Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.10.2007 19:48:37 vasta tsitaadiga

mhm ma ei tea kas tohib seda siin küsida aga keegi akki aitab downgrademisel atm 3.50 sony originaal soft saatke siis ps voi misket sellist kui seda siia ei tohi panna
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 13.10.2007 21:49:47 vasta tsitaadiga

Ostsin endale 4GB Sony Memory Stick Pro Duo kaardi, mingi Soovi venna käest. Kohapeal proovides vaatasin, et mahu suurus õige, paar asja oli juba peal ka ja mõtlesin, et asi korras. Lähen mina koju, hakkan mänge peale panema. Panin 2 mängu- (Mahud 300-500MB) olemas ja töötavad. Panen rohkem, mahud ka suuremad. Arvutis näitab, et asjad olemas täitsa ja ruum ka ära kasutatud, aga PSP-s osasid mänge ei näita (kuigi mahu järgi vaadates peaksid asjad seal ju olema!). Milles probleem võiks olla?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 22:10:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mhm ma ei tea kas tohib seda siin küsida aga keegi akki aitab downgrademisel atm 3.50 sony originaal soft saatke siis ps voi misket sellist kui seda siia ei tohi panna
Pead kellegilt laenama Lumines UMD-d ja downgradema. VÕI sebima teise PSP custom fw-ga ja tegema pandora battery&MS.

tsitaat:

Ostsin endale 4GB Sony Memory Stick Pro Duo kaardi, mingi Soovi venna käest. Kohapeal proovides vaatasin, et mahu suurus õige, paar asja oli juba peal ka ja mõtlesin, et asi korras. Lähen mina koju, hakkan mänge peale panema. Panin 2 mängu- (Mahud 300-500MB) olemas ja töötavad. Panen rohkem, mahud ka suuremad. Arvutis näitab, et asjad olemas täitsa ja ruum ka ära kasutatud, aga PSP-s osasid mänge ei näita (kuigi mahu järgi vaadates peaksid asjad seal ju olema!). Milles probleem võiks olla?
Proovi muusikat näiteks täis panna. Kas siis on sama jama? Vaata mis piltide maht on. Võid kaardile arvuti kaudu formatti ka teha. Ühendad taha, paned parempoolsega PSP Irdkettal my computeris parempoolse klõpsuga ja format.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 13.10.2007 22:35:59 vasta tsitaadiga

Windslore kirjutas:
Ostsin endale 4GB Sony Memory Stick Pro Duo kaardi, mingi Soovi venna käest. Kohapeal proovides vaatasin, et mahu suurus õige, paar asja oli juba peal ka ja mõtlesin, et asi korras. Lähen mina koju, hakkan mänge peale panema. Panin 2 mängu- (Mahud 300-500MB) olemas ja töötavad. Panen rohkem, mahud ka suuremad. Arvutis näitab, et asjad olemas täitsa ja ruum ka ära kasutatud, aga PSP-s osasid mänge ei näita (kuigi mahu järgi vaadates peaksid asjad seal ju olema!). Milles probleem võiks olla?



Olen enam kui kindel, et sa said fake toote.
Vend sai raudselt ise kuskilt kadaka turult selle paarisaja eest, kodus avastas et ei tööta ning äris sulle .. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 13.10.2007 23:39:43 vasta tsitaadiga

Äkki keegi aitaks Vice City stories cheat devicet peale panna?

http://dl.qj.net/General-Apps/pg/12/fid/14849/catid/151

Ei saa aru kuidas seda pannakse.

Endal 3.71M33
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 13.10.2007 23:46:16 vasta tsitaadiga

Windslore kirjutas:
Ostsin endale 4GB Sony Memory Stick Pro Duo kaardi, mingi Soovi venna käest. Kohapeal proovides vaatasin, et mahu suurus õige, paar asja oli juba peal ka ja mõtlesin, et asi korras. Lähen mina koju, hakkan mänge peale panema. Panin 2 mängu- (Mahud 300-500MB) olemas ja töötavad. Panen rohkem, mahud ka suuremad. Arvutis näitab, et asjad olemas täitsa ja ruum ka ära kasutatud, aga PSP-s osasid mänge ei näita (kuigi mahu järgi vaadates peaksid asjad seal ju olema!). Milles probleem võiks olla?


vaata kindlasti üle et mängu file nimedes ei oleks muud pahna, kirjuta nimeks väga lühidalt

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 10:07:44 vasta tsitaadiga

Kui fake kaart on, siis ei tohiks ju mängud üldse töötada, või mis?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 14.10.2007 11:07:47 vasta tsitaadiga

Võtsin müüjaga ühendust ja küsisin et kas asjal garantiid ka on ja kus ta selle sai üldsegi. Siis hakkas ta sellist iba ajama, et krediit kohe otsas ja ei saa rääkida. Kaart pidavat olema originaal (mida ma ka eriti ei usu) ning Hiinast ebay kaudu tellitud. Garantii kohta ei osanud ta midagi öelda... Hetkel on kaart sõbra juures, kes mehkeldab sellega. Müüja pidavat ´mitte Tallinnas elama. Kui tööle korralikult ei hakka, siis on tõsiselt piix lugu. Pean vist venna üles otsima... icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 14.10.2007 11:21:12 vasta tsitaadiga

no kõige kergemine saab aru, et kas on fake või originaal kui vajutad kolmnurka memorystick logo juures. Kui see type on magicgate, siis on originaal. Kui seal on aga midagi muud kirjas, siis on fake.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 14:20:16 vasta tsitaadiga

Tavaline võib mitte-magicgate ka olla. icon_confused.gif
Fake kaartidel on vähem mälu.

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 14.10.2007 14:43:52 vasta tsitaadiga

Saate öelda kuidas seda asja tööle saada?

http://www.psp-hacks.com/file/989

Endal 3.71 M33
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revi|o
HV kasutaja
Revi|o

liitunud: 16.03.2007




sõnum 14.10.2007 15:09:04 vasta tsitaadiga

Ohhh, jälle pira juttu natuke. Tahaks teada, millist mälukaarti osta, et psp-l pirada? Midagi 2gb sellist odavamat icon_razz.gif aga mis ikka töötaks kah ja mingit lisa jamamist ei vajaks nagu see formatimine millest siin foorumis kuskil juttu oli. Ja mingit mälukaardilugejat oleks kah vaja sellele samale kaardile, et asju arvutist peale tõsta. Tänud!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 15:27:33 vasta tsitaadiga

Formattimine võtab alla minuti. Tavaline 2GB SD PRo duo sobib
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revi|o
HV kasutaja
Revi|o

liitunud: 16.03.2007




sõnum 14.10.2007 15:39:37 vasta tsitaadiga

Aga tahaks teada millega seda lugeda saab? Et noh arvutist värke peale tõsta, nagu ma aru saan ei tule mälukaardilugejat psp- ga kaasa.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 15:52:52 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Tavaline võib mitte-magicgate ka olla. icon_confused.gif

siis ei ole ka kaardi peal magicgate logo.

Revi|o kirjutas:
Aga tahaks teada millega seda lugeda saab? Et noh arvutist värke peale tõsta, nagu ma aru saan ei tule mälukaardilugejat psp- ga kaasa.


psp ja arvuti vahele käib usb kaabel ja üle selle liigutadki asju (kui ei ole eraldi kaardilugejat olemas).
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 17:37:59 vasta tsitaadiga

PSP käitubki kui mälukaardilugeja. Nagu ma aru sain, pole PSPl sisemist mälu peale RAMi.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 14.10.2007 17:56:15 vasta tsitaadiga

pärnus ka keegi modib neid uusi PSP-sid icon_question.gif

plaanis osta asi aga endal pole seda vanat akut vms, mis vaja oli modimiseks
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 14.10.2007 19:22:18 vasta tsitaadiga

Jee, minu mälukaart ongi fake. Väga jama selles mõttes- mänge saab osaliselt peale panna, (st. et näiteks ca. 500MB suur Carbon töötab täielikult, aga suuremad mängud heal juhul ilmuvad ainult menüüsse ja käima ei lähe, halvemal juhul pole neid seal nähagi.) muusikat täielikult. Samas see isend Eerikupoja telefonidele täitsa ju sobiks, kasvõi ainult muusika talletamiseks, aga PSP-le mitte. Muusikat hoida endal pole vaja. Müüja ei kontakteeru eriti ning temast muud eriti ei tea kah, ainult telefoninumbrit. Ähvardustele/ viisakalt palumistele ei reageeri eriti, ainult raiub oma teemat edasi, et asi originaal ja Hiinast (otse SONY esindusest lausa!) tellitud.Mida piixu ma tegema peaksin?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 14.10.2007 19:49:44 vasta tsitaadiga

kas ta asja tagasi ei osta siis? ta ikka tööleminekugarantiid andis icon_question.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 20:00:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mida piixu ma tegema peaksin?
Elukoha välja uurima ja tampi andma noh. Default.
Tegelikult palju inimlikum on seletada rahulikult et kaart ei tööta jne.. Uuesti kokku saada, näidata et kaart ei tööta nii nagu vaja jne..

Muide, proovi kellegi teise PSP-s. Äkki on sinu konsooli viga?

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 14.10.2007 20:01:54 vasta tsitaadiga

Seletasin ka talle rahulikult. Ka teises PSP-s on proovitud, sama jama. Kuidas elukoha ja nime välja saaks uurida üldsegi?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 14.10.2007 20:11:48 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
PSP käitubki kui mälukaardilugeja. Nagu ma aru sain, pole PSPl sisemist mälu peale RAMi.
PSP-l ON sisemine flash mälu. See pole muidugi kõige suurema aga täpselt piisav igasuguse firmware jaoks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revi|o
HV kasutaja
Revi|o

liitunud: 16.03.2007




sõnum 14.10.2007 20:57:48 vasta tsitaadiga

POle just päris õige teema selleks aga äkki keegi müüb korralikku pira softiga psp- d icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.10.2007 21:04:46 vasta tsitaadiga

Windslore kirjutas:
Seletasin ka talle rahulikult. Ka teises PSP-s on proovitud, sama jama. Kuidas elukoha ja nime välja saaks uurida üldsegi?



Proovi Googeldada ta tel. numbri järgi vms?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 14.10.2007 21:05:52 vasta tsitaadiga

Raid0 kirjutas:
Tomv kirjutas:
PSP käitubki kui mälukaardilugeja. Nagu ma aru sain, pole PSPl sisemist mälu peale RAMi.
PSP-l ON sisemine flash mälu. See pole muidugi kõige suurema aga täpselt piisav igasuguse firmware jaoks.

ma vaidleks sellele vastu, sisemine mälu on ligi 2gb vb rohkem, kui ei usu võin seda tõestada.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
burned20
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2007




sõnum 14.10.2007 21:12:07 vasta tsitaadiga

Windslore kirjutas:
Seletasin ka talle rahulikult. Ka teises PSP-s on proovitud, sama jama. Kuidas elukoha ja nime välja saaks uurida üldsegi?


Ja loo moraal oleks, et ei tasu iga suvalise jorsi käest stuffi osta.... tünga saad on oma viga....
ise olen alati poest ostnud sihukesi nipsasjakesi, vähemalt mingi garantii alati olemas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 22:33:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PSP-l ON sisemine flash mälu. See pole muidugi kõige suurema aga täpselt piisav igasuguse firmware jaoks.

Nojah, kuidas muidu ilma mälukaardita töötaks.. Kui recovery menust paned toggle USB, siis näed, mis seal peal on.

tsitaat:

ma vaidleks sellele vastu, sisemine mälu on ligi 2gb vb rohkem, kui ei usu võin seda tõestada.

Palun tee seda.

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 14.10.2007 22:45:35 vasta tsitaadiga

Proovisin guugeldada. Telefoni nr. järgi leidis ainult tema kuulutuse(d) üles. Muud ei midagi. Ju siis peab välja mõtlema mingi plaani... Eks inimene õpib kogu elu. Pigem ei usalda ma mingeid suvalisi jorsse Soovist jms. portaalide kaudu müüjaid.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 02:35:01 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
Raid0 kirjutas:
Tomv kirjutas:
PSP käitubki kui mälukaardilugeja. Nagu ma aru sain, pole PSPl sisemist mälu peale RAMi.
PSP-l ON sisemine flash mälu. See pole muidugi kõige suurema aga täpselt piisav igasuguse firmware jaoks.

ma vaidleks sellele vastu, sisemine mälu on ligi 2gb vb rohkem, kui ei usu võin seda tõestada.
seal pole midagi uskuda, täielik bullshit. sisemine mälu on 4 mb ringis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 10:01:42 vasta tsitaadiga

aga las ta tõestab ikkagi kui ta nii lahkelt seda lubas icon_smile.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamiil
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2007




sõnum 15.10.2007 14:44:29 vasta tsitaadiga

Windslore kirjutas:
Proovisin guugeldada. Telefoni nr. järgi leidis ainult tema kuulutuse(d) üles. Muud ei midagi. Ju siis peab välja mõtlema mingi plaani... Eks inimene õpib kogu elu. Pigem ei usalda ma mingeid suvalisi jorsse Soovist jms. portaalide kaudu müüjaid.


Ma tellisin ka ebayst endale 4gb mälu ja selle peale saab mingi 3gb panna mänge ja kui üle selle läheb siis mängud ei hakka tööle. Sul nähtavasti lihtsalt ei vedanud. icon_cry.gif Ebay mälukaardid vist ongi sellised icon_evil.gif .
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 15.10.2007 14:55:24 vasta tsitaadiga

Tamiil kirjutas:
Windslore kirjutas:
Proovisin guugeldada. Telefoni nr. järgi leidis ainult tema kuulutuse(d) üles. Muud ei midagi. Ju siis peab välja mõtlema mingi plaani... Eks inimene õpib kogu elu. Pigem ei usalda ma mingeid suvalisi jorsse Soovist jms. portaalide kaudu müüjaid.


Ma tellisin ka ebayst endale 4gb mälu ja selle peale saab mingi 3gb panna mänge ja kui üle selle läheb siis mängud ei hakka tööle. Sul nähtavasti lihtsalt ei vedanud. icon_cry.gif Ebay mälukaardid vist ongi sellised icon_evil.gif .



.............
ebay ei ole just firma vms ?
ebay on vahendaja ---


ja läbi ebay liigub seda pira ja fake stuffi

teoorias on eed 4gb kaardid hoopis a la 2gb kaardid mille partition table algusesse on kirjutatud et ta ikka 4gb suur
kõik mis üle selle läheb on suht koht corrupted

teine idee, kui ebayst tellida liiga odavalt mälukaarti võib juhtuda et nendel mälukaartidel on piiratud elupikkus

minul aga õnnestus ebayst tellida täitsa terve tore ja korralik 2gb memorystick pro duo

hate the player, not the game

JA SELLEPÄRAST OSTAME ME TÄHTSAID ASJU ÕIGE HINNAGA JA MITTE EI ÜRITA VÄHEMAKS NILLIDA IGA KULUTUST.

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 15:15:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi Pärnus sümboolse tasu eest paneks moditud firmware PSP-le peale? Soft on hetkel 3.52
Kui keegi viitsib siis PS paluks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 15.10.2007 17:27:25 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Kas keegi Pärnus sümboolse tasu eest paneks moditud firmware PSP-le peale? Soft on hetkel 3.52
Kui keegi viitsib siis PS paluks.


mina sooviks ka arvatasvasti lähiajal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revi|o
HV kasutaja
Revi|o

liitunud: 16.03.2007




sõnum 15.10.2007 19:42:33 vasta tsitaadiga

Kust saaks psp-le USB juhet, oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 15.10.2007 19:46:58 vasta tsitaadiga

Revi|o kirjutas:
Kust saaks psp-le USB juhet, oskab keegi aidata?


kas mingi MP3 taoline juhe ei istu sinna icon_question.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 15.10.2007 19:48:47 vasta tsitaadiga

mp3 juhe ja osade digikate juhe sobib sinna, ei pea mingi spets olema
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 20:51:17 vasta tsitaadiga


Selline Mini-USB siis

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 15.10.2007 21:34:46 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Philipsi mp3 mängija usb juhet.

Soovitan selliseid mänge nagu Star Wars Battlefront: Renegade Squadron,
Juiced 2: Hot Import Nights, Syphon Filter: Logan's Shadow ja 4. märts tuleb kõige parem mäng välja God of War: Chains of Olympus

Keegi võiks anda lingi kui tuleb God Of War: Chains Of Olympus demo.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 22:13:18 vasta tsitaadiga

Veel soovitan Godfather: The Mob Wars. Tehtud filmi järgi, pead endale respecti koguma jms. Pika peale arvan et muutub igavaks, kuid siiamaani on põnev olnud.
Juiced 2: HIN on ka väga pro, pink slippide peale võidu ajamine on päris pingeline. Drift meeldib ka mulle. Võibolla mitte kõige reaalsem, aga nauditav icon_razz.gif
Star warsist ei saa ma ühest kohast edasi, kuid on väga mitmekesine mäng, saad lennata kosmoselaevaga, juhtida neid suuri masinaid, jala ringi joosta jpm.

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 22:21:30 vasta tsitaadiga

Star Wars: RSis Jedide/Sithidega ei saa ringi tatsata, nagu BF2s?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 15.10.2007 22:27:44 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Star Wars: RSis Jedide/Sithidega ei saa ringi tatsata, nagu BF2s?


Saad juhtide neid hiiglaslikke roboteid, mingi väiksem sõiduk on ka, mingi looma seljas saad ratsutada. Multiplayeris sai vist ainult joosta ringi jedide/sitidega aga võin ka eksida.

Multiplayer on ka suht lahe

Tomv, kust sa edasi ei saa?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 07:15:44 vasta tsitaadiga

Enne ei saand edasi sealt, kus selle rohelise tüübi ära päästad ja ta sulle teed näitas. AGa nüüd jooksin ees ja tapsin ära kõik enne kui ta jõudis kohale, sain icon_razz.gif
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revi|o
HV kasutaja
Revi|o

liitunud: 16.03.2007




sõnum 16.10.2007 17:50:34 vasta tsitaadiga

Ise siin otsin piraat softiga PSP-d aga ei teagi kas ainult piraat softist piisab, et tõmmatud mänge mängida, või on vaja veel mingit modifikatsiooni või mida iganes?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 16.10.2007 17:52:26 vasta tsitaadiga

oleneb mis cfw sul on ?
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 17:55:46 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
oleneb mis cfw sul on ?
tal ei ole midagi, ta tahab osta custom firemware'ga PSP'd.

no igastahes ei ole mingit modifikatsiooni vaja, custom firmware'st piisab. versioon loeb nii palju, et mõned uuemad mängud tahavad uuemat firmware niiet uuendama pead ise nagunii seda kunagi kui loodad pääseda sellest juba cfw'ga PSP'd ostes. see pole üldse raske muidu.


matzz007, sa pidid tõestama ju, et PSP'l 2gb sisemist mälu on.. well?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.10.2007 18:22:23 vasta tsitaadiga

Enamik mänge töötab 3.40 OE-A versiooniga, vaid üksikud uuemad nõuavad kõrgemat versiooni.
Lisaks saad Custom Firmwarega ka PSX mänge mem-stickylt mängida .. kõiki neid klassikuid RE 3, GT2, Tekken 3, FF VII etc..
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 16.10.2007 20:21:40 vasta tsitaadiga

fredd kirjutas:
matzz007 kirjutas:
oleneb mis cfw sul on ?
tal ei ole midagi, ta tahab osta custom firemware'ga PSP'd.

no igastahes ei ole mingit modifikatsiooni vaja, custom firmware'st piisab. versioon loeb nii palju, et mõned uuemad mängud tahavad uuemat firmware niiet uuendama pead ise nagunii seda kunagi kui loodad pääseda sellest juba cfw'ga PSP'd ostes. see pole üldse raske muidu.


matzz007, sa pidid tõestama ju, et PSP'l 2gb sisemist mälu on.. well?


kui soovite siis kohe teen screeni sellest

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 16.10.2007 20:31:24 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
kui soovite siis kohe teen screeni sellest
Jah, me soovime! w00t.gif icon_biggrin.gif
Lisaks küsiks, et ega kellelgi displeisid pole pakkuda või teab mõnda lihtsat lahendust(ebay ja välismaised poed välja arvatud). Hetkel oleks kahel tuttaval seda vaja. icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 20:41:44 vasta tsitaadiga

Näiteks Star Wars nõuab uuemat kui 3.40 OE-A. NBA vist ka.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.