Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2007 23:43:02 vasta tsitaadiga

aga on m6ni link vms? Ja olen kuulnud: et otsi ise ja google.com ette t2nades
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 09:52:05 vasta tsitaadiga

ollxxx kirjutas:
Jääb mulje, et mälukaarti telefonis hoides polegi seda võimalik teha, ainus lahendus on eraldi malukaardilugeja osta, kaardid mälukaardile laadida ja siis mälukaart telefonni. icon_eek.gif

On ikka võimalik. Eeldan et mingeid muid faile saab mälukaardile kirjutada? Ma prooviks ka kaardile formatti teha. Kui siis ka ei saa, siis telefoniga tipa-tapa hooldusesse.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ailer
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2004




sõnum 28.08.2007 16:59:42 vasta tsitaadiga

kas eesti keelset menüüd ka kuidagi ise peale panna on võimalik?
kui jah.. siis kuidas..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 29.08.2007 18:19:46 vasta tsitaadiga

Nokialt uus kaardi tarkvara! Nii telefoni (v1.2), kui ka uus Map Loader (v1.2).
Esmapilgul võrreldes beta tarkvaraga muutusi ei ole.
Kui aga võrrelda originaaliga siis juures on paar asja:
Kihtidel on rohkem metsade ja maantede infot väikse suurenduse juures.
Andmevahetuse hulga indikaator on juures.
0 nupp on vahetunud endise 2d/3d asemel gps asukohta liikumiseks.
Eesti kaardile on minu mäletamist mööda pool mega infot juurde tulnud (enne 8Mb nüüd 8,5Mb)
http://www.allaboutsymbian.com/news/item/5831_Nokia_Maps_10_rolled_out_for_a.php
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 02.09.2007 07:11:04 vasta tsitaadiga

Nokia N95 8GB
Rohkem mälu, suurem displey, vastupidavam aku ja uuem operatsiooni süsteem.

http://mobil.prylinfo.se/2007/08/nokia-n95-8gb.html
http://mobile.softpedia.com/phones/Nokia/Nokia-N95-8GB.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
set100
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 03.09.2007 12:14:30 vasta tsitaadiga

Kas gps-i saab ikka tasuta kasutada? Kui jah siis kuidas? Mul ütleb et (võrgukasutus välja lülitatud. Seda saab sisse lülitada rakenduste seadetest)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 03.09.2007 12:28:37 vasta tsitaadiga

set100 kirjutas:
Kas gps-i saab ikka tasuta kasutada? Kui jah siis kuidas? Mul ütleb et (võrgukasutus välja lülitatud. Seda saab sisse lülitada rakenduste seadetest)


GPS saab tasuta kasutada.
Navigeerimise (häälkäsklused enne pöördeid) aktiveerimise eest küsitakse raha ja seda ka mitte palju (viimase tarkvara versiooniga 3 päeva katsetamist tasuta).
Kuid ilma navigeerimiseta saab ka edukalt punktist a punkti b Nokial end juhtida lasta.
Kaartide laadimine mobiili operaatorite võrgu kaudu on tasuline vastavalt lepingule (kogu eesti kaart 8,5Mb). Selleks siis vaja seadete alt vastav võrk (ühendus) valida.
Soovitaks vajalikud kaardid telefoni mälukaardile laadida Nokia MapLoader´i abil, samas on alati võimalus ka kasutada kaartide laadimiseks tasuta wifi võrke.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanelk
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.09.2007 12:19:45 vasta tsitaadiga

kas häälkäsklused enne pöördeid saab kuidasgi eesti keeles ka panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 07.09.2007 22:27:11 vasta tsitaadiga

tanelk kirjutas:
kas häälkäsklused enne pöördeid saab kuidasgi eesti keeles ka panna?

ametlikult ei pakuta Eesti keelt - samas...
saab jah, kui keegi need ära tõlgiks - 90 faili on vaja sisse lugeda.
Formaat VLC playeri info järgi on:
Codec: araw
Channels:1
Sample rate: 16000 Hz
Bits per sample: 16
Bitrate: 256 kb/s
Asukoht minu N95 mälukaardil on: F:\Private\20001f63\english\english_female

Ja veel lisaks et Nokia on veelkord oma kaardi tarkvara uuendanud - miskib Bug fixid - map loader on nüüd versioonis 1.2.1 ja telefonis olev tarkvara 1.02(1)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
set100
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 09.09.2007 13:58:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks öelda kust saaks n95-le mingi hea messengeri?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 09.09.2007 19:25:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kas keegi oskaks öelda kust saaks n95-le mingi hea messengeri?

ISe kasutan seda ja väga hea, et proovi http://www.ebuddy.com/mobile.php
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 10.09.2007 00:04:34 vasta tsitaadiga

set100 kirjutas:
Kas keegi oskaks öelda kust saaks n95-le mingi hea messengeri?

Kahjuks ise telefoni kalveri kaudu msn-is pikalt ei viitsi istuda seepärast headust ei oska kommenteerida, kuid kaks toredat võimalust:
1. Fring, mis ei ole ainult MSN klient
2. Pisipehme poolt loodud MSN klient
Mõlemad töötavad telefoniga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
set100
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 10.09.2007 11:21:19 vasta tsitaadiga

tänud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iff
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2004




sõnum 24.09.2007 19:14:08 vasta tsitaadiga

N95 töötab San Disk 6GB micro SDHC kaardiga

http://www.womworld.com/nseries/2007/09/20/the-n95-6gb/

Päris lahe sellises valguses tundub N95 8gb suht mõttetu, kuna sellel pole üldse mälukaardi pesa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.09.2007 12:32:02 vasta tsitaadiga

ma kah esimest päeva siis n95 omanik. pole veel aru saanud kas gps omapäei ei tööta peab olema wifi vms ühendus???? sorry kui loll küsimus on
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 12:36:07 vasta tsitaadiga

gps ei vaja wifit ega muud, juhul kui tal kaardid olemas on.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.09.2007 12:39:04 vasta tsitaadiga

kaardid on olemas kuid hakkab kohe wifit otsima ja ütleb võrku ei leitud (miks) gps asukoht on punane rist
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 12:40:27 vasta tsitaadiga

on sul mõnda kasutatavat wifi võrku talle ette sööta võimalik? las ühendab ära, vaata mis siis saab. äkki otsib uuendust vms. gps on ju positsioneerimisteenus, mitte andmeside. kõige lihtsam vast oleks teha "taasta tehase seaded" vms ja nullist alustada.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.09.2007 13:28:22 vasta tsitaadiga

mul on gps audrus omadega
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 14:44:00 vasta tsitaadiga

lase tal "soojeneda" tal läheb ca 15 minutit aega, et oma almanahh alla laadida satelliidi pealt kui ei ole pikka aega kasutatud või sootuks esimest korda sisse lülitatakse.

vähemalt käsigps'i kohta käib see.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 13:57:13 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
lase tal "soojeneda" tal läheb ca 15 minutit aega, et oma almanahh alla laadida satelliidi pealt kui ei ole pikka aega kasutatud või sootuks esimest korda sisse lülitatakse.

vähemalt käsigps'i kohta käib see.

Nokial on selle vastu A-GPS mis tagab ühenduse ca 30 sekundi jooksul. GPS sätingute all peab võrgu toega positisoneerimine lubatud olema. NB! See ei tähenda et hakatakse kaarte alla laadima vaid sisselülitamisel võetakse korraks ühendus ja laetakse alla positsioneeringu "eelinfo".

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.09.2007 15:41:28 vasta tsitaadiga

vahendid-gps nii kiri otsin sateliiti siis otsib kordinaate. panen sateliit side seal on nr 30-1. aga gps navigatsioon ütleb no gps. ja asi ei toimi. seaded peaks ok olema (integreeritud gps-i peal)
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 15:51:54 vasta tsitaadiga

Ega sa juhuslikult kuskil ruumis ole?
GPS tahab vaba taevast saada

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.09.2007 15:56:15 vasta tsitaadiga

vabataevas ja staid nagu aru saan on olemas. kuid navigatsioonil kiri eest ootan gpsi ja nii jääbki ootama
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 16:04:41 vasta tsitaadiga

tee talle miski master reset ja alusta nullist. see peab ju töötama icon_rolleyes.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.09.2007 16:10:17 vasta tsitaadiga

mida sa master reseti all silmas pead
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 16:16:33 vasta tsitaadiga

Ma viskaks vahepeal ühe teise probleemi õhku.
TV-out kaudu fotode slideshow näitamine. Peale umbes paarikümmet pilti kas jookseb kokku või ütleb et mälu on täis.
Fotod on laetud arvutist ja vähendatud 640x480 reso peale. Taustamuusika sees või väljas ei mängi rolli. ükski muu rakendus samal ajal lahti ei ole.
On keegi sama asja proovinud, kas töötab probleemideta?

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 16:20:13 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
mida sa master reseti all silmas pead


taasta tehase algseaded vms

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 27.09.2007 19:08:33 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Ma viskaks vahepeal ühe teise probleemi õhku.
TV-out kaudu fotode slideshow näitamine. Peale umbes paarikümmet pilti kas jookseb kokku või ütleb et mälu on täis.
Fotod on laetud arvutist ja vähendatud 640x480 reso peale. Taustamuusika sees või väljas ei mängi rolli. ükski muu rakendus samal ajal lahti ei ole.
On keegi sama asja proovinud, kas töötab probleemideta?


Minu Nokial tekib sama teema - umbes 20 näitas ära ja edasi näidates iga pildi peale karjub, et mälu on täis icon_smile.gif
firmware on 12.0.013 ehk viimane ametlik.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2007 01:19:27 vasta tsitaadiga

Äkki keegi teab rääkida, kas sellel telefonil kaardid paremad kui Nokia 6110 Navigator telol ja milline neist üldse parem telefon on?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 12:36:43 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Äkki keegi teab rääkida, kas sellel telefonil kaardid paremad kui Nokia 6110 Navigator telol ja milline neist üldse parem telefon on?


kaardid on neil samad, või noh, neil sama programm peal, kaardid pead ise tõmbama.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.10.2007 16:20:20 vasta tsitaadiga

Aga millest see vahe tuleb, et selle nokia 6110 navigatoriga ei leitud näiteks viljandi mnt. aga n95 vist leidis.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 17:07:05 vasta tsitaadiga

vast polnud siis 6110'el korralikku kaarti peale tõmmatud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 12:24:13 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
hmm...mul hakkas peale OMC käimist kõlar krõbisema....see kus kohast telefoniga rääkides hääl siis tuleb....keegi veel taolise probleemi otsas?
kle sama viga siis minu n95l
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2007 15:17:20 vasta tsitaadiga

gansta, Miks sa oma müügiteemas ei teata et telefon defektiga on.? thumbs_down.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2007 17:09:19 vasta tsitaadiga

sest enam ei krõbise.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2007 17:11:39 vasta tsitaadiga

gansta kirjutas:
wirx kirjutas:
hmm...mul hakkas peale OMC käimist kõlar krõbisema....see kus kohast telefoniga rääkides hääl siis tuleb....keegi veel taolise probleemi otsas?
kle sama viga siis minu n95l

Mis see OMC on ... icon_redface.gif ?

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2007 17:41:47 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:

Mis see OMC on ... icon_redface.gif ?

terv
kris.
lõppkiirusvõistlus OneMileChallenge.
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2007 18:07:08 vasta tsitaadiga

Elisa pakub kusjuures päris hea hinnaga hetkel tavakliendile seda tel kui võtad 500+ lepingu. Hinnaks oli mäletamistmööda mingi 5500EEK. thumbs_up.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 07.10.2007 18:23:54 vasta tsitaadiga

gansta kirjutas:
wirx kirjutas:
hmm...mul hakkas peale OMC käimist kõlar krõbisema....see kus kohast telefoniga rääkides hääl siis tuleb....keegi veel taolise probleemi otsas?
kle sama viga siis minu n95l



Ka endal korra krõbises kõlar. Kuna Rääkimiskuular on kaetud võrguga siis sinna vahele kipub sodi minema - endal oli miski tükk seal võrgus kinni - peale selle eemaldamist asi ok.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2007 22:01:31 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Elisa pakub kusjuures päris hea hinnaga hetkel tavakliendile seda tel kui võtad 500+ lepingu. Hinnaks oli mäletamistmööda mingi 5500EEK. thumbs_up.gif


Ise ostsin tele2-st 8240 krooniga. Sõber tegi oma tütre smart kõnekaardi dynamo paketiks, mina hüppasin muidugi kohe ligi ja moosisin ära (kuna plikal endal oli juba uus telefon olemas siis polnud talle uut vaja) ning nüüd uus telefon taskus ilma liitumiseta (ja ilma järelmaksuta) ja suht soodsa hinnaga (tundub vähemalt hetkel). Kas on ka mingi vahe N95 ja N95-1 ?? Netis nagu ei hakanud midagi silma.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2007 14:27:59 vasta tsitaadiga

sama asja tahaks ka mina teada... kas on mingi vahe... Täna sain oma N95-1 kätte icon_razz.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 14:52:45 vasta tsitaadiga

ma pakun, et vahe vast ainult selles, et 95-1 on uuema tarkvaraga, ehk kui teha vanale n95'le update, muutub tema ka n95-1 icon_biggrin.gif mul oli vähemalt n80'ga nii
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 09.10.2007 14:57:21 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
ma pakun, et vahe vast ainult selles, et 95-1 on uuema tarkvaraga, ehk kui teha vanale n95'le update, muutub tema ka n95-1 icon_biggrin.gif mul oli vähemalt n80'ga nii


Tundub umbes nii jah http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?board.id=smartphones&message.id=39213.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2007 11:37:03 vasta tsitaadiga

väike mure...
1.Keegi oskab kiirelt seletada miks arvutiga ühendades näen vaid vanu tehtud pilte ja mitte pilte mis just hiljuti tehtud?
2. Kus menüüs asub koht kust saaks valida pildide/videode/muusika mälukaardile ja telefonimällu salvestamise vahel? icon_rolleyes.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 11:49:10 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
väike mure...
1.Keegi oskab kiirelt seletada miks arvutiga ühendades näen vaid vanu tehtud pilte ja mitte pilte mis just hiljuti tehtud?
2. Kus menüüs asub koht kust saaks valida pildide/videode/muusika mälukaardile ja telefonimällu salvestamise vahel? icon_rolleyes.gif

1. Vanad pildid telefonis, uued kaardil? Kas mitte ei olnud nii et arvutiga ühendades näitab ainult mälukaarti?
2. Piltide ja videote salvestamise määrad kaamera alt. MP3 laed ise sinna kuhu tahad ... või teed seda kuidagi automaatselt?

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2007 11:51:52 vasta tsitaadiga

ühendasin telefoni juhtmega ja nokia phone brauseri kaudu. Nii on kõige mugavam kõigele ligi pääseda.
Telefon väidab mulle, et just tehtud pildid on mälukaardil, aga brauser arvutis mulle neid uusi pilte ei näita.

Ka peale telefoni restarti ei näita icon_sad.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 11:54:04 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
ühendasin telefoni juhtmega ja nokia phone brauseri kaudu. Nii on kõige mugavam kõigele ligi pääseda.
Telefon väidab mulle, et just tehtud pildid on mälukaardil, aga brauser arvutis mulle neid uusi pilte ei näita.

Ka peale telefoni restarti ei näita icon_sad.gif

Kui võtad telefonis fail brauseri lahti, kas siis näitab kaardi peal neid faile? Ja avab ka?

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2007 12:12:53 vasta tsitaadiga

jah telefon avab ilusti ja näitab et failid on mälukaardil-. thumbs_up.gif


Edit: Sain nüüd uued pildid siiski arvutisse, aga pidin kasutama selleks PC Suite Image tranferi...

Igatahes kummaline, et phone brauser ei näidanud icon_confused.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 12:33:42 vasta tsitaadiga

Kummaline tõesti ... Ise võtan alati kaardi telefonist välja panen koos adapteriga arvuti SD kaardilugejasse - kiirus kordades suurem kui USB kaudu.

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.