Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 09.10.2007 17:18:59 vasta tsitaadiga

No krt vaheta serverit siis icon_smile.gif

Leia selline, kus admin aktiivne on ja kui oled sellise leidnud, siis lisa favorites'i.

Pink Panthers ja Pappat serverid meeldivad mulle. Seal hoitakse alati korda majas.
Eks me üritame Estoinan Ranked serveris ka korda hoida ... mõnikord tuleb paremini välja, mõnikord mitte beer_yum.gif

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 17:33:43 vasta tsitaadiga

Kust saaks kiirelt tõmmata battlefield 2-e demo?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 18:49:45 vasta tsitaadiga

EA kodulehelt ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 20:16:18 vasta tsitaadiga

http://www.ea.com/official/battlefield/battlefield2/us/downloads.jsp
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 20:43:22 vasta tsitaadiga

Tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 10.10.2007 11:27:06 vasta tsitaadiga

Breaking: Battlefield 3 Leaked Info

A tipster sent us PDF document which looked like an outline of features for Battlefield 3. The three page document is apparently prepared for investors which should get it by December of this year. It details basic features of BF3, and are as listed:

http://www.digitalbattle.com/2007/10/09/breaking-battlefield-3-leaked-info/

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 10.10.2007 17:23:13 vasta tsitaadiga

fakk, sinna ju niipalju aega veel icon_cry.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 20:09:32 vasta tsitaadiga

Mhmm...loodame et mõtlevad ikka kitte ja mappe juurde.... Näit. SF
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 17:39:20 vasta tsitaadiga

Keegi piraate ka mängib?
Tõmbasin modi ära aga ei leia ühtegi servut kuhu sisse saaks. icon_neutral.gif

E: Heh, "ranked" oli filtritest peale jäänud icon_redface.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 11.10.2007 21:12:20 vasta tsitaadiga

Ma siin natuke mängisin ... päris pull on teine.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 23:23:30 vasta tsitaadiga

BF 3 @ 2008 ? icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 18:39:40 vasta tsitaadiga

See oli mingi libajutt et tuleb bf3... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 12.10.2007 18:54:48 vasta tsitaadiga

Ja kust sa seda võtad? Sellest, et EA/DICE ei kinnitanud mängu tulekut? Kui asi avalikustatakse jaanuaris, siis loomulikult ei kinnita nad seda praegu. Eks jaanuaris vaatame, kas oli möga või mitta icon_smile.gif

Isegi DICE ei lükka seda informatsiooni ümber.

tsitaat:
“We don’t comment on rumors or speculation. Currently announced titles from DICE are Battlefield Bad Company and Mirror’s Edge, you’ll hear from us officially as soon as we have anything further to announce. For any future announcements regarding Battlefield keep an eye on battlefield.com”

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 20:56:37 vasta tsitaadiga

Mul mingi kahtlane kala.
BFi mängides hakkab mälu kuhugi ära kaduma. icon_confused.gif
Arvuti tööle panen, siis on ~200mb kasutuses. BF tööle, siis kuskil 1.5GB. Ja siis mõne aja pärast hakkab BF rämedalt hakkima.
Hakkima hakkab just siis kui 2gb piir on ületatud. Ja kui BF peale seda kinni panna, siis jääb vähemalt 1GB ikka kuskile kasutusse.
Mida kauem oodata, seda rohkem mälu ära kaob.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 11:03:02 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Mul mingi kahtlane kala.
BFi mängides hakkab mälu kuhugi ära kaduma. icon_confused.gif
Arvuti tööle panen, siis on ~200mb kasutuses. BF tööle, siis kuskil 1.5GB. Ja siis mõne aja pärast hakkab BF rämedalt hakkima.
Hakkima hakkab just siis kui 2gb piir on ületatud. Ja kui BF peale seda kinni panna, siis jääb vähemalt 1GB ikka kuskile kasutusse.
Mida kauem oodata, seda rohkem mälu ära kaob.


Sul vista ? Kui jah siis keera kõik kellad ja viled maha (aero)
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 12:27:12 vasta tsitaadiga

Ei, tavaline XP SP2 (kõik updated tehtud vist).
Tundub, et asi lahenes sellega, et panin graafika mediumi peale icon_eek.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 15:07:50 vasta tsitaadiga

Poliitika on ka BF2 jõudnud. Eila ei jõudnud ära kuulata mingi venelase vingumist millised "GITLER'id", nazid ja n00b'id eestlased on. Nii palju tal ikka oidu oli et eesliite =EST= järgi ots otsaga kokku viia. Isegi kick'i palus ... icon_smile.gif (eks ma BTR neile tsipa haiget ka tegin aga ...)

Tore maailm me ümber kas pole?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 15.10.2007 16:26:44 vasta tsitaadiga

Kus serveris sa seda kuulsid siis?
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 15.10.2007 16:55:21 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Poliitika on ka BF2 jõudnud. Eila ei jõudnud ära kuulata mingi venelase vingumist millised "GITLER'id", nazid ja n00b'id eestlased on. Nii palju tal ikka oidu oli et eesliite =EST= järgi ots otsaga kokku viia. Isegi kick'i palus ... icon_smile.gif (eks ma BTR neile tsipa haiget ka tegin aga ...)

Tore maailm me ümber kas pole?

Tõsine nali icon_lol.gif Ka mind on sõimatud ühes usa serveris aga siis Sof 2 aegu, jäin ette ühele usa venkule ja tema vanaisa olevat piinanud natsid ehk eestlased ning too haige vend, nagu tüüpiline selline tibla, ei suutnud minu reaalelu seletustest aru saada icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 23:23:33 vasta tsitaadiga

EST eesliitega on erinevates mängudes ka klanne mujalt...... Ei viitsi hakata meelde tuletama ja otsima aga tean 300% et on.... Kui ise provokatsiooniga kaasa lähete eks see paneb aint hoogu juurde..... Kõige lihtsam on ignoreerida.....
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 08:42:33 vasta tsitaadiga

Servu oli jolt.co.uk (64). Kui inimene ikka mängida ei viitsi ning ~20 mintsa mingit jama kirjutab siis hakkab häirima .. eks ma paar korda midagi vastasin ka, aga mäng tahtis mängimist seega sügavasse diskussiooni ei olnud aega laskuda.

Tähekombinatsiooni EST võid ju mustatuhat + 1 korda kirjutada .. meil on vaikiv kokkulepe vist =EST= kui ma ei eksi!?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 16.10.2007 12:48:50 vasta tsitaadiga

tavaliselt on korralikes serverites igasugune vaenu õhutamine/ sõimamine, rassism jne.. keelatud, hoopis see russ oleks pidand kicki saama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 12:54:37 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Servu oli jolt.co.uk (64). Kui inimene ikka mängida ei viitsi ning ~20 mintsa mingit jama kirjutab siis hakkab häirima ..

Natuke ot, kuid endal ka üks varasem kokkupuude joltiga. Jolt hostis (vist hostib siiani) ühte textbased mmo'd, mida kunagi mängisin. Jolti serveri admin, kellel oli ka mängus kasutaja, pani endale loomulikult rõvedalt suure leveli, et kõiki (va mängu looja) oleks võimalik ühe löögiga tappa. Lisaks oli tegelasel ääretult madal huumorimeel ning olematu kriitikameel. Pmst. .suva järgi kickis ja ahistas neid mängu liikmeid, kes ette jäid.

Samas.. kõik on suhteline ja tegu on tõenäoliselt erandiga.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 19:43:53 vasta tsitaadiga

Ma olen hl2 vene seruvse sattunud, ja seal oli sama jama. Aga kuna am hl2 DM suht pro ja alati kõik ära oman siis venelased micriga sõimasid mind, aga ma ei saanud midagi aru kuna õppisin saksa keelt icon_lol.gif


Bf2 olen ka ohvriks paarkorda sattunud , aga muidu ok. Ka heasid venelasi leidub icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 18.10.2007 19:59:27 vasta tsitaadiga

Jah, ühes servus, mõnda aega tahgasi sain ühe -rus- isikuga rahvast killitud. Tema kopteri piloot, mina gunner. Päris hästi kukkus välja, kutt pani rõhku sellele, et mina killiksin, tema põikles vaenlaste eest ära ja otsis mulle ohvreid.
Samas veel ennem natukene (kah mingi aega) sattusin agas 2 tibla otsa, kes panid põhirõhku minu teamkillimisele, pidin siis poolt vahetama ja kätte maksma. icon_evil.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 17:14:11 vasta tsitaadiga

kas bf2 saab ka kuidagi sihiku kuju muuuta ? nt väike täpp vms ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 17:27:28 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
kas bf2 saab ka kuidagi sihiku kuju muuuta ? nt väike täpp vms ?

ei ole võimallik aga väikse täppi jaoks on sul häkki vaja icon_lol.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 17:33:39 vasta tsitaadiga

Njah mitte elusees ei hakka BF2 hacki kasutama.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 26.10.2007 19:59:27 vasta tsitaadiga

MP Demo huvitav kuidagi Vistal kah tööle saab? Ja huvitav... kas see probleem on ka full Battlefield 2'ga? Ei julge nagu orig. osta, kui seegi tööle ei lähe. Piraati ei viitsi kah tirida, lol. Lihtsalt huvitab kas kellelgi on sellist jama olnud ning kas abi kah leidnud.
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 20:30:44 vasta tsitaadiga

Kui ma veel vistat kasutasin ei olnud probleemi orika käimasaamise ega ka mängimisega vista all. V.a see kui mängust väljusid siis arvuti uimas nats. Aga tööle saab ilusti.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 29.10.2007 11:41:53 vasta tsitaadiga

No kui piisavalt kaua mängida siis sageli uimerdab väljumisel ka XPs. Võtab mälu enda kätta ja siis ei taha kohe tagasi anda.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 04.11.2007 23:00:04 vasta tsitaadiga

Mai saa aru, mis kamm on icon_evil.gif Statsid 0 ja pointe ei saa, kaua see jama kestab !!!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 06:18:12 vasta tsitaadiga

Mängisin ...eile..sain punkte ja sain medali.... icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 08:06:48 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
No kui piisavalt kaua mängida siis sageli uimerdab väljumisel ka XPs. Võtab mälu enda kätta ja siis ei taha kohe tagasi anda.
Mul piisab vahel poolest tunnist, et 1gb mälu ära röövida icon_rolleyes.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 18:11:20 vasta tsitaadiga

www.bf2s.com on ikka maas aga olen leidnud paar alternatiivi kah . www.bf2player.com ja www.bf2stats.nl

E: Kirjaviga
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 05.11.2007 21:13:52 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Mul piisab vahel poolest tunnist, et 1gb mälu ära röövida icon_rolleyes.gif


Mul tavaliselt nii 700-800 mega 2 gigast hõivatud. Üle selle küll ei lähe.

@patrick615
Kiiremaks ülevaateks on sait www.bf2tracker.com. sealt saab enamasti kohe pärast mängimist teada, kuidas mängimine läks (viimasel ajal on küll tõrkeid esinenud, aga see on üldine probleem).

Muidugi kui mängija tahab täpsemat infot medalite saamise jne kohta, siis bf2stats.nl on selle jaoks hea. Minu arust viimane aga ei uuenda oma andmeid nii sageli kui tracker. Lisaks saad trackerisse lisada oma sõbrad/tuttavad (kui xfiret ei kasuta) ja näha kus nad hetkel mängivad.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:55:18 vasta tsitaadiga

www.bf2tracker.com on jah hea aga ta vajab registreerimist.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 22:22:09 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
riaak kirjutas:
Mul piisab vahel poolest tunnist, et 1gb mälu ära röövida icon_rolleyes.gif


Mul tavaliselt nii 700-800 mega 2 gigast hõivatud. Üle selle küll ei lähe.
Mul ka 2gb mälu.

Vahepeal oli niimoodi, et lambist BF2'e mängides hakkas korraga rämedalt jõnksutama ja kuulda oli kuidas ketas ragistas nagu hull. Task manager lahti ja asi selge - mälu kasutus üle 2gb.
BF2 võis kinni panna, aga mälu ta tagasi ei andnud.

Kusjuures kahtlane on see, et ta varastab kohati ikka väga kiirelt mälu. Ükskord jätsin ta 5-10 minutiks nii mälu varastama, ja ta oli selle ajaga veel 300-500mb napsanud. icon_eek.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 06.11.2007 00:33:06 vasta tsitaadiga

riaak, see oli üks põhjuseid miks ma BF2 mängimise lõpetasin - räiged memory leakid. 2 giga rammi sees, sõi selle kõik ära ja enne restarti maha ka ei rahunenud icon_evil.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 00:41:31 vasta tsitaadiga

Nende mem leakidega on ka kuidas kunagi. Esimest korda märkasingi seda leaki alles kuskil kuu tagasi. BF'i aga mänginud üpriski pikalt ja igast erinevate masinatega 8)
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 06.11.2007 01:41:51 vasta tsitaadiga

Hmm bf2 ei viitsi enam osta aga kas mõnda uut bf pole tulemas ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 01:44:08 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=340422
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WEC
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 07:59:30 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Hmm bf2 ei viitsi enam osta aga kas mõnda uut bf pole tulemas ?

On juba tulnud BF2142 oli vist midagi taolist. Tuleviku sõjad.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 17:47:36 vasta tsitaadiga

Ei tea endale isiklikult meeldib battlefield seeriast just 2 kõige rohkem. 2142 ei meeldi kuna ulme. Ja eriti ei meeldi ulmed. Aga see on kõigest minu arvamus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 09:20:20 vasta tsitaadiga

Tuttavad mujalt maailmast lendasid suure hurraaga peale 2142 -le algul...nüüd nagu ei näe neid enam seda mängimas. Basicut aga pannakse ikka vahetevahel.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis007
Bännitud

liitunud: 28.08.2007




sõnum 10.11.2007 16:56:00 vasta tsitaadiga

Battlefield 2 on väga hea sõja mäng aga mitte top 1 mäng.
Noh EA mäng ja seal on palju bugge- -------------
Relvi on palju +++++++++++++
Mapid on suht head ++++++++++
Helikopter see on parim +++++++++

8/10
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 17:23:44 vasta tsitaadiga

madis007 kirjutas:
Battlefield 2 on väga hea sõja mäng aga mitte top 1 mäng.
Noh EA mäng ja seal on palju bugge- -------------
Relvi on palju +++++++++++++
Mapid on suht head ++++++++++
Helikopter see on parim +++++++++

8/10

Mõnel on kodus ka prussakate näol "bug'e" palju icon_smile.gif Nüüdseks on BF2 üsna suht-koht ära lapitud. Võiks paremini joosta 64 mängijatega serveris ning kasutada 2-tuuma ent üldjoontes vinks-vonks mäng.

Teglikult üks kala on tekkinud - kui punkbuster end mänguajal uuendab, hakkab mäng hakkima ning mõne sekundi pärast jääb täiesti kinni. Ei aita muu kui arvutil vool välja. Lahendus: pb_sleep 500 ja enne seda käsitsi pb ära uuendada.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 17:31:23 vasta tsitaadiga

Tegelikult Bf2 oli väga hea mäng. Tõesti, sai üle kahe aasta mängitud thumbs_up.gif
Aga nüüd tahaks juba uuendust. Tõesti kahju, et battlefield seeria 2142-ga ära solgiti. Poleks seda tehtud, vb oleks BF3 ka varem valmis saanud. Igal juhul jäänu uut osa ootama.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 17:39:20 vasta tsitaadiga

Minuarust on BF2 siiamaani hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2007 23:26:03 vasta tsitaadiga

Mäng mänguks aga see Server Browser osa oleks nagu mõne 1. aastat programmeerimisega tegeleva õpilase tehtud. Nii bugist ja segast UI'd annab ikka kokku kirjutada. thumbs_down.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.