|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.11.2007 11:27:34
|
|
|
tommionu, aga hetkel kuuldavasti ainult US-english'it keelena kasutades.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
06.11.2007 07:58:37
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| tommionu, aga hetkel kuuldavasti ainult US-english'it keelena kasutades. |
Leidsin sellise info:
| tsitaat: |
Proovisin just ühe väiksemahulise gmaili aardessiga - kui korraks panna keel englishUS siis peale salvestamist võib eestikeelseks tagasi panna - menüüst IMAP valik kaob(eestiga ainult pop3), aga valitud pole(linnuke puudub) pop'i juures ja imap toimib ilusti edasi!
Praegu vaatasin, et ma polnud sellel account'il gmail.com lehel menüüst imap'i enablinud, kuna imap seadeid vaatasin teise konto all olles - aga asi toimis ja automaatselt muutis meili kliendiga sisenedes gmaili seadete all linnukese pop3 -> imap !
Samas saab vana meili accoundiga ka pop kasutades gmaili edasi lugeda(ka vaheldumisi ükskord üht teinekord teist kasutades) |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.11.2007 10:05:35
|
|
|
| mingi aeg tagasi on gmaili maht hakanud oluliselt kiiremini tiksuma, alles oli kolm-koma-miskit giga ruumi, nüüd juba ca 4,7.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.11.2007 13:26:09
|
|
|
| sfxw kirjutas: |
| tsitaat: |
Proovisin just ühe väiksemahulise gmaili aardessiga - kui korraks panna keel englishUS siis peale salvestamist võib eestikeelseks tagasi panna - menüüst IMAP valik kaob(eestiga ainult pop3), aga valitud pole(linnuke puudub) pop'i juures ja imap toimib ilusti edasi!
Praegu vaatasin, et ma polnud sellel account'il gmail.com lehel menüüst imap'i enablinud, kuna imap seadeid vaatasin teise konto all olles - aga asi toimis ja automaatselt muutis meili kliendiga sisenedes gmaili seadete all linnukese pop3 -> imap !
Samas saab vana meili accoundiga ka pop kasutades gmaili edasi lugeda(ka vaheldumisi ükskord üht teinekord teist kasutades) |
|
Sama kehtib Gmail-i fetchmail teenuse kohta muudelt meilikontodelt POP3-ga kirjade tõmbamiseks automaatselt Gmaili kontole.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.11.2007 13:34:25
|
|
|
Mida see IMAP tugi siis annab tahaks täpsemalt inimkeeles teada
Gmaili puhul pole ju vahet kas IMAP või POP3 imo
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
06.11.2007 17:21:21
|
|
|
Niipalju kui olen tähelepannud annab IMAP võimaluse kas tirida kirjad täis mahus, või pealkirjad(kiri vaid vaadatavad; sessiooniks); samuti saab näppida gmaili kaustade pudi-padi(kirjad, mis saadetud, prügis, pahnas jne.) nüüd kohalikust masinast(sildistada, tärnitada jne).
Mis minujaoks peamine siis nüüd on võimalik IMAP'iga mitmes arvutis gmaili kasutada(varem pop'iga sai vaid ühte masinasse sikutada) - seega töö, läpakas, kodu, web jne. kõikjalt pääsed ligi ja asjad sünkroonis(varem pidi süknroks vaid web'i versiooni kasutama).
rohkem praegu muudatusi meelde ei tule
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.11.2007 17:22:35
|
|
|
nu jah, ise kasutan POP'i jaoks vaid ühte masinat ja teiste jaoks kasutan webi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
12.11.2007 22:23:20
|
|
|
Küsiks, et kuidas teistel uus kasutajaliides töötab, kuna endale tundub see suht vilets.
Väljanägemisel pole küll viga, kuid navigeerida on peaaegu võimatu. Pooltel kordadel, kui mingit kausta valida või kirjast Inboxi minna, jookseb Firefox lihtsalt kokku ja tuleb taaskäivitada. Spam kaustale saab üldse ligi ainult vana kujundusega, muidu jookseb alati kokku. Lisaks tunduvad ka laadimisajad pikemad.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
12.11.2007 22:30:19
|
|
|
mis ajast see nn uus variant töös on? ise olen kogu aeg kirju tirinud pop3'na nii tööl kui kodus. ei mäletagi, millal weebi kaudu sai maile loetud.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
13.11.2007 14:42:35
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| mis ajast see nn uus variant töös on? ise olen kogu aeg kirju tirinud pop3'na nii tööl kui kodus. ei mäletagi, millal weebi kaudu sai maile loetud. |
Veidi üle nädala on vast kasutuses olnud.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.11.2007 14:47:12
|
|
|
| UMMI9999 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| mis ajast see nn uus variant töös on? ise olen kogu aeg kirju tirinud pop3'na nii tööl kui kodus. ei mäletagi, millal weebi kaudu sai maile loetud. |
Veidi üle nädala on vast kasutuses olnud. |
ma panin koheselt kui esimene viide siia tuli, 2 päeva peale seda hakkas jamama see imap ja ei tunnistanud enam parooli, nüüd on 3-4 päeva jälle normaalne olnud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.11.2007 22:15:57
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| selvä.. pop3 sai muidu mitmesse arvutisse tirida, kui panid kasutajanime ette recent: |
ei pea isegi seda tegema
gmailis saad nö "overrideda" pop3 kliendi poolt saadetud käsu email kustutada, nii et ei pea isegi kliendis määrama et ta alles jätaks emaili serverisse (vaikesäte on et email kustutatakse pärast emaili alla laadimist)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
16.11.2007 00:37:28
|
|
|
| UMMI9999 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| mis ajast see nn uus variant töös on? ise olen kogu aeg kirju tirinud pop3'na nii tööl kui kodus. ei mäletagi, millal weebi kaudu sai maile loetud. |
Veidi üle nädala on vast kasutuses olnud. |
Minul küll midagi uut ei ole
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.11.2007 09:55:40
|
|
|
eile õhtul jälle karjus thunderbird et gmail ei aksepteeri parooli, vajutasin ok 2x ja siis oli jälle ok
suht vigane tundub neil olema see värk
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
15.12.2007 21:38:26
|
|
|
Mis ajal see gmail siis oma mahu kasvuhoo nii kõvasti sisse sai. Viimati kui seda mahunumbrit vaatasin, hakkas ta 3 GB liginema, kuid praegu näitab ta mul 5757 MB! Üle 3% pole mina nende aastatega oma postkasti mahtu kasvatada suutnud
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2007 18:24:56
|
|
|
Kui suuri faile siis kaasa saab nagu panna? 15mb?
Muidugi eriti tore oleks kui oleks mingi 1GB piirang. Oleks hea filmid uppida Gmaili ja siis mujal vaadata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
16.12.2007 18:27:52
|
|
|
| 20MB
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
16.12.2007 18:28:52
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kui suuri faile siis kaasa saab nagu panna? 15mb?
Muidugi eriti tore oleks kui oleks mingi 1GB piirang. Oleks hea filmid uppida Gmaili ja siis mujal vaadata  |
| tsitaat: |
Gmail's ability to have an attachment size of 10 MB was also matched by Yahoo! Mail and Hotmail during 2005. Following the footsteps of Gmail, Yahoo! launched the Yahoo! Mail Beta service and Microsoft launched Windows Live Hotmail, both now incorporating Ajax interfaces. Google increased the maximum attachment size to 20 MB in May 2007 |
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
17.12.2007 14:38:56
|
|
|
Ku ta kasvab MB tunnis, siis vahepal pidi küll kiirem tõus olema. Igatahes positiivne on see, et ta ikka jätkab kasvamist
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
17.12.2007 14:39:43
|
|
|
| tsitaat: |
Igatahes positiivne on see, et ta ikka jätkab kasvamist
|
Kellel läheb vaja 5 gigast postkasti?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
17.12.2007 14:45:07
|
|
|
| UB kirjutas: |
Ku ta kasvab MB tunnis, siis vahepal pidi küll kiirem tõus olema. Igatahes positiivne on see, et ta ikka jätkab kasvamist  |
Oktoobris nädalaks tõsteti mahtu ~5MB tunnis. Mulle piisaks hetkel 1GB ka vabalt. 159MB on 3 aastaga kogunenud
| tsitaat: |
| On 12 October 2007, Google ramped up the storage counter[12] to 5.37 MB per hour. Approximately a week later, the counter went back down to 1.12 MB per hour. |
Saaks sinna kaustad ka, labelite järgi saab kuidagimoodi organiseerida aga mulle meeldiks kaustad rohkem.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.12.2007 14:46:38
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
Igatahes positiivne on see, et ta ikka jätkab kasvamist
|
Kellel läheb vaja 5 gigast postkasti? |
2 GB on kasutatud (enamus on MP3 mis selle ruumi võtavad)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
18.12.2007 14:06:27
|
|
|
Kasutate hetkel 6 MB (0%) oma 5829-st MB-st.
Paistab et ma ei suhtle meilide kaudu.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.12.2007 14:48:15
|
|
|
Kasutate hetkel 111 MB (2%) oma 5830-st MB-st.
Kui kettaruumi juurde ei tuleks, siis sama tempo juures saaks postkast täis 58 aasta pärast...ulme
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.12.2007 15:57:12
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| Saaks sinna kaustad ka, labelite järgi saab kuidagimoodi organiseerida aga mulle meeldiks kaustad rohkem. |
Nad võiks oma Readerist süsteemi Gmaili portida, mina oleks õnnelik. Praegu kasutuses jämedalt sadakond labelit kuid asju annaks kataloogidega koondada kusagile paarikümne peale. Muidugi eriti tore oleks sügavam puu, siis saaks asjad teha umbes 3-4 tasemega ning ~5-10 kataloogi/labelit igas alamkataloogis
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
19.12.2007 17:33:51
|
|
|
| Miks asja nii keeruliseks ajada, kas otsinguga ülesse ei leia. Minul pole jäänud küll ükski kiri leidamata kuigi kasutusel on 166 MB ja see eeldab tõisit hulka kirju. Mingeid pilte ja MP3sid seal ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.12.2007 17:51:40
|
|
|
Asi pole mitte vanade kirjade leidmises vaid hetkeolukorrast kiire ülevaate saamises.
Näiteks kui tahan näha mida uut on viimase päevaga toimunud KDE maililistides siis saaksin seda teha ühe nupuvajutusega. Kui huvitab konkreetselt Amarok'i või kde-core maililist siis saaksin vastavalt tahtmisele ainult neid uurida. Hetkel on see lahendatud mul 16 erineva labeliga millest üks koondab kokku kõik ülejäänud. Labelite nimekiri venib sedasi üsnagi pikaks ning ülevaadet pole nii lihtne saada.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.12.2007 18:46:42
|
|
|
Gmail Drive on üks tore asi!
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
22.12.2007 18:34:43
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Gmail Drive on üks tore asi!  |
on küll... Mul tuli kunagi link meilile kus seda teha sai. Enam pole seda linki alles. Vahetasin emaplaati ja uus win peal ja tahaks uuesti teha Gmail Drive, aga ei leia kohta, kus teha sai
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.12.2007 20:51:02
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Gmail Drive on üks tore asi!  |
on küll... Mul tuli kunagi link meilile kus seda teha sai. Enam pole seda linki alles. Vahetasin emaplaati ja uus win peal ja tahaks uuesti teha Gmail Drive, aga ei leia kohta, kus teha sai  |
http://www.viksoe.dk/code/gmail.htm
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattiaza
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
02.01.2008 15:43:38
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Asi pole mitte vanade kirjade leidmises vaid hetkeolukorrast kiire ülevaate saamises.
Näiteks kui tahan näha mida uut on viimase päevaga toimunud KDE maililistides siis saaksin seda teha ühe nupuvajutusega. Kui huvitab konkreetselt Amarok'i või kde-core maililist siis saaksin vastavalt tahtmisele ainult neid uurida. Hetkel on see lahendatud mul 16 erineva labeliga millest üks koondab kokku kõik ülejäänud. Labelite nimekiri venib sedasi üsnagi pikaks ning ülevaadet pole nii lihtne saada. |
Kas vaatad neid nii tihti, et otsingusse "to:[meililisti nimes esinev sõna nagu amarok]" kirjutada on liiga pikk?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhkel
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
07.01.2008 16:20:04
|
|
|
Mingi uus jama on tekkinud:
Sõbral kodus tekkis see, proovis tööjuures - kah sama kiri ees. Mina oma kontosse sain laksust sisse. Proovisime erinevates arvutites, kõigis sama tulemus - mina saan sisse, tema mitte. Kustutasin cookie'd ära - ei aidanud, kustutasin temp-failid ära, sai sõber sisse. Hiljem proovisin oma kontot - nüüd ei saa mina jälle sisse. Kui temp-failid ära kustutada, olen jälle sees.
Brauseriks IE.
Olen ainus
Täienduseks, proovisin oma kolme kontoga, sain kõigiga sisse. Siis aga ei saanud sõber pärast sisse. Kui sõber temp-failid ära kustutab, saab ta sisse, mina oma kolme kontoga jään siis jälle uksetaha...
_________________ Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi.
viimati muutis Muhkel 07.01.2008 16:27:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
07.01.2008 16:25:41
|
|
|
| Muhkel kirjutas: |
Mingi uus jama on tekkinud:
Sõbral kodus tekkis see, proovis tööjuures - kah sama kiri ees. Mina oma kontosse sain laksust sisse. Proovisime erinevates arvutites, kõigis sama tulemus - mina saan sisse, tema mitte. Kustutasin cookie'd ära - ei aidanud, kustutasin temp-failid ära, sai sõber sisse. Hiljem proovisin oma kontot - nüüd ei saa mina jälle sisse. Kui temp-failid ära kustutada, olen jälle sees.
Brauseriks IE.
Olen ainus  |
a teiste browseritega fungab? kunagi oli kuskil mingi jutt et ms ei salli eriti gmaili
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhkel
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
07.01.2008 16:32:10
|
|
|
Firefox'iga töötab!
Ikkagi huvitav, millest selline postkastidel vahet tegemine
_________________ Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
07.01.2008 18:12:48
|
|
|
Mul see kiri Firefox'iga ainult siis olnud, kui internet jamab.
Muidu töötab kenasti.
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
11.01.2008 22:12:12
|
|
|
Kas ma olen ainus, kes hetkel gaymailile ligi ei saa? Ei veebis ega üle POP3-e
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.01.2008 22:47:07
|
|
|
yar, täna otsustas jälle gmail et imapiga ei ole vaja parooli tunnistada
ei saa aru ikka sellest jamast
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margo704
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
25.02.2008 12:24:27
|
|
|
Hiljuti oli vaja testida venekeelsete e-mailide saatmist ühelt veebilehelt (mida ma ise ehitan). Sai neid sealt päris mitu oma gmaili aadressile saadetud. Ja üsna pea peale seda hakkas imekombel mulle venekeelset spämmi tulema. Varem on seda juhtunud võibolla ainult mõned üksikud korrad. Aga nüüd hakkas ikka põhimõtteliselt iga päev tulema (vahel ka mitu korda päevas). Huvitav, kas nende kahe sündmuse vahel saab mingi seos olla? Google ju ometi ei avalda minu infot spämmaritele :S
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.02.2008 13:37:17
|
|
|
Spämmitõrje sorteerib kirju ka keele alusel. Kuna sa seni venekeelseid kirju ei saanud ja need su postkastist puudusid, siis visati kõik venekeelsed kirjad automaatselt spämmi hulka. Kuna sa nüüd avaldasid märke sellest, et vahel sulle ka venekeelset korrespondentsi saabub, siis puhtalt keele alusel seda enam spämmiks ei liigitata ja üritatakse kasutada muid, vähem kindlaid meetodeid, seepärast ka spämmi õige kraami hulka satub. Tõenäoliselt õpib tõrje varsti ka selgeks, mida sa vene keele puhul spämmiks pead.
Sama toimub aga tõenäoliselt praegu edasi näiteks hiina keele puhul.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
01.03.2008 21:58:21
|
|
|
| Kuidas hot'i tulevad kirjad saaks suunata gmaili?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
01.03.2008 22:23:41
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| Gmail->Settings->Accounts->Get mail from other accounts: Add another mail account |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
03.03.2008 11:26:48
|
|
|
Sai vahepeal PGDd (PHP Gmail Drive) proovitud, aga ei õnnestunud seda tööle saada, s.t. programm ise toimis korralikult, aga ühtegi linki ei ilmunud. Oskab ehk keegi öelda, kas on ta kasutamiseks vaja GMaili saadetavad failid kuidagi spetsiifiliselt vormistada (GMailDrive ju näiteks kasutab vähemalt ruutkaustas paiknevate failide puhul lahendust "pealkiri: 'GMAILFS: fail [failisuurus;0;1]'; manusena "fail_renamed"') või on GMaili lihtsalt vahepeal uuendatud nii et PGD seda enam kasutada ei mõista (programmi viimane versioon pärineb möödunud aasta suvest). LIBGMAILER sai viimase versiooni peale uuendatud ning mingit muutust ei ole.
EDIT: sain funkama, viga oli ikka Libgmaileris - CVSis on uuem variant saadaval.
_________________ IMO & GPLed
viimati muutis HacaX 03.03.2008 13:17:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.03.2008 11:33:34
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| wicked kirjutas: |
| Gmail->Settings->Accounts->Get mail from other accounts: Add another mail account |
|
Hot.ee 'st selle abil ei saa?
Annab veateate
Autentimise viga.
Server tõi vea "Could not determine server"
mail.hot.ee ja port 110.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
03.03.2008 11:40:35
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
| wicked kirjutas: |
| Gmail->Settings->Accounts->Get mail from other accounts: Add another mail account |
|
Hot.ee 'st selle abil ei saa?
Annab veateate
Autentimise viga.
Server tõi vea "Could not determine server"
mail.hot.ee ja port 110. |
Endal tuleb vägagi edukalt, äkki kasutajanimi/salasõna vale.
Või panid "Always use a secure connection (SSL) when retrieving mail." ette linnukese, kuna siis ei saa ka maili kätte.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.03.2008 11:41:01
|
|
|
kasutajanimeks oli e-mail läinud, nüüd korras.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|