|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
29.10.2007 17:52:55
|
|
|
aga emo muusika on suht kuulatav
emod on mingid skeidipedede ja metalistide ristsugutised
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
29.10.2007 17:56:17
|
|
|
kõige parempoolne on muidu täitsa normaalne vello a see solist on küll nats kahtlane,.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
29.10.2007 18:00:56
|
|
|
| Herr Kurm, tunned neid või?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
29.10.2007 21:30:49
|
|
|
See mingi trummar sai ükskord peksa kah tappa
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.10.2007 14:01:14
|
|
|
suudeti kah saata üks hunnik sitta sinna mtv avaardsidele.sääne kurgust karjumise pasahäda tuleks toki otsa panna ja ära põletada, tundub ikka, et inimestel on maitse null.
samal ajal kui paljudes eesti noortekeskustes lihvivad enda oskusi sõnatreialitest räpihuvilised (kelle tase on tihti maailma popisitast kõrgem), nurkades harjutamas vägeva potentsiaaliga rockibändi sugemed saadetakse meid esindama mingite haaknõelade ja mustade ketside küüsis olevate 13 aastaste sitaadude lemmikbänd. siinkohal tundub isegi minule kui põlisele räpipedele heavy metal hea, kui bedwettersit vaadata. kust kuradi august see värdjas emopisik levib nii ma ei saa aru, oma õde oli samasugune kuid aasta-kahega kasvas täiesti välja, (kuulab ikkagi sellist pungiasja, ja ka nt fallout boy, mis muidugi on suhteliselt tasemel bänd, ka mulle meelt mööda ), samas on sigitisi kes jäävadki selliseks ja risustavad meie muusikamaailma.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
30.10.2007 14:41:45
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
samal ajal kui paljudes eesti noortekeskustes lihvivad enda oskusi sõnatreialitest räpihuvilised (kelle tase on tihti maailma popisitast kõrgem), nurkades harjutamas vägeva potentsiaaliga rockibändi sugemed |
Aga kus need sõnatreialid ja potentsrockarid siis on?
Tänapäevane mainstream muusika on 99% turundust ja 1% muusikat. Muidugi, kusagil Eesti noortekeskustes on... Kusagil internetilabelilabelites on kindlasti kordades rohkem head muusikat ja ka halba muusikat, aga selle läbisõelumine pole mitte igaühe eesmärk ja ka ajaliselt lihtsalt ei jõua.
Minu jaoks pole MTV Music awards kunagi muusikalises mõttes mingi näitaja olnud.
viimati muutis Draax 30.10.2007 14:52:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
30.10.2007 14:51:00
|
|
|
| Draax kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
samal ajal kui paljudes eesti noortekeskustes lihvivad enda oskusi sõnatreialitest räpihuvilised (kelle tase on tihti maailma popisitast kõrgem), nurkades harjutamas vägeva potentsiaaliga rockibändi sugemed |
Aga kus need sõnatreialid ja potentsrockarid siis on? |
Nad on sahtlissesosistajad... http://youtube.com/watch?v=q_gEXglgmL8
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
30.10.2007 15:35:28
|
|
|
rämps ruudus
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.10.2007 16:36:02
|
|
|
| tsitaat: |
| Minu jaoks pole MTV Music awards kunagi muusikalises mõttes mingi näitaja olnud. |
ega ta nüüd meie olemust muusikalisest küljest kindlasti ei näita, aga noortele loob mingi (esma)mulje, hetkel sellise mulje , et oleme ka kõik üks suur emokari nagu ülejäänud maailm ja vupidoo.
the sun oleks kordi parem olnud, üks tõsiseltvõetavamaid eesti bände.
mis puutub sellesse kus on aga need "underground" vennad, siis räpipoiste suhtes ongi tihti nii, et neid huvitab asja teha, mitte sellega meedia kuulutada. raha ju sellise asjaga eestis praktiliselt võimatu teenida ja üleüldiselt on neil fintantsindus ka tiba kehva.
rockibände pole silma alla hakanud, aga tean ikka sellised kujusid küll kelle individuaalne tase on väga hea, samas millegipärast on nemadki tihti "tribute" bändiga alustades manalatee poole kaldunud...
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
30.10.2007 17:24:03
|
|
|
Kui ikka kliendid või muud tegelased närvi ajavad siis talita järgnevalt :
| tsitaat: |
Kui sul aeg-ajalt on tõsiselt halb päev ja sa pead seda kellegi peal välja
elama, siis tee seda mõne võõra peal!
Ükskord istusin oma laua taga, kui mulle meenus telefonikõne, mille olin
unustanud teha. Ma leidsin numbri ja valisin selle. Meeshääl vastas:
"Hallo!" Ma ütlesin viisakalt: "Mina olen Tiit. Kas ma saaksin rääkida
Marek
Piegusega?!" Vastuseks karjus meeshääl mulle kõrva: "Hangi omale õige
number, kurat!" ja lõi telefonitoru hargile. Ma ei suutnud uskuda, et keegi
saab olla nii häbematu.
Kui ma valisin Mareki korrektset numbrit, et talle helistada, avastasin, et
olin kogemata kaks viimast numbrit segamini ajanud.
Peale temaga kõne lõpetamist otsustasin uuesti helistada valele numbrile.
Kui sama tüüp telefonile vastas, karjusin ma: "Sa oled s!tapea!" ja panin
toru ära. Ma kirjutasin ta numbri üles ja kirjutasin sinna kõrvale s!tapea.
Ja kleepisin selle lauaplaadile. Iga paari nädala tagant, kui ma maksin
arveid, või mul oli eriti s*** päev, helistasin ma talle ja karjusin: "Sa
oled s!tapea!"
Kui hakati pakkuma "numbrinäidu" teenust, mõtlesin, et mu teraapiline
s!tapeale helistamine peab saama lõpu, sest võin vahele jääda. Igaks juhuks
otsustasin kontrollida, kas j0bu sellest teab. Ma helistasin tema numbrile
ja ütlesin: "Tere! Mina olen Toomas Tool Elionist. Helistan, et teada sada,
kas te olete juba tuttav meie uue "numbrinäidu" teenusega?" Ta karjus:
"EI!"
ja lõi telefoni hargile. Ma helistasin talle kiiresti tagasi ja ütlesin:
"See on sellepärast, et sa oled s!tapea!" ja katkestasin kõne.
Ühel päeval kui olin Selveri juures ja valmistusin parkima, lõikas mingi
tüüp musta BMW-ga mul tee ära ja parkis end kohale, mida ma kannatlikult
oodanud olin. Ma tuututasin signaaliga ja vehkisin kätega - tema lihtsalt
näitas mulle keskmist sõrme. Aga tema auto küljeaknal ilutses silt: MÜÜA,
koos tema telefoninumbriga. Ma kirjutasin selle üles...
Paar päeva hiljem, kohe peale seda, kui olin esimesele s!tapeale helistanud
(mul oli ta number kiirvalimise all) ja ta korralikult läbi sõimanud,
arvasin, et ma helistan sellele BMW s!tapeale ka. Ma küsisin: "Kas teie
olete see, kellel on must BMW müüa??" Ta vastas: "Jah, olen küll!" Ma
küsisin: "Kas ma saaksin seda ka näha?" Ta ütles: "Jah, ma elan Vanapapli
14, Veskimöldres. See on helebee? majake ja autod on kohe ette pargitud."
Siis küsisin: "Mis su nimi on?" Ta ütles: "Mu nimi on Madis Muul." "Millal
on hea aeg, sind leida, Madis?" "Ma olen kodus igal õhtul, peale kella 17"
"Kuule Madis, kas ma saan sulle midagi öelda?" "Jah?" "Madis, sa oled
s!tapea!" Siis panin ma toru ära ja salvestasin ka tema numbri
kiirvalikusse.
Edaspidi, kui mul oli probleeme, oli mul kaks s!tapead, kellele
helistada. J
Ühel päeval olin kogu maailma peale tige ja otsisin oma vihale väljundit.
Siis tuli mul idee. Helistan esimesele s!tapeale. Ta ütles: "Hallo" Ma
ütlesin: "Sa oled s!tapea!" kuid ei pannud toru ära. Ta küsis: "Oled sa
veel
seal?" Ma vastasin: "Jah" Ta karjus: "Lõpeta mulle helistamine!" Ma
ütlesin: "Eks sunni mind!" Ta küsis: "Kes sa oled?" Ma vastasin: "Mu
nimi on
Madis Muul" Ta ütles: "Jah?? Kus sa elad?" Ma vastasin: "S!tapea, ma elan
Vanapapli 14, Veskimöldres, beeis majakeses. Mul on must bemm maja ette
pargitud, et sa teaksid." Ta ütles: "Ma tulen kohe sinna, Madis-poiss. Ja
sul on parem juba testament ära teha!" Ma ütlesin: "Jah, ma juba tõsiselt
kardan, s!tapea!" ja panin toru ära.
Siis helistasin ma teisele s!tapeale. Ta ütles: "Hallo?" Ma ütlesin:
"Hallo,
s!tapea!" Ta karjus: "Kui ma peaksin teada saama, kes sa oled..." Ma
ütlesin: "Mis siis saab?" Ta ütles: "Ma kütan su per$e kuumaks!" Ma
vastasin: "Sul on see võimalus, s!tapea! Ma tulen kohe sinu juurde!" Siis
panin ma toru ära ja helistasin politseisse. Ütlesin, et elan Vanapapli 14,
Veskimöldres ja et ma olen teel koju, et tappa oma elukaaslasest pedesõber.
Siis helistasin ma Kanal 2 Reporterisse, et kohe läheb lahti mölluks lahti
aadressil Vanapapli 14. Vennad lubasid kärmelt kaameratega kohale kimada.
Seejärel läksin oma autosse ja sõitsin Veskimöldre poole.
Ma jõudsin sinna täpselt õigel ajal, et näha kuidas kaks s!tapead just
kohale jõudnud politseiauto ees teineteist tümitasid. Ning loomulikult ei
puudunud ka telemehed oma kaameratega.
Kohe tundsin ennast PALJU paremini. Viha taltsutamine toimib tõepoolest,
tuleb ta lihtsalt enda seest välja lasta! J |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
30.10.2007 18:53:08
|
|
|
milk!,
nii oleks päris hää kellelegi käru keerata
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
30.10.2007 21:17:18
|
|
|
väga hea
"nonono, we don't do deliveries"
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
30.10.2007 21:46:14
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Taganurgas on lapsnukud?  |
okse
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.10.2007 21:48:01
|
|
|
| wikiwiki kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
Taganurgas on lapsnukud?  |
okse |
kerge pildi peale juba tuleb üles ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
30.10.2007 21:49:33
|
|
|
Selliste pervode, kes seda sitta toodavad.
Ja mulle meenus mingi saade, kus räägiti Inglismaa 12-14 aastastest rasedatest tüdrukutest. Britid on ikka valusad pervod ja nikkarid.
viimati muutis tiirP 30.10.2007 21:52:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
30.10.2007 22:14:32
|
|
|
Meenutab seda videot kus kaks telefonineiut omavahel rääkima pandi.
läksin üle tee poodi paari asja järgi ja väljudes nägin kahte autot vastastikku keset teed.
jäin asja vaatama samal ajal ise edasi liikudes... otse vastu posti täie pasaga. Nagu mõnes videos
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
31.10.2007 00:57:55
|
|
|
kõigile HV kasutajatele: vabandan selle video eest, kuna ma ise olin sõpradega baaris ja ühikas toakaaslane mõtles vähe nalja teha, siis postitas selle asja minu eest siia teemasse, kuna mul automaatne login. Veelkord vabandab ebameeldivuste eest ja loodan, et se link ja kõik sellega seostuv saab varsti kustutatud
Tänud tanelile ja veelkord andestake minu ühika kaaslasele tema haige huumorimeele pärast
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.10.2007 09:55:54
|
|
|
kunagi oli mul mingi tainast naaber. maja kus me eelasime, kostis mõlemat pidi läbi. vahel juhtus, et nii minu kui tema korteris käis mingi läbu. temajuures kääksutas keegi mingit pilli ja kogu kaader tagus jalaga vasti põrandat ( minu lage) takti nii ,et lamp klirises.. okei, see selleks. mina kuulasin muusikat kohati nii kõvasti, et temal "tulevat põrandalaudade vahelt tolmu" aga meil oli 1 erinevus. mina ei käinud tema juures lõugamas, kaadrit välja visata luamas, korke välja keeramas ja ei kutsunud keset päeva politseid. mina panin tollal just populaarsust koguma hakkavatesse veebikeskkondadesse "kuldne börs" ja " soov" kuulutusi stiilis "ostan kiiresti ja soodsalt sae" " müüün küttepuid" "ostan sõiduauto VAZ2105" helistada peale 22:30 t, kuna olen kaua tööl. kaader läks kell kuus tööle kui läks ja oli kuue seitsmeni ära. seega jäi helgematel hetkedel üleval suht vara vaikseks ja siis kui vaikselt istuda, oli kuulda kuidas hakkas u poole 11 ajal telefon helisema, peale paari korda oli kuulda ka mingeid kõvemaid hääli ja mingil hetkel muutusid sammud trampimiseks..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
31.10.2007 11:09:05
|
|
|
mul aegajalt alumised lammutavad muusika ja kisaga. kui tõsiselt pinda hakkab käima, keeran ma enda muusika tunduvalt valjemaks. ootan nats aega ja kuulan, kas ikka lärmavad. kui jah, siis uuele ringile, kui ei, keeran endal ka normaalvolüümile tagasi
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
31.10.2007 13:36:46
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mul aegajalt alumised lammutavad muusika ja kisaga. kui tõsiselt pinda hakkab käima, keeran ma enda muusika tunduvalt valjemaks. ootan nats aega ja kuulan, kas ikka lärmavad. kui jah, siis uuele ringile, kui ei, keeran endal ka normaalvolüümile tagasi  |
Mul põhimõtteliselt sama teema. Kõrvalkorteris elab mingi klaveriõpetaja. Justnimelt õpetaja, sest tundub nagu annaks mingeid eratunde nädalavahetusel - laupäeva-pühapäeva hommikuti hakkab selline õppimisklimberdamine peale ja see klaver kostab hullemini läbi seina ju kui muusika. Niisama heli ei tule läbi.
Anyway - väga lahe on ärgata laupäeva hommikul, tihti peale pidu, kell 9 klaveriklimberdamise saatel. Ma siis vastan klassikalisele muusikale trummi ja bassiga
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.10.2007 15:58:48
|
|
|
Mnjaah, siukse asja kohta ei oskagi miskit öelda
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.10.2007 16:20:28
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Mnjaah, siukse asja kohta ei oskagi miskit öelda  |
käsidi platooni lõuna ajal tema arvutit torkimas ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.10.2007 16:21:09
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
käsidi platooni lõuna ajal tema arvutit torkimas ?  |
ei ole mina seal midagi torkinud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
31.10.2007 18:08:16
|
|
|
irw irw
mida ka ei juhtu
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.10.2007 19:42:00
|
|
|
selle asjaga on nii, et öörahu lõpeb kell 7.. edasine on sinu ja tema vahelise kokkuleppe küsimus. ma käisin mingil elu etapil kella 9st hommikul 24h järgmise hommiku kella 9ni tööl. mingipäev jõuan tööpäeval kell pool 11 koju ja mingi vend hakkab seina puurima.. kuna ta veel puuriuda saaks kui mitte sellel ajal kui enamust kaadrit kodus pole..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.11.2007 10:32:04
|
|
|
isuäratav, kas pole ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.11.2007 10:32:44
|
|
|
| pealt ju näha, et mädaneb.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.11.2007 10:59:27
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| pealt ju näha, et mädaneb. |
väljast peabki sellist värvi olema, tegu on veriapelsiniga
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.11.2007 11:04:45
|
|
|
äkki oli ikka tavaline
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.11.2007 11:48:49
|
|
|
tavaline ju. poola õunte seemned hakkavad vastu kevadet idanema.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
01.11.2007 16:05:51
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
See mingi trummar sai ükskord peksa kah tappa  |
Läks sassi, laulja sai kah.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
01.11.2007 16:18:28
|
|
|
| tsitaat: |
| Panevad pornot juurde lisaks sellele mis seal juba ees on? icon_lol.gif |
noh kui aus olla siis sellise teadmise peale, et kui ma oma wifi võrgu lahti jätan, ja keegi, samal ajal kui ma tööl olen, mulle arvutisse mingit head pornot tõmbab, mõtlen küll et krutiks kohe wepi maha ja laseks vennad enda masina ligi. porri rebimine isegi raske töö, super kui keegi viitsib seda sinu eest teha.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.11.2007 17:08:14
|
|
|
mikk36, ongi sihuke tootenimi, või lihtsalt vanaks jäänud punane apelsin? koor paistab küll nii paks, et pigem vanadus
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.11.2007 21:47:59
|
|
|
Mõni aeg tagasi Kohvikumis, Tallinna Ülikoolis.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
epu[]
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2005
|
05.11.2007 05:06:42
|
|
|
Tulin just Poolast. See on lihtsalt nii haige, et 1 inimene 100-st räägib seal heal juhul inglise keelt. Vene keelt ka enamused ei mõista ja nii ongi tee küsimine vms võimatu
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.11.2007 00:22:25
|
|
|
| tsitaat: |
Kohtla-Järve kultuurikeskuse laval mängitud Omski akadeemilise draamateatri etendus Preili Julie katkes viis minutit pärast teise vaatuse algust, sest peaosatäitja Vladislav Puzõrnikov vajus kokku ja etendus tuli katkestada.
Publik jälgis või pigem oli pool tundi osaline tavalises laval toimunud olmeloos: armastus, kirg, meeste ja naiste vahelised suhted. Köögis valminud toitu pakutakse publikule, siis võetakse see ära, siis pakutakse uuesti proovida
Seepärast kui Jean viis minutit pärast teise vaatuse algust (tegevus ei toimunud enam mitte köögis, vaid magamistoas) voodilt maha kukkus ja Julie pöördus vaatajate poole küsimusega, ega nende seas arsti ole, ei saanud keegi peale esimeste ridade aru, et laval enam ei mängita.
Näitleja kukkus kokku just hetkel, kui Julie teatas oma armukesele, et tal pole raha, mida too lootis. See võib ka elus oki põhjustada. Alles kolmandal või neljandal korral, kui Jevgenia Potapova kordas, et ei naljata ja juhtunud on tõeline õnnetus, jooksid lavale meedikud, keda õnneks oli sel õhtul saalis palju.
|
nii see läheb kui teater liiga elutruuks muuta
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=17348990
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.11.2007 17:34:29
|
|
|
Imelik reklaam oli täna raadios. Varsti tulemas isadepäev, tee isale kena kingitus ja telli talle playboy
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
08.11.2007 17:34:44
|
|
|
| velsa kirjutas: |
Imelik reklaam oli täna raadios. Varsti tulemas isadepäev, tee isale kena kingitus ja telli talle playboy  |
Mis seda saasta ikka tellida
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.11.2007 17:53:21
|
|
|
Teistele hea parastada. Kuna närvilisus ajab puberteedi küüni närima siis on teatud lakk, mida paned peale ja mille maitse on...nii rõve et üle aastate uuesti üritades lahti saada, käis näpp suus ära ja aja pikku see asi vist läks kangemaks...tänase päeva söök ja järgmise nädala oma vajus välja lihtsalt
viimati muutis Mario. 08.11.2007 17:54:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
08.11.2007 17:54:17
|
|
|
| zorten22 kirjutas: |
| velsa kirjutas: |
Imelik reklaam oli täna raadios. Varsti tulemas isadepäev, tee isale kena kingitus ja telli talle playboy  |
Mis seda saasta ikka tellida  |
Kellele ema kellele tütar
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.11.2007 17:57:08
|
|
|
MarioA., käisid heinaküüni kallal? oi oi oi, siis tuleb küünid ära lakkida jah
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
9mm
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2006
|
08.11.2007 18:00:51
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Teistele hea parastada. Kuna närvilisus ajab puberteedi küüni närima siis on teatud lakk, mida paned peale ja mille maitse on...nii rõve et üle aastate uuesti üritades lahti saada, käis näpp suus ära ja aja pikku see asi vist läks kangemaks...tänase päeva söök ja järgmise nädala oma vajus välja lihtsalt  |
kust seda kama leidub?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.11.2007 18:12:53
|
|
|
| Ei tea täpselt, aastaid olnud, karm kraam, järelmaitsest ei saanud ei see väljuva kraami maitse ega ka hambapastagagi lahti... Apteekidest saab kindlasti ma usun...
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|