Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
driftbaby
HV vaatleja
driftbaby

liitunud: 04.03.2006




sõnum 26.10.2007 22:26:59 vasta tsitaadiga

See on torrent ju. 0-1 seederit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:27:27 vasta tsitaadiga

da hell mul tuleb mingi 300 kb/s atm
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:27:58 vasta tsitaadiga

laupäeval pannakse demo välja kõigile tirimiseks mida te rabelete
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:30:46 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
laupäeval pannakse demo välja kõigile tirimiseks mida te rabelete

ja arvad et siis ei tule mitte mingit rabelemist sul? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:32:07 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
olc kirjutas:
laupäeval pannakse demo välja kõigile tirimiseks mida te rabelete

ja arvad et siis ei tule mitte mingit rabelemist sul? icon_biggrin.gif


icon_lol.gif Vaevalt..eks kõik võtavad kenasti järjekorda icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:33:50 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
mannatera kirjutas:
olc kirjutas:
laupäeval pannakse demo välja kõigile tirimiseks mida te rabelete

ja arvad et siis ei tule mitte mingit rabelemist sul? icon_biggrin.gif


icon_lol.gif Vaevalt..eks kõik võtavad kenasti järjekorda icon_biggrin.gif


Järjekorrad raudselt mingi 2 päeva
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:37:22 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Tomorrow on ära kustunud? Või sai kuskilt demo kätte juba icon_lol.gif

Pole kustunud veel kuhugi icon_evil.gif .Energiajook veel mõjub icon_lol.gif

EDIT:See torrent tuleb mul hetkel ca ~10kb/s icon_lol.gif

EDIT:Siin ka olemas(vist sama aga kirjas,et decrypted icon_wink.gif ) : http://thepiratebay.org/tor/3860147/Crysis_SP_DEMO

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846


viimati muutis Tomorrow 26.10.2007 22:40:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 26.10.2007 22:39:57 vasta tsitaadiga

Mul on selline karvane tunne et te tõmbate need demod ära, ja siis lasevad nad CD-Key vaba demo välja...Parandage mind,kui eksin icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:42:00 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Tomorrow on ära kustunud? Või sai kuskilt demo kätte juba icon_lol.gif

Pole kustunud veel kuhugi icon_evil.gif .Energiajook veel mõjub icon_lol.gif

EDIT:See torrent tuleb mul hetkel ca ~10kb/s icon_lol.gif

EDIT:Siin ka olemas(vist sama aga kirjas,et decrypted icon_wink.gif ) : http://thepiratebay.org/tor/3860147/Crysis_SP_DEMO


Tore, juba tekkis mure icon_lol.gif

Mul tiksub nii 30-80 juba...12% käes!

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:45:30 vasta tsitaadiga

ma decryptin* ära ja siis lasen selle cool.hot.ee'sse

niih tuli alla ära. encryptetud fail on 1,78 GB (1 916 535 472 bytes)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:47:08 vasta tsitaadiga

Te kutid ootate seda mängu nagu ... nagu ma ei tea mida icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 26.10.2007 22:53:35 vasta tsitaadiga

päris hea oleks ,mannatera, kaua sa seda umbes cool.hot.ee lased? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:56:16 vasta tsitaadiga

Venivillem kirjutas:
päris hea oleks ,mannatera, kaua sa seda umbes cool.hot.ee lased? thumbs_up.gif

lähen lasen tööjuures üles, siis võtab mingi 30 minti. ehk siis 45 minti pärast peaks saama.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:56:26 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Te kutid ootate seda mängu nagu ... nagu ma ei tea mida icon_biggrin.gif.

Olles mänginud MP Betat siis tean ,et ON mida oodata 8) thumbs_up.gif .Ja seda mitte ainult graafilise ilu poole pealt icon_exclaim.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:57:16 vasta tsitaadiga

Mulle see game ise ei meeldi, ainult see graafiline ilu on kobe.

viimati muutis heretic666 26.10.2007 22:57:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:57:17 vasta tsitaadiga

mannatera, Sealt tõmbamiseks on kasutajat ka vaja?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driftbaby
HV vaatleja
driftbaby

liitunud: 04.03.2006




sõnum 26.10.2007 22:57:46 vasta tsitaadiga

Mannatera, said mängu tööle ka muidu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:57:51 vasta tsitaadiga

Cheetah, ei
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:58:13 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
mannatera, Sealt tõmbamiseks on kasutajat ka vaja?

eip ftp.cool.hot.ee on aadress ja incoming kausta alla siis
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:00:01 vasta tsitaadiga

Keep it coming,mis muud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 26.10.2007 23:02:53 vasta tsitaadiga

tore stv ühendus ei lase sisse sinna. enne naine l..s kui internet stv icon_evil.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:04:29 vasta tsitaadiga

hetkel mäng installib ennast ja teile teen DVD'd et tööjuurde viia icon_razz.gif seda veel ei tea kas tööle kah läheb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.10.2007 23:04:39 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
Cheetah kirjutas:
mannatera, Sealt tõmbamiseks on kasutajat ka vaja?

eip ftp.cool.hot.ee on aadress ja incoming kausta alla siis

Siin mingi pässi teema ju. icon_neutral.gif icon_cry.gif
Või olen liiga täis? icon_biggrin.gif
Krt panin tõmabama mingi torrenti 37kb/s tuleb...

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:05:50 vasta tsitaadiga

G80, Smart ftp-ga saab, anonüümsena.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driftbaby
HV vaatleja
driftbaby

liitunud: 04.03.2006




sõnum 26.10.2007 23:09:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Leaked pre-order demo cannot be launched with .exe since it requires EA link (god forbid!), but you can install editor (supplied), load up the map, place camera inside aircraft cargo bay and spawn yourself into the world (ctrl+g), all the scripts will kick in and you can play just fine, but with godlike powers (stop the game, drag enemies 300m up in the air, spawn empty tank in front of yourself...), shows pretty decent performance too.

Nforce foorumis siis selline asi kirjas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:10:21 vasta tsitaadiga

Päss tuleb ainult siis kui omanik määrab piiratud õigused icon_lol.gif
Loodame et nii ei juhtu beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:11:19 vasta tsitaadiga

anonymous/anonymous kui midagi kysib
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.10.2007 23:13:39 vasta tsitaadiga

Pole ju seal mingit demo üleval... icon_neutral.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:14:39 vasta tsitaadiga

mannatera, Kui asi üleval siis anna boldis ja suurelt teada siia thumbs_up.gif
Mul veel 0,5L vodkat ka et jõuaks ikka ära oodata 8)
Koolilapsed ei tohi ülemist rida lugeda icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:14:45 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Pole ju seal mingit demo üleval... icon_neutral.gif

loe ikka kah mida ma kirjutan icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:15:34 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Pole ju seal mingit demo üleval... icon_neutral.gif

Ma IE7-ga ei saanudki ligi icon_neutral.gif ...isegi passi pannes.Firefox-ga sain thumbs_up.gif .Kasutaja alles laeb või hakkab Incoming kausta seda üles laadima nagu ma aru sain thumbs_up.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.10.2007 23:17:36 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
G80 kirjutas:
Pole ju seal mingit demo üleval... icon_neutral.gif

loe ikka kah mida ma kirjutan icon_razz.gif

Ma olen alkot ja ootus ärevust täis,ei sa hetkel midagi aru. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Katus sõidab hullult. dance.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:17:58 vasta tsitaadiga

ok hetkel seis selline et pakin seda üheks junniks .rar failiks kokku läheb sellega veel 3 minutit, siis kirjutan dvd mis võtab umb 2 minutit ja siis vuhan autoga tööle mis võtab 10 minutit (ok 7 siis icon_rolleyes.gif). tööl dvd sisse ja asi hakkab cool.hot.ee'sse vuhama 5mbiti sekundis
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:19:52 vasta tsitaadiga

Kes meil siin alko laksu all ja kes meil siin energy drinki üledoosi alla suremas icon_biggrin.gif igatahes peab niipalju jooma et kella 2'ks homme ülesse saaks icon_lol.gif
krt vist ei saa... kella 8 värk paneb näkku icon_biggrin.gif


viimati muutis Syncmahv 26.10.2007 23:20:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 26.10.2007 23:20:17 vasta tsitaadiga

täitsa lahe siis...jõuabki enne midagi sisse suust pista.icon_biggrin.gif , 5mbit sekkis peaks ikka päris kiirelt jõudma. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:24:26 vasta tsitaadiga

Avastasin,et mul Demo võti ka olemas ja puha icon_lol.gif .
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:27:31 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul pole õnnestunud ei IE, FireFoxi ega Smart ftp-ga ligi saada. Windows firewall on maas ja muid tarkvaralisi vidinaid pole nagu ka mis keelata võiksid. Samuti pole ruuterit, kus mingid piirangud saaksid peal olla. icon_confused.gif Elisa 5Mbit ühendus muidu.
_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.10.2007 23:28:29 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Avastasin,et mul Demo võti ka olemas ja puha icon_lol.gif .


Kuidas?
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 26.10.2007 23:29:27 vasta tsitaadiga

Täpselt.KUIDAS?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 26.10.2007 23:30:20 vasta tsitaadiga

Ti kirjutas:
Huvitav, mul pole õnnestunud ei IE, FireFoxi ega Smart ftp-ga ligi saada. Windows firewall on maas ja muid tarkvaralisi vidinaid pole nagu ka mis keelata võiksid. Samuti pole ruuterit, kus mingid piirangud saaksid peal olla. icon_confused.gif Elisa 5Mbit ühendus muidu.

Anonüümse sisselogimise ikka panid?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:32:24 vasta tsitaadiga

Lihtne kokkuvõtte kes ligi ei saa:
ftp://ftp.cool.hot.ee/
User: anonymous
Password: anonymous

Pööreke suurt tähelepanu, et ees oleks süntaks ftp://
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:33:58 vasta tsitaadiga

preoderitud niikuinii...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:34:08 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Avastasin,et mul Demo võti ka olemas ja puha icon_lol.gif .


Kuidas?
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

esiteks...lubage...mkhmm..sorry... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_exclaim.gif 8) icon_wink.gif 8) icon_smile.gif icon_smile.gif icon_confused.gif hevi.gif boxing_smiley.gif banana_dance.gif shocking.gif icon_question.gif aff
Kuna ma tean,et sa peaksid vist veel FilePlaneti kasutaja olema siis Logi sisse--->My Account(üleval vasakus nurgas)--->Beta Keys Archive---Crysis Demo thumbs_up.gif
proovisin huvi pärast kui kiiresti sealt hot-st siis alla tuleb icon_wink.gif .Võimsalt tuli icon_eek.gif ...0.6MB/s 8) thumbs_up.gif .Firefox-ga laadisin ühe faili kenasti alla.Polnud vaja eraldi FTP proget installida ega midagi thumbs_up.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 26.10.2007 23:34:45 vasta tsitaadiga

Kasutan smart ftp'd ja mingit süntaksit või asja ette ei pannud ja sain sisse nagu ludiseb thumbs_up.gif
Aga jah, midagi crysise teemalist, v.a. videod seal üleval atm. pole.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:39:44 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Kasutan smart ftp'd ja mingit süntaksit või asja ette ei pannud ja sain sisse nagu ludiseb thumbs_up.gif
Aga jah, midagi crysise teemalist, v.a. videod seal üleval atm. pole.

Jah ma selle esimese laadisingi sealt prooviks alla...mis puutub faili siis...kannatust.Kasutaja ütles,et tegeleb sellega icon_exclaim.gif .Kui inimene tegeleb sellega vabast tahtest siis ei tasuks teda tagant utsitada a`la mis sa jokutad vms icon_rolleyes.gif .Kui fail üleval paneme talle kamaluga positiivseid tema vaeva eest 8) thumbs_up.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:41:10 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Kasutan smart ftp'd ja mingit süntaksit või asja ette ei pannud ja sain sisse nagu ludiseb thumbs_up.gif
Aga jah, midagi crysise teemalist, v.a. videod seal üleval atm. pole.


Süntaks ftp:// on vajalik ainult browseritel(mõni oskab seda ka automaatselt määrata) ja ka vähestel ftp klientidel.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 26.10.2007 23:41:26 vasta tsitaadiga

Issake.Minul on ka Crysis Demo key....
EDIT: Seal on ka Lihtsalt Crysis key shocking.gif ...


viimati muutis Venivillem 26.10.2007 23:42:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:41:41 vasta tsitaadiga

Veel pole jah aga kannatust äkki tunni jooksul midagi muutub thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 23:42:30 vasta tsitaadiga

Ei saa jah kuidagi ligi. Anonymous ikka jah. igast variandid läbi proovitud.
smart ftp annab teate "A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond."

ja IE ---------------------------
FTP Folder Error
---------------------------
Windows cannot access this folder. Make sure you typed the file name correctly and that you have permission to access the folder.

Details:
The operation timed out


---------------------------
OK
---------------------------

Firefox annab niisama connection timed out errori. Süntaks on õige, brauseris tuleb automaatselt "ftp://" aadressi ette : ftp://ftp.cool.hot.ee/

_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"


viimati muutis Ti 26.10.2007 23:45:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 26.10.2007 23:43:23 vasta tsitaadiga

Tõmba FlashFXP.Ise sain sellega sisse.Niisama ei saanud kah ise!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.