Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony-Ericsson K610 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 01.08.2007 11:40:40 vasta tsitaadiga

Tänud oliv3r! Olemas!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 12.08.2007 21:47:25 vasta tsitaadiga

ma tellin mingi ca 175eegiseid (väidetavalt ikka originaal)välke (MXE-60) lähipäevil, kedagi kotib?
või on neid eestis letikaubana ka kuskil?

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 21:53:34 vasta tsitaadiga

kas too ka k550i-ga töötab, siis pakuks huvi, koduleht väidab, et ei
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 12.08.2007 22:01:03 vasta tsitaadiga

mu vanal asjal, k300i-l on igatahes pistik erinev 610 omast.. ma ei tea nüüd kumma moodi 550 on, karta on et pigem 300 moodi..
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 22:02:16 vasta tsitaadiga

610 kaamera ei tooda minuarust üldsegi adekvaatset pilti mobla kohta, imo, miks te neid välke sinna topite?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 12.08.2007 22:07:06 vasta tsitaadiga

haa, arvad et ma olen üleüldse jõudnud pildistada sellega veel? eile ostsin alles..
ja noh, kuivõrd mul reeglina on nknii peegel kaasas siis ega ma ei teagi miks seda vaja on icon_razz.gif
see on see kui oma peaga mõtlema hakata - sellest ei tule kunagi midagi head välja..

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 15.08.2007 16:50:58 vasta tsitaadiga

peegel on vist sellepärast, et ennast mugavam pildistada oleks icon_lol.gif
ise olen sama k610i omanik. väga hea telefon icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 24.08.2007 19:58:37 vasta tsitaadiga

Veel üks küsimus tekkinud. Nimelt K610i tehtuid videosi arvutisse tõmmatud, ei oska Media Player neid mängida, kuna antud failid on minugi jaoks imeliku .3GP vms lõpuga. Millega Teie arvutis oma telefoniga tehtud videoid maha mängite?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 21:12:30 vasta tsitaadiga

quicktime
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 24.08.2007 22:57:46 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
quicktime

Tänud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 26.08.2007 22:48:55 vasta tsitaadiga

physics kirjutas:
peegel on vist sellepärast, et ennast mugavam pildistada oleks icon_lol.gif
jajah, täpselt nii icon_smile.gif
peegelkaamerat pidasin silmas siis tegelikut icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MadGranny
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2007 13:04:15 vasta tsitaadiga

ml siuke jama et need kes teisel pool räägivad ütlevad et mind on vaikselt kuulda
et kas on võimalik mikrofoni heli muuta kusagilt või lihtsalt mikrofon tahab töölepingu üles öelda.
Ja ega keegi ei tea sellisel juhul palju mikrofoni vahetamine vms maksab?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 03.09.2007 17:22:02 vasta tsitaadiga

Kõne ajal helitugevuse nupud külje peal nt..? icon_rolleyes.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2007 17:24:22 vasta tsitaadiga

Ega see helitugevus mikrofoni tundlikumaks ei keera icon_wink.gif
Pmst mul hakkas ka see mikrofon sama pulli tegema, mõnikord on mind normaalselt kosta, teinekord halvemini, aga keegi eriti ei kurda, seega ma ei viitsi uurida seda. Muidu majaka tänaval on mingi moblaputka, seal tehakse 150 krooni eest igasuguseid imesid ära mida esindus ütleb, et ei ole võimalik teha on seal korda tehtud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 05.09.2007 18:14:34 vasta tsitaadiga

MadGranny kirjutas:
ml siuke jama et need kes teisel pool räägivad ütlevad et mind on vaikselt kuulda

Äkki on miski rämps mikri auku sattunud?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadGranny
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 22:08:49 vasta tsitaadiga

kuidas ma sinna mikri auguni jõuan? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 21:13:16 vasta tsitaadiga

Ahjaa, üks igati nõme asi selle telefoni juures on see, et kui aku saab tühjaks, siis aku sai tühjaks ja telefoni saad paar korda kellaaja vaatamiseks kasutada peale seda... õnneks 2 kuud veel ja siis saan ta maha müüa ning edasi liikuda
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 10:46:42 vasta tsitaadiga

... erm, ma ei saanud nüüd täpselt aru, mille üle sa kurdad icon_neutral.gif selle üle, et aku tühjaks saab ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 11:15:12 vasta tsitaadiga

No eelmiste telefonidega olen saanud ikka helistada vähemalt korra peale seda kui telefon pildi taskusse viskab, see lubab ennast vaid paariks sekundiks sisse lülitada ja jälle pilt eest ära. Alati ei ole laadijat varnast võtta kui aku tühi ja mõni hädakõne vaja teha.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 12:02:23 vasta tsitaadiga

... pigem võib olla selline jääkmahtuvusega pildi tasku viskamine vananeva aku märk ehk mahtuvust veel on, kuid ei suudeta enam piisavalt pinget genereerida, et telefon sees püsiks, kuid peale mõnda aega kosumist, võtab siiski pildi ette. Teine võimalus, et K610 oskab lihtsalt efektiivsemalt aku mahtuvust ära kasutada ja viskab pildi alles siis tasku, kui tõepoolest akust enam midagi võtta pole. Kolmas, mis on ka kõige tõenäolisem, et see on aku elektroonika poolt aku säästmiseks nii seatud, kuna Li-Ion ega Li-Po akud ei salli eriti sügavtühjenemist. Mis iganes ka õige vastus poleks, pole ükski neist telefoni veana võetav ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 13:16:40 vasta tsitaadiga

ma ei öelnudki, et see on viga vaid, see mulle telefoni juures ei meeldi... aasta on varsti sellega kulgetud ja saab edasi liikuda mõnele uuemale mudelile
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 13:49:27 vasta tsitaadiga

... sulle meeldiks rohkem telefon, mis pildi tasku viskaks ja kõnedest üldse teada ei annaks, kui võimalikult kaua kõnesid vastu võttev telefon ? Juhul, kui sa sissetulevatest kõnedest ei hooli, siis võib sellest loogikast isegi aru saada ja ilmselt oleks siis mõttekam üldse telefon välja lülitada, kui sellega ei räägi, saavutad veel pikema "ooteaja" ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 13:50:20 vasta tsitaadiga

möh, kõikidel SE telefonidel on olnud selline asi ju, kui ikka aku on TÜHI siis ei saa enam midagi teha, see, et mingi nokia närakas laseb peale aku tühjaks saamist veel sisse lülitada ja helistada pole mingi näitaja.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 13:55:17 vasta tsitaadiga

njah, selle telefoni aku pole ostmisest saati eriti mind üllatanud imo
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 11.10.2007 12:19:04 vasta tsitaadiga

SE enda tarkvara muude asjade hulgas sõnumite sünkroniseerimist/varundamist vms ei paku. Oskab keegi selle tarbeks mingisugust softi pakkuda?
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 13:57:28 vasta tsitaadiga

http://fma.sourceforge.net/
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 11.10.2007 15:04:35 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
http://fma.sourceforge.net/

Aitäh! icon_smile.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphrodite
HV kasutaja
aphrodite

liitunud: 09.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 09:52:27 vasta tsitaadiga

on kellelgi midagi sellist esinenud?

: Telefon enam pärast akuvahetust ei lülitu sisse. üleval vilksatab korra punane tuli ja kõik. ühegi akuga ei tööta, proovisn erinevaid. Telefon surnud või saab ka tarkvara niiviisi töölepingu lõpetada?

_________________
Petturitel paluks ise helistada numbril 110 Aitäh.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 09:57:33 vasta tsitaadiga

painuta akuklemme veidi, mul viskas vanasti pidevalt kergema löögi peale pildi tasku ja vahest niisama ka, pingutasin klemme veidi ja enam probleeme ei olnud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphrodite
HV kasutaja
aphrodite

liitunud: 09.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 12:43:39 vasta tsitaadiga

ise küsin ise vastan.

Eromi update kestis 4 sekundit. telefon jälle töötab icon_smile.gif

_________________
Petturitel paluks ise helistada numbril 110 Aitäh.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2009 13:59:29 k610 vasta tsitaadiga

peale lahtivõtmist kadus ära taustavalgus, mis viga võiks olla?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2009 14:58:56 vasta tsitaadiga

display ise töötab?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2009 18:22:29 vasta tsitaadiga

mhm ja teise telefoniga on valgus ka olemas
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 10:08:02 K: Sony&Ericsson K610i 3G vasta tsitaadiga

Küsimus kas S&E K610i telefonil annab kuidagist kusagilt välja lülitada 3G võrku...kuna hiljuti siin jõhvis see tele2-l juurde ilmus siis olen täheldanud et kole kiiresti on hakanud aku tühjenema telefonil... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 10:12:52 vasta tsitaadiga

ikka.
seaded-side-mobiilsidevõrgud-gsm-3g võrgud- ainult gsm
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 10:40:07 k610 jookseb kokku vasta tsitaadiga

mure siis selles, et kui natuke aega kasutad siis jookseb kokku ja tuleb aku tagant ära ja koguaeg on selline jama, kas oleks võimalik sellest kuidagi lahti saada vms?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 12:39:27 vasta tsitaadiga

Tarkvarauuendus tehtud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 18:51:51 vasta tsitaadiga

eks tuleb ära proovida se

e: sai siis proovitud uuendada aga ütles et pole uuemat tarkvara
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pote
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2010




sõnum 28.01.2010 13:34:04 vasta tsitaadiga

Tere mul on sony ericsson K610i ja tel ei lülitusisse lihtsalt vilgub punane tuli paar korda ja kõik kas kegi teab millest on probleem ja kuidas sedalahendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 13:55:38 vasta tsitaadiga

Aku tühi ? punane tuli vilgub tühja aku korral ( infrapuna liidesest siis ). Samas võib ka tarkvara pange panna.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pote
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2010




sõnum 28.01.2010 14:44:20 vasta tsitaadiga

Aku on täis. Aga kas seda softi saab kudagi uuendada kui tel ei lülitu sisse???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxsi
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2010




sõnum 10.05.2010 22:06:10 k 610i vasta tsitaadiga

tere .telefon seisis aasta jagu ja enam pilti ette ei võta.vilgutab paar korda tuld ja kõik.soft aegund või midagi sellist.kes oskaks aidata ja kas ise saab uut softi peale panna kui telefon ei lülitu sisse?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2010 22:45:45 vasta tsitaadiga

raxsi, Aku on ikka täis ?? icon_lol.gif
Aga uut softi saab ise peale panna küll. SEUS on võlusõna. ( sony ericsson update service )
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 25.07.2010 01:25:23 vasta tsitaadiga

Kui olen Windows XPs ja ühendan telefoni arvutiga, kuvatakse "Found new hardware" system tray pop-up ja
Device Manager -> Other devices alla tekib kiri Sony Ericsson K610 (nime ees on kollase küsimärgiga ikoon).

Peale seda avaneb Welcome to the Found New Hardware Wizard aken, seal küsitakse, kas soovin et Windows otsiks netist uusi drivereid, valin
- No, not this time

Umbes samal ajal tekib telefoni ekraanile 2 valikut: Failiedastus ja Telefonireziim, aga sealt ei vali esialgu mitte midagi...


Peale seda valin
- Install the software automatically

Seejärel kuvatakse teade: Cannot Install this Hardware

Kui vajutan Back ja valin
- Install from a list or specific location,

saan valida kataloogi, mis sisaldab K610 drivereid, kuid jällegi kuvatakse Cannot Install this Hardware, kuna väidetavalt ei leidu sobilikke drivereid (proovisin mitmete erinevate K610 driveritega).

Kui valin telefoni ekraanilt Failiedastus, kaob see Sony Ericsson K610 Other devices alt üldsegi ära ja varsti kuvatakse system tray pop-up-s:
tsitaat:

Found new hardware
...
Your new hardware might not work properly

My computeri alla ühtegi uut removable diski ei teki ja telefonis olevaid faile ma näha ei saa.

Kas kellelgi on esinenud sarnast probleemi?

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2010 12:07:31 vasta tsitaadiga

Installi kõigepealt PC-Suite. Seejärel ühenda telefon ja vali Failiedastus või Telefonirežiim. Mõlemate variantide driverite installimiseks tuleb kordamööda üks ja siis teine edastusrežiim valida.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 25.07.2010 22:19:50 vasta tsitaadiga

Selle PC-Suite-ga sai juba eile proovitud, aga see seda telefoni üles ei leidnud... Täna proovisin ühes teises XP masinas ja My Computeri alt pääsesin mälukaardile ligi (ei installinud ühtegi driverit ega programmi).
Tuleb siis lihtsalt Windows uuesti installeerida.

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony-Ericsson K610 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.