|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
16.11.2007 18:48:50
|
|
|
G80, dno, ei oled aega süveneda. Igastahes lükkasin high peale, ja 16 aa, ning startisin mängu deltaga. Natisin endast suurema teleka taga. Igastahes, mina uuri seda digiexpol, masin maksis tsirka 60K vist...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
16.11.2007 18:50:41
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| FPS mingi 10?Või mis imemasin see Dell XPS on? |
see mis võrgupeol demona väljas oli
konf: QX6850 ja 8800GTX SLI. |
Kuidas see Crysis seal nii hästi jookseb 16xAA-ga...
Huvitav.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
16.11.2007 21:47:09
|
|
|
| oeh põrguvärk. minusugusele casual FPS mängijale on Crysis natuke karm isegi easy peal mängides... ma ei tea mida need koreakad lõunaks söövad aga nahk on neil paksem kui Cheril- lammutan neid med-range pealt üksiklaskudega ja tahavad päris palju tina saada enne kui suvatsevad ära kukkuda. ma saan aru et protagonist peaks supermees olema aga selliste koreakatega võiks maailma vallutada krt.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.11.2007 21:48:58
|
|
|
kuulivestist oled midagi kuulnud... lask pähe ja asi tehtud
ise juba ammust ajast harjunud ainult pähe laskma... ainuke viga et kuramuse väiksed pead neil FarCry oli kah ju suht piix raske kohati
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
16.11.2007 21:58:42
|
|
|
| angel kirjutas: |
kuulivestist oled midagi kuulnud... lask pähe ja asi tehtud
ise juba ammust ajast harjunud ainult pähe laskma... ainuke viga et kuramuse väiksed pead neil FarCry oli kah ju suht piix raske kohati  |
Täpselt
Kuulivestid aitavad neid! Kusjuures jalga lastes mõikab ka päris hästi
Kuid head shot siiski parim.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
16.11.2007 22:04:36
|
|
|
Kuulivest pole mingi imeasi, et saad kuuli kõhtu ja kõnnid rahulikult edasi.. Laks on ikka jube valus ja peale paari lasku enam eriti joosta ei taha:
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.11.2007 22:05:51
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Mulle meeldib neid kaugelt sniperdada .Võtan summuti ära,et relv rohkem damage teeks ja prone + Max Strength peale.Relva lülitan ka ühe lasu reiimi ja muidugi on Sniper Scope vajalik .Täitsa edukalt annab niimoodi isegi FY-71-ga neid maha võtta .Pole Gauss või Precision rifle-t vajagi 8) .(kuigi minu lemmikrelv on ikka Gauss Rifle ).
|
Milleks Max Strength? Paneb kuuli kiiremini liikuma ja annab rohkem energiat kuulile?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
viimati muutis softis 17.11.2007 15:18:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.11.2007 22:08:41
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Kuulivest pole mingi imeasi, et saad kuuli kõhtu ja kõnnid rahulikult edasi.. Laks on ikka jube valus ja peale paari lasku enam eriti joosta ei taha:  |
Oled proovinud?
| softis kirjutas: |
| Milleks Max Strength? Paneb kuuli kiiremini liikuma ja annab rohkem energiat kuulile? |
Sa ei tea või? .Max Strenght aitab relva kõikumist stabiliseerida ja seega sihik ei kõigu nagu tuule käes.See aitab tugevalt sniperdamisele kaasa .
Btw:Su quote on veidi pees omadega
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
16.11.2007 22:17:21
|
|
|
minu lemmik on siiani püstol. laser+summuti kõige tõhusam ilma liigset kära tegemata vastaseid ellimineerida.
tulnukatele muidugi hs raske teha see tulnuka jura võiks üldse olemata olla imo
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
16.11.2007 22:39:37
|
|
|
Demo menüüs on selline asi nagu "suit shortcut", kuidas seda kasutada saab? Või on see demos piiratud? Nagu aru saan peaks saama"võimed" erinevate hiirte nuppude alla pista,
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.11.2007 23:54:02
|
|
|
kindlate nuppude topeltkliki alla lähevad
google räägib:
| tsitaat: |
Suit ShortcutsThere is a much easier / faster way to access all the suit functions from the keyboard
Make sure you have the Suit Shortcuts option enabled on the keyboard settings
You can then double tap the following keys to access the suit powers
Jump (spacebar) = Strength
Sprint (shift) = Speed
Move Backwards (s) = Armor
Crouch (ctrl) = Cloak
* Note: the keys are based on default keyboard settings
|
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
17.11.2007 01:24:08
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Kuulivest pole mingi imeasi, et saad kuuli kõhtu ja kõnnid rahulikult edasi.. Laks on ikka jube valus ja peale paari lasku enam eriti joosta ei taha:  |
Ja pealekauba veel, ma küll ei tea kuidas päriselt on tehnika selleks ajaks arneneud aga tänapäeval kuulivestid enamasti kaistevad sind püstoli kuuli eest ja kildude eest.Aga automaadi kuuli eest juba naljalt ei kaitse eks on selliseid kuuliveste olemas mis kaitsevad NATUKE ka, aga need ikka väga kallid ja ei anna just parimat kiatset siiski.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.11.2007 02:00:46
|
|
|
Crysis vennaksed tõmblevad küll kenasti kui kuuliga jalga ja makku anda... samas jah... kuramuse kaua võtab aega et neid nõnda maha saada.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
17.11.2007 03:21:07
|
|
|
Liiga ulmeliseks läheb mäng kätte ära....
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
17.11.2007 04:12:08
|
|
|
Sain just delta raskusega läbi. Lõpp läks kahtlaseks ära
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuub
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2003
|
17.11.2007 07:21:52
|
|
|
| >-Shifty- kirjutas: |
| Olen mina ainuke, või on kellelgi veel selline probleem et crysis loobib artefacte siis kui ingame movie pihta hakkaba, kohe seal alguses kus tüübid lennukis istuvad, suured mustad ja värvilised kolmnugad flashivad igalpool..... x1950 pro ja kõige uuemad driverid on peal. |
seda ATI fixi proovisid?
http://support.ati.com/ics/support/KBAnswer.asp?questionID=30533
Crysis hotfix includes the following
* DirectX 10: Fixes texture flickering in bushes, clouds, trees
* DirectX 10: Performance improvements
* DirectX 9: Fixes Anti-Aliasing corruption seen on the ATI Radeon 2900 Series
* DirectX 9: Anti-Aliasing performance enhancements
* DirectX 9: Crossfire performance improvements
* DirectX 9: Fixes random graphics corruption during game play
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
17.11.2007 10:17:29
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
kuulivestist oled midagi kuulnud... lask pähe ja asi tehtud
ise juba ammust ajast harjunud ainult pähe laskma... ainuke viga et kuramuse väiksed pead neil FarCry oli kah ju suht piix raske kohati  |
Täpselt
Kuulivestid aitavad neid! Kusjuures jalga lastes mõikab ka päris hästi
Kuid head shot siiski parim. |
tjah. kui ma tahaksin mängida mingit täppislaskmängu, kõmmutaksin Duck Hunt'i võimidagi. Omastarust ma karbi peal ikka ei näinud kirja "Crysis: The Head Shooting Game"
See ainult-pähe laskmine on totter. Tahaks näha tüüpi kes pärast ühte tabamust 5,56'st 40m pealt rõõmsalt edasi jookseb. Ok, ma saan aru et Crysis pole simu ikkagi, aga terveid f'king salvi sisse neile puistada? pft.
mäng läks natuke kergemaks kui snaipri sain, kuid sellele kah moona vähe.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
17.11.2007 10:32:41
|
|
|
Ok just katsetasin, ning kui ikka pihta lasta siis saab mehe maha 5-6 kuuliga rindu(andemd pärinevad demost) Kui lasta aga kaela, pähe või ülakekeha ülemisse piirkonda, siis piisab ikkagi 1 kuulist!
Ning ärme unusta et mäng on aastal 2021 Vahepeal on asi(vestid) arenenud!
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
17.11.2007 13:25:16
|
|
|
Niih minul mäng läbi. Ja oh sa poiss kus oli alles mäng. Õnneks sain seda high graafikal ja 1680x1050 resol nautida. Mängisin kõige lihtsama astmega aga ikka tundus raske:P Lõpp oli ka suht ootamatu aga ikkagi vääga kõva asi:) 2 päevaha läbi tehtud.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
17.11.2007 13:29:34
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Ning ärme unusta et mäng on aastal 2021 Vahepeal on asi(vestid) arenenud! |
kui arenevad kaitsevahendid, arenevad ka relvad. kõige vanem militaarseadus üldse niiet ma endiselt arvan et see on bs
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
17.11.2007 13:40:31
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
Ning ärme unusta et mäng on aastal 2021 Vahepeal on asi(vestid) arenenud! |
kui arenevad kaitsevahendid, arenevad ka relvad. kõige vanem militaarseadus üldse niiet ma endiselt arvan et see on bs |
Milleks see hala....see on ju mäng. Kui iga lasuga üks tont kukuks, siis poleks ju mingit sõjapidamist. Neist pilukatest ei jõuaks veel keegi laskma hakatagi, kui kõik juba surnud oleks. Eks nad kiiremini kärvata võiks vahepeal aga vahet pole....Alati on mille kallal norida. Tubli töö sellegipoolest. Nüüd ootan huviga järge ja Far Cry 2hte
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
17.11.2007 15:13:46
|
|
|
| tsitaat: |
Jonoman39: I would really like Cevat to answer the question regarding if Crysis supports SSE4 instructions, as that is the primary feature in Intel's new Penryn CPUs. And will there be a performance increase? Thanks!
Cevat: The game doesn't currently support SSE4 but it will do so in a future patch. |
Siis peaks uute pernydega korraliku boosti saama.
| tsitaat: |
Ap0C: Is Crytek's priority to get full SLI support, or are they working on getting support for ALL multi-GPU setups?
Cevat: Right now the priority is SLI but we will support other solutions too in the future. |
| tsitaat: |
Johnson: Why was quad not used in the final build of the game, and when can we expect to see it utilized in the game?
Cevat: The game does use quad-core but you won't see the benefit without a good GPU. |
http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=559
Väga huvitav artikkel oli.
Ilusaid pilte,kahjuks ilma AA-ta,kuid inimesed näevad crysises jube head välja ning lennukikandja missioon on super!!
  
  
  

EDIT: Kuidas ma selle TAC launcheri saan,see ju kapis kinni.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
17.11.2007 16:10:11
|
|
|
krt visa peal ei jookse hästi mäng, aga nuh normaalselt. Kuid see missiooni osa on kuidagi jube hale...
edit: mida ma seal villages tegema pean? naise leidsin tangid lasin õhku aga see roheline täpp jääbki sinna ja milline see school veel seal on? Saab äkki keegi nati juhendatda?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
17.11.2007 16:15:04
|
|
|
Sain ka mängu läbi,lõpp oli päris raske,kuid jah jäi lahtiseks,see tähendab,et kas lisa või Crysis 2. 8)
Väga mõnuz mäng,pole kunagi midagi nii kaasa kiskuvat,nii põnevat ja head mängind,kõik on nii tasemel.
Pikkus oli ka norm,ei olnud mingi lühike(nagu COD 4..) 5 päeva sai mängitud iga päev natukene(3 tundi kuskil).
8)
_________________ Ära siia kliki
viimati muutis G80 17.11.2007 18:13:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morph1n
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
17.11.2007 17:57:19
|
|
|
| G80 kirjutas: |
5 päeva sai mängitud iga päev.
|
Pikad päevad sul
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.11.2007 18:09:52
|
|
|
| nuub kirjutas: |
| >-Shifty- kirjutas: |
| Olen mina ainuke, või on kellelgi veel selline probleem et crysis loobib artefacte siis kui ingame movie pihta hakkaba, kohe seal alguses kus tüübid lennukis istuvad, suured mustad ja värvilised kolmnugad flashivad igalpool..... x1950 pro ja kõige uuemad driverid on peal. |
seda ATI fixi proovisid?
http://support.ati.com/ics/support/KBAnswer.asp?questionID=30533
Crysis hotfix includes the following
* DirectX 10: Fixes texture flickering in bushes, clouds, trees
* DirectX 10: Performance improvements
* DirectX 9: Fixes Anti-Aliasing corruption seen on the ATI Radeon 2900 Series
* DirectX 9: Anti-Aliasing performance enhancements
* DirectX 9: Crossfire performance improvements
* DirectX 9: Fixes random graphics corruption during game play |
jube ikka, kuidas nvidia oma beetadraiveris miskite peegeldustega puusse pani...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
17.11.2007 18:26:38
|
|
|
Kahjuks on kahetuumalise kasutusprotsent kuskil ~140..150 % vahel. COD4 oli see ~180 %. Mäng ise jookseb üsna kehvasti 1280x960 ilma AA ja medium (paar asja on "high" peal). Seevastu isegi sellega on pilt kohati päris ilus. Loodetavasti saab kunagi mängu ka 1600x1200 + posu AA läbi teha.
Tundub et korelaste varustus on märksa "kuulikindlam" kui hüper-super USA nano-kostüüm ..!? Lased ~6..7 kuuli enne kui vastane lendab. Enda kostüüm saab kaks-kolm närakat ja juba tädi nutab et energia on otsas
viimati muutis Le Inc 17.11.2007 23:52:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
17.11.2007 18:44:21
|
|
|
Nii tegin siis ka mängu läbi.
Algus oli kuidagi igav,kuid mida lõpule lähemal,seda põnevamaks läks.
Üllatavalt lühike oli ka,kuid lõpu järgi otsustades,on miskit järge oodata.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.11.2007 18:46:16
|
|
|
respawn on haige
Neid mänge, kus seda pole ikka on, aga vähe või on alles miski uuendusega mõistlikuse piiresse toodud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.11.2007 19:00:58
|
|
|
| Magic kirjutas: |
respawn on haige
Neid mänge, kus seda pole ikka on, aga vähe või on alles miski uuendusega mõistlikuse piiresse toodud |
Hmm, ise pole küll respawnimist kunagi näinud
Seal kaevanduses, enne tunnelisse sisenemist snaipisin F71'ga kogu platsi puhtaks ülevalt, kus su VTOL on siis küll keegi näiteks ei "taastekkinud".
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.11.2007 19:11:46
|
|
|
ma olen vist ka siin suutnud juba korduvalt mainida, et mul poleks midagi selle vastu kui barakis on mitukümmend tegelast hüppevalmis ja kui sinna lolli peaga kallale minna, siis saab surma. aga lõputu respawn on küll haige.
Scart, ma istusin ukse peal, sihtisin trepi alla ja lasin paarkümmend tegelast maha, enne kui kõrini sai. rohkemgi vist, üle clipi, enamasti 1 per mees. ära läksin, siis tuli sealt 5-6 meest ja laotas ennast kõrvalmajja laiali.
see on ilmselt minu isiklik probleem, et kõik majad läbi käin ja ära puhastan
edit:
tanki grenu sisse visata ei saa?
mõnusalt tõmblema hakkavad, kui katusel istuda
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.11.2007 19:35:13
|
|
|
mulle ka meeldib kui saan vastaseid eemaldada, nii et neid kuskilt juurde ei teki.
see annab võimaluse oma tegevust planeerida. puhtam ja kuivem tunne on kah kui radarilt ükshaaval punased täpid kaovad.
Mängisin hardiga ja küll lõputut respwni ei märganud. Võibolla deltaga tehti asi no. "huvitavamaks"
Küll mõnes kohtas oli pilukaid rohkem kui esialgu paistis ja kui ühest grupist said jagu siis natuke eemal oli teine.
Mängu lõpp mulle kohe kuidagi ei istunud. Ei olnud halb aga oleks nagu hoopis teist mängu mänginud ja Crysis tunndub alateadvuses siiamaani pooleli.
Hea vähemalt, et mingeid pisikesi elukaid seal lõpupoole seoses tulnukatega ei hakanud igast kandist kallale kargama. (nii nagu HL2 need "krabid", U2 ämblikud ja veel mitmetes mängudes nuhtluseks on olnud)
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.11.2007 20:04:26
|
|
|
tanki osas, taguosa pihta lastes oli vähemalt medium füüsikaga mängides mõnus puuk. tank lendas umbes tiiru üle katuse, maandus katuse peal majja ja siis veeres veel mõnda maad edasi, teel asju purustades. 1 laks per tank seega...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
17.11.2007 20:24:50
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| 5 päeva sai mängitud iga päev natukene(3 tundi kuskil). |
Sul võttis see siis suht palju aega. Ma tegin kahe päevaga läbi kuna teine päev lihtsalt unustasin end mängima. 3h+8h
Delta raskusel siis ja puhastasin enam-vähem kõik ära
_________________ ¯\_(ツ)_/¯
viimati muutis riaak 17.11.2007 20:27:37, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
17.11.2007 20:26:10
|
|
|
Respawni ei näinud ka mina....tegin ka alati platsid puhtaks ja juurde küll ei tekkinud.
Ei mõista mismoodi see mäng üllatavalt lühike oli Kas mõni jooksis lihtsalt easy tasemega missioonid läbi ja kogu moos Ma toksisin ikka mingine 10tundi kokku kahe päevaga ja keskmise raskusastmega.....ega ükski pilukas ei pääsenud ka
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.11.2007 20:31:54
|
|
|
~10h oli vanasti shooteri kohta väga lühike.
tänapäeval kipub see tõesti isegi üle keskmise olema.
normal raskusastmega siis atm, eks näis mis edasi
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
17.11.2007 20:40:42
|
|
|
| londiste kirjutas: |
~10h oli vanasti shooteri kohta väga lühike.
tänapäeval kipub see tõesti isegi üle keskmise olema.
normal raskusastmega siis atm, eks näis mis edasi  |
Vanasti see probleem oligi, et see venitatus viskas rämedalt koppa. Nüüd on vahemalt 10h järjest lammutamist.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
17.11.2007 21:19:40
|
|
|
sain low-ga ja 800x600 normaalselt mängitud. kahju oli kohe lowiga mängida tegelikult , kui parema raali saan siis teen juba sellepärast uuesti
kahju , et ainult nii lühike oli. kella 2 ajal panin mängu tööle ja just sain läbi (20.00)
mulle meeldis algusest kuni lõpuni , ei olnud üldse igav.
ma arvasin , et ikka peale seda laeva võiks sinna saarele minna ja seal ka midagi teha.. vähemalt 4 tunni jagu veel :p äkki tuleb mingi expansion kunagi
taci kohe ei saagi , alles siis saab , kui objective on get the tac gun vms.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Seven7h
HV kasutaja

liitunud: 05.04.2003
|
18.11.2007 00:00:46
|
|
|
lõpp oli küll kerge kokkblokk
ala, wait 2 years and gather more money for even better graphics gard to find out what happens...sigh
ja gauss rifle is teh pwn!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
18.11.2007 00:04:05
|
|
|
Kuidas te küll nii kiiresti seda läbi mängite. mul kulus 17 tundi ja ma ei tapnud kõiki maha, samas ma harrastasin palju hiilimist ja ei kiirustanud(tihti jäin vaadet/graafikat imetlema).
Mulle need tulnukad väga meeldisid, ainult korealasi oleks ka tore olnud tappa , kuid tulnukad tegid asja veel paremaks.
Nõustun sellega et nood NK mehed on tiba liiga kuulikindlad. Selles suhtes mulle meeldis COD4(mis sest et tegevus seal varasemal ajal), kus sai tüüpe üsna kiirelt maha koksatud. Sama võiks ka crysises olla, saaks rambot mängida. Samas kõike saab ju muuta
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
18.11.2007 00:42:14
|
|
|
| Kuskil poes ka juba on?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.11.2007 01:24:05
|
|
|
Käisin täna Kaubamaja digi osakonnas, seal igatahes ei märganud. Samas ei küsinud ka müüjalt, äkki saab leti alt nagu vene ajal defitsiidiga oli ainult valitud inimestele ja kui oskad õigesti "küsida".
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|