kohta ei ütle midagi seega ärgem karake kohe sõnast kinni ja kõrri) ise ootan asja huviga.
Ubisoft on teadagi kuhu auku kukkunud seega väga suurt lootust õnneks ei oma...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.01.2008 19:25:28
|
|
|
nu siis lootust on 8)
ps: seal on vist kah mainitud paar "viga" mille üle teisedki kurtnud on aka inimesed tänaval on piixud? keda tahaks kõik maha võtta + pead surevate elulugu kuulma ehk siis kahju et nuga kõrri lüüa ei saa.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
17.01.2008 19:27:33
|
|
|
| Inimesed tänaval on küll lahedad. Need rahakeppijad ja tüübid, kes mind tõukavad tavaliselt reeglina viskan vette (kui valvureid pole näha) või löön rusikatega oimetuks (rusikatega lüües saavad valvurid vaid kurjaks, kui pärast kaklust blend modes ära lähed on kõik korras)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
17.01.2008 19:41:14
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Juu Jade UBI töötajatel pea sassi ajas ja lõpuks unustatigi mängu tegemine ära
Aga saage aru. Mäng on HEA
Muidugi seda Angeli waini ei jõua ära oodata, kui ta mängida saab. |
Sitaks .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
22.01.2008 17:39:58
|
|
|
Minimum Requirements for Assassin's Creed
link
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.01.2008 18:14:32
|
|
|
| madness kirjutas: |
Minimum Requirements for Assassin's Creed
link
 |
| tsitaat: |
GFX:256 MB DirectX 10.0compliant video card...
DX:DirectX 10.0 libraries...
RAM:2 GB (3 GB recommended)...
Controller:Xbox 360 Controller for Windows recommended... |
Seletage nüüd lollile mida on DX9 mängus DX10 videokaardiga peale hakata.Muidugi DX10 kaart jooksutab ka DX9-t aga mis mõtet on seda nõuet sisse panna üldse kui mäng DX10-t ei kasuta ..Ja mis lugu selle RAM-ga on.3GB .Mis kontrollerisse puutub siis vabandage väga aga ma ei tea isiklikult kedagi kes arvuti taga rohepoksi puldikesega jändaks .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
22.01.2008 18:23:36
|
|
|
Ei no värdjad nõuded on küll. 3GB rami? wtf? Crysiski ei taha nii palju. (aga arvan, et see 3gb vist Vista jaoks)
Ning tõesti, sellest dx 10 värgist küll aru ei saa.
PS3 ja 360 on ju DX9 rauaga.
Kui oleks Microsoft publisheriks, saaksin veel aru, et dx 10 recommended vms. aga Ubisoft?
E: Mäng tuleb alles märtsis välja? :/
http://www.gamespot.com/pc/action/assassinscreed/index.html
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
22.01.2008 19:06:34
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| PS3 ja 360 on ju DX9 rauaga. |
PS3 on openGL ju
a pult on küll soovitatav, kui teil just mitme nupuga hiir pole... võitluse ja jooksu ajal võib klaviatuuril näpud sõlme ajada.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
22.01.2008 19:21:36
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| xtriz kirjutas: |
| PS3 ja 360 on ju DX9 rauaga. |
PS3 on openGL ju
a pult on küll soovitatav, kui teil just mitme nupuga hiir pole... võitluse ja jooksu ajal võib klaviatuuril näpud sõlme ajada. |
No tänapäeva mänguhiirtel nuppudest küll puudust pole.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
22.01.2008 19:31:04
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
| xtriz kirjutas: |
| PS3 ja 360 on ju DX9 rauaga. |
PS3 on openGL ju
a pult on küll soovitatav, kui teil just mitme nupuga hiir pole... võitluse ja jooksu ajal võib klaviatuuril näpud sõlme ajada. |
No tänapäeva mänguhiirtel nuppudest küll puudust pole. |
Mhm. Ja mitmel mu mängurist sõbral ikka veel Logitechi optiline kolme nupuga saan. Sellepärast ütlesingi, et kui gamepadi ei kavatse hankida on vaja mitme nupuga hiirt. Kui just PC versiooni ei tehta nuppude poolest 4x lihtsamaks
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
22.01.2008 20:15:39
|
|
|
Pult täiesti olemas: Logitech cordless rumblepad 2
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
23.01.2008 01:36:56
|
|
|
| madness kirjutas: |
Minimum Requirements for Assassin's Creed
link
 |
Ei tea, kas see oli mingi vigane postitus seal, kuid hetkel seda enam pole.
Otsisin ise ja leidsin sellised andmed:
| tsitaat: |
In order to play this game properly, your PC MUST meet or exceed these minimum requirements:
* Supported OS: Windows XP / Vista (only)
* Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
* RAM: 2 GB (3 GB recommended)
* Video Card: 256 MB DirectX 10.0compliant video card or DirectX 9.0compliant card with Shader Model 3.0 or higher (512 MB video card recommended) (see supported list)*
* Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card (5.1 sound card recommended)
* DirectX Version: DirectX 10.0 libraries (included on disc)
* DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
* Hard Drive Space: 12 GB
* Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
*Supported Video Cards at Time of Release:
ATI RADEON X1300-1950 / HD 2000 / 3000 series
NVIDIA GeForce 6600-6800 / 7 / 8 / 9 series
Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game.
NOTICE: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disc and virtual drives.
|
Allikas: http://www.neowin.net/news/gamers/08/01/22/official-assassins-creed-pc-system-requirements
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.01.2008 02:18:26
|
|
|
| monty11 kirjutas: |
| madness kirjutas: |
Minimum Requirements for Assassin's Creed
link
 |
Ei tea, kas see oli mingi vigane postitus seal, kuid hetkel seda enam pole.
Otsisin ise ja leidsin sellised andmed:
| tsitaat: |
In order to play this game properly, your PC MUST meet or exceed these minimum requirements:
* Supported OS: Windows XP / Vista (only)
* Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
* RAM: 2 GB (3 GB recommended)
* Video Card: 256 MB DirectX 10.0compliant video card or DirectX 9.0compliant card with Shader Model 3.0 or higher (512 MB video card recommended) (see supported list)*
* Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card (5.1 sound card recommended)
* DirectX Version: DirectX 10.0 libraries (included on disc)
* DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
* Hard Drive Space: 12 GB
* Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
*Supported Video Cards at Time of Release:
ATI RADEON X1300-1950 / HD 2000 / 3000 series
NVIDIA GeForce 6600-6800 / 7 / 8 / 9 series
Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game.
NOTICE: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disc and virtual drives.
|
Allikas: http://www.neowin.net/news/gamers/08/01/22/official-assassins-creed-pc-system-requirements |
No need ju täpselt samad mis seal olid
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|