Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Tehke endale ise dvd kirjutajast laser. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 30.09.2007 19:08:54 Tehke endale ise dvd kirjutajast laser. vasta tsitaadiga

Tere leidsin siis sellise õpetuse http://www.instructables.com/id/Laser-Flashlight-Hack!!/
Proovisin ise järgi ja tõepooles saab se ni teibi lõikamise, õhupalli purustamise ja tiku süütamisega hakkama.

Tegin siis ise ka pilte:



Laseri silma laskmine on väga ohtlik!!! Tean omadest kogemustest sest olen sellepärast prillikandja.

Edit by XYZ! Mitme foorumlase soovil lisan siia hoiatuse.

Lugeda kindlasti ka hoiatusi teema lõpposas icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 22:19:43 vasta tsitaadiga

karm icon_eek.gif
aga samas üks ohtlikemast TSI asjadest ma viimaselajal näinud olen icon_razz1.gif
hea töö thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 22:28:42 vasta tsitaadiga

tahaks proovida, tellisid netist selle lasermooduli vms?

kaugelt ta õhupalli lõhub?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 22:34:37 vasta tsitaadiga

Ise ka mingi aeg sattusin sellele peale aga kuna dvd-kirjutajat võtta kuskilt ei ole ja suht kindlalt sellise asjaga cd-lugeja laser (on seda valgust üldse palja silmaga näha?) hakkama ei saa siis siiamaani tegemata.
Paberi peale ka muidu asi mingit jälge jätta suudab?
Ja kuda selle kestaga on, sobivad need tavalised turu peal myydavad pointerid ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 22:35:36 vasta tsitaadiga

Lihtsalt küsin icon_question.gif icon_redface.gif
Milleks seda vigurit vaja on icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 22:37:12 Re: Tehke endale ise dvd kirjutajast laser. vasta tsitaadiga

rihard kirjutas:

Laseri silma laskmine on väga ohtlik!!! Tean omadest kogemustest sest olen sellepärast prillikandja.

??? Sellesama jupi pärast?


dreamx kirjutas:
Lihtsalt küsin icon_question.gif icon_redface.gif
Milleks seda vigurit vaja on icon_rolleyes.gif

ma näen küll head võimalus midagi pleksi sisse graveerida icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 30.09.2007 22:39:10 vasta tsitaadiga

Kas sa pole õpetust vaatanud. Ma ei ole midagi tellinud. Võtad DVD kirjutaja seest selle võimsa lasertule välja ja lihtsalt paned selle tavalise turupealt saadud 50 kr laseri korpuse sisse. Tuled on ühesuguse ehitusega. Sellega on ni et tuleb se täpp paigast ära keerata selleks on 50 kr laseritel otsas selline keeratav lääts. Kui nüüd kõrvetava eseme poole se sihtida siis tuleb se täpp võimalikult väikseks koondada siis alles hakkab kärsatama. Tulevad vanad ajad meelde kui päiksepaistelisel päeval luubiga oma nime pinkidele kõrvetasid.

E: No vahepeal veel vastuseid tulnud. Valgele paberi ta ei tee midagi nagu luup päikse energia abilgi ei kõrveta valgeid esemeid ni et pleksile kraveerida ei sa vbl. siis kui must paber peale panna ja siis. Mille jaoks ta on mm kellejaoks mänguasi kellejaoks tööriist. Mis oli huvitav saab sellega nagu kaardikepiga taeva tähti loendada icon_lol.gif
Ei ole selle sama jupi pärast prillikandja. Kunagi kui veel poisike olin siis ostsin omale hinnapommist laseri ja siis lasin seda silma. Enda peale nüüd väga vihane. Tulevikus läheb se tuhandeid nüüd maksma.


viimati muutis rihard 30.09.2007 22:50:10, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 22:40:47 vasta tsitaadiga

mkay, seal õpetuses oli lihtsalt miskise kindla firma laser nö. "pesaks"
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 23:16:08 vasta tsitaadiga

Kunagi sai huvi pärast ebayst tellitud roheline laser pointer.Läbi udu, tossu ja muu sellise näitab väga eredalt küll kiirt aga niisama palja silmaga näha pole, olen niipalju testinud öösel veel kuhu palja silmaga näha on, on igalepoole kaugusse vabalt näha.Dot-i peaks ametlikult 8km kaugusele näitama.
screen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 30.09.2007 23:17:56 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Kunagi sai huvi pärast ebayst tellitud roheline laser pointer.Läbi udu, tossu ja muu sellise näitab väga eredalt küll kiirt aga niisama palja silmaga näha pole, olen niipalju testinud öösel veel kuhu palja silmaga näha on, on igalepoole kaugusse vabalt näha.Dot-i peaks ametlikult 8km kaugusele näitama.
screen


Aga keera nüüd otsast läätsa natukene välja vaata kas teibi lõikamisega ka hakkama saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 00:04:15 vasta tsitaadiga

rihard kirjutas:
Aga keera nüüd otsast läätsa natukene välja vaata kas teibi lõikamisega ka hakkama saab.

Seisab kapis juba pikemat aega ehk kunagi proovin ära aga praegu küll välja otsima ei hakka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 01.10.2007 01:05:47 vasta tsitaadiga

A kui dvd kirjutaja on katki, (laserdiood võibolla on terve? ) siis teoreetiliselt peaks funkama ju icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 01.10.2007 01:11:30 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt jah. Endal oli romi avamisega probleeme sellepärast jäi nurka seisma, kui seda õpetust nägin siis kohe kruvikas kätte icon_lol.gif Muidu oli töökorras. Küsimus nendele kes laseritest rohkem teavad: Mis siis juhtub kui pinget dioodil tõsta. Peaks nagu valgus võimsam olema aga kas se dioodile halba ei te? Praegugi läheb se junn üsna soojaks pikemal töötamisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 01.10.2007 01:12:26 vasta tsitaadiga

A huvitav mida Blue-Ray kirjutajast saab teha? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 01.10.2007 01:22:13 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
A huvitav mida Blue-Ray kirjutajast saab teha? icon_eek.gif

Blue-Ray ???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 01:24:40 vasta tsitaadiga

Blu-Ray'd mõtles vist
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 01.10.2007 05:49:34 vasta tsitaadiga

Vaevalt keegi blu-ray'd ära lammutama hakkab icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 18:53:37 vasta tsitaadiga

Lähevad veel mõned aastat mööda ja siis küll. Mõne aasta eest oleks sa sama öelnud dvd laseri kohta.
Kuid selle pinge koha pealt - ma usun, et võrdlemisi väiksel skaalal saad mängida pingega, nagu ka ledidel. Suuremate pingete korral on adjöö.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 01.10.2007 18:59:00 vasta tsitaadiga

$2000 üle juhtub olema, siis valmis toode täitsa olemas juba
http://www.wickedlasers.com/lasers/Sonar_Series-35-24.html
http://gizmodo.com/gadgets/gadgets/sonar-bluray-laser-how-they-make-it%20-217104.php

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 19:05:51 vasta tsitaadiga

Kallis on jah raibe:p Kuid BR peaks olema veelgi võimsam, kui dvd oma. On ju BR lainepikkus väiksem.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 21:47:41 vasta tsitaadiga

ehk mõnel firmal juhtunud blu-ray seade transportimisel katki minema icon_biggrin.gif siis ehk saab laseri endale icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 22:35:51 vasta tsitaadiga

Marsiks homme Entre'sse ja küsiks Ega teil juhtumisi blu-ray laserit ei vedele kuskil sahtlis. Mul oleks vaja
Omale saad sa selle siiski BR mängija hinna eest.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 22:42:03 vasta tsitaadiga

kunagi juhtusin nägema youtube-st kuidas tehti sellest samast odavast 50eek maksvast laserist(võtmehoidjast) tüüp tegi ka omale sellise laseri millega sai kärsatada erinevaid asju ära, kumutas mingit kiipi mis piirab või määrab selle laseri tugevust või midagi säänest ja asi aitas 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2007 22:55:18 vasta tsitaadiga

Nüüd saad koduste vahenditega laseroppi oma silmadele teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 23:25:54 vasta tsitaadiga

kahjuks kahjulikku icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 15:30:18 vasta tsitaadiga

Aga mismoodi see laseropp siis nii väga erineb? Suht sama imo.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wanted007
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2004




sõnum 02.10.2007 18:01:01 vasta tsitaadiga

Laserop annab nägemise tagasi, see võtab aga ära icon_lol.gif
Kui kõrge temperatuuri see laser saavutada suudab huvitav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 22:39:23 vasta tsitaadiga

Lol. No seda küll. Kuid tehnilise poole pealt just tahaks teada?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2007 23:06:23 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Aga mismoodi see laseropp siis nii väga erineb? Suht sama imo.


Lihvib silmaläätse läbi sarvkesta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 01:32:12 vasta tsitaadiga

On keegi CD laseriga ka proovinud? Kirjas on, et õpetus CD laseri kohta ei käi, kuid mis sellest tulla võib? Teipi ehk ei lõika, kuid niisama täpi näitamisega saab hakkama?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.10.2007 08:24:37 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
On keegi CD laseriga ka proovinud? Kirjas on, et õpetus CD laseri kohta ei käi, kuid mis sellest tulla võib? Teipi ehk ei lõika, kuid niisama täpi näitamisega saab hakkama?
kindlasti saab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 14:27:33 vasta tsitaadiga

Hmm palju sinna volti vaja ? Mul üks cd kirjutaja üle icon_razz.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 17:50:55 vasta tsitaadiga

huvitav, kas cd-lugeja ka miskit täppi näitaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 18:15:05 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Hmm palju sinna volti vaja ? Mul üks cd kirjutaja üle icon_razz.gif
No seal tekstis oli juttu 2*AA patareidest, seega peaks nagu olema 3v siis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 05.10.2007 18:21:11 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Hmm palju sinna volti vaja ? Mul üks cd kirjutaja üle icon_razz.gif

Cd kirjutataja pole vist piisavalt võimas laseri jaoks nagu eelnevatest postidest aru võib saada.

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 05.10.2007 18:47:37 vasta tsitaadiga

Minul ei hakkand cd oma töölegi vaikselt punaselt põles ja läkski läbi 3 V talle liiast arvatavasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 22:55:11 vasta tsitaadiga

Kerge punane täpp jah , 3 v andsin
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 05.10.2007 23:23:17 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Aga mismoodi see laseropp siis nii väga erineb? Suht sama imo.

noh eks ta pmst ikka sama ole, kuid seal on piiratud kõiksugu võimsused ning kestvused ja veel sihtkohad jne..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 08.10.2007 15:00:51 vasta tsitaadiga

kas seda ei saaks kaugemale (näiteks paari meetri kaugusele) fokusseerida.


see paari sentimeetrimeetri kauguselt lõikamine on natuke kurb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.10.2007 16:18:33 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
kas seda ei saaks kaugemale (näiteks paari meetri kaugusele) fokusseerida.


see paari sentimeetrimeetri kauguselt lõikamine on natuke kurb.
eks sa siis hangi mõni sobiv lääts
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 19:23:54 vasta tsitaadiga

Usun, et selle läätse leidmine pole eriti kerge just.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 09.10.2007 00:28:07 vasta tsitaadiga

Saab küll seinale ka fookuseerida aga ni kaugelt ta enam ei kõika max lõikus kaugus 50-70 cm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattiaza
HV kasutaja
mattiaza

liitunud: 15.07.2002




sõnum 20.10.2007 15:02:00 vasta tsitaadiga

Mul on siit pärit 15mW roheline laser, selle kiirt on pimedas ka ilma udu või pilvedeta väga hästi õhus näha. Täppi ennast on 2 kilomeetri pealt samuti hea näha. Aeglaselt saab ka prügikotti lõigata. icon_biggrin.gif

Aga tegemist on VÄGA OHTLIKU mänguasjaga: ma arvutasin välja, et lähemalt kui 23 meetrit põletab ta silma augu enne, kui refleksist kinni panna jõuad.

DVD laserid on sellest veel 10-20x võimsamad, ja seega ei tohi nende kiirt hetkekski otse ega peegeldusest vaadata lähemalt kui 100-300m, muidu tekib eluaegne silmakahjustus (see on minimaalne piir, tegelikkuses vaja ka varu jätta)! Kui laseri täpp või kiir tundub nõrk, siis see ei tähenda veel nõrka laserit: tegemist võib olla inimesele mitte nähtava lainepikkusega, kuid augu silma põletab see samamoodi. Seda ei saa operatsiooniga parandada, läbi põletatakse võrkkest silma tagaküljel. Mul on vist just väiksena laseriga mängimisest ühes silma pildis kolm musta täppi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 18:37:02 vasta tsitaadiga

palju muidu selle 15 mw laseri hind oli ? icon_razz.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 21:05:04 vasta tsitaadiga

miski 150 dollarit, niukse hinna leidsin mina vähemalt.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
al_z
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2007




sõnum 21.10.2007 12:34:03 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/spioonipood ka pakkuda neid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 21:45:45 vasta tsitaadiga

Spioonipood ei paku ajutiselt lasereid, oli juba huvi 50mw vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donut
HV vaatleja
Donut

liitunud: 21.01.2005




sõnum 25.10.2007 21:13:37 vasta tsitaadiga

Ma lammutasin oma Nec-i DVD kribajat ja avastasin, et seal on kaks laseri dioodi ja mingi peeglite ja suurendusklaaside süsteem. Küsimus on siis selline, et kas need dioonid peaksid iseseisvalt väikse täpi tegema? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
al_z
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2007




sõnum 26.10.2007 12:11:51 vasta tsitaadiga

diood/Laser led

täpp tekib siis kui ledi kiired koondad läätse abil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2007 15:25:04 vasta tsitaadiga

Minu dvd kirjutaja laser tekitab niisama ilma läätseta ovaalse võrgustiku, on see normaalne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Tehke endale ise dvd kirjutajast laser. mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.