Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 18:00:29 vasta tsitaadiga

Üks variant kuidas rada teha on kasutada BTB programmi. Raja kuju saab sellega tunduvalt kiiremini valmis. Umbes kuu aja pärast saab ka raja über maastiku kujundada. Ainuke asi mida niipea teha ei saa on igasugused rajaäärsed objektid. Äärekivid ja seinad on olemas. Väga lihtne programmike, mis mõeldud eeskätt RBRi ja rFactori radade tegemiseks aga pidavat saama ka GTR2-le teha. Samuti on võimalik 3dsmaxi exportida ja seal vajalikud viimistlused teha. Kel huvi, uurib ise foorumist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 18.10.2007 18:17:12 vasta tsitaadiga

No raja kuju on ka blenderis suht lihtne teha... omal mul pole aaga arvutitki kuhu seda panna... Linux only elamine...
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 18.10.2007 18:26:46 vasta tsitaadiga

Raja mudeldamine pole probleem minujaoks, raskem osa saab olema exportimine mängu jaoks, aga kuna erinevaid radu on niipalju kasutajate poolt tehtud siis peaks ka sellega hakkama saama.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.10.2007 18:29:19 vasta tsitaadiga

blender on ka linuxile ilusasti olemas
http://www.blender.org/download/get-blender/
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 18.10.2007 18:37:14 vasta tsitaadiga

mikk36, ylla-ylla icon_wink.gif Ma olen blenderit pmst ainult linuxi peal kasutanudki...
Reimo005, see tut millele linkisin pidavat kaa seda näitama.

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.10.2007 19:15:07 vasta tsitaadiga

Death kirjutas:
mikk36, ylla-ylla icon_wink.gif Ma olen blenderit pmst ainult linuxi peal kasutanudki...
Reimo005, see tut millele linkisin pidavat kaa seda näitama.
et probleem selles, et ei saa gtr'is proovida ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 20.10.2007 22:04:55 vasta tsitaadiga

Sain täna rohkem aega ja uurisin natuke selle kohta. Ainus võimalus kuidas rada maxist gtr2-te saada, on see kovertida rfactori jaoks esmalt ja siis edasi kasutades 3Dsimedit-it ja konvertida gtr2-te.

Rfactori plugina peaks tasuta saama nende lehelt aga 3Dsimed maksab miskine £20 raha. Ja see rfactori plugin toetab ainult max8-t.

Ühesõnaga enne pole mõtet mudeldama hakata kui saab mingisuguse testraja mängus tööle, aga et seda teha on vaja eelnimetatud stuffi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 22:11:20 vasta tsitaadiga

Aga võiks teha rFactorisse siis ikka.
Igasuguseid mod'e jms. mida rFactorile saab, vaadake siit : http://rfactorcentral.com/ icon_smile.gif.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rkki
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 23:22:53 vasta tsitaadiga

niih... kes siin vägesi juhatab, võtku minuga PS-i kaudu ühendust. Mul on üks jutt teile, oluline.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 23:32:04 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
pirital ei tohi sa nagunii üle 50km/h sõita


Selleks ongi mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 23:57:38 vasta tsitaadiga

syncmahv, kuidas sa vajalikud g-forcid ja värgid siis kätte saad. nii väikse kiirusega pole need vist täpsed...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 22.10.2007 09:37:25 vasta tsitaadiga

Reimo005, Blenderi vahendid on kõik IIRC tasuta..
mikk36, justnimelt. Kodus ainult Linuxid icon_smile.gif

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.10.2007 10:39:51 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
wirx kirjutas:
pirital ei tohi sa nagunii üle 50km/h sõita


Selleks ongi mäng (y)


Jah.
Ja teate ju seda ka, et Pirtal on/oli ringrada. Teen ettepaneku: kui Audru ringrajaga kõik hästi läheb, siis Pirita oma võiks olla järgmine, mis tuleb veelgi täiustatum ja huvitavam
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 11:01:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi tegeleb ka juba millegagi?
Ajaviiteks otsisin aerofoto välja, aga ilma kõrgusandmeteta on see suht kasutu. Selle Bob's track builderi demoga ladusin mingi raja paika, tundus peaaegu usutav. Tõsi ta ju on, ühtki mängu ei ole, millega katsetada.

Aerofoto järgi raja tegemine on muidugi suht jama üritus. Minu nägemist mööda tuleks GPS-i (või tahhümeetri või mensuli, kui soovite) abil mõõdistada raja servad, nende joonte järgi hakata edasi tegutsema. Kui raja haldajalt on võimalik saada kasvõi paberkujul joonis, oleks ka sellest palju abi. Korralikus projektis on mõõdistusandmed kirjas.

Siin välja käidud ideed kogu Eesti ja Pirita ringi kohta - andke minna. Maa-ameti ja Maanteeameti käest saab piisavalt andmeid, oleks vaid kedagi kes ära teeks. Algelisi asju oleks väga lihtne teha - otsite kusagil baaskaardi või põhikaardi lehed, võtate sealt maanteede kihi, mudite natuke ja valmis.

Disclaimer: Modelleerimisest ei tea midagi. Geograafiaga olen natuke kokku puutunud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.10.2007 14:29:06 vasta tsitaadiga

.dwg joonised on nüüd ka olemas.
Kes algse tegemise enda peale võtab siin sõnavõtjatest?

Äkki viitsite priva saata?
GPS-i andmed on ka olemas, aga ei tea, mis kujule neid muundama peaks vms... .cir failist vist on vähe abi, aga arvan, et saab ka näiteks google earthi faili nendest teha.
Pange mulle priva.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 23.10.2007 15:11:59 vasta tsitaadiga

Kui viitsid siis võid mulle saata. Ma kaeks natukene.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.10.2007 15:20:32 vasta tsitaadiga

Panin juba Reimo005 posti. Saadan sulle ka siis.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 18:04:14 vasta tsitaadiga

audru raja omanik peaks mu ralliässast ema ja ta meha tuttav olema, _üritan_ (ei tähenda et sealt tuleb midagi) uurida, kas neil mingeid jooniseid vms asju on jagada.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.10.2007 18:09:21 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
audru raja omanik peaks mu ralliässast ema ja ta meha tuttav olema, _üritan_ (ei tähenda et sealt tuleb midagi) uurida, kas neil mingeid jooniseid vms asju on jagada.


Joonised olemas juba icon_wink.gif pole rohkem midagi vaja.
Nädalavahetusel lähen pildistama ja künkaid mõõtma jne...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 23:02:12 vasta tsitaadiga

Bussoolid ja kollimaatorid kaasa thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.10.2007 23:40:38 vasta tsitaadiga

carlking, kui sul need on, siis äkki viitsid kaasa tulla?
Mul on mõõdulint, GPS ja fotokas ainult.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 23:49:11 vasta tsitaadiga

ei ole maamõõtja kahjuks, samas, koolis on mingitel erialadel kevadeti maamõõtmispraktika mille lõpus nad täpseid kaarte teevad arvutisse, kui saaks kellegi neist kinni püüda ja lasta tal sisendada õppejõule sellist projekti teha, siis saaks neist isegi asja ning eks neil endil ole ka huvitavam mõõta kui teavad, et mingi reaalne tulemus on nende tööl, mitte mustamäe männikuid kaardistada icon_biggrin.gif

täpsest gps'ist peaks piisama, sõita siserada, siis välisrada ja lõpuks keskelt, tulemused kokku panna ja veidi töödelda. DGPS oleks muidugi ideaalvariant

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2007 02:17:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

täpsest gps'ist peaks piisama, sõita siserada, siis välisrada


seda on tehtud. See ongi see .cir fail, mis on lihtne .csv GPS-i andmetest.
Sellega tuleb siis midagi edasi teha. Ma ei tea kahjuks järgmist sammu.

Maad ei olegi vaja mõõta tegelt, see on kõik olemas. Täpsed joonised+GPS-i andmed.
Mõõtma hakkan hoopis äärekive ja vbl küngaste kõrgust ja muud pudi-padi, mis on tegelt olulised.

Ja ega ma ilma paari kiirema ringita kindlasti tagasi ei tule icon_wink.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 10:26:19 vasta tsitaadiga

http://www.gpsvisualizer.com/

csv saad sellele ette sööta, on lihtsalt lahe vaadata 8)

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2007 14:45:32 vasta tsitaadiga

carlking, sa .cir faili õigesse formaati oskad lükata?
Kui ma teen .cir-i exceliga lahti ja salvestan csv-ga, siis nigu ei tööta kohe.
peab mingid tekstid õigetesse kohtadesse tõstma jne..
Oled seda varem teinud?

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 14:57:29 vasta tsitaadiga

see tuleks saada nmea 0183 standardile vastavaks, ma olen veidi gps andmetega mässanud küll

http://www.gpsvisualizer.com/convert
vaata, äkki saab see CIR'ist aru
Mul näeb garmini gps andmefail selline välja:
Datum,WGS84,WGS84,0,0,0,0,0
WP,D,001,59.4441944360734,25.1534825563431,00/00/00,00:00:00,15.08.2007
WP,D,Aare1,59.4441905803979,25.1534843165428,00/00/00,00:00:00,15.08.2007
WP,D,Grohen,59.464649129659,25.155134126544,00/00/00,00:00:00,15.08.2007
WP,D,Hej,59.4655171595514,25.1575640402734,00/00/00,00:00:00,15.08.2007
WP,D,Jjuga,59.4502257183195,25.1787155214697,00/00/00,00:00:00,15.08.2007
WP,D,K0du,59.4420697074384,25.1409351825714,00/00/00,00:00:00,15.08.2007
WP,D,Kirik,59.4457329344005,25.1233427412808,00/00/00,00:00:00,15.08.2007
TP,D,59.4787788391114,25.4671454429627,08/15/2007,17:22:46,1
TP,D,59.4787573814393,25.4671454429627,08/15/2007,17:23:05,0
TP,D,59.4787788391114,25.4667592048645,08/15/2007,17:23:17,0
TP,D,59.478886127472,25.4661154747009,08/15/2007,17:23:24,0
TP,D,59.4789075851441,25.4665875434876,08/15/2007,17:23:34,0
TP,D,59.4789934158326,25.466845035553,08/15/2007,17:23:38,0
TP,D,59.4791007041932,25.4669952392578,08/15/2007,17:23:41,0
TP,D,59.4794440269471,25.4674673080445,08/15/2007,17:23:50,0
TP,D,59.4794011116028,25.4676818847656,08/15/2007,17:23:58,0
TP,D,59.4792294502259,25.4684758186341,08/15/2007,17:24:15,0
TP,D,59.4792723655701,25.4686045646668,08/15/2007,17:24:17,0
TP,D,59.4795298576356,25.469913482666,08/15/2007,17:24:19,0


Mis asjast sa selle CIR'i üldse said?
saada mulle maili peale vms, ma kodus proovin, äkki miski mapsource laseb sellega tööd teha

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2007 15:23:19 vasta tsitaadiga

.cir on RaceLogicu DriftBoxiga tehtud rajaprofiil rinka jaoks.
Laed alguses enda sõidu ja siis sinna peale rajaprofiili, et näha enda trajektoori ja kiirust jne jne..

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 24.10.2007 15:36:20 vasta tsitaadiga

XR, vaata msni
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 15:14:23 vasta tsitaadiga

Sai natuke driftboxi andmeid töödeldud. Siit ka esialgne kõrgusmudel.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 15:17:07 vasta tsitaadiga

ofakk, tuli meelde, et ma jätsin üks öö selle faili laokile kuna olemasolev tarkvara tahtis veidi teist andmemudelit, enam pole vast mõtet higistada ja seda konvertida thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.10.2007 16:38:29 vasta tsitaadiga

infidel, suurt pilti pole? see nigu ei funktsioneeri peale vajutades
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 16:40:34 vasta tsitaadiga

XR, http://img517.imageshack.us/img517/9066/k6rgusedvt1.png
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 16:45:10 vasta tsitaadiga

saugal 7m kõrguste vahe? icon_eek.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.10.2007 17:00:28 vasta tsitaadiga

ju siis
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2007 21:16:08 vasta tsitaadiga

Kõrguste vahe 7m esines minimaalselt 1.5m vahega, s.t. üks koht 25m, poolteist meetrit kaugemal 18m. Andmeid tuleb ilmselgelt natuke siluda. Usutavad vahed jäid 22-27 vahele.
Muidugi pole ma kindel, kas driftbox annab kõrgused meetrites. Kui tegu on detsimeetritega, siis tundub asi veelgi usutavam.
edit: raja piirjooned kõrgusandmete järgi.
http://img140.imageshack.us/my.php?image=jutidan2.png
edit2:
Üks kurv:
http://img130.imageshack.us/my.php?image=kurwpq5.png
edit3:
veel üks kurv
http://img144.imageshack.us/my.php?image=skurvss3.png

Aga kuidas see jama kunagi mängu võiks jõuda, seda ei oska mina küll öelda.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.10.2007 11:45:20 vasta tsitaadiga

No praegu neid pilte vaadates saan aru, et kõik on veel väga lapsekingades ja tööd on veel palju-palju ees...
Aga elan teile kaasa ning olge positiivselt meelestatud... Millal ikkagi Pirita rada sõita saab?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 10.11.2007 14:17:45 vasta tsitaadiga

tere,
kindlasti oleks lihtsam rada teha sellega
http://www.bobstrackbuilder.net/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.11.2007 18:22:39 vasta tsitaadiga

icon_idea.gif Kes selle Bob'ga saab tausta ka teha või jääbki kõik nii õhku rippuma?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 18:52:18 vasta tsitaadiga

vaatasin videosid, GPS andmed saab importida ja kohe joonistabki raja valmis thumbs_up.gif

tausta saab ka ikka teha: http://rbr.worldserve.de/btb/videos/WIP_terrain_2007_07_19.wmv

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 19:08:57 vasta tsitaadiga

Raja joonistab valmis, aga kalded tuleb ikka käsitisi paika ajada.
Mingi ebamäärane katsetus rFactori tarbeks:
ftp://toru.hot.ee/incoming/sauga.rar

See videos kirjeldatud maapinna loomine pole veel üldkasutatavasse versiooni jõudnud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.11.2007 19:10:40 vasta tsitaadiga

See raja tegemine on muutunud mis muud kui käkiteoks, ju! Viimase video põhjal tundub Bobi kasutamine küll lihtne olevat.

Vahest jätamegi selle Audru kõrvale ja liigume kohe Piritale või Tartu mnt'le icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 19:21:14 vasta tsitaadiga

njah, keegi võiks selle programmi endale hankida, ma võin GPS andmeid provaidida icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 19:26:37 vasta tsitaadiga

Demo on ju kõigile kättesaadav, tekstuure on ainult vähem ja 14 päeva saab kasutada.
Bobi kasutamine on lihtne küll, aga et asi ikka korralikult tehtud saaks, kisub tüütuks.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 19:37:53 vasta tsitaadiga

asjad, mis tunduvad videos lihtsad, ei ole reaalselt seda mitte.
seda siis ütleks videot vaatamata, v-o tõesti näitavad lihtsaid asju.

aga korraliku raja tegemiseks on siiski mõnevõrra rohkem vahendeid, aega ja oskusi tarvis.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.11.2007 21:40:29 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
asjad, mis tunduvad videos lihtsad, ei ole reaalselt seda mitte.
seda siis ütleks videot vaatamata, v-o tõesti näitavad lihtsaid asju.

aga korraliku raja tegemiseks on siiski mõnevõrra rohkem vahendeid, aega ja oskusi tarvis.


Nõus!
Videot näinud, võiksin öelda, et väga primitiivne tundus see küll. Aga... täiesti mängitav!!!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 22:10:18 vasta tsitaadiga

kas keegi äkki viitsiks selle esmase kuskile kõigile kättesaadavale riputada? rapidshare jne
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 22:14:15 vasta tsitaadiga

http://rapidshare.com/files/69258002/sauga.rar

Lasin üles.

EDIT by Tanel: lükkasin ka HV servusse -> http://album.hv.ee/HV/sauga/sauga.rar (5,2MB)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 22:19:10 vasta tsitaadiga

suured tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 22:52:41 vasta tsitaadiga

wfiles, viitsid sa ehk youtubi video sellest panna või hulganisti sceenshotte?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 23:14:16 vasta tsitaadiga

Selgituseks niipalju, et üles laetud raja aluseks olid XR-i käest saadud driftboxi andmed. Kõrgusväärtused võivad olla valed.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.