Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.10.2007 14:16:44 vasta tsitaadiga

Wohoo, et siis homme tuleb kindlalt demo? Jama et mul oma arvutis netti pole icon_sad.gif
eem, see ikka pc demo? või xcräpi?

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 15:13:29 vasta tsitaadiga

Mine sa oma xcrapiga kuu peale!
Ja PC demo tuleb jutu järgi kõigest pooltuunimine... ja homme -.-
Samas 360 peaks homme saama täieliku mängu demo koos sõitmise ja tuunimisega.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 17:58:37 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:

Samas 360 peaks homme saama täieliku mängu demo koos sõitmise ja tuunimisega.


Aga meie saame klafkaga mängida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.10.2007 18:07:03 vasta tsitaadiga

NATAS999, ära solva iksboksi fänne,saad peksa ka veel kuskil nurga taga pärast. icon_lol.gif
PC-l ainult pool tuunimine? icon_rolleyes.gif Sõita saab ikka? icon_smile.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 18:10:43 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
NATAS999, ära solva iksboksi fänne,saad peksa ka veel kuskil nurga taga pärast. icon_lol.gif
PC-l ainult pool tuunimine? icon_rolleyes.gif Sõita saab ikka? icon_smile.gif

Sõita? icon_eek.gif .Ma selle peale ei tulnudki icon_lol.gif .Arvasin,et tuleb demo kus saab näha paart paljaste säärtega chikki autode vahel eputamas ja siis 30 lehekülge EA Credits-eid icon_lol.gif thumbs_up.gif .Tegelt pohh kah...pangu mingi 1 rada sisse...2 autot...1 mode ja käib kah.Full pole enam kaugel ju thumbs_up.gif .Peaasi,et saaks nakute testida kuidas auto käitub ja kuidas üldine tunnetus on icon_wink.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 18.10.2007 18:13:57 vasta tsitaadiga

Heh, arvata oli et tuleb homme thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 18:23:59 vasta tsitaadiga

EA has released the awaited Blueprint demo that enables you to tune & customize 4 different cars from the game (Audi TT 3.2 Quattro, Ford Focus ST, Subaru Impreza WRX STi, or the Acura NSX) and saving the blueprints to use them in the game after its release.
Kus seal on midagi sõitmisest räägitud? eh?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 18:32:46 vasta tsitaadiga

See on ju see netipõhine pisikene tuunimine. Demoga pole sellel mingit pistmist.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 19:10:08 vasta tsitaadiga

Ford Focus ST hakkan ilmselt demos sõtma,tuju läks kohe heaks kui kuulsin et demo tuleb varsti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 20:38:31 vasta tsitaadiga

Jippii! Focus on tagasi xD
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 18.10.2007 21:00:24 vasta tsitaadiga

ja Hondad on tagasi!!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 22:42:26 vasta tsitaadiga

Mis kuradi asjaga te sõitma hakkate? Ikka pole aru saanud, et seal "demos" ei saa sõita!?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 22:51:32 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Mis kuradi asjaga te sõitma hakkate? Ikka pole aru saanud, et seal "demos" ei saa sõita!?

No vabandage väga aga kas te olete juba PC Demo pelanud,et selliste avaldustega esinete?.Või on linki anda kus kinnitatakse,et PC Demos sõita ei saa?.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 22:59:41 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Mis kuradi asjaga te sõitma hakkate? Ikka pole aru saanud, et seal "demos" ei saa sõita!?


Ära tule jama ajama.

See tekst mis sa siin ennem postitasid käis selle online demo kohta mis hetkel NFSi kodulehel üleval on. Ära seosta seda demoga!
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 23:46:57 vasta tsitaadiga

Mingit demot pole kusagil olnudki...
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 06:45:02 vasta tsitaadiga

Oleks jah suht veider kui demos sõita ei saaks! Ainuke NFS demo mida olen proovinud on MW, seal sai sõita ikka küll ja küll! icon_biggrin.gif

Aga mine sa tea, eks varsti saab ju juba proovida 8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.10.2007 09:46:02 vasta tsitaadiga

Sys reqs:

tsitaat:

OS: Windows XP/Vista
CPU: 2.8 GHz or higher (Windows Vista requires 3.0 GHz)
RAM: 512 MB RAM or higher (Windows Vista requires 1 GB RAM)
HDD: 8.1 GB free disk space or more
Graphics: 128 MB or higher (Pixel Shader 2.0, AGP and PCIe only)
DirectX: Version 9.0c
DVD-Drive: 8x
Multiplayer: Internet Connection 512 Kbps, 2-8 Players
Input: Keyboard, Mouse
Optional: USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 09:51:35 vasta tsitaadiga

Mängu nõuded on küll suht madalad, kui need muidugi õiged on
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.10.2007 10:09:57 vasta tsitaadiga

Suht ebamäärased jah. Nfsplanet.de lehelt.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 11:28:50 vasta tsitaadiga

Kuidagi väga madalad on icon_rolleyes.gif

Ja veel reg. nõuded icon_neutral.gif Saaks aru kui min. oleks sellised! Aga ei tea....

Carboni nõuded olid ka samas kandis vast?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.10.2007 11:48:40 vasta tsitaadiga

Ma loodan et graafiline pool ei tule selline nagu oli Carbonis. Ehk siis kui puudub videol SM3 tugi, on maailm ja autod nagu odav plastik.
Most Wantedis (praegu mängin uuesti, umbe lahe) on graafika palju ilusam lahjema riistvaraga.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 19.10.2007 12:12:58 vasta tsitaadiga

Pange siia link ka kui keegi näeb kust seda demo tõmmat saab icon_razz1.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 12:48:58 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Pange siia link ka kui keegi näeb kust seda demo tõmmat saab icon_razz1.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif

Paistab, et see on üks mängudest, mis inimesed hulluks ajab... icon_smile.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 19.10.2007 13:06:35 vasta tsitaadiga

ei ole lugenud, vaadanud ega kuulnud midagi Prostreet'i kohta aga kardan, et tuleb jama - EA ju....Eks näis. Loodan, et nad kasutavad ikka uut graafika mootorit?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim2
HV veteran
Siim2

liitunud: 02.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 13:32:52 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Kuidagi väga madalad on icon_rolleyes.gif

Ja veel reg. nõuded icon_neutral.gif Saaks aru kui min. oleks sellised! Aga ei tea....

Carboni nõuded olid ka samas kandis vast?


mhmh vaata millise käkiga sai ju carboon välja jooksuatud
ja vaadates videoid ei paista midagi nii ulmet ju icon_confused.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 232
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 19.10.2007 13:58:56 vasta tsitaadiga

Deadly16 kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Kuidagi väga madalad on icon_rolleyes.gif

Ja veel reg. nõuded icon_neutral.gif Saaks aru kui min. oleks sellised! Aga ei tea....

Carboni nõuded olid ka samas kandis vast?


mhmh vaata millise käkiga sai ju carboon välja jooksuatud
ja vaadates videoid ei paista midagi nii ulmet ju icon_confused.gif


mõttetu võrrelda min graafiakt max setinugtega
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 19.10.2007 14:04:47 vasta tsitaadiga

üldse on need for speedi seeriad vähe nõuded tarvitanud aga arvan et need ikaa minimum
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 19.10.2007 15:07:50 vasta tsitaadiga

uusi screene: Gamereactor.se
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 15:21:03 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
uusi screene: Gamereactor.se

Nende piltide põhjal sellest küll midagi oodata ei ole, flat out 2 on ka ilusam...
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 15:58:24 vasta tsitaadiga

Nõustun. Küllaltki jubedad võrreldes nende kenade videotega icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 16:00:11 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
eyelids kirjutas:
uusi screene: Gamereactor.se

Nende piltide põhjal sellest küll midagi oodata ei ole, flat out 2 on ka ilusam...

tundub, et need x-boxil tehtud 8) aga kindel küll ei ole, demo ei ole veel? tahaks juba miskit mängida

mida tähendab AM???
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.10.2007 16:01:31 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
mida tähendab AM???


http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Erij%C3%A4rgud#Aeg_maha_xx

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tähtis@mi
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005




sõnum 19.10.2007 19:32:34 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/26560.html?type=flv

uus treiler

_________________
kõige rtardim lause in the history of man: "Viru on kodu ja rate on elu"
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.10.2007 19:46:49 vasta tsitaadiga

raatsisin igaks juhuks uue paari mälusi ja toiteka osta, nüüd saab vähemalt mõelda normaalselt pelamise peale icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 20:08:15 vasta tsitaadiga

Tähtis@mi kirjutas:
http://www.gametrailers.com/player/26560.html?type=flv

uus treiler

Nuuh.. midagi vast sellest pelast asja saab kah...
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 20:27:02 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
raatsisin igaks juhuks uue paari mälusi ja toiteka osta, nüüd saab vähemalt mõelda normaalselt pelamise peale icon_razz.gif


ise tellisin ka paar mälu pulka ja uue toite ja esmaspäevcal peaks kätte saama
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 20:44:21 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Tähtis@mi kirjutas:
http://www.gametrailers.com/player/26560.html?type=flv

uus treiler

Nuuh.. midagi vast sellest pelast asja saab kah...

Mille järgi sa seda järeldasid icon_rolleyes.gif Oleks ingame video olnud,aga mingi suva klipp jällegist icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 19.10.2007 20:48:09 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis mingivend 13.06.2014 19:40:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 19.10.2007 20:48:59 vasta tsitaadiga

Täna on demot oodata ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 19.10.2007 20:56:00 vasta tsitaadiga

nagu videote järgi tundub eriti hea tulevat, ei tea kas tuleb ka, kuidagi palju promot saanud, vahest isegi liiga palju..
ei aga demo tuleb nii hilja, et kergem oodata fulli ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 19.10.2007 21:05:19 vasta tsitaadiga

Trailer oli umbes selline et oli võetud eelnevatelt videotelt mingeid lõike ja lihtsalt kokku pandud icon_neutral.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 19.10.2007 21:13:02 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis mingivend 13.06.2014 19:40:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 21:44:49 vasta tsitaadiga

aga prostreet ongi osaliselt MW ja Craptoni expansion pack icon_rolleyes.gif

samas vaadates seda kõva promo tekib pähe loll lootus et midagi asjaliku võib sealt tulla... aga ennegi sellise idiootsuse peale vasta molli saanud piixu mänguga icon_lol.gif

Millal see demo pidi tulema? Tahaks juba proovida... wrum wrum... roosa pede majakas rajal 8)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.10.2007 22:27:05 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
aga prostreet ongi osaliselt MW ja Craptoni expansion pack icon_rolleyes.gif
sellise teooria järgi on kõik ühe tootja poolt samas žanris olevad pelad expansionid
sest suures osas esindavad nad samu põhimõtteid, lihtsalt kerge teema muutus, nö vaenlased on teised

ei tea kuidas teistel, aga minu tutvusringkonnas virinaid küll kellegiks ei peeta
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 10:08:32 vasta tsitaadiga

olen libe nõus, selle teeooria järgi on tõesti kõik samast sanrist mängud teiste expansionid, kus ainult asjad muudetud,aga põhimõte ikka sama, pealegi kuidas sa ralli mängule midagi uut teed? EA poisid oleksid idioodid, kui nad ei võtaks carboni/MW aluseks, nullist alustada oleks neil ju mõttetu
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 10:32:00 vasta tsitaadiga

Uudis NFS Unlimitedist:

According to the official XBOX site & EA, the Xbox 360 demo will be released this week on XBL, October 23 is believed to be the release date.
PC Demo should arrive 7-10 days after the XBL release, PS3 demo will be released around the same time.
Get ready for some gaming...soon
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 10:35:45 vasta tsitaadiga

PC icon_cry.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 10:37:23 vasta tsitaadiga

XBL :,(
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 11:50:19 vasta tsitaadiga

PC AND XBL icon_sad.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 20.10.2007 14:05:47 vasta tsitaadiga

jeeež, see on ainult mäng ju icon_biggrin.gif. jõuab ära oodata küll need 3 päeva
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.