Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 21:57:05 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sisuliselt ükskõik kui kena see damage visuaalselt ka ei ole, kui antitiib tagant ära kaob ja bumperid samuti, siis aerodünaamiliselt on see auto konkurentsivõimetu


Now that's something. Sunnib korralikult sõitma. Pingelisemaks läheb.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 21.10.2007 22:04:56 vasta tsitaadiga

kas keegi ingl. keelse blueprint demo ka üle leidnud on?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 15:34:48 vasta tsitaadiga

DEmo täna?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 22.10.2007 15:54:07 vasta tsitaadiga

kas mitte 23. ei pidanud tulema...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 16:52:35 vasta tsitaadiga

yah.. homme 360 demo... võiks juba tulla 8)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 22.10.2007 20:45:40 vasta tsitaadiga

erinevad fansited esindavad erinevaid race organisatsioone.
NFS-Planet (Noisebomb) RX8 a RX8 b RX8 c
Racerplanet (Nitrocide) GT a GT b GT c
NFSCars (G-Effect) EVO IX a EVO IX b EVO IX c
NFSAddons (Rogue Speed) Charger a Charger b Charger c
Nfsunlimited (React) Silvia S15 a Silvia S15 b Silvia S15 c
ND4SPDWorld (Super Promotion)
Needforspeed.com (Battle Machine)

n.ö. exclusive pildid on need... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 21:05:02 vasta tsitaadiga

arusaamatu, miks nad seda chargerit selle moosiriiuliga mõnitavad icon_mad.gif
kui oleks vaja ilmtingimata lendu sellega tõusta, siis võtaks ikka mõne teise auto icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 21:09:33 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
yah.. homme 360 demo... võiks juba tulla 8)


See 23 okt käib ainult 360 kohta jah? PC tahaks. beer_yum.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 21:17:17 vasta tsitaadiga

Ma vaikselt juba "hullun" siin, sest PC veel ei tule, vaid kuskil nädal aega hiljem.. icon_sad.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2007 21:21:55 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Ma vaikselt juba "hullun" siin, sest PC veel ei tule, vaid kuskil nädal aega hiljem.. icon_sad.gif

Rahu...veidi enam kui kolme päeva pärast pelad Crysis-t ja Pro Street ei tule enam meeldegi icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 21:23:46 vasta tsitaadiga

Ah full või demo vahet ple. Nigunii tulevad peaaegu ühel ajal. Praegu saan UT3 demoga ennast maandatud ;P
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 21:24:18 vasta tsitaadiga

aix17 kirjutas:
arusaamatu, miks nad seda chargerit selle moosiriiuliga mõnitavad icon_mad.gif
kui oleks vaja ilmtingimata lendu sellega tõusta, siis võtaks ikka mõne teise auto icon_rolleyes.gif


Täitsa perses, jääge vait juba oma chargeri tiiva vingumisega.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 21:24:43 vasta tsitaadiga

Eks ma ole jah rohkem see fps-i taguja, aga ikkagi soov üks väike ring teha kurja autoga.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.10.2007 21:26:49 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Evil14 kirjutas:
Ma vaikselt juba "hullun" siin, sest PC veel ei tule, vaid kuskil nädal aega hiljem.. icon_sad.gif

Rahu...veidi enam kui kolme päeva pärast pelad Crysis-t ja Pro Street ei tule enam meeldegi icon_lol.gif

Jep. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Mõlemaid tahaks pelada.
Sest mõlemad tulevad head mängud nagu paistab.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 22.10.2007 22:44:20 vasta tsitaadiga

Kleepekad on ikka rõveda karvase äärega thumbs_down.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 23.10.2007 07:44:40 vasta tsitaadiga

ma vaatan et selle nissan silvia s15 esikumm on kandilise v6itu icon_confused.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 23.10.2007 10:53:59 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ma vaatan et selle nissan silvia s15 esikumm on kandilise v6itu icon_confused.gif


Vaata veel! siis näed et kumm tibake maasees.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 11:01:42 vasta tsitaadiga

Kummi pärast selline kriitika... icon_lol.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 23.10.2007 12:09:11 vasta tsitaadiga

kumm peab normaalne olema, muidu võib veel õnnetus juhtuda... ok, läks vist natuke OT icon_biggrin.gif
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 12:13:57 vasta tsitaadiga

huvitav kas see kumm ongi maa sees või tehti imet ja selleks on "efekt" olemas kuidas kumm vasta maad surutakse ja siis see sisse poole vajub (mitte ei lähe maast läbi) icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.10.2007 12:21:29 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
huvitav kas see kumm ongi maa sees või tehti imet ja selleks on "efekt" olemas kuidas kumm vasta maad surutakse ja siis see sisse poole vajub (mitte ei lähe maast läbi) icon_rolleyes.gif


Ära väga lootusi hellita, sest ma ei viitsi pärast su hala kuulata kuidas sa põhjapanevate väidetega, nagu alati, EA maailmasaastaks materdad.

imo suht mõttetu efekt tegelikult. Palju sul ikka sõidu ajal on aega ja mahti seda efekti vaadata ja imetleda.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 12:22:29 vasta tsitaadiga

Õhku vähe kummis... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 12:25:12 vasta tsitaadiga

lahe oleks selline asi muud midagi... ehk siis kui korralik replay olemas saaks suht toreda efekti aeglaselt asja vaadates...
ei ma ei hala midagi... minuteada ühelgi mängul ei ole sellist asja olemas ja autod vajuvad hoopis paar mm läbi tee textuuri või siis on seal peal... keegi täpsemalt teab mis moodi tehtud siis võib öelda.

Huvitav kas EA ka rehvi purunemise teinud on? Ja kui skriptitud kogu see damage on...

ma ei materdaks ea maatasa kui seda nii kerge teha ei oleks... Üht ainult tean: kui see mäng NFS MW parem tuleb siis oleks ma juba suht häppy.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 12:28:38 vasta tsitaadiga

Kui MW-st parem ei ole, siis ma olen nördinud, aga muidu carbonis ja juba vanemates osades on tänu politseinike poolt teele paigutatavate siilide (pikestrip vist nimi) kummid ribadeks lennanud... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 13:21:30 vasta tsitaadiga

ma pidasin rohkem seda silmas et kui väga laamendad ja vasta äärekivisid (kui neid seal on) sõidad siis võiks rehv kah puruks lennata või siis ära kuluda. Ja siis vaata ise edasi kuidas hakkama saad. Game over silt võiks olemata jääda ja mängijale antaks võimalus proovida 3 rehviga sõitu jätkata.

tehku NFS Estonian edition siis oleks iga sõidu järel vaja uued amordid ja rehvid osta icon_lol.gif

ise igatahes ootan huviga kuidas damage süsteem tehtud on... viimati oli vist NFS4 (mõnus mäng v.a väga raske nüüd tööle saada aka ei tunnista orikat) ja NFS5 damage süsteem.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 14:16:26 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Õhku vähe kummis... icon_rolleyes.gif

Njah, igast võimsad mootorid ja tuunitud välimus olemas aga kummi pumbatud täis ei saa icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 14:20:22 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Evil14 kirjutas:
Õhku vähe kummis... icon_rolleyes.gif

Njah, igast võimsad mootorid ja tuunitud välimus olemas aga kummi pumbatud täis ei saa icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Kust nad selle pumpamise jaoks ikka aega leiavad...
Küsivad ikka: "Kuule, kas nitrot sai kaasa"?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 23.10.2007 15:15:48 vasta tsitaadiga

Demo XBLMis olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 23.10.2007 15:34:31 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif midagi uudist pc omaga ka on?
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 15:36:27 vasta tsitaadiga

yoos, , kuu aega venib veel demoga. icon_wink.gif Osta ps. icon_lol.gif



ära kõike ka usu, ise ootan ka juba millal demo välja tuleks
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 23.10.2007 15:36:28 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
Demo XBLMis olemas icon_smile.gif

20 % tehtud 8) . Näpud kihelevad jbua.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 15:37:47 vasta tsitaadiga

kui auto mööda teed põrutab ei ole auto rehvid puhtal o kujulised vaid sutsu vajuvad... pealegi ei püsiks ta hästi teel reaalselt kui rehvid kivi kõvad (ehk siis igasugune raskusjõud ei suuda rehvi kuju moonutada).

eeldan et PC ja konsooli versioonid tulevad samasugused? osade ea mängudega on nagu on... konsool norm pc crap (nhl ja nba ga vist on nüüd selline värk kuuldu järgi)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 15:40:15 vasta tsitaadiga

Kui suur demo on? Tahaks proovida kuda see uus vaatenurk ja juhitavus istub kah
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 23.10.2007 15:41:23 vasta tsitaadiga

650 MB.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 23.10.2007 15:45:51 vasta tsitaadiga

mõtlesin et kui PS demoga tuleb ka see teema, et "this item is not available from your location" või mis muu kurat see oli, siis ma ei tea.... icon_biggrin.gif
50% done icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 23.10.2007 16:00:13 vasta tsitaadiga

Sain kätte.

Sitaks kõva mäng ikka. Mina ütleks täitsa, et simulaator mis simulaator arcadest on asi kaugel. Damage ja loomulikult toss tehes sõõrikuid on hämmastav.

PGR4-le teeb silmad ette.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Sprocket 23.10.2007 16:00:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 23.10.2007 16:18:31 vasta tsitaadiga

Hmm tahaks teada saada kas driftis on ka niii nagu carbonis et keerad vasakule ja sis kui driftima hakkad pöörab mängus rool paremale vastu aga ise hoiad vasakut nuppu all. See oli suht HAIGE ASI carbonis. Loodetavasti pro streetis pole sellist jama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 16:22:45 vasta tsitaadiga

carbonis driftis auto ise kui mäest alla sõit oli... mul ainult tantsis raibe kuigi üritasin vaikselt ja otse sõita. eeldan et prostreedis sellist jama ei ole v.a kui auto "settingud" metsa poole keerata?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 23.10.2007 16:23:47 vasta tsitaadiga

Seda nimetatakse countersteerimiseks, kui seda ei toimuks oleks sa raudlaks seinas kuna "driftida" sa tegelikult ei oska ja mäng ise teeb 90% tööst sinu eest ära.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 16:25:22 vasta tsitaadiga

minuteada NFS U ei olnud seda bullshit värki nagu carbonis... või kui oli siis ei olnud asi nii hull....
mäng tegelt võiks üldse ennast ise mängida... ma pea veel nuppe taguma icon_neutral.gif

pc demo võiks kah end ilmutada juba....

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 23.10.2007 16:36:47 vasta tsitaadiga

imelik mäng... icon_biggrin.gif
käisin väga väikesel kiirusel üle katuse (sõitsin mingisse künkasse üles ja auto veeres üle katuse) ja kohe tuli kiri Totaled icon_neutral.gif auto maandus ikka ratastele
aga see on hea et pärast seal rahvamassi sees on näha su opeliks sõidetud autot. mõnus rets on ikka üle käinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 16:57:38 vasta tsitaadiga

Sama siin, üle katuse käisin korra ja TOTALED, samas TÄIE rauaga panin vastu posti ja ei midagi icon_neutral.gif Kaamera nurka saab vahetada aga ikkagi liiga madalalt nagu vaade thumbs_down.gif Oh jah, proovin teisi variante ka thumbs_up.gif Graafika on enamvähem
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
innar11
HV kasutaja
innar11

liitunud: 06.10.2007




sõnum 23.10.2007 17:23:46 vasta tsitaadiga

kus demo üleval..ehk annate aadressi..ei leia
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 17:32:15 vasta tsitaadiga

konsooli demost räägitakse...
seniste muljete arvelt vaikselt hakkab tunduma et EA midagi head sealt ikka loota ei ole... see oleks küll otseses mõttes sitt et kui ühe korra üle katuse käid tuleb kiri ette Game over icon_neutral.gif Samas ei oleks asi eriti hull kui sama kehtib ka AI autodele... siis saaks ma pidevalt sõitu üksi vast lõpetada... kui just AI masinad ei ole betoonist ja on tee külge kinni naelutatud aka senised nfs u-c.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 23.10.2007 17:33:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 17:35:23 vasta tsitaadiga

innar11 kirjutas:
kus demo üleval..ehk annate aadressi..ei leia

Praegu on ainult Xbox 360 peal demo olemas.

Endale väga meeldib, eriti just see speed challenge Nevadas, ning graafika on minu arust küll täitsa hea thumbs_up.gif
Väga mõnus icon_smile.gif
ja BTW, juhitavust ei anna NFS U, NFS MW, CARBONIGA üldse võrrelda, palju parem ning kohe kindlasti ei teki mingi naelutatud tangi tunne 8)
Carbon üldse ei istunud, kuid see on minuarust vägagi hea mäng.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 23.10.2007 17:41:11 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
konsooli demost räägitakse...
seniste muljete arvelt vaikselt hakkab tunduma et EA midagi head sealt ikka loota ei ole... see oleks küll otseses mõttes sitt et kui ühe korra üle katuse käid tuleb kiri ette Game over icon_neutral.gif Samas ei oleks asi eriti hull kui sama kehtib ka AI autodele... siis saaks ma pidevalt sõitu üksi vast lõpetada... kui just AI masinad ei ole betoonist ja on tee külge kinni naelutatud aka senised nfs u-c.

Eriti sitaks teeb selle mängu, et Angel ei saa demo praegu proovida icon_cry.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.10.2007 17:44:51 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
angel kirjutas:
konsooli demost räägitakse...
seniste muljete arvelt vaikselt hakkab tunduma et EA midagi head sealt ikka loota ei ole... see oleks küll otseses mõttes sitt et kui ühe korra üle katuse käid tuleb kiri ette Game over icon_neutral.gif Samas ei oleks asi eriti hull kui sama kehtib ka AI autodele... siis saaks ma pidevalt sõitu üksi vast lõpetada... kui just AI masinad ei ole betoonist ja on tee külge kinni naelutatud aka senised nfs u-c.

Eriti sitaks teeb selle mängu, et Angel ei saa demo praegu proovida icon_cry.gif .

Angel on alati kriitiline. icon_wink.gif
Pole veel tähele pand,et ta mingit mängu kiidaks või nii. icon_razz1.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 17:52:44 vasta tsitaadiga

hint: loe rohkem teemasid siis näed et on ka selliseid mänge... rohkem ma ei hakka põhjendama kuna ei viitsi pärast seda flame i lugeda.


kas konsooli demo omanikud mingeid pilte saaksid teha? Ehk siis milline graafika reaaselt on? Sageli on mängu screenid igasugu "töötlusega" üle käidud seega küsiks: kas graafika on selline nagu piltide peal nähtud ?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 17:54:03 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Sprocket kirjutas:
angel kirjutas:
konsooli demost räägitakse...
seniste muljete arvelt vaikselt hakkab tunduma et EA midagi head sealt ikka loota ei ole... see oleks küll otseses mõttes sitt et kui ühe korra üle katuse käid tuleb kiri ette Game over icon_neutral.gif Samas ei oleks asi eriti hull kui sama kehtib ka AI autodele... siis saaks ma pidevalt sõitu üksi vast lõpetada... kui just AI masinad ei ole betoonist ja on tee külge kinni naelutatud aka senised nfs u-c.

Eriti sitaks teeb selle mängu, et Angel ei saa demo praegu proovida icon_cry.gif .

Angel on alati kriitiline. icon_wink.gif
Pole veel tähele pand,et ta mingit mängu kiidaks või nii. icon_razz1.gif


Mõtlen seda minagi! Oled sa mõne mänguga rahul ka ANGEL? icon_biggrin.gif
Sa kuskile kriitikuks ei taha minna icon_wink.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 17:59:59 vasta tsitaadiga

olen... aga ei hakka teemat reostama. kriitikuks? ei sobi kuna ma räägin seda nagu asi on ehk siis liiga kalliks läheb mu ära ostmine. thumbs_down.gif

Siiski sooviks et keegi postitaks ja komenteeriks graafikat jms stuffi... ehk siis kuidas graafiline pilt on ja kui arcade see juhitavus on (loe: kuidas ta tundub võrreldes NFS MW juhitavusega)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.