|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
noQ
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004
|
13.09.2007 21:23:55
|
|
|
Keegi orange boxi juba preorderinud steamist ? Saab esmaspäeval juba TF2 .
Ostsin ära ja kokku läks ~600 eeku. (orange box sisaldab hl2, hl2ep1,hl2ep2,portal,tf2)Kuna eelnevalt omasin hl2 ja hl2ep1 siis saan kinkida need mängud kellelegi kui ep2 välja tuleb 10 okt.
infot nende giftide kohta siit.
_________________ huumor. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
13.09.2007 21:41:48
|
|
|
Võiksid mulle kinkida
Oleksin väga tänulik
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
13.09.2007 21:54:34
|
|
|
Mul 2900XT Black Box kupongi näol asjad olemas, loodetavasti saab TF2-e ka enneaegselt taguda aga kahtlen
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
13.09.2007 22:13:00
|
|
|
| noQ kirjutas: |
Keegi orange boxi juba preorderinud steamist ? Saab esmaspäeval juba TF2 .
Ostsin ära ja kokku läks ~600 eeku. (orange box sisaldab hl2, hl2ep1,hl2ep2,portal,tf2)Kuna eelnevalt omasin hl2 ja hl2ep1 siis saan kinkida need mängud kellelegi kui ep2 välja tuleb 10 okt.
infot nende giftide kohta siit. |
see suht nõme, et peab ostma HL2 ja Ep1 ka..et siis kohe ära anda
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noQ
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004
|
13.09.2007 22:26:52
|
|
|
Neid kõiki saab ka hiljem eraldi osta (tf2 ,ep2 ,portal). Steami blackboxi vist ei tule mis kõik need mängud ühte pakki võtaks.
_________________ huumor. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noQ
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004
|
13.09.2007 22:31:30
|
|
|
Nojah teadsin seda, et ammu canceldatud aga lihtsalt tõin üles
_________________ huumor. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
13.09.2007 22:43:40
|
|
|
Mul ka Black Box kupong olemas ja steamis mängude listis saan juba TF2 pre-loadida
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
16.09.2007 23:46:55
|
|
|
Kõik, kel juba HL2 Orange Box ostetud või ATI Black Box kupong Steami regatud, siis homme kell 7.01 kohaliku aja järgi peaks saama Team Fortress 2 betat taguda Muidugi eeldusel, et Valve Washingtoni aja järgi keskööl "nupule vajutab".
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
17.09.2007 11:26:03
|
|
|
nii, peaks ka oma black boxi ära aktiveerima 8)
igatahes - soetasin ära steamis "special offer" episode 1 - ja sain teada et $9.95 on suhtkoht 133EEK
koos maksude ja asjadega siis
ja hanza <26 student card on täiesti toimiv maksevahend
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
17.09.2007 11:38:17
|
|
|
Krdi jura, et EP2 üksikuna ikka veel osta ei saa Odavaim variant on 45 daala maksta pre-orderi eest kus on mängud mis mul olemas... ja mingi HL2 kinkimine eriti ei koti mind
TF2 ei huvita ka üldse. Millal EP2 koos uue Source mootoriga (toetab x-core CPU-si jne) tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.09.2007 11:49:49
|
|
|
Eks kui mäng väljas (17.10), küllap siis. Või kibeled oma raha kiiresti Valvele andma?
öeldi ju, et kõiki osi saab eraldi osta. EP2 hind on arvatavasti $19.99 - $24.99 vahepeal...
EDIT: eksisin, Half-Life 2: Episode Two - $29.95
http://www.steampowered.com/v/index.php?area=package&SubId=469
IMHO, seega $45 pakkumine igati hea diil. Müüd sõbrale tuttavale HP2/EP1 maha ja oled omadega +.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CS-Hunter
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2007
|
17.09.2007 16:41:35
|
|
|
Half life 2 orange box-i sisust on portal ja half life 2 ep 2 oodatuimad mängud mul hetkel,gta4 kõrval muidugi
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
18.09.2007 12:02:07
|
|
|
Noh, TF2 beta on väljas, serverid ka üleval aga seni kellelgi pole see käima läinud. Decryptid mängufailid ära, updateb end ära aga käima ei lähe
E: Töötab ja ÜLIKÕVA Profiilimasinal töötab täissätetel + 2xAA 4xAF suht puhtalt.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
18.09.2007 13:10:48
|
|
|
| krdi stiimivennad. mul juba on HL2, aga ikka pean juurde plekkima. portal ja TF2 on megalahedad trailereid vaadate.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taat
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2002
|
18.09.2007 13:20:27
|
|
|
| sai ka tf2 beta ära proovitud. väga mõnus. vaadake ka developer commentary asja. leegiheitja (pyro) on ikka eriti koom vend. näeb hea välja ja see kuidas ta tuletõrjuja kirvega air guitarit dev. commentarys paneb on ka üsna lõbus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
18.09.2007 14:48:39
|
|
|
poogen, aktiveerisin oma orange boxi ära. ega mul "ametlikku" episode 1 ka polnud. kui nii jätkan, siis peab stiimi jaoks eraldi kõvaketta tellima muidu kodus juba praegu miski 15GB kontenti ja seda ilma orangeta.
steami konto järjest kasvab priskemaks. augusti lõpus oli väike väljaminek bioshocki näol, nüüd siis EP1+TF2+Portal, need põhiliselt huvitavad.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
05.10.2007 15:40:02
|
|
|
| Küsimus on mul siis selline, et kas Half-Life 2-te ( originaali ) on võimalik ka mängida masinaga millel on kinnised pordid, või pole üldse interneti ühendust? Kinniste portidega ühendusel peaks olema minuteada niimodi, et ei connecti Steami ära.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
05.10.2007 16:37:59
|
|
|
| variousart, mul pole pordid lahti ja Steam töötab ideaalselt. Portide lukus olek mõjutab kui sa tahad mingit serverit endal püsti ajada.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
05.10.2007 17:05:39
|
|
|
| Sellel juhul pole su pordid nii põhjalikult kinni, kui minul. Ma ei saa connectida näiteks mängu serveritesse ( World Of Warcraft jne... ), ma ei saa kasutada FTPd uploadiks/downloadiks, ma ei saa kasutada p2p programme ( Utorrent näiteks ). Sellest on ka see, et ei saa steami serverisse connectida, sest ta lihtsalt ei tõmba uuendusi serverist ära. Ja muidu leidsin juba oma probleemile lahenduse ( offline mode ).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.10.2007 18:44:34
|
|
|
| ruuteri tulemüür blokeerib sul siis väljaminevaid ühendusi ka, seadistuses on asi kinni
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
05.10.2007 22:05:13
|
|
|
| Oh ei...nüüd uus probleem. Nimelt ei luba ta mul ka offline modes mängida. Annab errori: " This operation cannot be completed if steam is in offline mode ". On kellelgi sama probleem olnud? Oskab keegi seda lahendada?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j22lind
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
06.10.2007 15:18:46
|
|
|
minuteada on nii, et offline modes saab mõnda aega mängida, siis vajab steam interneti ühendust ja peale seda saad jälle mõnda aega offline modes mängida ja nii edasi. Aegajalt vajab netti
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
07.10.2007 00:38:03
|
|
|
Half-Life 2 Episode 2 täpne reliis on siis wikipedia andmetel...
| tsitaat: |
| The Steam version will be released October 10, 2007 at 12:01 am PDT (07:01 UTC). |
...ehk siis kuna meil 10h ajavahe sees, siis arvatavasti kell 20.01 10.oktoobri õhtul?
Mingine countdown kah: http://kjarni.cc/leikir/hl2ep2/
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
08.10.2007 23:57:49
|
|
|
virx, päris hea banana bomb oli tuttav asi "WWP'st"
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
09.10.2007 07:39:30
|
|
|
| Black Boxi omanikele, kel Ep2 mitte mingi valemiga preloadida ei taha hakata "servers busy" veateatega, siis nähtavasti on vaja omada ka HL2 Episode 1-e või siis panna selle "episode 1 shared.gcf" fail steamapps kausta, et preload end üldse liigutama hakkaks.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
09.10.2007 16:35:38
|
|
|
blacki oleks tellind, oranzi küll ei taha...
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
09.10.2007 16:56:07
|
|
|
Ammu mängin TF2te nii et jah tellitud. Üks Half Life 2 on ka ära anda. Parim diil on see Orange box kindlasti neile kes eales pole HL2te mänginud. Mäletan et maksin siis kui mäng välja tuli asja eest vist mingi 750 EEK ja see oli ainult HL2 ja CS:S.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.10.2007 22:06:15
|
|
|
Sai kümmekond päeva ka OrangeBox preorder'itud. Lasin alles eila HL2 peale, sai ca 10 min. mängitud kui tegin quick save'i, mille peale desktopile viskas ( send error report vms veateatega). Sai siis uuesti proovitud. Jälle sama jama
Kuna asja sai proovitud läpatsi peal (int. graafika), on selline nähtus sagedane?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
10.10.2007 08:24:39
|
|
|
Proovi ilma quicksave , tee nagu manual save vms...või siis mine valve foorumitesse , sisesta mingi näiteks bug support jne eks parandavad ära vms.
E: eestlased saavad kell 10 mängima
M!lk , tasub ka mainida , et uuemad nVidia 163.75 driverid teevad nii, et ka integreeritud videod mängida seda saaks.nagu toetab nh.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
10.10.2007 09:29:11
|
|
|
| Venivillem kirjutas: |
| M!lk , tasub ka mainida , et uuemad nVidia 163.75 driverid teevad nii, et ka integreeritud videod mängida seda saaks.nagu toetab nh. |
nVidia draiverid töötavad Inteli integreeritud kaartidega ka (Acer TM2490 m!lki profiilis) või ?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
10.10.2007 12:35:50
|
|
|
väga vinge on Episode 2 , vinge on ka Portal , aga liiga palju portaali mängides hakkab igav...tagasi EP2 mängima
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.10.2007 13:29:21
|
|
|
Pekki, ei saa Portal'it kah mängida. Töölepannes näitab Valve logo ära ning hakkab peamenüüd lõudima. Ja praksti desktopile tagasi, koos send error report'iga
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.10.2007 13:38:45
|
|
|
milk!, tee algatuseks graafika draiveritele ja DirectX'le re-install. Võib, aga ei pruugi aidata.
Proovisin ka nii HL2:EP2 kui ka TF2 ära, päris mõnusa mulje jätsid.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
viimati muutis bladerunner 10.10.2007 13:39:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.10.2007 15:07:11
|
|
|
| Venivillem kirjutas: |
väga vinge on Episode 2 , vinge on ka Portal , aga liiga palju portaali mängides hakkab igav...tagasi EP2 mängima  |
Tõsi ta on. Kui portalis mingis pusles ei saa edasi mõnda aega, kipub igavaks minema. HL2: E2 on aga jumala vinge mäng . Palju erinev ja lahedam kui eelmised osad. Siiamaani meeldis mulle eriti see koht, kus pidi neid antilionide laineid tagasi hoidma .
Graafika on samuti kõvasti uuenenud.
E: kedagi huvitab, siis tegin mängu algusest ka paar skriini, graafika täiesti põhjas, 4xAA, 8x AF, jookseb nagu siid.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
10.10.2007 15:28:47
|
|
|
Faking kõva jah Päris intensiivne oli pelada normali peal aga sai ~4h terve mäng asja läbi. Nüüd võtame Portali ette. Ainuke jama on see, et kuhu jäi mitme tuuma tugi? Task manageri järgi koormatakse ainult ühtainsat tuuma...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.10.2007 16:31:02
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| sai ~4h terve mäng asja läbi. |
Miks head mängud alati nii lühikesed on
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
10.10.2007 16:50:59
|
|
|
| raha vaja ju teha ja mingeid 2 tunniseid pasakäkke vaja vorpida
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CS-Hunter
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2007
|
10.10.2007 17:39:27
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| raha vaja ju teha ja mingeid 2 tunniseid pasakäkke vaja vorpida |
Oled mänginud HL ep2,et seda pasakäkiks nimetad?,kui raskusastet saab valida siis ei tohiks kohe easy peale välja minna nagu noob.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.10.2007 18:01:54
|
|
|
| CS-Hunter, ta tegi normaliga läbi ~4 tundi, siiski liiga lühike.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
10.10.2007 18:14:03
|
|
|
ometigi lubati pikemat peal kui EP1
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
10.10.2007 18:26:08
|
|
|
| Ärge muretsega lubati siin päris võimsalt ju Ep3'e 4kv 2007 sees.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joosep00
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
10.10.2007 19:30:07
|
|
|
| masinad on jube vinged EPisode kahes.Kuid hetkel tüütas see zombide mahalaskmine ära...eks vaatab homme edasi.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.10.2007 23:38:43
|
|
|
Sain portali enne HL2: EP2 läbi.
Stoorit seal küll eriti polnud, aga lõpp meeldis mulle sellegipoolest .
Nüüd EP2'te edasi uurima.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.10.2007 23:46:30
|
|
|
xtriz, enne kui EP2 lähed uurima, kiika korraks kella ka .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.10.2007 23:55:06
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
xtriz, enne kui EP2 lähed uurima, kiika korraks kella ka . |
Aitäh soovituse eest, aga uneaeg on mul natuke hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
11.10.2007 00:02:15
|
|
|
HL2:E2 on siiamaani päris mõnus, hardiga paar rasket kohta on olnud ja mõni lampi suremine (a'la lased miski plaadi kuskilt gravytguniga lahti ja saad ise pihta ja piix piix ). Kõge raskem koht SPOILER: seni olnud 2x Antlion võitlus. Muu suht lihtne ikka. Samas on asju, mis mul HL seerijas ei meeldi. Nagu miks ma samamoodi ronida ei saa nagu Alex. Ja mõned jalgu jäävad torud, millest reaal elus üle astud, vajavad mängus hüppe kasutamist. Samas siiamaani on soliidne olnud aga mull juba tunne et lõpp hakkab lähedale jõudma. Paar suud lahti kohta on ka ikka olnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|