Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Skate märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2007 16:10:15 vasta tsitaadiga

Kuda krt te manuali testi ära teete... täiesti võimatu on manualida
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 21.09.2007 16:17:34 vasta tsitaadiga

Ma tavaliselt teen selle ära mingi kolmanda või neljanda katsega. Need challenged pole seal üldse rasked.

Ma peaksin oma Skate. kätte saama Oktoobris.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2007 17:15:40 vasta tsitaadiga

ok.Ma tirisin ps3-le ka demo.Nagu ilgelt lahe mäng.Manual test raske suht:D
aga niisama on ka lahe ringi lasta
Kuskil õpetusi pole, näiteks kuidas hardflippe ja asju teha?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 21.09.2007 17:23:01 vasta tsitaadiga

http://img178.imageshack.us/img178/6585/skate1dk2.jpg
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2007 17:49:37 vasta tsitaadiga

Sisenege slow motionis sinna manuali testi, siis on kergem ära teha. (Sõidad manualiga täie kiirusega selle Jason Tilli poole, ja ennem Y vajutamist lased parema kangi lahti)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2007 22:56:08 vasta tsitaadiga

kuidas slow mo -d panna saab?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2007 22:56:53 vasta tsitaadiga

Sõidad manualis täiskiirusel, või teed ülipika powerslide...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2007 20:28:13 vasta tsitaadiga

www.cdmarket.eu -s on xbox360 SKATE mäng olemas.Tegin ka kõik goalid ära aga läbi aia ma lennata ei oska.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2007 20:29:48 vasta tsitaadiga

Ma sain täna mängu kätte icon_smile.gif Mitte cdmarketist.
Pole viitsinud veel kilest välja võtta aga muljetan varsti teile siis icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2007 20:32:32 vasta tsitaadiga

Veab Veab Veab..
Tuleks ps3-le ka juba , siis oleks midagi kodus põnevat teha:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 29.09.2007 20:35:54 vasta tsitaadiga

poolis coffinit teha on koom icon_biggrin.gif
nii naljakas on see vend seal pilpa peal, kui ta lamab icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 01:43:00 vasta tsitaadiga

Noniih icon_biggrin.gif no krt!! Minge ostke ära icon_biggrin.gif tõsiselt nagu, ei ole kudagi võrreldav isegi sellega mis Demos oli thumbs_up.gif Asi on ikka megalahe, teed triki competitoneid vms kraami, võid valida kas kaardi abil lähed laksust kohale, otsid metroo või lihtsalt sõidad thumbs_up.gif Kusjuures demos ei näinud aga täis mängus on tohutult liiklust ja inimesi igalpool thumbs_up.gif Elav linn, chill icon_biggrin.gif sõitsin just mingi haiglani, seal pani turva järgi mulle icon_biggrin.gif panin mingi suurest trepist trikiga alla icon_razz1.gif Ülikaiff tunne. Hästi lahe mäng igatahes, sõidad kuhu tahad ja teed mida tahad. Sain manuali ka selgeks, irw liiga easy, enne tegin vist midagi valesti icon_razz1.gif Praegune parim trikk on minig 1,080p icon_redface.gif Oh jah icon_razz1.gif Homme pelan edasi, peaks tegelt Halo 3 nüüd mängima.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 30.09.2007 01:43:28 vasta tsitaadiga

Väga kurb on vaadata, kuidas rulakultuur ära solgitakse icon_sad.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 13:15:34 vasta tsitaadiga

Pean veel mainima, et Online mood on kewl icon_biggrin.gif Kahjuks ei saa vist mikrofoni teel teistega rääkida mängides, that kinda sux. Aga muidu kõva, spot challenged... parima triki teinud vend rampist alla sõites on võitja.. esimene mäng, mis tegin mingi 5 venna vastu omasin kõik ära icon_biggrin.gif beer_yum.gif 1700p trikk tuli.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 18:24:25 vasta tsitaadiga

Ei saa seda mängu mängida. Poole tunniga hakkab pea ilgelt valutama ja silmad lähevad vaikselt pahupidi. Ei tea, millest selline tõrge tekib.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 05.10.2007 11:04:04 vasta tsitaadiga

Sain täna oma Skede kätte shocking.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 11:29:40 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Sain täna oma Skede kätte shocking.gif .


Teeme võrgus õhtu icon_wink.gif online achivmente

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.10.2007 01:48:45 vasta tsitaadiga

kas on hea pela siis ?

keegi ära pole tüdinend juba ?

pole ammu sellist pela näinud, mida pelaks rohkem kui nädal va. dota.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 10.10.2007 08:20:34 vasta tsitaadiga

minule meeldib, pole veel ära tüdinenud. Ja tundub et veel on väga pikk maa minna lõpuni. Ja kui n.ö. missioone ei viitsi teha siis olen niisama linna peal ringi sõitnud ja otsinud lahedaid gap'e.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 09:03:23 vasta tsitaadiga

Jep, endale tundub nats raske icon_razz1.gif Päris raske missioonides trikke teha vahest.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 10.10.2007 12:45:30 vasta tsitaadiga

Mul mingi 4 achievementi veel siis 1000 punkti olemas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 12:49:11 vasta tsitaadiga

Rääägi kuda skoorida hästi..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 14:10:13 vasta tsitaadiga

Peaks ka vist ära tellima:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.10.2007 20:51:27 vasta tsitaadiga

mina loll ootan ikka milla ps3 skate eestisse jõuab icon_sad.gif
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 10.10.2007 21:01:48 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
mina loll ootan ikka milla ps3 skate eestisse jõuab icon_sad.gif

OY.

http://www.cdmarket.eu/?m=prod&w=show&id=933588
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.10.2007 21:52:20 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Sarin kirjutas:
mina loll ootan ikka milla ps3 skate eestisse jõuab icon_sad.gif

OY.

http://www.cdmarket.eu/?m=prod&w=show&id=933588


tänks

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 12.10.2007 21:33:42 vasta tsitaadiga

Olemas, 1000/1000 punkti.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 13.10.2007 17:40:38 vasta tsitaadiga

ma ei suuda skateboard magazine pro challanget ära teha seal mansionis. see kus tuleb BS 5-0 ja FS tail vms ära teha
ma ei kujuta ette...
minged soovitussõnu on? icon_sad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 13.10.2007 18:09:02 vasta tsitaadiga

Ise kah jamasin sellega päris kaua. Ma läksin 5-0 peale ja siis vist vasakut kangi liigutades läks taili peale ära.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 13.10.2007 18:10:28 vasta tsitaadiga

jaah, aga kuhu poole liigutates? icon_biggrin.gif
trickbooki vaatasin..aga.. kuidagi..raske on ikkagi

no, oks ma proovin ja proovin ja proovin

aitäh muidu icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 21:32:39 vasta tsitaadiga

Ma tellisin Cdmarketist SKATE ära.Keegi teab kaua sellega aega läheb umbes , et kohale toimetatakse?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 13.10.2007 21:36:12 vasta tsitaadiga

Ma lükkasin tellimuse sisse üks teisipäev ja reede hommikuks oli olemas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 21:53:13 vasta tsitaadiga

Thumbs Up! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Ok ma siis ootan niikaua.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 14.10.2007 16:15:01 vasta tsitaadiga

yay..sain selle mansioni värgi tehtud

aga..ma ei ole saanud achievementi tutorialide tegemise eest... ühtegi tutoriali mapil enam pole..aga achievemnti ka mitte :/. mis neid peab ise leidma vms?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 20:01:26 vasta tsitaadiga

Seal pidavalt achievment'ide glitch olema.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 19.10.2007 16:41:37 vasta tsitaadiga

kas keegi vaataks logbookist järele ja loetleks kõik tutorialid mis teha võimalik? icon_sad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 24.10.2007 00:29:29 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=MIBJgPzg4Fw

üks amatöör video, aga pmtliselt kuda teleka pilti salvestada? ühendada kaameraga ära ja rec ja läheb minna ?
ja siis capturiga masinasse ?

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 12:54:07 vasta tsitaadiga

SKATE käes:D Vääga lahe mäng.
suht raske kah tegelt..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 19:37:02 vasta tsitaadiga

Andekas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 21:08:20 vasta tsitaadiga

Veel üks sarnane: http://www.break.com/index/one-in-a-million-wipe-out.html
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 16:04:52 vasta tsitaadiga

Kaugel keegi on?
mul nii raske seal mängus:S
neid videoklippe on si** teha. Liiga rasked ja osad missioonid ka..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 26.10.2007 16:36:34 vasta tsitaadiga

Mul mäng 100 % läbi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.11.2007 00:08:53 vasta tsitaadiga

aega läks aga soetasin ka.

nii, kas multiplaieris ei saagi koos sõpradega läbi neti pelada ?
alati annab mingi suva serveri kus ta su sisse viskab. loodan, et eksin

vahepeal nõksub. ps3 ei vea välja. masendav... äkki on asi ainult minu konsoolils

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 10:47:56 vasta tsitaadiga

Mängu alguses kui käima paneb siis mingi 5 sekki õrnalt nõksutab.Arvatavasti laeb asju veel.
Muid probleeme pole.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 16:51:13 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/124762.html
Vaadake mu leet skilli..
Ma olen ainus, kes on Skates teinud headskandi ja selle ka ära landinud
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 01.11.2007 17:31:17 vasta tsitaadiga

Päris hea icon_smile.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2007 00:32:48 vasta tsitaadiga

Sain kah Skate täna icon_smile.gif Aga pole veel väga kaugele jõudnud, X-gamesile tahaks juba 8)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2007 13:07:42 vasta tsitaadiga

amddude, see oli küll hea:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 04.11.2007 00:48:47 vasta tsitaadiga

on selles pelas mingi kidnel süsteem ka, et kuidas kõrgeid dropppe teha.
olen mingi 40 korda proovinud päris kõrgelt alla hüpata, aga ei jää rulale, vaid käib käbla.

nii jääbki ? või mingi nupu kombo pehmendab maandumist ?

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 05.11.2007 00:09:03 vasta tsitaadiga

Saan siis varsti xBoxi (homme tellin) , ja tellin selle mängu ka kaasa.Keegi online soovib teha siis ? ^^ .
Eino siiski , http://www.youtube.com/watch?v=_YFeSjqEOBc @ 21 seconds = andekas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Skate mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.