|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
11.10.2007 12:23:34
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Tre,
Muideks mina eile õhtu panin tähele, et armori vahetamise ees ei tiksunud enam sentigi maha. Võibolla MA ongi juba ära võtnud selle maksu. Muidu peale pikka vestlust Henry von Grafiga tegin siis täieliku armori vahetuse. Senise full Goblini asemele võtsin full Ghosti. Esialgu on nägu naerul. Liikusin ka mobide laskmise osas järgmisele tasemele.
Equ |
Goblini ja Ghosti vahel on ikka suur samm! Vahepeale oleks sobinud näiteks Shogun.. või Kobold
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
11.10.2007 12:39:36
|
|
|
Tre,
| sixkiller kirjutas: |
Goblini ja Ghosti vahel on ikka suur samm! Vahepeale oleks sobinud näiteks Shogun.. või Kobold |
Jah, päris suur hüpe. Kui enne lõid Argod näiteks 10-15dmg sisse siis nüüd 1-5dmg. Aga ei hakanud vahepealsetega tegelema. Läksin kindla peale välja. Eks mõned statid muidugi kannatavad ilmselt selle all.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
11.10.2007 13:24:18
|
|
|
dRifteR, paku miskit privas
Full Shogun ilma foot junnideta, a103, full tt Dacascos scope, full tt abrer laser sight kah müügiks kui keegi soovib.
A muidu oleks vaja kibekähku ~1300 ped'st lahti saada
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
11.10.2007 13:45:41
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Muideks mina eile õhtu panin tähele, et armori vahetamise ees ei tiksunud enam sentigi maha. Võibolla MA ongi juba ära võtnud selle maksu.
|
Mille järgi sa vaatasid et ei tiksu sentigi?
Sendid tiksuvad armori/riide decey´na, mitte su PED kaardilt(kui sa seda arvasid). Ning kulub ainult siis kui selga panna, mitte ära võttes.
Aga jah, nõmedus see 2pec decey
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
11.10.2007 14:03:30
|
|
|
Tre,
| dRifteR kirjutas: |
Mille järgi sa vaatasid et ei tiksu sentigi?
Sendid tiksuvad armori/riide decey´na, mitte su PED kaardilt(kui sa seda arvasid). Ning kulub ainult siis kui selga panna, mitte ära võttes.
Aga jah, nõmedus see 2pec decey  |
Jah tõesti vaatasin PED kaardi järgi. Minu viga. Ilmselt siis tiksub maha ikkagi decay-na. Noh minupärst väga hullu polekski selles maksus..aga see põhjendus mida nad kasutajatele tõid on kergelt öelda naeruväärne mulle tundub. Aga mine sa tea...
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
11.10.2007 15:51:26
|
|
|
Kui see raha nõ. Loot Pool'i läheks siis why not. Aga kui MA selle oma tasku pistab siis nats jama jah.
Mina olen nii arusaanud, et Decay raha läheb MA'ile ja Loot tuleb teiste taskust.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
11.10.2007 20:34:40
|
|
|
| jah decay läheb kõik MA taskusse..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
12.10.2007 10:27:09
|
|
|
Tre,
PS! Muutsin teema pealkirja ka tagantjärele ära. Ärge siis ära ehmuge
Eile siis üle pika aja 52 PEDine global Feffoidi käest. Juhuu
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
14.10.2007 08:21:47
|
|
|
pole sellist kahte õhtut/ööd veel varem kunagi olnud
Duru kaevasin õnnejunn püksis välja ja keerasin kohe magama.. järgmine lõuna läksin uuesti kaevandama ja suht kiiresti tuli ~120 pedine cumbriz global.. varsti peale seda lajatas lyst.. kuidagi kaevasin selle 6+ tunniga välja vahepeal repair terminali vahet lenneldes ja lysti storagesse ladustades.. uuele huviringile ametheral ja varsti alicenies.. seda kaevasin varaste hommikutundideni..
ampid.. OA101(L) ja OA103(L).. enmatteril MA103(L), kõik HOFid olid kummalisel kombel ühte suurust (XXI)
nüüd magama .. jalg ikka veel väriseb all
EDIT:http://www.hot.ee/kami002/crazy.png
viimati muutis aht0 14.10.2007 14:09:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
14.10.2007 12:51:08
|
|
|
Pilti ei näe, aga gratz.
Keegi siis ~1.3k pedi ei taha osta? odav, pm me !
edit : pedid lännu.
viimati muutis Dominus 15.10.2007 17:01:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
14.10.2007 19:02:18
|
|
|
Kas kõik hofid said witz. ala pealt?
See minu kaevamis koht Pane veel mõni õhtu pidu lol
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
15.10.2007 12:59:21
|
|
|
2 sain.. duru tuli ülevalt Shinookist, endise "maailmalõpu" LA alt..
peale seda kui paar tegelast postitasid EF-is et New Switzerlandist lõunas on lademes narci, on seal ainult rohelised täpikesed radaril. ei ole see enam "sinu" ega "minu" koht..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
15.10.2007 15:07:43
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
2 sain.. duru tuli ülevalt Shinookist, endise "maailmalõpu" LA alt..
peale seda kui paar tegelast postitasid EF-is et New Switzerlandist lõunas on lademes narci, on seal ainult rohelised täpikesed radaril. ei ole see enam "sinu" ega "minu" koht..  |
Einoh mõned ikka ei saa suud kinni hoida
Aga uber gratz anyways
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
16.10.2007 20:26:29
|
|
|
Ei tea mis punkti nad siis EULA's täpselt uuendavad?
| tsitaat: |
Dear Entropia Universe Participant,
The Entropia Universe End User License Agreement (EULA) will be updated
on
Tuesday, the 16th of October.
We kindly ask you to pay particular attention to the date when accepting
the
EULA, as this will indicate when the update has been completed.
Regards,
Entropia Universe Support Dept. |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
21.10.2007 18:49:16
|
|
|
Täna siis sain oma kaua oodatud leveli.
45lvl (Remarkable) Laser Sniper. Natuke alla 2lvl minna siis peaks ka Wounding käes olema (45lvl Ranged Laser)
Ja 5 lvl minna 50'ni siis saab ka Combat Sense lahti.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
21.10.2007 19:19:03
|
|
|
Mis on Wounding?
Ise sain täna oma tühjaks lastud avatariga 245 iron stone. Paistab, et MA ei taha mind minema lasta.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
23.10.2007 14:38:41
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
Täna siis sain oma kaua oodatud leveli.
45lvl (Remarkable) Laser Sniper. Natuke alla 2lvl minna siis peaks ka Wounding käes olema (45lvl Ranged Laser)
Ja 5 lvl minna 50'ni siis saab ka Combat Sense lahti. |
Plaanid endale jõulukingitust? (Wounding, CS) suht kaua peaks juba minema iga leveliga sealmaal Õnne ka:)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
24.10.2007 20:07:10
|
|
|
Keegi teab kas eestist ka kuidagi peale krediitkaardi saab sinna raha saata ja vastu võtta?
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.10.2007 20:10:22
|
|
|
| Paypal ühendatud U-kaardiga nt.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
24.10.2007 20:25:58
|
|
|
Hansapanga konto kahjuks... Aga mis siin pedide ostmis kurss on? Palju saab ühe eesti krooni eest?
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.10.2007 20:40:53
|
|
|
Kui oled EEEE socis siis küsi, vbl Henri või mõni muu rikkam sügaja müüb sulle
Ise müüsin suurema summa 1:1'le aga seda ka tänu heale soci liikmele. Muidu on vähem.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
25.10.2007 08:41:01
|
|
|
| JannoT kirjutas: |
| Hansapanga konto kahjuks... Aga mis siin pedide ostmis kurss on? Palju saab ühe eesti krooni eest? |
Suhe sõltub dollari kursist ja MindArki vahendus protsendist...umb 1.2 EEK= 1 PED
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
25.10.2007 22:23:59
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Paypal ühendatud U-kaardiga nt. |
U-kaardiga saab ka otse ja ülekanne on kiire..paned U-neti/MA lehe depo sektsiooni peale ülekannet kinni ja EU käima ja pedid on kaardil juba ootamas.. ise olen kasutanud seda meetodit.. aga MA supporti saada hiljem kiri et nad kuu limiiti tõstaks 100-lt pedilt näiteks 1000-ni.. tavaliselt U-kaarti aktiveerimiskoodi pole olnud viitsimist oodata (võttis nädala ühel juhul kui nimelt seda passisin).. ja esialgu ilma "kaarti" MA lehel aktiveerimata on depo suurus vaikimisi piiratud avatarile 100 pediga..
Võta mõni päev aega, jaluta Ühispanka ja tee konto koos U-netiga.. hiljem endal lihtsam..
Muidugi depomise lihtsus võib viia märkimisväärsete summadeni.. "tahan seda, tahan toda" ja siis peale paari ostu papp lännu..
dollari kursi tõttu on praegu hea aeg depomiseks ja halb aeg raha väljavõtmiseks (võrreldes minevikuga).. vbl dollar kukub veel, kes teab
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
27.10.2007 15:22:37
|
|
|
Millegipärast ei saa ma juba tund aega sisse logida.Koguaeg on Connection lost.Kas kellelgi veel
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004
|
29.10.2007 14:44:04
|
|
|
| darn.. Vista not supported yet :/
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
29.10.2007 14:46:35
|
|
|
| coox kirjutas: |
| darn.. Vista not supported yet :/ |
aga töötab sellegi poolest, tean omast käest
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
29.10.2007 14:49:20
|
|
|
| coox kirjutas: |
| darn.. Vista not supported yet :/ |
Vistas peaks saama teha virtuaal XP ja jooksutada mängu seal..
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004
|
29.10.2007 15:12:01
|
|
|
| okei.. küsimus. kas registreerimisel sisestasite te kõik oma õiged andmed? (aadress, postiindeks, telefon jne)
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
29.10.2007 15:40:36
|
|
|
| coox kirjutas: |
| okei.. küsimus. kas registreerimisel sisestasite te kõik oma õiged andmed? (aadress, postiindeks, telefon jne) |
Õiged andmed on soovitatav sisestada, kui sa hakkad tulevikus depoma ja raha välja võtma. Samuti võib juhtuda, et MindArk hakkab tulevikus mõningat sümboolset nänni inimestele koju saatma...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
29.10.2007 15:50:13
|
|
|
Mindark on juba saatnud nänni. Postrid jms. mõned on lootind.
Endal tuli Gold Card ka nii koju, et ostsin selle TT'st ja mingi 4 päeva pärast tõi kuller paki koju.
Ise ei pidanud muud midagi tegema. Ja muidugi sisestasin kohe oma täis andmed.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004
|
30.10.2007 22:19:19
|
|
|
väga kõva mäng :]
asi mis häirib on see, et w nupuga kõnnib. kuidagi ei oska teda jooksmise nupuks muuta :/
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
30.10.2007 22:42:10
|
|
|
| coox kirjutas: |
väga kõva mäng :]
asi mis häirib on see, et w nupuga kõnnib. kuidagi ei oska teda jooksmise nupuks muuta :/ |
Vajuta siis R
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004
|
30.10.2007 22:59:42
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| coox kirjutas: |
väga kõva mäng :]
asi mis häirib on see, et w nupuga kõnnib. kuidagi ei oska teda jooksmise nupuks muuta :/ |
Vajuta siis R  |
siis a ja d ikka kasutada ei saa, aga selline asi fps'idest paratamatult külge jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s0p0s
HV vaatleja
liitunud: 30.04.2006
|
31.10.2007 10:29:14
|
|
|
ise kasutan jooksmiseks Q voi siis nr 3 - auto run ( vana harjumus )
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
31.10.2007 11:37:13
|
|
|
No FPS'ides liigutakse hiirega ka. Entropias siis vajutad R vms. jooksmise nuppu ja tühikut. Siis ta jookseb ja hiirega juhid kuhu täpsemalt.'
p.s - Miokas on totu
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
31.10.2007 13:40:37
|
|
|
saad liikumise nupud ju nooleklahvide alla ka bindida.. need mis on "keyboard mapi" peal hallid, neid binde ei saa muuta aga suurem osa klaviatuuri parempoolsest küljest on oma seadete jaoks ümbermuudetav drag-and-drop action libraryst keyboard mapile.. ei anna pead kas terminid on õiged, pole 2,5 nädalat Entropiat näinud
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaalapoeg
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
09.11.2007 18:05:00
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
No FPS'ides liigutakse hiirega ka. Entropias siis vajutad R vms. jooksmise nuppu ja tühikut. Siis ta jookseb ja hiirega juhid kuhu täpsemalt.'
p.s - Miokas on totu  |
Mis see miokas siis tegi?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
02.12.2007 16:07:09
|
|
|
| Keegi PED'e soovib osta?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2Urod
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2007
|
02.12.2007 16:50:40
|
|
|
| mis kursiga myyd?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
02.12.2007 21:10:01
|
|
|
| no kui enamik müüb 1.2 siis müüks 1.15
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2Urod
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2007
|
03.12.2007 00:02:41
|
|
|
nu tglt lootsin et saab juba odavamalt...taala kurss endiselt maas
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
04.12.2007 16:45:35
|
|
|
1.10?
sõltub palju osta tahad.
Mingi ~2k müüks
Edit--
Sold!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wert007
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaalapoeg
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
08.12.2007 22:13:13
|
|
|
| Opel on Opel....vana Opel on Obel.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allarom
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2007
|
10.12.2007 13:21:02
|
|
|
_________________ Kiireima reageerimisaja saavutamiseks palun suhtluseks kasutada järgmisi kanaleid: 55599075 / info@allar.ee
viimati muutis allarom 22.12.2007 05:29:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
11.12.2007 19:05:10
|
|
|
| Servu juba 2h kauem maas. Ju mingi minor bug'i leidsid
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsjort
HV vaatleja
liitunud: 19.03.2005
|
11.12.2007 21:53:34
|
|
|
On keegi sisse ka saanud???
Mul näitab, et server on täis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
19.12.2007 11:44:58
|
|
|
kuulge posid, olge head ja lõpetage oma käkikeste irtsus "promomine " ära. tõsiselt närvidele käib lagastamine stiilis
[10:36] *** Nokk has joined #...
[10:36] <Nokk> Uuri ja suhtle kõigiga http://herointown.hv.ee/
[10:36] <Nokk> Uuri ja suhtle kõigiga http://herointown.hv.ee/
[10:36] <Nokk> Uuri ja suhtle kõigiga http://herointown.hv.ee/
[10:36] *** Nokk was kicked by ...
|
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|