|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.04.2003 01:02:57
|
|
|
proovi ctrl+f5
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.04.2003 10:51:07
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| proovi ctrl+f5 |
kusjuures mul on sama probleem ja CTRL + F5 ei aita. Näiteks foorumi ParemHV kõrval näitab, et hommikust saati on üks sõnum lugemata, kuigi see on tegelikult mitu korda loetud.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
25.04.2003 11:01:24
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| proovi ctrl+f5 |
OT: kas keegi palun ütleks, mis vahe on F5-l ja ctrl+F5-l
ja kui vahet ei ole, miks siis kasutada pikemat varianti?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2003 11:22:22
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| nevermind kirjutas: |
| proovi ctrl+f5 |
kusjuures mul on sama probleem ja CTRL + F5 ei aita. Näiteks foorumi ParemHV kõrval näitab, et hommikust saati on üks sõnum lugemata, kuigi see on tegelikult mitu korda loetud. |
Ajuti teeb see mehhanism tempe ka minul:
- näidatakse mingit suvalist vana sõnumit kuskil tagapool lugemata sõnumina, alamfoorumi "märgi sõnumid loetuks" kord aitab, kord mitte, peab mitu korda sellega klõpsima
- lisavihje eelmisele - ebaühtlus selles, kui seda "lugemata" teemat avada, siis mõnikord viib mingi eelmise päeva lugemise alguskohta, paaril korral aga ka täiesti algusesse, esimesele sõnumile
- mõnikord aitab uus valik "märgi kõigi foorumite sõnumid loetuks", mõnikord siiski mitte, s.t. uuesti HVF-i tulles pakub umbes 4-5 vana teemat lugemata teemadena välja.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.04.2003 11:27:27
|
|
|
... ehh,XYZ on kah lõpuks need vead üles leidnud,
mille olemasolu ta mõnda aega kuidagi ei uskunud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2003 11:39:50
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... ehh,XYZ on kah lõpuks need vead üles leidnud,
mille olemasolu ta mõnda aega kuidagi ei uskunud ... |
Kusjuures alles sel nädalal on need tembud pihta hakanud, peale seda viimast tarkvara kohendamist.
Samas, minu poolest ei tasu taastada eelnevat, nii palju neid häireid ka pole.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.04.2003 12:04:49
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Samas, minu poolest ei tasu taastada eelnevat, nii palju neid häireid ka pole. |
... seda kohe kindlasti mitte
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2003 12:21:11
|
|
|
| Ühe vihje asjade paremaks tegemiseks saan vist veel anda - vähemalt pooled ebakorrektsused näivad olevat kuidagi seotud teemadega kus viimast sõnumit on korrigeeritud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.04.2003 14:00:06
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Ühe vihje asjade paremaks tegemiseks saan vist veel anda - vähemalt pooled ebakorrektsused näivad olevat kuidagi seotud teemadega kus viimast sõnumit on korrigeeritud. |
... ja ka seda olen ma isegi siin samas teemas juba maininud - xyz kevad või
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.04.2003 14:04:40
|
|
|
sellisel juhul ei ole ju tegu ebatäpsusega, vaid lugemata muutusega
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.04.2003 14:05:30
|
|
|
kas tahate väita, et kui kõik on loetud aga kuskil kaugel on üks lugemata, siis "märgi kõik loetuks" link ei tööta?
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2003 14:39:14
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| kas tahate väita, et kui kõik on loetud aga kuskil kaugel on üks lugemata, siis "märgi kõik loetuks" link ei tööta? |
Eile kaks korda päeva jooksul juhtus seda (samas aitas uus üldlink, kõigis foorumites loetuks märkija). Täna pole kordagi täheldanud. Ja ka enne seda pole teab mis ajast taolisi nähtusi olnud (vast see viimane lause kõlbaks vastuseks ka DigeBeni märkusele kevade kohta ).
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
25.04.2003 16:13:27
|
|
|
Kas uus süsteem registreerib ka muudetud postid mitteloetuteks?
Arvasin et see on kala viga, aga kui ta kõiki taolisi näitab, siis on OK.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2003 16:26:06
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Kas uus süsteem registreerib ka muudetud postid mitteloetuteks?
Arvasin et see on kala viga, aga kui ta kõiki taolisi näitab, siis on OK. |
Halb oli see, et ta tõi nad peale muutuse läbilugemist mingi viiteajaga taas lugemata postiks ja siis ma enam mingit tegelikku muutust ei avastanud ja loetuks märkimisega tasus teha lisaklõps üldisele loetuks märkimisele (kõigis alamfoorumites) + muudetud asja lugemisel paar korda viskas täiesti teema kõige esimesele postitusele või keskele aga mitte muudetud kohta.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2003 17:46:40
|
|
|
Nii, märkasin järgmist "paranähtust" süsteemis:
- foorumi avalehel www-foorumi viimaseks postitajaks märgitud sektor1
- samal ajal foorumis endas vastavas teemas on olemas järgmine repliik Trainspottingult, ajavahe oli sekundites ilmselt, sest ekraanile näitab mõlemale sama kellaaega
- see teema ei soovinud kuidagi loetuks minna, alles kolmandal korral läks loetuks.
Igal juhul avaleht ja allfoorum olid eri meelt - kes ja millal tegi viimase postituse teemasse... ja tõenäoliselt sellega kuidagi oli seotud ka loetud/lugemata märgistamine...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.04.2003 18:05:48
|
|
|
liigitaks nähtuse cache valda.
sellest ka see ebaõige näitamine.
olemegi jõudnud otsaga samade muredeni, mis olid eelmisel foorumil.
minul ei ole olnud probleeme lehtede cachega, seega ei oska 100% valemit lahenduseks anda.
võimalik et tõmbad *.ee lehti läbi mingi proxy ja see omakorda hoiab mingi aeg lehti meeles.
katsu uuesti analoogne olukord tekitada ja siis forseeri lehe värskendamist. kas aitab?
ctrl+f5 teeb forseeritud värskenduse.
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2003 18:40:26
|
|
|
Proxy suhtes eksid, seda mul pole enda poolt küll peale pandud. Kui just ISP-l midagi vahel pole, millest ma midagi ei tea.
ctrl+f5 üritan sobival juhul testida...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.04.2003 21:55:14
|
|
|
nüüd tabasin ka ise ühe "paranähtuse"
foorum ja teema muutusid enne mitteloetuks, kui post kohale jõudis.
ehk siis avalehe värskendamisel ning avaleht->foorum vahetusel oli miski 10. teema märgitud mitteloetuks.
postitus aeg ja autor olid veel eelmise kirjutaja omad.
selle ajaga, kui kui foorum->teema vahetasin, oli uus post ka kohale jõudnud...
see tuleb puhttehnilisest lahendusest ega tohiks häirida
seda enam, et saad uuest kirjast mõned ajaühikud varem tead, kui muidu
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.04.2003 09:49:46
|
|
|
Nii, pean teatama, et ctrl+f5 ei paista vähematki efekti andvat. Endiselt mõnikord üliharva muutub mingi teema loetud/lugemata arvestuse segiajajaks ja kuna osade foorumite puhul peab vist ajuti teda otsima kuskilt nnn leheküljelt, siis tuleb raudse järjekindlusega sellisel paranähtusel mõned korrad järjest siseneda foorumisse ja vajutada "märgi kõik teemad loetuks". Õnneks kuskil kolmanda korra järel süsteem rahuneb maha.
Samas pean ka kiitma. Nimelt pole enam pikalt tüüdanud vana viga kus suurema hulga lugemata postide puhul mingi puhver täis kippus saama ja ajutise kergenduse ctrl+f5 järel lõpuks ikka keeldus foorumit näitamast (serverilt 0 baidi suurused vastused brauseri arvates) ja tuli brauser kinni lüüa ja uuesti avada.
Kuna praegune viga on vähem häiriv, siis minu jaoks kena edasiminek too viimatine softiarendus.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
07.05.2003 17:10:59
|
|
|
| Kas oleks võimalik Top'i ka panna link, et märgi kõik foorumid loetuks ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
11.05.2003 09:50:11
|
|
|
hmm, miks keegi ei vasta minu ettepanekule
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
11.05.2003 09:51:19
|
|
|
| Boro kirjutas: |
hmm, miks keegi ei vasta minu ettepanekule  |
sest Nevermind alles magab
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
11.05.2003 10:05:08
|
|
|
Pikk uni 07.05.2003 17:10 - 11.05.2003 09:50 8)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
11.05.2003 10:12:55
|
|
|
| Boro kirjutas: |
Pikk uni 07.05.2003 17:10 - 11.05.2003 09:50 8)  |
vaata
ja pealegi kõiki soovitud uuendusi ei tehta lennult
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
11.05.2003 10:27:37
|
|
|
asuu, nujah.. mul pole ürituste foorumit listis
ega ma ei mõelnud, et pannakse kohe, aga lihtsalt mingit vastukaja
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
20.05.2003 14:05:28
|
|
|
Mul ikka probleem:
Kõik lugemata postitused ei kao ära kui kustutan.
Vaid selle foorumi postitused kaovad ära.
Kas pean siis iga kord kõik foorumid läbi käima ja kustutama.
Or What!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.05.2003 14:39:22
|
|
|
| Beanladen kirjutas: |
Mul ikka probleem:
Kõik lugemata postitused ei kao ära kui kustutan.
Vaid selle foorumi postitused kaovad ära.
Kas pean siis iga kord kõik foorumid läbi käima ja kustutama.
Or What!  |
Kustkohast kustutad?
Kui foorumi avalehel lehe allosas olevat kohta kasutada, siis saab kõik loetuks kõigis foorumites...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
21.05.2003 08:08:37
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Beanladen kirjutas: |
Mul ikka probleem:
Kõik lugemata postitused ei kao ära kui kustutan.
Vaid selle foorumi postitused kaovad ära.
Kas pean siis iga kord kõik foorumid läbi käima ja kustutama.
Or What!  |
Kustkohast kustutad?
Kui foorumi avalehel lehe allosas olevat kohta kasutada, siis saab kõik loetuks kõigis foorumites... |
Nojah
Ei leidnud seda nuppu esim hooga, vaatasin ainult paremale üless.
Nüüd OK
Zänks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
22.05.2003 19:24:38
|
|
|
Krt, tegelt võiks profiilis valik olla, et peale "close'i" kõik postitused märgitakse loetuks... suht närvidele käib see asi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.05.2003 06:44:55
|
|
|
| Boro kirjutas: |
Krt, tegelt võiks profiilis valik olla, et peale "close'i" kõik postitused märgitakse loetuks... suht närvidele käib see asi  |
... pead ikka väga närviline inimene olema, kui üks nupuvajutus Sind juba ärritab
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
23.05.2003 07:24:53
|
|
|
Muidugi 8) kool sööb närvid nii läbi, tegelt õde ka.. Minu soovitust kuulda ei võetud, et see link ka ülesse poole viia. Teinekord loen ainult üldfoorumit ja ununeb kerda lehe lõppu, et seda linki vajutada Siis järgmine kord raiska jälle aega, et meenutada, milliseid teemasid ma juba lugenud olen
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.05.2003 07:30:14
|
|
|
| Boro kirjutas: |
Siis järgmine kord raiska jälle aega, et meenutada, milliseid teemasid ma juba lugenud olen  |
... kui Sa teemat lugenud oled, siis ju pole see enam märgitud kui lugemata !
Lugemata märgistus taastub alles siis, kui teemasse on saabunud uusi poste ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
23.05.2003 15:54:16
|
|
|
Boro, sa oled millestki ikka totaalselt valesti aru saanud
ega juba loetud kirjad mitteloetuks tagasi ei lähe.
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
23.05.2003 15:57:50
|
|
|
Einoh, ma mõtlen seda, et kui on näiteks 10 teemat, 5 nendest loen ära. Teemasid ei märgi loetuks ja aken kinni. järgmine kord tulen, nendesse 5 teemasse, mida ma ennist lugesin, on kirjutatud ja samas on ka aktiivsed need teised 5.. ja nüüd hakka leiutama, milliseid ma enne lugesin ja milliseid mitte anyway mind häirib see
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
25.05.2003 15:52:54
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
Boro, sa oled millestki ikka totaalselt valesti aru saanud
ega juba loetud kirjad mitteloetuks tagasi ei lähe. |
Mul niuke probleem ongi tekkind. Järsku vaatan jälle uus post mingis foorumis ja olen neid lugend. Mõtsin et on muutnud oma posti aga seda ka pole tehtud. Täna isegi minu post oli viimane morrowindi teemas aga näitas et see teema on lugemata. Mis kamm see on?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
26.05.2003 19:10:17
|
|
|
Ei oska keegi mind aidata. Jälle juhtub sama jama. ja muudatusi kah pole tehtud. . saan kogu aeg foorumilt tünga.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
26.05.2003 22:47:20
|
|
|
sellel nähtusel on 2 võimalikku põhjust:
1. keegi muutis vahepeal mõnda posti
2. kasutad foorumit kõige suurema koormuse ajal. siis on eelisjärjekord uute postide lisamisel, mitte postide loetuks märkimisel.
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asassin
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2002
|
26.05.2003 22:53:17
|
|
|
Mina muutsin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
26.05.2003 23:17:43
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| kasutad foorumit kõige suurema koormuse ajal. siis on eelisjärjekord uute postide lisamisel, mitte postide loetuks märkimisel. |
Ilmselt on asi selles. Agas seda juhtub üpris tihti. Ju nad siis natsa muudavad kah.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|