Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Bioshock märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 16.10.2007 23:11:40 vasta tsitaadiga

Mul oli nii,et vahel ei piisanud kudagi kuulidest,teine kord aga kuulid täis ja raha ka täis
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 01:24:31 vasta tsitaadiga

Hmm mai tea, ma üritan küll siin kõik vennad ilma relvata maha lüüa ja kuulidest puudust ple ka olnud, aga samas ma alles medical pavilionis icon_razz1.gif Hard tasemega mängin. Pikk see mäng on tundides?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 13:35:16 vasta tsitaadiga

Kui french joke'i on peal siis võib võtmega äsada küll .. üldiselt isegi siis kui relvi uuendad jäävad nad ebaefektiivseks .. eriti tommy gun. Muidugi kui kasutada spets kuule võtab masinaid või "lihamassi" asi väga kenasti maha. Üks paremaid on ehk amb .. aga selle saab lõpupoole. icon_smile.gif

Ma üldiselt armastan mänge nautida ning kolan kõik kohad kenasti läbi ... seega kui mitte väga kiirustada läheks ka vast ~20 h kanti.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 15:11:05 vasta tsitaadiga

fench joke icon_lol.gif
Wrench Jockey icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 00:20:41 vasta tsitaadiga

Niih, sain siis Neptune osasse.. Medical Pavilionis tapsin need big daddy-d ära.. suht kergelt saab isegi jagu, arvasin midagi hullemat icon_razz1.gif Neptune esimene, kes rakette vms viskab, sellele viskad kõik saasta tagasi kohe icon_lol.gif Niipalju ka, et kui Medicalist ära tulin siis ammot ja elusi ja EVE oli maksimum icon_razz1.gif Puudust nagu küll ei tule, raha ka maksimum, kas üle 500$ ei saagi raha või saab osta raha slotte juurde? ADAMit kasutan elude suurendamiseks hetkel.. muud nagu vaja ple. Pole see Hard tase midagi raske icon_razz1.gif Savemene on nagu cheatimine icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 09:50:41 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
fench joke icon_lol.gif
Wrench Jockey icon_razz.gif

sry jah mitte peaaegu prantuse vaid ikka "päris" võti wrench icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 10:01:39 vasta tsitaadiga

Muide mitu osa peale Neptune veel on? Niipalju kui trantsporteris näed vabu kohti?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 18.10.2007 13:32:25 vasta tsitaadiga

BioShockist niipalju, et mulle väga meeldib kõik on olemas: story, action, graafika thumbs_up.gif . Ainuke tõrge on mängus sihitavus. Mängides tundub nagu oleks tegu mingi konsooli portiga st. sihtimine on kahtlane, võibolla on mu hiir lihtsalt jama aga selline tunne tekkis küll. icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 18.10.2007 13:53:02 vasta tsitaadiga

Kust otsast sihtimine kahtlane on?
Kõik on nii nagu peab.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 18.10.2007 14:53:27 vasta tsitaadiga

mul nagu oleks mingi mouse lag või midagi, ei ole nii kiire reageerimisega kui teistes fpsides, ahh ju siis on hiire/pc viga icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 18.10.2007 16:43:32 vasta tsitaadiga

codemaster kirjutas:
mul nagu oleks mingi mouse lag või midagi, ei ole nii kiire reageerimisega kui teistes fpsides, ahh ju siis on hiire/pc viga icon_smile.gif


Keera graafika madalamaks,kui arvuti ei vea icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 19.10.2007 11:49:06 vasta tsitaadiga

CS-Hunter kirjutas:
codemaster kirjutas:
mul nagu oleks mingi mouse lag või midagi, ei ole nii kiire reageerimisega kui teistes fpsides, ahh ju siis on hiire/pc viga icon_smile.gif


Keera graafika madalamaks,kui arvuti ei vea icon_rolleyes.gif


never! ja veab küll mu silmadel ja ajul on lihtsalt midagi viga, et tundub nagu hiir lagiks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 15:15:48 vasta tsitaadiga

sihtimine on jah seal suht lagine.. konsoolikas mis teha...

ise lasin suht lambist ja midagi ikka pihta läks. icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 19.10.2007 15:34:41 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
sihtimine on jah seal suht lagine.. konsoolikas mis teha...

ise lasin suht lambist ja midagi ikka pihta läks. icon_lol.gif


Endal see ainult xboxil,arvutil pole proovinud,konsoolil ei saa läägi olla mõistagi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 21:45:24 vasta tsitaadiga

Olen suht seal kohas, kus saan seda rohtu ja pean minema tagasi Apollo Square'ile, nii et koguaeg plasmid'id vahetuvad. Lähen sinna liikumis vahendisse, tõmban kangi. Siis tuleb loading screen, loadib ära ja mäng läheb kinni. Milles võiks probleem olla ? :/
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 27.10.2007 09:57:24 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Olen suht seal kohas, kus saan seda rohtu ja pean minema tagasi Apollo Square'ile, nii et koguaeg plasmid'id vahetuvad. Lähen sinna liikumis vahendisse, tõmban kangi. Siis tuleb loading screen, loadib ära ja mäng läheb kinni. Milles võiks probleem olla ? :/


Mõistagi kasutad piraati?,ju on failid vigased.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2007 15:16:20 vasta tsitaadiga

Nu keegi enam ei mängigi? icon_razz.gif Ennem mängu välja tulekut reviewd jne lugesi tundus et seda mängu tahaks 10x läbi teha...aga näe võta näpust...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2007 15:35:50 vasta tsitaadiga

Minu jaoks oli juba esimene kord paras piin >_>
Ainult achievementite pärast lasin lõpuni
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2007 22:04:16 vasta tsitaadiga

See 10 punni oli küll puhas reklaam. Ei ole selles mängus midagi sellist mis sunniks mind sellele maksimumpunkte andma.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2007 22:43:32 vasta tsitaadiga

7.5/10 ütleks. Gameplay oli kohati igav aga kõige juram oli see et vähe oli suuri ruume + peale 1 x läbi tegemist ei viitsi isegi endam asjaga tegeleda... kuidagi üksluine oli + graafika oli mega läige ikka... tea mida nad suitsetavad seal et sellisena maailma näevad icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 00:38:49 vasta tsitaadiga

Mängu algus ja lõpp olid siiski mängu parimad momendid.
Vahepealne jura oleks võinud üldse olemata olla ja... maitia... panna Prison Breaki teise seasoni sinna plaadi peale, et oleks oma ajaga targemat teha..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.11.2007 19:54:26 vasta tsitaadiga

Pidevalt crashib mäng..alati just siis kui raha võtta :/

Ei tea, peab vaeseks jääma ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.11.2007 21:51:37 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
doom 3 ei ole minuarust üldse hirmus... ainuke asi mis minujaoks häiriv oli: silent hill 3 the room vms. Kuramuse haige mäng oli icon_lol.gif


sattusin ka jälle seda teemat siin lugema ja jäi see angeli lause millegipärast silma icon_biggrin.gif sry et OT aga mul jäi ka see Silent Hill mis oli siis 4 osa the room ka pooleli et oli ka ikka päris õudne mäng ikka icon_biggrin.gif aga see Bioshock küll midagi väga õudsat pole pigem selline hullumaja moodi 8) mul siiamaani veel see lõpukoll pooleli.... päris raske on :S aga mäng mulle küll väga meeldis kuigi ei saa täis graafikat momendil nautida selle mänguga mis on väga ilus.. et olen korra proovind panna küll kõik resod ja settingud põhja ,mis sest et liikuda ei saand aga väga ilus oli ikka icon_smile.gif see Big Daddy on seal lahe mürakas ikka minumeelest icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2007 22:22:06 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mul siiamaani veel see lõpukoll pooleli.... päris raske on :S

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 01:44:26 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Vist pole veel läbi käinud. Lingil siis Big Daddy esivanem
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 16:40:11 vasta tsitaadiga

Sellest diving suit-ist räägiti juuli OXMis kah, kus oli Bioshocki preview
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 06.11.2007 18:49:09 vasta tsitaadiga

tolle sukeldumisrüü Weight :380 Kg,no mis mees peaks sellise raskusega liikuda saama lol icon_eek.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2007 18:51:38 vasta tsitaadiga

vees toimub asi teatavasti pisut teistmoodi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 06.11.2007 18:52:41 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
vees toimub asi teatavasti pisut teistmoodi.


no ikkagi,kas see asi põhja ei vaju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2007 18:56:31 vasta tsitaadiga

CS-Hunter kirjutas:
londiste kirjutas:
vees toimub asi teatavasti pisut teistmoodi.

no ikkagi,kas see asi põhja ei vaju icon_rolleyes.gif

vajub. peabki vajuma. need pole ujumiseks mõeldud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 06.11.2007 18:57:20 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
CS-Hunter kirjutas:
londiste kirjutas:
vees toimub asi teatavasti pisut teistmoodi.

no ikkagi,kas see asi põhja ei vaju icon_rolleyes.gif

vajub. peabki vajuma. need pole ujumiseks mõeldud.


vajud põhja,kukud pikali ja edasi... icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2007 18:58:36 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Diving_suit

täpsemalt: http://en.wikipedia.org/wiki/Atmospheric_diving_suit
tsitaat:
An Atmospheric Diving Suit or ADS is a small one-man articulated submersible of anthropomorphic form which resembles a suit of armour, with elaborate pressure joints to allow articulation while maintaining an internal pressure of one atmosphere. The ADS can be used for very deep dives of up to 2000 feet (600m) for many hours, and eliminates the majority of physiological dangers associated with deep diving; the occupant need not decompress, there is no need for special gas mixtures, and there is no danger of decompression sickness or nitrogen narcosis. Divers do not even need to be skilled swimmers.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 19:01:25 vasta tsitaadiga

Mäng ise oli super. Viimase paari aasta vaieldamatult parim asi, mis välja lastud. Tegin mängu Hard tasemega läbi, seejuures ei kasutanud mitte ühtegi Adamit(mõtlesin, et äkki läheb mäng raskeks ja siis ostan täpselt mida vaja). Lõpuks sai aga mäng läbi ja kogutud ~1500Adamait läks nö raisku. Lõpp oli väga südamlik.
Mäng nagu film!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 06.11.2007 19:07:28 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
CS-Hunter, kuhu ta siis veel vajuma peaks icon_smile.gif Mõtled et ujud selle rüüga vees nagu lestadega? Asi ongi veelall käimiseks mõeldud.

Mäng ise oli super. Viimase paari aasta vaieldamatult parim asi, mis välja lastud. Tegin mängu Hard tasemega läbi, seejuures ei kasutanud mitte ühtegi Adamit(mõtlesin, et äkki läheb mäng raskeks ja siis ostan täpselt mida vaja). Lõpuks sai aga mäng läbi ja kogutud ~1500Adamait läks nö raisku. Lõpp oli väga südamlik.
Mäng nagu film!


Mäng ise oli nõme.Viimase paari aasta vaieldamatult mõttetum asi,mis välja lastud icon_lol.gif

Mäng nagu pruun kaka!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.11.2007 01:04:24 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Mäng ise oli super. Viimase paari aasta vaieldamatult parim asi, mis välja lastud. Tegin mängu Hard tasemega läbi, seejuures ei kasutanud mitte ühtegi Adamit(mõtlesin, et äkki läheb mäng raskeks ja siis ostan täpselt mida vaja). Lõpuks sai aga mäng läbi ja kogutud ~1500Adamait läks nö raisku. Lõpp oli väga südamlik.
Mäng nagu film!


Ma ei tea mulle ka nagu meeldis.... sain ka lõpuks läbi ja lõpp oli küll nagu tavapärane ameerika action movie ... happy end oli mul küll vähemalt icon_rolleyes.gif sellesmõttes et räägit siin erinevatest lõppudest. mäng iseenesest täitsa lahe graafika oli jah ilus kuigi ei saand täis graafikat nautida aga ei saa küll ühtegi paha sõna öelda graafika kohta kuigi siin räägit et ei tea mida need mehed küll suitsetavad et maailma sellisena näevad,aga see ju veeall ka ju siis peab selline olema icon_rolleyes.gif 8) ..aga noh see minu arvamus lihtsalt
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 17:38:15 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, mis värk selle maailma välimusega on. Et umbes seda, et Rapture on nii non-sense koht?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.11.2007 18:15:23 vasta tsitaadiga

Dude .,
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 03:13:17 vasta tsitaadiga

http://img354.imageshack.us/img354/116/chartwu5.jpg icon_lol.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 04.12.2007 14:55:22 vasta tsitaadiga

patch koos lisanänniga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 19:11:32 vasta tsitaadiga

Huvitav ega see päts mu chari tuksi ei keera miskitpidi?
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 20:20:02 vasta tsitaadiga

Tee seividest ennem backup siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 18:12:16 vasta tsitaadiga

See tundub liiga kaval. icon_redface.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 15:39:52 vasta tsitaadiga

BioShock pani Spike VGA 2007 kinni. icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 15:42:02 vasta tsitaadiga

http://www.tarbija24.ee/111207/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tehnika/300635.php?las-vegases-auhinnati-selle-aasta-paremaid-mange
Pole ise kordagi Bioshocki mänginud, kuid on plaanis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 21:41:10 vasta tsitaadiga

Tegin alles demo läbi ja tundub suht kobe olevat..kohati päris ehmatav ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 15:29:50 vasta tsitaadiga

Hah, BioShock pani veel X-Play GOTY kah kinni.. icon_smile.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 15:52:56 vasta tsitaadiga

sry et vingun aga: mis seal bioshockis siis nii erilist oli? tegin mängu läbi, uurisin ja puurisin igati aga teist korda enam mängida ei viitsiks. Keskkond ja story oli jah suht norm aga kaua sa ikka ühte ja sama jura seal mängus tappad ja naudid tikutopsi suuruseid tunneli leveleid.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 16:11:08 vasta tsitaadiga

Levelid on ju väga tegijad ? Selles mõttes, et käid jah igast kitsates koridoridest läbi, aga üldiselt on need suured ja soovi korral võid uitama minna. Levelid on lisaks hästi tehtud. Story ei ole ainult minumeelest norm, vaid pigem lõpmata hea. Alustades ütldse keskkonnast ja lõpetades meeletute twistide ja muu sellisega. X-Play andis ka selle eest neile auhinna + Best Art Direction... Ei ole lihtsalt ringi jooksmine ja kõige elava tulistamine nagu paljudes teistes shooterites. Lisaks vapustab voice acting ja soundtrack (X-play original soundtrack 2007)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 16:13:18 vasta tsitaadiga

minuarust levelid ei olnud eriti suured ja mahukad... väga kitsas tunne oli ja puudud selline wow moment mida lootsin veealusest maailmast.
mingi 1-2 kohta mäletan mis olid juba sutsu parem suurusega aga neid oli kahjuks vähe. ja mina tea... ma küll jooksin seal ainult ringi ja tulistasin kõike mis liikus icon_lol.gif (samas kasutasin ka neid "võimeid" kuigi jõudsin kiirelt järeldusele et lihtsam on granaga kõik pilbasteks lasta).

Üks asi mis meeldis oli see et kohati meenutas asi oma musta huumoriga (need videod kus tutvustati uusi võimeid) fallout'i.

ehk siis treileritest ülesse puhutud ootused olid liiga suured.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 18.12.2007 16:30:13 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ma küll jooksin seal ainult ringi ja tulistasin kõike mis liikus icon_lol.gif (samas kasutasin ka neid "võimeid" kuigi jõudsin kiirelt järeldusele et lihtsam on granaga kõik pilbasteks lasta).


see oligi minu arust kõige parem et ise saad valida, kuidas mängid :p

Kui sa mängisid nii nagu igat teist tavalist FPS'i, siis jah seal midagi erilist vist olla ei saanudki
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Bioshock mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.