Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Entropia Universe märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 12:23:34 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Tre,

Muideks mina eile õhtu panin tähele, et armori vahetamise ees ei tiksunud enam sentigi maha. Võibolla MA ongi juba ära võtnud selle maksu. Muidu peale pikka vestlust Henry von Grafiga tegin siis täieliku armori vahetuse. Senise full Goblini asemele võtsin full Ghosti. Esialgu on nägu naerul. Liikusin ka mobide laskmise osas järgmisele tasemele.

Equ


Goblini ja Ghosti vahel on ikka suur samm! Vahepeale oleks sobinud näiteks Shogun.. või Kobold
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 12:39:36 vasta tsitaadiga

Tre,

sixkiller kirjutas:

Goblini ja Ghosti vahel on ikka suur samm! Vahepeale oleks sobinud näiteks Shogun.. või Kobold


Jah, päris suur hüpe. Kui enne lõid Argod näiteks 10-15dmg sisse siis nüüd 1-5dmg. Aga ei hakanud vahepealsetega tegelema. Läksin kindla peale välja. Eks mõned statid muidugi kannatavad ilmselt selle all.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 13:24:18 vasta tsitaadiga

dRifteR, paku miskit privas icon_smile.gif
Full Shogun ilma foot junnideta, a103, full tt Dacascos scope, full tt abrer laser sight kah müügiks kui keegi soovib.
A muidu oleks vaja kibekähku ~1300 ped'st lahti saada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 11.10.2007 13:45:41 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:

Muideks mina eile õhtu panin tähele, et armori vahetamise ees ei tiksunud enam sentigi maha. Võibolla MA ongi juba ära võtnud selle maksu.


Mille järgi sa vaatasid et ei tiksu sentigi?
Sendid tiksuvad armori/riide decey´na, mitte su PED kaardilt(kui sa seda arvasid). Ning kulub ainult siis kui selga panna, mitte ära võttes.

Aga jah, nõmedus see 2pec decey icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 14:03:30 vasta tsitaadiga

Tre,

dRifteR kirjutas:

Mille järgi sa vaatasid et ei tiksu sentigi?
Sendid tiksuvad armori/riide decey´na, mitte su PED kaardilt(kui sa seda arvasid). Ning kulub ainult siis kui selga panna, mitte ära võttes.
Aga jah, nõmedus see 2pec decey icon_sad.gif


Jah tõesti vaatasin PED kaardi järgi. Minu viga. Ilmselt siis tiksub maha ikkagi decay-na. Noh minupärst väga hullu polekski selles maksus..aga see põhjendus mida nad kasutajatele tõid on kergelt öelda naeruväärne mulle tundub. Aga mine sa tea...

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 11.10.2007 15:51:26 vasta tsitaadiga

Kui see raha nõ. Loot Pool'i läheks siis why not. Aga kui MA selle oma tasku pistab siis nats jama jah.

Mina olen nii arusaanud, et Decay raha läheb MA'ile ja Loot tuleb teiste taskust.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 20:34:40 vasta tsitaadiga

jah decay läheb kõik MA taskusse..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 10:27:09 vasta tsitaadiga

Tre,

PS! Muutsin teema pealkirja ka tagantjärele ära. Ärge siis ära ehmuge icon_razz.gif

Eile siis üle pika aja 52 PEDine global Feffoidi käest. Juhuu icon_smile.gif

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 08:21:47 vasta tsitaadiga

pole sellist kahte õhtut/ööd veel varem kunagi olnud icon_eek.gif thumbs_up.gif


Duru kaevasin õnnejunn püksis välja ja keerasin kohe magama.. järgmine lõuna läksin uuesti kaevandama ja suht kiiresti tuli ~120 pedine cumbriz global.. varsti peale seda lajatas lyst.. kuidagi kaevasin selle 6+ tunniga välja vahepeal repair terminali vahet lenneldes ja lysti storagesse ladustades.. uuele huviringile ametheral ja varsti alicenies.. seda kaevasin varaste hommikutundideni.. icon_razz.gif

ampid.. OA101(L) ja OA103(L).. enmatteril MA103(L), kõik HOFid olid kummalisel kombel ühte suurust (XXI)

nüüd magama .. jalg ikka veel väriseb all

EDIT:http://www.hot.ee/kami002/crazy.png


viimati muutis aht0 14.10.2007 14:09:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 12:51:08 vasta tsitaadiga

Pilti ei näe, aga gratz.
Keegi siis ~1.3k pedi ei taha osta? odav, pm me ! icon_biggrin.gif
edit : pedid lännu.


viimati muutis Dominus 15.10.2007 17:01:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 14.10.2007 19:02:18 vasta tsitaadiga

Kas kõik hofid said šwitz. ala pealt?
See minu kaevamis koht icon_lol.gif Pane veel mõni õhtu pidu lol
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 12:59:21 vasta tsitaadiga

2 sain.. duru tuli ülevalt Shinookist, endise "maailmalõpu" LA alt..

peale seda kui paar tegelast postitasid EF-is et New Switzerlandist lõunas on lademes narci, on seal ainult rohelised täpikesed radaril. ei ole see enam "sinu" ega "minu" koht.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 15.10.2007 15:07:43 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
2 sain.. duru tuli ülevalt Shinookist, endise "maailmalõpu" LA alt..

peale seda kui paar tegelast postitasid EF-is et New Switzerlandist lõunas on lademes narci, on seal ainult rohelised täpikesed radaril. ei ole see enam "sinu" ega "minu" koht.. icon_rolleyes.gif

Einoh mõned ikka ei saa suud kinni hoida icon_neutral.gif

Aga uber gratz anyways icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 20:26:29 vasta tsitaadiga

Ei tea mis punkti nad siis EULA's täpselt uuendavad?
tsitaat:
Dear Entropia Universe Participant,

The Entropia Universe End User License Agreement (EULA) will be updated
on
Tuesday, the 16th of October.

We kindly ask you to pay particular attention to the date when accepting
the
EULA, as this will indicate when the update has been completed.

Regards,

Entropia Universe Support Dept.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 17.10.2007 11:40:05 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Ei tea mis punkti nad siis EULA's täpselt uuendavad?


Mine loe sealt icon_wink.gif
http://www.entropiaforum.com/forums/showthread.php?t=85154&highlight=Gambling

muidu et:
"Gambling activities are expressly forbidden in the Entropia Universe" icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 21.10.2007 18:49:16 vasta tsitaadiga

Täna siis sain oma kaua oodatud leveli.
45lvl (Remarkable) Laser Sniper. Natuke alla 2lvl minna siis peaks ka Wounding käes olema (45lvl Ranged Laser)
Ja 5 lvl minna 50'ni siis saab ka Combat Sense lahti.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 19:19:03 vasta tsitaadiga

Mis on Wounding? icon_biggrin.gif
Ise sain täna oma tühjaks lastud avatariga 245 iron stone. Paistab, et MA ei taha mind minema lasta.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 14:38:41 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
Täna siis sain oma kaua oodatud leveli.
45lvl (Remarkable) Laser Sniper. Natuke alla 2lvl minna siis peaks ka Wounding käes olema (45lvl Ranged Laser)
Ja 5 lvl minna 50'ni siis saab ka Combat Sense lahti.

Plaanid endale jõulukingitust? (Wounding, CS) icon_razz.gif suht kaua peaks juba minema iga leveliga sealmaal icon_rolleyes.gif Õnne ka:)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 24.10.2007 20:07:10 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas eestist ka kuidagi peale krediitkaardi saab sinna raha saata ja vastu võtta?
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 20:10:22 vasta tsitaadiga

Paypal ühendatud U-kaardiga nt.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 24.10.2007 20:25:58 vasta tsitaadiga

Hansapanga konto kahjuks... Aga mis siin pedide ostmis kurss on? Palju saab ühe eesti krooni eest?
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 20:40:53 vasta tsitaadiga

Kui oled EEEE socis siis küsi, vbl Henri või mõni muu rikkam sügaja müüb sulle icon_biggrin.gif
Ise müüsin suurema summa 1:1'le aga seda ka tänu heale soci liikmele. Muidu on vähem.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 08:41:01 vasta tsitaadiga

JannoT kirjutas:
Hansapanga konto kahjuks... Aga mis siin pedide ostmis kurss on? Palju saab ühe eesti krooni eest?



Suhe sõltub dollari kursist ja MindArki vahendus protsendist...umb 1.2 EEK= 1 PED
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 22:23:59 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Paypal ühendatud U-kaardiga nt.

U-kaardiga saab ka otse ja ülekanne on kiire..paned U-neti/MA lehe depo sektsiooni peale ülekannet kinni ja EU käima ja pedid on kaardil juba ootamas.. ise olen kasutanud seda meetodit.. aga MA supporti saada hiljem kiri et nad kuu limiiti tõstaks 100-lt pedilt näiteks 1000-ni.. tavaliselt U-kaarti aktiveerimiskoodi pole olnud viitsimist oodata (võttis nädala ühel juhul kui nimelt seda passisin).. ja esialgu ilma "kaarti" MA lehel aktiveerimata on depo suurus vaikimisi piiratud avatarile 100 pediga..

Võta mõni päev aega, jaluta Ühispanka ja tee konto koos U-netiga.. hiljem endal lihtsam.. icon_smile.gif

Muidugi depomise lihtsus võib viia märkimisväärsete summadeni.. "tahan seda, tahan toda" ja siis peale paari ostu papp lännu..

dollari kursi tõttu on praegu hea aeg depomiseks ja halb aeg raha väljavõtmiseks (võrreldes minevikuga).. vbl dollar kukub veel, kes teab
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 15:22:37 vasta tsitaadiga

Millegipärast ei saa ma juba tund aega sisse logida.Koguaeg on Connection lost.Kas kellelgi veel icon_question.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo
HV kasutaja
Kermo

liitunud: 21.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 14:44:04 vasta tsitaadiga

darn.. Vista not supported yet :/
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.10.2007 14:46:35 vasta tsitaadiga

coox kirjutas:
darn.. Vista not supported yet :/


aga töötab sellegi poolest, tean omast käest
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 14:49:20 vasta tsitaadiga

coox kirjutas:
darn.. Vista not supported yet :/


Vistas peaks saama teha virtuaal XP ja jooksutada mängu seal..
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo
HV kasutaja
Kermo

liitunud: 21.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 15:12:01 vasta tsitaadiga

okei.. küsimus. kas registreerimisel sisestasite te kõik oma õiged andmed? (aadress, postiindeks, telefon jne)
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 15:40:36 vasta tsitaadiga

coox kirjutas:
okei.. küsimus. kas registreerimisel sisestasite te kõik oma õiged andmed? (aadress, postiindeks, telefon jne)


Õiged andmed on soovitatav sisestada, kui sa hakkad tulevikus depoma ja raha välja võtma. Samuti võib juhtuda, et MindArk hakkab tulevikus mõningat sümboolset nänni inimestele koju saatma...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 29.10.2007 15:50:13 vasta tsitaadiga

Mindark on juba saatnud nänni. Postrid jms. mõned on lootind.

Endal tuli Gold Card ka nii koju, et ostsin selle TT'st ja mingi 4 päeva pärast tõi kuller paki koju.
Ise ei pidanud muud midagi tegema. Ja muidugi sisestasin kohe oma täis andmed.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo
HV kasutaja
Kermo

liitunud: 21.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2007 22:19:19 vasta tsitaadiga

väga kõva mäng :]

asi mis häirib on see, et w nupuga kõnnib. kuidagi ei oska teda jooksmise nupuks muuta :/
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2007 22:42:10 vasta tsitaadiga

coox kirjutas:
väga kõva mäng :]

asi mis häirib on see, et w nupuga kõnnib. kuidagi ei oska teda jooksmise nupuks muuta :/


Vajuta siis R icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo
HV kasutaja
Kermo

liitunud: 21.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2007 22:59:42 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
coox kirjutas:
väga kõva mäng :]

asi mis häirib on see, et w nupuga kõnnib. kuidagi ei oska teda jooksmise nupuks muuta :/


Vajuta siis R icon_biggrin.gif

siis a ja d ikka kasutada ei saa, aga selline asi fps'idest paratamatult külge jäänud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s0p0s
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2007 10:29:14 vasta tsitaadiga

ise kasutan jooksmiseks Q voi siis nr 3 - auto run ( vana harjumus icon_smile.gif )
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2007 11:37:13 vasta tsitaadiga

No FPS'ides liigutakse hiirega ka. Entropias siis vajutad R vms. jooksmise nuppu ja tühikut. Siis ta jookseb ja hiirega juhid kuhu täpsemalt.'
p.s - Miokas on totu icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2007 13:40:37 vasta tsitaadiga

saad liikumise nupud ju nooleklahvide alla ka bindida.. need mis on "keyboard mapi" peal hallid, neid binde ei saa muuta aga suurem osa klaviatuuri parempoolsest küljest on oma seadete jaoks ümbermuudetav icon_smile.gif drag-and-drop action libraryst keyboard mapile.. ei anna pead kas terminid on õiged, pole 2,5 nädalat Entropiat näinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaalapoeg
HV kasutaja


liitunud: 21.06.2003




sõnum 09.11.2007 18:05:00 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
No FPS'ides liigutakse hiirega ka. Entropias siis vajutad R vms. jooksmise nuppu ja tühikut. Siis ta jookseb ja hiirega juhid kuhu täpsemalt.'
p.s - Miokas on totu icon_razz.gif


Mis see miokas siis tegi?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2007 14:06:16 vasta tsitaadiga

Miokas, hehe, midagi sulle : http://www.opelfanclub.tk/
icon_biggrin.gif
btw, ped'id otsas, sweatida on lahe beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 02.12.2007 16:07:09 vasta tsitaadiga

Keegi PED'e soovib osta?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2Urod
HV vaatleja


liitunud: 30.09.2007




sõnum 02.12.2007 16:50:40 vasta tsitaadiga

mis kursiga myyd?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 02.12.2007 21:10:01 vasta tsitaadiga

no kui enamik müüb 1.2 siis müüks 1.15
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2Urod
HV vaatleja


liitunud: 30.09.2007




sõnum 03.12.2007 00:02:41 vasta tsitaadiga

nu tglt lootsin et saab juba odavamalt...taala kurss endiselt maas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 04.12.2007 16:45:35 vasta tsitaadiga

1.10?

sõltub palju osta tahad.
Mingi ~2k müüks

Edit--

Sold!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wert007
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2007




sõnum 08.12.2007 11:05:51 vasta tsitaadiga

[Offtopic]

Ja ei tea mis sellel -> http://www.dieselstation.com/wallpapers/Opel-Speedster/Opel-Speedster-007.jpg Opelil viga on?

[Offtopic]

_________________
The One who predicts the end of time. Nightmare will haunt YOU!

Shandala "Shanny" Rights
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaalapoeg
HV kasutaja


liitunud: 21.06.2003




sõnum 08.12.2007 22:13:13 vasta tsitaadiga

Opel on Opel....vana Opel on Obel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allarom
HV vaatleja
allarom

liitunud: 13.03.2007




sõnum 10.12.2007 13:21:02 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif
_________________
Kiireima reageerimisaja saavutamiseks palun suhtluseks kasutada järgmisi kanaleid: 55599075 / info@allar.ee


viimati muutis allarom 22.12.2007 05:29:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 11.12.2007 19:05:10 vasta tsitaadiga

Servu juba 2h kauem maas. Ju mingi minor bug'i leidsid
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsjort
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2005




sõnum 11.12.2007 21:53:34 vasta tsitaadiga

On keegi sisse ka saanud???
Mul näitab, et server on täis icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2007 11:44:58 vasta tsitaadiga

allarom kirjutas:
ok, nüüd vutt-vutt entropia linna populatsiooni tõstma icon_lol.gif

http://entropia.hv.ee


kuulge posid, olge head ja lõpetage oma käkikeste irtsus "promomine " ära. tõsiselt närvidele käib lagastamine stiilis

[10:36] *** Nokk has joined #...
[10:36] <Nokk> Uuri ja suhtle kõigiga  http://herointown.hv.ee/

[10:36] <Nokk> Uuri ja suhtle kõigiga  http://herointown.hv.ee/

[10:36] <Nokk> Uuri ja suhtle kõigiga  http://herointown.hv.ee/

[10:36] *** Nokk was kicked by ...

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Entropia Universe mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.