|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
05.11.2007 14:37:28
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| virx kirjutas: |
| CPU/GPU ülekuumenemine. |
ei. emaplaadi külmjoode kuna xclamp painutab mobot. |
Üldine probleem on ikkagi ülekuumenemises.. saab lihtsalt mitut moodi väljendada.CPU ja GPU piirkonnad on palju kuumemad kohad emaplaadil ja seal ümber suuremas kuumuses lihtsalt mobo deformeerub ja joote kohad annavad järele kuna metall klamber painutab omakorda seda kui neid ei suudeta piisavalt jahutada.
viimati muutis virx 05.11.2007 14:39:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
05.11.2007 14:39:17
|
|
|
http://www.microsoft.com/eesti/campaign/xbox.mspx
Noooooooooooooooooo. Ma ei käi enam 9heksandas klassis, oleks osa võtnud. Fuck this! Oh well, loodan et kellelgi muul inimesel on õnnelik käsi.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
05.11.2007 15:17:33
|
|
|
Juba mängitakse COD4-ja .
viimati muutis Sprocket 05.11.2007 15:21:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.11.2007 15:19:29
|
|
|
Pirajad jep, vahet pole, SP ei tundu üldse huvitav enivei. Ei ole kiiret
Samas krt mai tea mida osta, tahaks Crysise osta aga seda saaks mujalt kah irw aga mitte CE-d. Samas tahaks XBoxile osta Pro Streeti, COD4, Assassins Creedi ja Mass Effecti aga ei taha niipalju raha raisata Aidake valida, mõelda... praegu siuke tunne, et ei tasu üldse rahakotti mängude jaoks kergendada..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.11.2007 15:23:15
|
|
|
ära Pro Streeti osta..
Ja viimase lause peale... Mass Effect!!
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
05.11.2007 15:26:06
|
|
|
Osta parem Call of Duty 4: Modern Warfare siis saame jälle multiplayerit mängida koos .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.11.2007 15:27:48
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
Osta parem Call of Duty 4: Modern Warfare siis saame jälle multiplayerit mängida koos . |
Kle jah koos oli väga hea pelada Aga jah... hmm ei tea rsk, sesuhtes graafika ei ole kõige etem SP jaoks ja SP tundub suht pointless. Sa tellisid ise ära muidu?
Mõtlen siin läbi game.co.uk esimest korda tellida, vaatab kas midagi kätte ka saab
Cod4 või NFS...
Mass Effect jätab praegu kudagi toore mulje, väga toores gameplay kudagi, loodan, et eksin, graafika ise
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.11.2007 15:32:39
|
|
|
| Eks me näe.. mingi austraalia gaming ajakiri andis 10/10, aga see andis igale mängule seal sellised skoorid... Praegu mõtlen, kas osta CoD4 või Assassins Creed... Vist ikka AC, kuna rohkem mulle sobivam (hiilimine, diversionid ja tapmine... ... scratch that)... Lihtsalt AC meeldib rohkem momendil
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.11.2007 15:41:22
|
|
|
| Kedq kirjutas: |
| pe***e Andrico :evil: See oli viimane kord kui ma nende peale lootsin, Bioshock ja Halo3- ga oli täpselt sama lugu, kõrini, andricole boikott :evil: |
Oh teid.. paneb see vihaste väikelaste internetis kirumine tahtmatult muigama.
Milles probleem, mis ei meeldi pisike? .)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
05.11.2007 15:45:17
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
| CE maksis 1099.- ja tavaline köide 999.-, aga siis eeltelliti kõik CE ära ja nüüd on tavaline köide hoopis 1099.-.) . |
Timberg, sina peaksid töötama Andricos äkki annaksid mõne selgituse?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
05.11.2007 15:55:10
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Pirajad jep... |
mitte ainult pirajad, gamestop vms poodidekett pidavat usas asja juba mitu päeva müüma, fuck da release dates vms
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.11.2007 15:57:22
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
| Timberg, sina peaksid töötama Andricos äkki annaksid mõne selgituse? |
Lihtsustatult.. oli alguses tootjapoolne ostuhind madalam ning seda tõsteti tagantjärgi.
Kui ma ei eksi, siis varasemad tellijad saavad mängu odavamalt lihtsalt selle tõttu, et kliendile oleks kuradi ebamugav, kui hakkaksime neilt tagantjärgi mingit lisaraha küsima.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
05.11.2007 16:01:45
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Pirajad jep... |
mitte ainult pirajad, gamestop vms poodidekett pidavat usas asja juba mitu päeva müüma, <b>piix</b> da release dates vms  |
Ja sa ei saa piraat versiooni teha kui pole originaali.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kedq
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2005
|
05.11.2007 16:29:03
|
|
|
Timberg,
ise oled vist täitsa tobuke juttu järgi
Ma olen 32 a. vana, ikk pisike su jaoks?
A ei meeldi mulle teie poolt nõme suhtumine. Arvan et mitte aint mulle
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.11.2007 16:47:49
|
|
|
| Kedq kirjutas: |
ise oled vist täitsa tobuke juttu järgi :)
Ma olen 32 a. vana, ikk pisike su jaoks? |
Eks räuskamise sisu järgi on vanust üpris raske paika panna, selles suhtes on kodanikul õigus.
| Kedq kirjutas: |
| A ei meeldi mulle teie poolt nõme suhtumine. Arvan et mitte aint mulle ;) |
Ehk tooksid mõne natuke konkreetsema näite? Siis teame, mida tulevikus teistmoodi teha .)
Xboxi teema for the win.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kedq
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2005
|
05.11.2007 16:57:43
|
|
|
Timberg,
Yep,
1) Te peamiselt mitte kunagi ei too mängud õigel ajal, alati on mingi põhjus miks mängud hilinevad
2) Mängude hinnad teil on kallimad kui isegi Inglismaal või Soomes
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
05.11.2007 17:35:06
|
|
|
Timberg juba seletas, MIKS on hinnad meil kallid.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
05.11.2007 18:07:45
|
|
|
| Foorumites räusata pole tõesti mõtet. Tarbija poolt on ju ainuke mõistlik viis oma suhtumise väljendamiseks rahakotiga hääletamine.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.11.2007 18:12:11
|
|
|
eriti kummaline, mille peale inimesed tõmblema hakkavad.
misajast hinnad kaubanduses stabiilsed olnud on?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
05.11.2007 18:17:01
|
|
|
Et siis... inimesed peaksid leppima selliste hindadega kui normaalne asjade seis? Üsna kliendivaenulik suhtumine sul.
Ma ise olen Euroopa hindadega üsna leplik olnud, kuid samas pole ma Andricost kunagi midagi tellinud ka. Ainsad kodumaised ostud on olnud allahinnatud tooted (ICO ja Rez on mõlemad kusagil 200-300 vahel müügil olnud).
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
05.11.2007 18:25:38
|
|
|
| Täna siis kindel mats , tellime ära.Kiirkuller pidi tooma homseks uksetaha kohe.Hüvike.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.11.2007 18:27:08
|
|
|
et inimesed ei peaks minema overboard, kui hinnad ootamatult kallinevad.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
glaurung
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004
|
05.11.2007 18:45:47
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
| Kui kusagil netifoorumis lärmamine on sinu jaoks overboard, siis... uh, hoia alt kui midagi tõsist juhtuma hakkab! |
Bänni pool rahvast rahulikult ära: pronto, Auron, erick, see täielik kretiin Stelias, mind, Sprocket. Vabal valikul veel kolm inimest.
Põhiline, ära kiirusta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.11.2007 18:48:22
|
|
|
| Moderaator ei saa bännida :,(
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
glaurung
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004
|
05.11.2007 18:49:08
|
|
|
| Weaksauce at work.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
05.11.2007 18:52:49
|
|
|
| glaurung kirjutas: |
| DODONPACHI kirjutas: |
| Kui kusagil netifoorumis lärmamine on sinu jaoks overboard, siis... uh, hoia alt kui midagi tõsist juhtuma hakkab! |
Bänni pool rahvast rahulikult ära: pronto, Auron, erick, see täielik kretiin Stelias, mind, Sprocket. Vabal valikul veel kolm inimest.
Põhiline, ära kiirusta. |
Jumal on rääkinud nii,et lapsed kuss.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CS-Hunter
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2007
|
05.11.2007 19:08:34
|
|
|
Tulen tsekkan korra siia foorumisse ja mis on lahti... mingi teemaväine mula käib juba pikemat aega
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.11.2007 19:16:47
|
|
|
Ei ole midagi teemaväline! Jutt käib ju minu bännimisest =)
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
05.11.2007 19:22:27
|
|
|
| kõvad bännijad koos, ise ei saa modereerimisega hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CS-Hunter
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2007
|
05.11.2007 19:24:23
|
|
|
| Ütleb see teile midagi?----Mängukonsoolide foorum » [XBOX360] Microsoft XBox 360 arutelu.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
05.11.2007 20:16:20
|
|
|
| Kedq kirjutas: |
Yep,
1) Te peamiselt mitte kunagi ei too mängud õigel ajal, alati on mingi põhjus miks mängud hilinevad
2) Mängude hinnad teil on kallimad kui isegi Inglismaal või Soomes |
Mul tekkis küsimus, et miks peaksid mängud Eestis odavamad olema, kui isegi Inglismaal või Soomes?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
05.11.2007 20:24:47
|
|
|
| Sai siis xBox 360 Premium koos Skate'ga tellitud.Kaua see umbes aega võtab?Väike maarjasse jõuab tellimus.Andricost :p .Ahjaa ja palun seletage üks asi ära , kas ma pean xBox mängude võrgus mängimise eest maksma? seal on mingid xBox Live! Subsricstions jne...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.11.2007 20:27:11
|
|
|
Jah.. XBL Gold, millega saab võrgus mängida on tasuline. XBL silver, millega saab kõike muud teha on tasuta (Demod, arcade, friends list, chat jne)
osta mult rool siis ka saints rowiga ära
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
05.11.2007 20:29:53
|
|
|
peab siis netis mängimise eest nüüd maksma ka.kurat ostsin mängu ometi ju .aga jah...egas midagi.
XBL Silveriga ei saa "MAKSTUD" mängudega neti madistada?
Ning mis maa peale te kasutaja tegite , näiteks UK või USA või mis.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
05.11.2007 20:45:45
|
|
|
YES; Ma Finally Sain PGR4ja, 3 näd ootasin. Woah, see Geometry Wars Waves on äge mäng seal. Tõsiselt cool. Sellised oranzid lained tulevad ja sul tuleb need maha lüüa ja sa saad koguda multiple tükke ning su x kordade arv suureneb. varsti mängin seda actual mängu.
EDIT; pane UK, siis sa saad eestist ostetud MS punne kasutada, mul oli enne USA ja ma ei saanud. Pidin tegema uue accoundi ja siis sain
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
05.11.2007 21:03:57
|
|
|
| okei , saab tehtud...nüüd peab lihtsalt ootama...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.11.2007 21:08:00
|
|
|
Tee kasutaja konsooliga, mitte xbox lehel
Konsooliga tehes saad tasuta XBL 1 kuuks
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
05.11.2007 21:16:41
|
|
|
| okk..tänud.ahah muide et kas rakveres on siis kusagil xBox360 mänge müügil?Eriti huvitaks see Halo3
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
05.11.2007 21:34:04
|
|
|
Venivillem, soovitan sul tellida Andrico'st või välismaalt kui saab soodsamalt.
Muidu, mõttekas on osta aasta XBL Gold mis maksab eestis vist mingi 800.- . Muidu kuu kaupa osteks oleks 100.-/kuu.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilwe2
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2003
|
05.11.2007 21:34:50
|
|
|
Kas siis eestist ostetud ms poindid ei tööta, kui usasse registreerinud? Ei tahaks küll uut kontot teha. Aga mul on xboxil veel kontosi, ja kui ma lihtsalt registreerin ära xbl teisel kontol ja panen asukohaks UK. Siis kas selle minu peamise xbl gold'i konto alt saan ma mängida arcade mänge ja kasutada DLC forza jaoks, mis ma tõmbasin teise tavalise xbl'i kontoga, kus on ms poindid.... odavalt lihtne jutt tuli ju.
viimati muutis ilwe2 05.11.2007 21:46:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.11.2007 21:43:51
|
|
|
Tra Ma ei saa aru mis selle game.co.uk viga on.. Tahan paari xbox360 pela tellida... aga koguaeg kui üritan makset teha ütleb:
Some of the information required to complete a credit or debit card transaction is missing or incomplete
Nagu wtf.. .kõik on õige.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
05.11.2007 21:53:17
|
|
|
oo my god...vaatasin just hindasi game.co.uk's...andricos = skate 1000 eek
game.co.uk = skate 500 eek...omg
edit: game.co.uk tegi hetkel mu masendavaks...oleks saanud xbox360 elite koos halo3 odavam hind kui andrico xbox 360 premium...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.11.2007 21:53:50
|
|
|
| Venivillem kirjutas: |
oo my god...vaatasin just hindasi game.co.uk's...andricos = skate 1000 eek
game.co.uk = skate 500 eek...omg |
Äkki tead mis mul probleemiks olla võib... mu pea ei jaga. Igatahes tellin omale Assassins Creed Legendary vms Halo 3 Legendary ka mingi 1500eek vaid, kaupsis 3000....
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
05.11.2007 21:55:23
|
|
|
PlatoonSgtElias, äkki panid "Visa" asemel näiteks "Mastercard" vms...tsekka ikka asjad üle.Hetkel võttis küll tuju natuke
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.11.2007 22:00:37
|
|
|
| Venivillem kirjutas: |
PlatoonSgtElias, äkki panid "Visa" asemel näiteks "Mastercard" vms...tsekka ikka asjad üle.Hetkel võttis küll tuju natuke  |
Ära liiga masekas ole.. Elite sa poleks saanud, kuna game ei shipi riistvara UKst välja
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
05.11.2007 22:06:39
|
|
|
| Venivillem kirjutas: |
oo my god...vaatasin just hindasi game.co.uk's...andricos = skate 1000 eek
game.co.uk = skate 500 eek...omg
edit: game.co.uk tegi hetkel mu masendavaks...oleks saanud xbox360 elite koos halo3 odavam hind kui andrico xbox 360 premium... |
Hmm.. kontrollisin ise järgi ja mitte ei klapi sinu arvud.
Skate = £29,99 + £2,95 = £32.94 = umbes 741.- EEK. Ma ei tea, kuhu sul 241 krooni kadus. Soodsam siiski.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
05.11.2007 22:11:41
|
|
|
BTW Kui su arvel ehk ÕIGEL kontol on vähe kroone,. siis ta ei lubagi osta game.co.ukst. Hoho püüdis telllida RRR2he Ukst, aga ei saanud, sest ütles midagi on invalid. Tuli välja et õigel kontol on liiga vähe raha ja et peab rohkem olema,et tellida saab.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|