Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hellgate: London märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 13:01:50 vasta tsitaadiga

Strom - kas oled ostnud? Mängid? Kuidas mäng ise on?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 14:41:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Teine ämber FSS poolt on see, et mäng on hetkel tohutult buge täis, tunduvalt rohkem kui üldine standard on tänapäeval. Järjekordselt tuleb loota, et patchidega parandatakse ära. Siin võib siis lohutava poole pealt meenutada, et Diablo 2 oli kah alguses tõsine bugide hunnik ja multiplayer ei töötanud korralikult. Kuskil 1.09 ajal muutus mäng alles selleks, millena me teda täna mäletame.

Mäng nagu hetkel beta-staadiumis hetkel veel.
Muidu jah, vägagi bugine on hetkel, kui pooledki neist saaks parandatud, oleks mängul jumet.Kuid praegusel kujul, st. iga natukese aja tagant pildi kotti viskamine/lampi freezimine, on mängu tulevik vägagi tume(arvestades oktoobri lõppu planeeritud release´i)
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 14:13:02 vasta tsitaadiga

Keegi pre-orderit plaanib teha? Tänase seisuga on kiri mul postkastis, mis teavitab selle võimalikkusest suht normaalse hinnaga. Uurin kohe, et kuhu ja kuidas seda saadetakse, ehk meil pole võimalust.

Mis selle lifetime membershipiga oli? Maksis ta 150$ ?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 14:53:22 vasta tsitaadiga

Kurat, pole raha mitte sittagi. Muidu teeks pre-orderi ära.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 23:24:53 vasta tsitaadiga

Demo, homme!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 00:18:24 vasta tsitaadiga

OO happy day!
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 04:28:14 vasta tsitaadiga

T2isboner:D Ei jaksa oodata...
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 07:31:27 vasta tsitaadiga

sain beta testi icon_smile.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 09:09:05 vasta tsitaadiga

owndyaa, nuh- muljeta?
Endale küll meeldis, selline tore laamendamine icon_biggrin.gif
max ql @ 1920x1200 läpakal, jookseb kui siidi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 10:10:32 vasta tsitaadiga

owndyaa kirjutas:
sain beta testi :)

Screene. Muljeid. Kirjuta palju.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 10:15:19 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
owndyaa kirjutas:
sain beta testi icon_smile.gif

Screene. Muljeid. Kirjuta palju.

NDA icon_razz.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 13:36:08 vasta tsitaadiga

Ma olen samuti betas, aga NDA tõttu ei saa midagi eriti öelda. Homme saavad juba kõik proovida, nii et pole vajagi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 20:47:19 vasta tsitaadiga

link :: sikuta demo siit

tuld!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.10.2007 21:15:31 vasta tsitaadiga

Tõmban fileplanetist demo,mingi 2 tunni pärast kohal,sellel DX10 tugi kah?Peaks olema,kuskilt meelde jäänd... icon_razz1.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 21:57:00 vasta tsitaadiga

http://www.3dgamers.com/dlselect/games/hellgatelondon/hellgate_london_demo.exe.html
http://www.gamershell.com/download_21548.shtml
http://gamedaily.newaol.com/pub/Hellgate_London_Demo.exe
http://www.fz.se/filer/?id=4511
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 07:52:53 vasta tsitaadiga

demo on suhteliselt igav ainult yksinda m2ngind aga betas ikka palju inimesi icon_smile.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 19.10.2007 21:50:29 vasta tsitaadiga

Ei tea sai ka demo tiritud ja defaultis oli kõik maximumis minu kastiga ja kuidagi väga jama nägi välja...:S
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 19.10.2007 22:27:05 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Ei tea sai ka demo tiritud ja defaultis oli kõik maximumis minu kastiga ja kuidagi väga jama nägi välja...:S

Nõustun, Flagship kiitleb oma blizzardist põlvnemisega aga paistab et nad seal töötades midagi ei õppinud. Karakteri animatsioonid näevad tuimad ja puised välja ( nagu Beatrice tantsimas 0.o ). Mõõgaga viibutades lendab lambist paar meetrit eemal ( ja mitte otse vaid kõrval) asetsev kuhil õhku. Võibolla nad võtavad ennast reliisiks siiski kokku.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 22:53:45 vasta tsitaadiga

kas see mäng üldse DX10 toetab? igatahes demo proovides vista all ei ole DX9 valikule lisaks DX10 (8800gts on kaardiks).
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 23:03:48 vasta tsitaadiga

kas demos peavad kõik funktsioonid ja asjad olemas olema?
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 23:11:39 vasta tsitaadiga

kas ei ole lihtsam öelda et demos puudub dx10 tugi?

lihtsalt kusagilt jäi silma et dx10 toega mäng... ja siis oletasin et demos näidatakse kah dx10 "graafikat" kuna üldiselt demo on see mis esitleb tulevast mängu rahvale. Elementaarne oleks see siis sinna sisse panna kuna mõni võib sellest järelduse teha et mäng ei toeta DX10.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 23:20:50 vasta tsitaadiga

angel, tegelt on sul õigus aga siiski...
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 23:24:24 vasta tsitaadiga

ma eeldasin et näidatakse ära milline saab full olema nii mängitavuse kui ka graafilise poole pealt.... samas egas sellel dx9 graafikal kah midagi viga ole (vähemalt ei läigi ja ei ole üle bloomitud + pruun nagu tänapäeval kombeks)

ainuke asi et selle mõõgaga vehkimine on kahtlane... + mees liiguks nagu libisedes...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 00:04:34 vasta tsitaadiga

demo on reaalselt täiesti beetakood. täismängu release päeval tuleb üsna massiivne patch, mis uuendab suhtkoht kõike päris kõvasti.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 00:11:13 vasta tsitaadiga

siis tekib küsimus et miks üldse selline demo välja lasti... see tekitab minuarust just negatiivseid muljeid. Millal üldse full tuleb ja kas on ka oodata mingit teist demo?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 20.10.2007 00:12:20 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal lastakse kuidagi tihti mingeid naljademosid välja kus textuurid ja asjad on maha keeratud, ei saa sellisest marketingist aru, mängust jääb ju väär mulje.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 00:18:54 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
siis tekib küsimus et miks üldse selline demo välja lasti...


Publisher on EA, 'nuff said?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 00:21:02 vasta tsitaadiga

vat seda ei teadnud... ja see seletaks nii mõndagi icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 20.10.2007 00:30:13 vasta tsitaadiga

huvitav,mul on mingi kala selle demoga,pilt näeb pehmelt öeldes "suht" icon_smile.gif PIIX välja,tekstuuride resolutsioon on nagu aastast 93,mängu enda video setingutest on kõik mida näppida annab,ka tekstuuride kvaliteet,põhja keeratud,milles kala??
_________________
..................
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 00:33:25 vasta tsitaadiga

videokaardi driverid vanad? mul igatahes nii jube asi välja ei näe (kõik max mis andis panna)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 20.10.2007 00:39:22 vasta tsitaadiga

draiveriteks on 163.76,(peaks kõige uuemad olema)
_________________
..................
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 04:01:16 vasta tsitaadiga

Sul jah, midagi totaalselt pees- ka teiste mängudega on samasugune graafika?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 20.10.2007 10:20:45 vasta tsitaadiga

keegi min req oskab öelda`?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 11:10:45 vasta tsitaadiga

Täitsa pael kui rõve demo. Ma veel nii ootasin ;( Full peab väga palju parem olema
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 20.10.2007 14:00:16 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Täitsa pael kui rõve demo. Ma veel nii ootasin ;( Full peab väga palju parem olema


icon_biggrin.gif demo nüüdseks 4 korda läbi tehtud ja väga meeldis. Kahju et 5level max on mis saab.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 14:28:35 vasta tsitaadiga

Keegi teab öelda, et kas Eestisse kuidagi pre-orderiga saaks seda asja? Mida see ing pet Mantawraith endast kujutaks?

Demo ise täitsa vinksvonks.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 20.10.2007 15:09:00 vasta tsitaadiga

minu arust väga priima , mäng pakus mu läpparil mid grafi sellega tiba lagis , kõik off siis oli küll priima.
Kindlasti ostan selle omale-.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 20.10.2007 19:07:31 vasta tsitaadiga

Kas see ongi siis see kaua oodatud ja haibitud Hellgate ve.......20 min tegin,siis hakkasid juba käed värisema ja silmad vett jooksma......p.sk.
Krt storyt polnud ollagi,ainult jookse ja vehi.Ja veel liikumine tüübil(löömine mõõgaga).....oh,sisimas ma nutan,et keegi sellise asja tegi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 20.10.2007 19:14:32 vasta tsitaadiga

M6izduzeta kirjutas:
Kas see ongi siis see kaua oodatud ja haibitud Hellgate ve.......20 min tegin,siis hakkasid juba käed värisema ja silmad vett jooksma......p.sk.
Krt storyt polnud ollagi,ainult jookse ja vehi.Ja veel liikumine tüübil(löömine mõõgaga).....oh,sisimas ma nutan,et keegi sellise asja tegi.

no stooryt ei pidanud neil kunagi olema, pidi selline diablo stiilis hea graafikaga hacknslash olema. Kahjuks flagship ei suutnud sedagi teha, isegi suvalises fpsis on graafilise poole ja pisiasjadele rohkem vaeva kulutatud ( relva ainuke animatsioon lastes on pisike võbelemine no reload- lase kaua tahad jutti). Need "sädemed" mis relvaga lastes tekkivad tuletavad vana head Wolfenstein3D meelde.


viimati muutis Subu 20.10.2007 19:15:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 19:15:14 vasta tsitaadiga

ainuke lootus on et see demo on üks hale beta jääk mida nad olid sunnitud välja laskma

ja full on kõvasti parem icon_sad.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 20.10.2007 20:00:12 vasta tsitaadiga

Diablos olid vähemalt videod+mõningad tegelased suhtlesid sinuga mängus(neil oli HÄÄL)....mitte,et ma loen pikalt mingit teksti...pähh pähh.
parandus: K see videote asi unustage ära!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 20:05:46 vasta tsitaadiga

ehk on probleem selles et hääli ei pandud demosse mingil põhjusel? Ehk ruumi kokkuhoidmise mõttes... või on teada et fullis kah hääli ei ole?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 20.10.2007 21:28:29 vasta tsitaadiga

Eints kirjutas:
Sul jah, midagi totaalselt pees- ka teiste mängudega on samasugune graafika?


nope,,teistes mängudes on kõik korras,ei tea mis kala nende tekstuuridega on,mingit näpitavat config faili ka kusagilt kaustadest ei leidnud icon_confused.gif ja üldse see demo on tõesti rohkem mingi public beta kui demo,AI õigemini AS (artificial stupidity) omab mingit raskekujulist ajupuuet,kõik elukad on mingid mööda seina äärt ringi komberdavad lauajalad,lisaks veel see "noclip" efekt kus pooltest objektidest sai lihtsalt läbi kõndida ja musttrilion muud bugi,üks suur

on see värk

_________________
..................


viimati muutis portman 21.10.2007 01:00:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 21:29:43 vasta tsitaadiga

endal nii bugine asi ei olnud aga parem jätan demo läbi mängimata... tekkivad veel pahad eelarvamused fulli kohta icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 00:45:52 vasta tsitaadiga

M6izduzeta kirjutas:
Diablos olid vähemalt videod+mõningad tegelased suhtlesid sinuga mängus(neil oli HÄÄL)....mitte,et ma loen pikalt mingit teksti...pähh pähh.
parandus: K see videote asi unustage ära!


sa ikka trailereid oled vaadanud? näiteks http://www.gamespot.com/video/927136/6162510/hellgate-london-official-trailer-3 vot see paneb küll uudishimust mängu mängima

Kahtlane, et keegi demosse paneb sulle rääkivad tegelased - loodame et fullis on vähemalt põhitegelastel speech olemas
Demo oli küll natuke pettumus
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 21.10.2007 00:56:25 vasta tsitaadiga

Ma olen vist ainuke kes usub et tuleb väga kõva mäng icon_biggrin.gif Saab ehk kusagilt ka preorderit teha ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 04:59:20 vasta tsitaadiga

Sama siin, ootan huviga asja. Demosse h22le panemine oleks viskanud mahu ulmeliseks, full tuleb ju dvd9 !
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 10:23:16 vasta tsitaadiga

Ma sain nagu beetakutse onja. Aga mäng nõuab SP2'e mida mul kahjuks pole. Seda seetõttu, et windows enam ei buuti pärast SP2'e installimist.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 20:17:29 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/pc/rpg/hellgatelondon/download.html?sid=6181264&tag=top_downloads;title;0
ZOMG DEMO!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 20:34:42 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
http://www.gamespot.com/pc/rpg/hellgatelondon/download.html?sid=6181264&tag=top_downloads;title;0
ZOMG DEMO!


Mõnda aega juba ju.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hellgate: London mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.