Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 21:02:55 vasta tsitaadiga

Mis siin keerulist? icon_mad.gif

31.Okt: USA
14.Nov: Muu alaarenenud maailm icon_mad.gif (USA meelest kindlasti icon_evil.gif )

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 21:23:32 vasta tsitaadiga

http://www.game.co.uk/PC/Racing/~r331516/Need-for-Speed-ProStreet/
Selle järgi on see data ka paras BS [14.Nov: Muu alaarenenud maailm (USA meelest kindlasti )]
Äkki Britid on üldse eraldi kaader icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 11.10.2007 22:38:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
*blablabla with consequences. Every dent, every scratch and every crumpled body panel is a battle scar, proof of your commitment and competitive mettle. blablabla*

Ei tea, kas auto jääb peale sõitu mõlke ja kriime täis, kui ta kuhugi ära rihid? See oleks päris omapärane ning paneks mängija puhtamalt sõitma.


viimati muutis mingivend 11.10.2007 22:52:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 22:45:14 vasta tsitaadiga

hm siis saaks ma lõpuks ometigi jälle NFS teha autole sellise tüüningu nagu tahan... mõlke täis ja logiseb igast otsast icon_lol.gif (a'la nfs 4)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 23:26:05 vasta tsitaadiga

mingivend, jah jääb. Järgmine sõit sõidad sama panniga edasi millega lõpetasid (kui ei paranda masinat) thumbs_up.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 12.10.2007 01:35:31 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis mingivend 13.06.2014 19:23:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 07:24:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mingivend, jah jääb. Järgmine sõit sõidad sama panniga edasi millega lõpetasid (kui ei paranda masinat)

See võibolla takistab mängijatel pedaal põhjas kogu rada läbi sõitmast. thumbs_up.gif

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 15:40:08 vasta tsitaadiga

NFS'is tuleks mingist "sõida puhtalt" süsteemist ainult jama, sest AI'd ei suudeta elusees normaalseks teha. Ehk siis seal kus sina pidurdama pead, et mitte sodiks sõita tõmbavad vastased 400'ga kurvist läbi nagu rööbastel.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 16:05:44 vasta tsitaadiga

vast siis AI parem cheat peal et ta end hoiab või siis iga kord kui AI sõidu lõpetab auto parandatakse ära.

ja vast siis AI ka super pidurid et sind segi ei sõideta... ehk siis cheat mode peaks probleemi väga kergelt lahendama...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.10.2007 16:07:09 vasta tsitaadiga

Tuunimise kohta ka video olemas nüüd: http://media.xbox360.ign.com/media/904/904767/vids_1.html
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.10.2007 22:43:29 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/26129.html
Gametrailers.com - Need for Speed ProStreet - Online Features Trailer HD

selles videos on selgitus ka selle rohelise trajektoori kohta mis enne küsiti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 13.10.2007 10:04:29 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Tuunimise kohta ka video olemas nüüd: http://media.xbox360.ign.com/media/904/904767/vids_1.html


m2ngus on j2lle arrvatavasti ainult bodykitid ja ei osta eraldi taga esi ega kylje spoilereid
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 22:21:55 vasta tsitaadiga

Ma ei usu seda ennem, kui ma seda näinud ei ole icon_biggrin.gif
Et siis seda et Nfs hakkab mingi simu poole pürgima....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 17.10.2007 07:34:30 vasta tsitaadiga

Seenädal pidi mingi xbox demo tulema icon_rolleyes.gif no vähemalt e-mail tuli ja ütles et xbox360'ele....
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 17.10.2007 09:46:49 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Kes kirus icon_biggrin.gif , mina ainult mainisin et carboni juhitavus oli ok, prol võik veel parem olla!


oot sa nagu loodad et prostreet tuleb juhitavusega mis on reaalsuse lähedal?

sa arvad siis tõesti et NFS mis on algusest peale Arcade olnud muutub äkki simuks? NFS MW ja Crapton olid 100% arcade. Või sa siis päris elus võtad kah 90c kurvi 100km/h ilma probleemideta icon_lol.gif

tahad simu siis võta RBR ja GTR2 edu.ee @ teel püsimisega seal kiiretel kiirustel (ps: rool kohustuslik sõidu rõõmu saamiseks).


Ma kohe pidin tsiteerima seda... icon_wink.gif Traileritest ja muust kohast saab ju kuulda ning lugeda, et üritavad juhitavust üsna reaalset saada. Nagu sa mainisid on NFS koguaeg Arcade olnud, ei ole seal ka koguaeg autod purunenud (va. mõnes osas). Pro Streetis aga purunevad ning videodest vaadates ka juhitavus tundub parem. Aga ega midagi, eks me näeme kellel õigus kui näppupidi mängu taga oleme. icon_razz.gif

Muidugi ühte ma arvan, et roolimäng ta nüüd küll ei tule. Ükski NFS ei ole rooliga hea olnud, minu arvates. icon_biggrin.gif

Peace!

_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.10.2007 09:54:55 vasta tsitaadiga

Uudiskirjas oli nii:

tsitaat:

PC Demo Almost Here

Visit needforspeed.com to download the free Need For Speed ProStreet PC demo. Coming soon!


Küll ta tuleb.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 17.10.2007 14:08:38 vasta tsitaadiga

Imelik, seda mu emailis küll ennem polnud icon_lol.gif aga loodame et demo tuleb homme - reede thumbs_up.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 14:13:13 vasta tsitaadiga

yoos kirjutas:
Imelik, seda mu emailis küll ennem polnud icon_lol.gif aga loodame et demo tuleb homme - reede thumbs_up.gif


Sul päevad sassis?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2007 14:14:59 vasta tsitaadiga

äkki mõtles homme KUNI reede
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 14:21:37 vasta tsitaadiga

Vist mõtles jah, ma alguses mõtlesin, et homme ehk reedel icon_neutral.gif

pange lilla värk vms.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 17.10.2007 15:06:39 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
yoos kirjutas:
Imelik, seda mu emailis küll ennem polnud icon_lol.gif aga loodame et demo tuleb homme - reede thumbs_up.gif


Sul päevad sassis?


homme -(või) reede icon_razz.gif

vot nii mõtlesin
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 17.10.2007 15:56:12 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis mingivend 13.06.2014 19:23:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.10.2007 16:25:34 vasta tsitaadiga

On see kindel,et reedel demo tuleb? Või kellegi märg unenägu? icon_biggrin.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 17.10.2007 16:53:05 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
On see kindel,et reedel demo tuleb? Või kellegi märg unenägu? icon_biggrin.gif


Lubati küll nagu seenädal või lähinädalatel demot.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.10.2007 16:56:23 vasta tsitaadiga

Hakkab jälle pihta. Öeldi, et tuleb "Soon" ehk siis eesti keeles varsti. Varsti ei tähenda reedet. Tuleb, millal tuleb.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 17.10.2007 17:01:45 vasta tsitaadiga

Peale homset tuleb.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 17.10.2007 17:03:18 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Peale homset tuleb.

ei..võibolla reedel alles..
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 17:05:07 vasta tsitaadiga

switch, Mis päev siis ülehomme on icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 17.10.2007 17:11:15 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis mingivend 13.06.2014 19:24:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 18:01:03 vasta tsitaadiga

Pakun ise,et kuskil 21 Okt paiku peaks tulema kuna see oleks ca ~nädal enne USA launch-i thumbs_up.gif .Tegelt oleks hea kui tuleks enne 26 Oktoobrit ära kuna 26 panen aknad/uksed lukku,mobla off ja jään ootama selle aasta oodatuimat demo icon_smile.gif thumbs_up.gif (eks paljud teavad millest jutt käib 8) thumbs_up.gif ).
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2007 18:12:02 vasta tsitaadiga

Mõnel meist on siin vist päevad, et selline teema käib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.10.2007 18:15:51 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
panen aknad/uksed lukku,mobla off ja jään ootama selle aasta oodatuimat demo

Lülita siis arvuti ka välja või siis majal vool välja siis... icon_lol.gif
Kui see reede tuleks Demo oleks super aga see on vist ulme... icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 18:17:50 vasta tsitaadiga

xbox live pidi reede mingi demo tulema icon_smile.gif Arvata on, et NFS. Samas arvan, et see suur ootamine ei tasu ära icon_razz1.gif Juhitavusega pannakse raudselt jälle puusse ja kaamera nurgaga icon_sad.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim2
HV veteran
Siim2

liitunud: 02.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 18:24:04 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Pakun ise,et kuskil 21 Okt paiku peaks tulema kuna see oleks ca ~nädal enne USA launch-i thumbs_up.gif .Tegelt oleks hea kui tuleks enne 26 Oktoobrit ära kuna 26 panen aknad/uksed lukku,mobla off ja jään ootama selle aasta oodatuimat demo icon_smile.gif thumbs_up.gif (eks paljud teavad millest jutt käib 8) thumbs_up.gif ).


icon_biggrin.gif tunnen sulle tõsiselt kaasa
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 232
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 17.10.2007 18:26:05 vasta tsitaadiga

Mis demo see on üldse? icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2007 18:26:10 vasta tsitaadiga

Deadly16 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Pakun ise,et kuskil 21 Okt paiku peaks tulema kuna see oleks ca ~nädal enne USA launch-i thumbs_up.gif .Tegelt oleks hea kui tuleks enne 26 Oktoobrit ära kuna 26 panen aknad/uksed lukku,mobla off ja jään ootama selle aasta oodatuimat demo icon_smile.gif thumbs_up.gif (eks paljud teavad millest jutt käib 8) thumbs_up.gif ).


icon_biggrin.gif tunnen sulle tõsiselt kaasa

Loodan, et sa selle üle elad... Kaastunne ka minu poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 18:51:55 vasta tsitaadiga

Reedel xboxi demo? oh kuidas aeg lendab 8)
Proovin pulli pärast vist PC demo kah kunagi ära, siis näeb, kumb versioon hankida (kõik NFSid siiski ju läbi mängitud.. ei tea küll miks, aga mingi kindel sarm neil ikkagi on)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 20:17:22 vasta tsitaadiga

mingivend kirjutas:
Mis demo see on üldse? icon_lol.gif icon_lol.gif

CRYSIS loomulikult hevi.gif .NFS pole midagi selle kõrval icon_lol.gif .Ühtlasi pole vaja mulle kaasa tunda.Tihtipeale käib pinda kui mängides keegi kõllab või kobistab ukse taga icon_evil.gif .See pärast võtangi 26 ja sellele järgneval nädalal töölt puhkuse ja ütlen tuttavatele ,et ma sõitsin Ida-Virumaale...paksu metsa kus levi pole icon_lol.gif .Kord aastas võib endale sellist pulli lubada icon_razz1.gif .Eelmine aasta ei teinud kuna polnud selliseid tähtsaid mänge icon_rolleyes.gif .

EDIT:Kui keegi veel aru ei saanud siis minu jaoks: Mängud=Alkohol....st omab sama effekti icon_lol.gif thumbs_up.gif .Ja kuna karsklane nagu ma olen siis... icon_razz1.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 20:36:13 vasta tsitaadiga

tomorrow, kamoon... see on vaid demo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 17.10.2007 21:03:23 vasta tsitaadiga

igal yhel on omad huvid ja selle üle pole mõtet viriseda
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 21:27:52 vasta tsitaadiga

tomorrow, kuidas võrrelda crysist ja nfs-i? kui sa tähele panid on üks FPS ja teine Arcade-rally
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 22:53:08 vasta tsitaadiga

hondaa, Kui sa tähele panid, siis tomorrow ei võrrelnud NFSi ja Crysist
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 23:13:11 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
tomorrow, kamoon... see on vaid demo icon_rolleyes.gif

Mõtle mis veel siis saab kui full tuleb icon_lol.gif ...kolin maaalusesse punkrisse ja võtan aasta puhkust vms icon_razz.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2007 23:20:29 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
amddude kirjutas:
tomorrow, kamoon... see on vaid demo icon_rolleyes.gif

Mõtle mis veel siis saab kui full tuleb icon_lol.gif ...kolin maaalusesse punkrisse ja võtan aasta puhkust vms icon_razz.gif .

NFS-i pärast on sinust voitka saamas?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 23:22:31 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
amddude kirjutas:
tomorrow, kamoon... see on vaid demo icon_rolleyes.gif

Mõtle mis veel siis saab kui full tuleb icon_lol.gif ...kolin maaalusesse punkrisse ja võtan aasta puhkust vms icon_razz.gif .

NFS-i pärast on sinust voitka saamas?

Esiteks mitte NFS-i vaid Crysis-e pärast ja teiseks ei ole Voitka saamas(inimesed ei saa enam naljast ka aru või? icon_confused.gif )

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.10.2007 23:24:08 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
amddude kirjutas:
tomorrow, kamoon... see on vaid demo icon_rolleyes.gif

Mõtle mis veel siis saab kui full tuleb icon_lol.gif ...kolin maaalusesse punkrisse ja võtan aasta puhkust vms icon_razz.gif .

NFS-i pärast on sinust voitka saamas?

Crysise pärast. icon_wink.gif
Kui demo tuleb siis võtan ka "vaba päeva".
8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2007 23:26:03 vasta tsitaadiga

Keegi enam Call Of Duty 4 ja UT3 peale ei mõtlegi.. icon_smile.gif CRYSIS!! thumbs_up.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 18.10.2007 09:32:46 vasta tsitaadiga

vaatan et jutt siin paneb väga teemast mööda teil siin icon_rolleyes.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 18.10.2007 13:12:20 vasta tsitaadiga

nfsunlimited kirjutas:
EA has released the awaited Blueprint demo that enables you to tune & customize 4 different cars from the game (Audi TT 3.2 Quattro, Ford Focus ST, Subaru Impreza WRX STi, or the Acura NSX) and saving the blueprints to use them in the game after its release.



Unfortunately the demo is only available in German for now, but a word from the official boards is that the English version will be released tomorrow, but according to the same post, the save feature wont be available in the English version tomorrow since they're still working on it.

LINK

Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 14:10:11 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
mingivend kirjutas:
Mis demo see on üldse? icon_lol.gif icon_lol.gif

CRYSIS loomulikult hevi.gif .NFS pole midagi selle kõrval icon_lol.gif .Ühtlasi pole vaja mulle kaasa tunda.Tihtipeale käib pinda kui mängides keegi kõllab või kobistab ukse taga icon_evil.gif .See pärast võtangi 26 ja sellele järgneval nädalal töölt puhkuse ja ütlen tuttavatele ,et ma sõitsin Ida-Virumaale...paksu metsa kus levi pole icon_lol.gif .Kord aastas võib endale sellist pulli lubada icon_razz1.gif .Eelmine aasta ei teinud kuna polnud selliseid tähtsaid mänge icon_rolleyes.gif .

EDIT:Kui keegi veel aru ei saanud siis minu jaoks: Mängud=Alkohol....st omab sama effekti icon_lol.gif thumbs_up.gif .Ja kuna karsklane nagu ma olen siis... icon_razz1.gif

Ilmselt kui see demo tuleb siis ei näe mind ka mõnda aega kuskil mujal kui enda toas icon_biggrin.gif tomorrow vähemalt mõttekaaslane , et see tuleb aasta parim sündmus icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.