Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige parem error märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 15.08.2007 15:04:43 vasta tsitaadiga


Mida p*rs*t???
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 16.08.2007 14:48:44 vasta tsitaadiga

HP keenjused

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 17.08.2007 12:20:06 vasta tsitaadiga

Aga minu arvutil on prosejahutiks reaktiivlennuki mootor icon_razz.gif
http://www.imagehosting.com/show.php/1035520_reaktiiv.JPG.html
(vihje: vendi kiirus)
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.08.2007 20:06:12 vasta tsitaadiga

Hot.ee mailikeskkonnas selline huvitav "error" -

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 28.08.2007 16:54:11 vasta tsitaadiga

"Häkkisin" orkutit:

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 22.09.2007 02:57:39 vasta tsitaadiga

NO SHIT!

Vaata http://img164.imagevenue.com/img.php?image=18950_untitled_122_839lo.JPG , et saada asjas selgust. Mis videokaart mul siis on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 01.10.2007 14:42:39 vasta tsitaadiga

Vot sellise CD tegi mu kirjutaja ISOst. Arvatavasti jääb see tal viimaseks, sest 15sek peale pildi uploadimist kukkus pilt tasku ja üldse pullib viimasel ajal.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 15:47:39 vasta tsitaadiga

Mul Pinnacle Studio 9 installi lõpus viskas sellise asja eile:

"Please insert CD2"

Error, kuna Pinnacle studio 9 asub vaid 1cd peal icon_lol.gif Väike hämming oli küll... Skriini kahjuks ei taibanud võtta icon_sad.gif
Programmi töölepannes siiski õnneks kõik töötas. icon_biggrin.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.10.2007 16:16:38 vasta tsitaadiga

QWhite, heh lol. Veidi ajast ees või mis.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 19:42:19 vasta tsitaadiga

wtf???


tegelik suurus oli 9GB
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacRein
HV veteran
MacRein

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2007 19:51:44 vasta tsitaadiga

Error - You have spent too much time on the net

The page you are looking for is currently unavailable because you have overloaded the Internet. You may need to take a break from the web. Please go outside and play.

Please try the following:

Turn off your computer and do something creative.
If the world wide web is all that you know, try calling 1-800-web-help and speak to a friendly Web help anonymous representative.
Contact your (LAN) administrator or Internet service provider (ISP) to disconnect you.
If your Network Administrator has enabled it, your system can examine your network and automatically disconnect you or at least shut this page down by clicking here.

Click the Help menu and then search for topics about abusing the internet or use Google.
If you are in desperate trouble, we can lock your computer up, forcing you to leave your computer desk. This is not advisable and should be considered as a last resort only.
- No, not really. We are just kidding
If you think that this page has reached you in error you may complete one of the following:

Refer someone who needs help to this page

Start your internet search over at thecenter2000.com

Click the Back button to try another link.

Ignore this page

Overloaded web or DNS Error
Internet Explorer, WEB-TV or maybe Netscape, who cares?

_________________
Om Kriya Babaji Nama Aum
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 25.10.2007 17:13:00 vasta tsitaadiga

Parse error: syntax error, unexpected T_PAAMAYIM_NEKUDOTAYIM in * on line 188
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 00:42:15 vasta tsitaadiga

üritasin myspace sisse logida

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 18.11.2007 02:33:12 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 18.11.2007 02:35:56 vasta tsitaadiga

pringi, ??
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 18.11.2007 02:42:33 vasta tsitaadiga

mis parooli panen sinna siis?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 18.11.2007 02:46:42 vasta tsitaadiga

pringi, aa jah nüüd jõudis kohale. thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 18.11.2007 03:21:31 vasta tsitaadiga

x-ndat parooli on mult mitmeid kordi küsitud icon_biggrin.gif vajutan siis lihtsalt "sisene" ja siis küsib juba konkreetset parooli
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 10:54:10 vasta tsitaadiga

Panin mina täna siis muusikavideo mängima nii ühe kui teise programmiga. tõmbas kõik kooma. Panin kõik aknad kinni. Aga muusika mängib edasi. Mis värk on? Oskab keegi sellist anomaaliat kommenteerida?

E: Windows task manageri "application"i aknas polnud enam ühtki programmi lahti.... Lõpuks "processes" aknast otsisin "vlc.exe" üles ja panin kinni. Teab sellest kammajaast keegi midagi?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 18.11.2007 14:46:39 vasta tsitaadiga

jkddp, mul on ka windows media playeriga seda olnud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 19.11.2007 00:06:23 vasta tsitaadiga

täna sain sellise
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis pringi 19.11.2007 08:20:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 00:14:25 vasta tsitaadiga

Nonii, panin Counter Strike Source'i käima ja mida ma näen, minu masin on überclocked. 38,2 gigahertsi on päris hea:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mäng viskas mingi vimka ja loopis end kinni, uuesti käima pannes ootas mind selline vaatepilt, meharets on miinusesse läinud. Umbes sama nagu Maximuzel temperatuur. Ei tea kas prose on kiirem ka, kui tal miinustes megahertsid on???:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 19.11.2007 01:54:36 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:

Ei tea kas prose on kiirem ka, kui tal miinustes megahertsid on???:


Võibolla võtab kõvakettalt infot ja genereerib elektrit sulle sellest? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 02:05:19 vasta tsitaadiga

Vat ei tea icon_razz.gif
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linkin
HV vaatleja
linkin

liitunud: 03.02.2004




sõnum 20.11.2007 21:58:16 vasta tsitaadiga

kahju et sõber pilti ei teinud.
käis kuskil porno lehel ning ekraanile ilmus kiri:

"you have download all adult files"

ning peale seda tuli format teha
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 21.11.2007 12:37:06 vasta tsitaadiga


eriti tore, ma maadlen siin megabaitide vabastamisega ja see tüüp tahab järsku sellist utoopilist ruumi :s
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 22.11.2007 23:48:35 vasta tsitaadiga

www.divxsubtitles.net
Kuidas selline error küll tekkida sai? Leht outputis teksti, millele server plaintext headerid ise ette pani ning siis kirjutas leht omad headerid välja?
(lisaks kõigele muidugi veel sql käsu kuvamine)

Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.11.2007 17:49:15 vasta tsitaadiga

tuli siis selline asi täna ette icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 28.11.2007 11:01:29 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 21:35:04 vasta tsitaadiga

Irw... PSP Player andis täna hea errori.

Message

Error

A required component was not found. Please reconfigure your components. (Component not found: Cpu)
A required component was not found. Please reconfigure your components. (Component not found: Bios)
A required component was not found. Please reconfigure your components. (Component not found: Video)

Warnings

No components of type Audio were found. Features handled by that component will not work right until one is configured.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 06.12.2007 19:20:04 vasta tsitaadiga

windows live messenger ei luba mind sellepärast netti et mul on arvuti kell vale aga tegelikult ei ole icon_evil.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 15:12:09 vasta tsitaadiga

Leidsin netist icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 28.12.2007 16:32:26 vasta tsitaadiga

hans, wtf?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2008 20:58:12 vasta tsitaadiga

Irw... Mul ütles täna NOD32 - Program is closed by interrupted user. icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lilander
HV kasutaja
lilander

liitunud: 29.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 16:24:02 vasta tsitaadiga

xp
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 05.01.2008 16:27:52 vasta tsitaadiga

lilander, eestikeelse windooza asi arvan. icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 18:36:40 vasta tsitaadiga

Ei no seal on küsimärk ära unustatud, loogiline.. Mitte "Tõrge - Jah;Ei" vaid "Tõrge? - Jah;Ei". icon_lol.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 18:48:34 vasta tsitaadiga

lilander, kumma valisid?
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lilander
HV kasutaja
lilander

liitunud: 29.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 13:01:17 vasta tsitaadiga

esimene kord ei , teine kord jah:D - kiri tuli jah eestikeelse windoosa sulgemisel , ja tuleb tegelt suht sageli . Kahjuks või õnneks ei ole vahetet kas jah või ei . Midagi huvitavat edasi ei toimu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 16:30:50 vasta tsitaadiga


Päris huvitav teine. Masin ei mõtle, kuskil oli see ju ette nähtud ...

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 20:10:49 vasta tsitaadiga

Sahib, Severe?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 24.01.2008 12:52:46 vasta tsitaadiga

et siis selline error

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 24.01.2008 20:43:08 vasta tsitaadiga

Orkut siis :
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Seidy
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 24.01.2008 21:36:03 vasta tsitaadiga

seekord hakkas msn mingeid eriti utoopilisi numbreid välja jagama:
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 15:10:26 vasta tsitaadiga

Messenger on nii meeldivalt familiaarne icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 06.02.2008 17:18:42 vasta tsitaadiga

übertöine ja asjalik FTP klient:
http://www.zone.ee/yxtom/172pros.jpg
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 07.02.2008 21:09:01 vasta tsitaadiga

yxtom kirjutas:
übertöine ja asjalik FTP klient:
http://www.zone.ee/yxtom/172pros.jpg
:roll:
Sul on vist liiga kiire ühendus, ajab üle ääre :)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.02.2008 18:47:00 vasta tsitaadiga



Sõbrad läksid kõik ära icon_sad.gif

Tegu orkutiga.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2008 18:48:18 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:


Sõbrad läksid kõik ära icon_sad.gif

Tegu orkutiga.

ur loney now icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resr
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2008




sõnum 09.02.2008 00:54:25 vasta tsitaadiga

Mul viskas sisse lülitamisel errori ette:
! Windows cannot find boot record. Please insert processor to CD-R drive and click OK.
<Ok>
Nuppu vajutates jätkas edasi. Ühesõnaga, pista prose cd-draivi?

_________________
ResR
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige parem error mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.