Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 14:34:59 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Ehk siis ma võin südamerahus need endale soetada?

Kui tegu PAL orikatega ja sul EU konsool siis ei tohiks probleeme olla.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 14:47:35 vasta tsitaadiga

On Offist sain.Pal regioon konsool.Ehk siis läheb käima.Very nicee:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 14:55:15 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Ehk siis ma võin südamerahus need endale soetada?


Jah !
Mälukaarti pole ka vaja ,sest saved lahevad ps3me kettale virtuaalmälukaardile ! icon_smile.gif
Pärast võib savesid copyda mälupulgale ( backup )
Kas mõni mäng ka käima läheb , pead otsima siit : http://www.ps3comp.com/ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 27.09.2007 15:07:28 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
Mälukaarti pole ka vaja ,sest saved lahevad ps3me kettale virtuaalmälukaardile ! icon_smile.gif
Pärast võib savesid copyda mälupulgale ( backup )

Seda ma ei teadnud. Päris cool.

PS2'e puhul mind natuke ärritas see, et pidin eraldi PS1 mälukaardi ostma vanade mängude tarbeks. Aga noh, vähemalt sai save'sid vabalt ühelt kaardilt teisele kanda.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 15:52:15 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
thaarv kirjutas:
Ehk siis ma võin südamerahus need endale soetada?


Jah !
Mälukaarti pole ka vaja ,sest saved lahevad ps3me kettale virtuaalmälukaardile ! icon_smile.gif
Pärast võib savesid copyda mälupulgale ( backup )
Kas mõni mäng ka käima läheb , pead otsima siit : http://www.ps3comp.com/ thumbs_up.gif

See link mis saatsid, Seal ühte mängu mitu tükki, näiteks :
SLES-52927 GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS
SLES-52541 GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS
On mingi vahe neil?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 16:17:17 vasta tsitaadiga

SKU vahe, muud midagi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 27.09.2007 17:26:33 vasta tsitaadiga

gta'dega ei tohiks probleeme olla erilisi ps3'l, vähemalt ma ei märganud...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 17:49:32 vasta tsitaadiga

Vaata oma mängu koodi plaadi karbilt või plaadilt. (SLES-... )
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 27.09.2007 18:54:49 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Ohohh kirjutas:
Leidsin netist programmi TVersity. See suudab käigu pealt divx filmid mpegiks konvertida ja siis üle võrgu PS3'le serveerida.

Probleem on aga selles, et see töötab ainult Windowsis. Ma ei viitsi eirit windowsi bootida. Kas keegi on leidnud mingi analoogse programmi Linuxile?

Leidsin sellise programmi nagu mediatomb, mis suudab küll asju PS3'le saata, aga ei konverdi divx filme kägult ümber PS3'le söödavale kujule...

On keegi proovinud seda käima joosta?

Kui mõtled TVersity't, siis jah. See töötas päris hästi (mõnel juhul soperdas heli ära). Codecite seadete alt panin muidugi resolutsiooni suuremaks ja võtsin kompressimist väiksemaks, sest muidu läks kvaliteet originaalist viletsamaks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 27.09.2007 20:13:21 vasta tsitaadiga

Cell on ikka raju http://gametomorrow.com/blog/index.php/2007/09/05/cell-vs-g80/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mitch78
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2007




sõnum 28.09.2007 10:03:47 vasta tsitaadiga

Kuidas on võimalik osta mängud PSNst? Krediitkaart on olemas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.09.2007 13:01:55 vasta tsitaadiga

huhoh täna jõudis warhawk kah kohale :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2007 17:44:42 vasta tsitaadiga

Vigane PS3 genereerib huvitavaid pilte:

http://forum.folding-community.org/viewtopic.php?t=21312
http://en.wikipedia.org/wiki/Fractal

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2007 18:43:11 vasta tsitaadiga

Ivoshiee, järgmine Legend of Zelda tuleb järelikult PS3le thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carisma
HV vaatleja
carisma

liitunud: 23.02.2007




sõnum 28.09.2007 19:36:30 vasta tsitaadiga

Kus kaupluses see Warhawk myygil siis on? Soetaks endalegi yhe koopia icon_biggrin.gif
_________________
PSN: Karmodos
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.09.2007 20:41:25 vasta tsitaadiga

carisma kirjutas:
Kus kaupluses see Warhawk myygil siis on? Soetaks endalegi yhe koopia :D

tellisin netist... aga liiga kiirelt tuli, lootsin heavenly swordi enne läbi teha :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lapakas123
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006




sõnum 28.09.2007 21:54:43 vasta tsitaadiga

mitch78 kirjutas:
Kuidas on võimalik osta mängud PSNst? Krediitkaart on olemas icon_smile.gif


www.wirecard.com
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tough
HV kasutaja
Tough

liitunud: 04.01.2007




sõnum 28.09.2007 22:41:15 vasta tsitaadiga

sry, ei viitsind tervet foorumit läbi lugeda, aga kas keegi teab milla see 80gb kettaga konsool eestisse jõuab?
Usast ei ole vist mõtet tooma hakata, regioonide vahe?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.09.2007 23:47:23 vasta tsitaadiga

Tough kirjutas:
sry, ei viitsind tervet foorumit läbi lugeda, aga kas keegi teab milla see 80gb kettaga konsool eestisse jõuab?
Usast ei ole vist mõtet tooma hakata, regioonide vahe?

well suht kõigega panid puusse oma postituses :( esiteks pole euroopasse veel 80gb kavandatudki, imo keegi scee tüüp ütles et alla 120gb ei hakata mõtlemagi siinmail vist. ja teiseks on ps3 mängud regioonivabad, mingi bluray filmid kah pooleks vist regioonivabad ja lukuga, ps2 pelid ja dvd'd ei hakka sul tööle seal ainult...
aga heavenly sword läbi tehtud lawl, eile postist sain, uus rekord vist... tho raha läks asjaette sest imo oli väga väärt peli see, nii ruttu tegin läbi mitte ainult seetõttu, et mäng keskmisest lühem, vaid seepärast et tegu oli väga nauditava ja huvitava mänguga mis mind enne lõppu ära ei tüüdanud :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.09.2007 02:11:43 vasta tsitaadiga

lapakas123 kirjutas:
mitch78 kirjutas:
Kuidas on võimalik osta mängud PSNst? Krediitkaart on olemas icon_smile.gif


www.wirecard.com

Googeldasin sellel teemal natuke ja erinevaid välismaiseid foorumeid lugedes tundub, et nüüd on see võimalus kinni keeratud. Või oled sa ise just proovinud, et töötab?

Enam vist ei jää muud üle kui oodata, et ehk tulevad kunagi prepaid kaardid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mitch78
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2007




sõnum 29.09.2007 02:52:37 vasta tsitaadiga

Proovisin teha account on www.wirecard.com , aga seal on sama jama - ei ole võimalik panna teine riik registreerimisel.

Kas keegi on proovinud tellida http://www.choicesuk.com/ -ist mängud? Või kus kohast on veel võimalik seda teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 29.09.2007 10:24:54 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:

Googeldasin sellel teemal natuke ja erinevaid välismaiseid foorumeid lugedes tundub, et nüüd on see võimalus kinni keeratud. Või oled sa ise just proovinud, et töötab?
Enam vist ei jää muud üle kui oodata, et ehk tulevad kunagi prepaid kaardid.

ma ostsin see nädal omale wirecardi kasutades selle locorocco asja ja selle pokkeri peli, töötas.
mitch78 kirjutas:
Proovisin teha account on www.wirecard.com , aga seal on sama jama - ei ole võimalik panna teine riik registreerimisel.
Kas keegi on proovinud tellida http://www.choicesuk.com/ -ist mängud? Või kus kohast on veel võimalik seda teha?

Sa ei peagi teist riiki panema, paned rigi nii nagu on. lihtsalt psn stores paned oma aadressi sama mis sul wirecard.com'is aga riigiks paned usa, lisad 5$ kaupa raha walletisse ja siis ei kontrollita su riiki (suurema summa puhul varem ei toimind mul see asi vähemalt, pole viitsind testida viimasel ajal kuna nii on kõik korras olnud :P) ja kõik toimib.
ja ma olen choicesuk'st tellind mänge ja kõik on toimind, viimane tellimus ei läinud läbi ainult kuna seal mängud veits odavamad kui mujal ja heavenly sword ja warhawk olid läbi müüdud selleks ajaks kui mina tellisin :( peale choicesuk.com'i töötavad ka sendit.com (kehvasti olid pakendatud mu mängud sealt saades ainult, heavenly swordi karp oli alt osast kergelt muljuda saanud) ja game.co.uk kah vist, pole ainult sealt tellind.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.09.2007 14:01:09 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et huvipärast proovin, aga ei toimi. Ütleb, et ei ole valid krediitkaart
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2007 14:08:12 vasta tsitaadiga

choicesuk.com kui sealt tellida siis kaua mäng kohale tuleb ,teab keegi?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 29.09.2007 17:32:17 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
choicesuk.com kui sealt tellida siis kaua mäng kohale tuleb ,teab keegi?

vahest 4-5 tööpäeva, vahest 2 nädalat, kuidas kunagi, võibolla seal mingi kallim postivariant siis saaks ehk kiiremini või täpsemalt aga ma olen selle odavaimaga võtnud tavaliselt...
Ohohh kirjutas:
Mõtlesin, et huvipärast proovin, aga ei toimi. Ütleb, et ei ole valid krediitkaart

midagi teed valesti nähtavasti aga see on kõik mingi katsetamise asi, ma vist teise wirecard.com'i kontoga sain asja tööle alles vms, esimesega tegin midagi valesti aga ma kurat ei mäleta kah enam mis teema seal oli... paras ehitamine igatahes, dno miks mu eesti krediitkaart ei kõlba neile. aga jah, nädala alguses asi töötas mul ilusti igatahes.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2007 20:30:14 vasta tsitaadiga

Kas ps3-l on mängud regioonivabad? näiteks tellin ameerikast mängu ja siis läheb ps3-l PAL versioonil käima?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2007 22:18:46 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Kas ps3-l on mängud regioonivabad? näiteks tellin ameerikast mängu ja siis läheb ps3-l PAL versioonil käima?


jah töötab mängud regioonivabad
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 30.09.2007 10:39:18 vasta tsitaadiga

See mäng on salaja palju ilusamaks muutund,ei jõua ära oodata millal seda mängida saaks.
http://www.gamersyde.com/stream_4772_fr.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 30.09.2007 10:56:54 vasta tsitaadiga

vajaks natuke abi!!!

Kas keegi suudab mulle ära seletada kas mul on võimalik ühendada PS3-e ka DVI sisendiga monitorile? Milliseid kaableid (üleminekuid) oleks vaja ja kust neisd osta saab Eestis ja palju maksavad. Tänud abi eest. Hetkel kasutan scart juhet teise teleka peal aga tahaks ka teise molu pel tööle asja saada!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.09.2007 12:14:11 vasta tsitaadiga

adister kirjutas:
vajaks natuke abi!!!

Kas keegi suudab mulle ära seletada kas mul on võimalik ühendada PS3-e ka DVI sisendiga monitorile? Milliseid kaableid (üleminekuid) oleks vaja ja kust neisd osta saab Eestis ja palju maksavad. Tänud abi eest. Hetkel kasutan scart juhet teise teleka peal aga tahaks ka teise molu pel tööle asja saada!

Ma ostsin kaubamajast HDMI<->DVI ülemineku, mis maksis kusagil 700 krooni. Ei oska öelda, kas on ka odavamaid juppe selle jaoks, aga seda mulle kaubamajast pakuti...
Siis on vaja veel HDMI kaabilt, mis vist maksis paarsada krooni.

NB! Selle üleminekuga tekkinud DVI'd ei saa teha videokaartitega kaasas oleva klotsiga VGA'ks!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 14:10:18 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
adister kirjutas:
vajaks natuke abi!!!

Kas keegi suudab mulle ära seletada kas mul on võimalik ühendada PS3-e ka DVI sisendiga monitorile? Milliseid kaableid (üleminekuid) oleks vaja ja kust neisd osta saab Eestis ja palju maksavad. Tänud abi eest. Hetkel kasutan scart juhet teise teleka peal aga tahaks ka teise molu pel tööle asja saada!

Ma ostsin kaubamajast HDMI<->DVI ülemineku, mis maksis kusagil 700 krooni. Ei oska öelda, kas on ka odavamaid juppe selle jaoks, aga seda mulle kaubamajast pakuti...
Siis on vaja veel HDMI kaabilt, mis vist maksis paarsada krooni.

NB! Selle üleminekuga tekkinud DVI'd ei saa teha videokaartitega kaasas oleva klotsiga VGA'ks!


isiklikult ei soovita kull kaubamajast ja euronicsitest jms mingied kaableid, uleminekuid osta, sest seal on need alati hullult kirve hinnaga. parem piiluda tevalosse voi oomipoodi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 14:26:58 vasta tsitaadiga

adister kirjutas:
vajaks natuke abi!!!

Kas keegi suudab mulle ära seletada kas mul on võimalik ühendada PS3-e ka DVI sisendiga monitorile? Milliseid kaableid (üleminekuid) oleks vaja ja kust neisd osta saab Eestis ja palju maksavad. Tänud abi eest. Hetkel kasutan scart juhet teise teleka peal aga tahaks ka teise molu pel tööle asja saada!


Osta endale selline juhe http://www.jdr.com/interact/..%5Cimages%5Cproducts%5CC%5Ccbl-hdmi-dvi.jpg
ja asi vaska ! Ära mingeid kirvehinnaga üleminekuid küll ostma hakka .Omale sain sellise 5 meetrise juhtme 220 eegu eest.Hiljuti nägin ka oomipoes sellist kaablit . Võid ju nende käest vajadusel küsida thumbs_up.gif Edu ! icon_wink.gif

Näed ! Ongi olemas ! http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-551G%2F2.5 Palun ! thumbs_up.gif icon_razz1.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 01.10.2007 14:40:46 vasta tsitaadiga

Tänud sulle eric80

Sain oomipoest vajaliku kaabli. Nüüd tekkis küismus et kuidas saada heli tööle. Kuna endal arvutil korralikud 5.1 kõlarid siis võiks kuidagi läbi arvuti ja 5.1 kõlarite heli ka mängima saada. Praegu siis HDMI kaabel saadab ainult video DVI kaudu monitori. Kas on võimalik kasutada PS3-ga kaasas olevat Scart/audio/video kaablit. Arvuti helikaardi manuali kohaselt on olemas audio line in port (to connects tape, cd/dvd player and other audio devices). Et ühendaks sinna kuidagi selle audio. Selle jaoks aga vist järjekordselt mingit üleminekut vaja ehk mis teeb kahest heli kaablist ühe. Kuna kaablite ja ühenduste kohapealt suht n00b siis ehk keegi oskaks öelda et kas see on võimalik, kust sellist üleminekut saada ja mis maksab. tänud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 01.10.2007 15:16:53 vasta tsitaadiga

Korralikel 5.1 kõlaritel on mitme sisendi (spdif coax/optical) võimalus, kasuta seda. Vahepeale arvutit toppida on mõttetus.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 01.10.2007 15:47:46 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
Korralikel 5.1 kõlaritel on mitme sisendi (spdif coax/optical) võimalus, kasuta seda. Vahepeale arvutit toppida on mõttetus.


no seda kindlasti. Ütleme siis et nii korralikud ka pole.icon_biggrin.gif Tegemist tavaliste arvutikõlaritega, millel kahjuks muud väljundid puuduvad. Muidu oleks ise kohe sellepeale tulnud. Ehk vajan siiski läbi arvuti varianti.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 01.10.2007 15:55:10 vasta tsitaadiga

adister kirjutas:
Kas on võimalik kasutada PS3-ga kaasas olevat Scart/audio/video kaablit

Kui sellel a/v kaablil on eraldi rca otsad audio jaoks, saaksid ikkagi vaid stereo kätte sealt. Üleminek rca->stereo (mis siis line-in pessa sobib) maksab <50.- Samas võid siis juba sobiva üleminekuga otse kõllide külge ühendada ja arvuti mängust välja jätta.

5.1 jaoks oleks ps3 puhul vaja siis vist optical sisendiga helikaarti? Odavam on sobiva sisendiga kõlarid soetada või stereoga leppida.

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 01.10.2007 16:17:37 vasta tsitaadiga

Kaablil tõesti olemasl eraldi rca otsad audio jaoks. Jään siiski hetkel rca->stereo ülemineku juurde. Kuna tegemist ajutise lahendusega.
Aga ole sa tänatud kiire vastuse eest.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 22:17:18 vasta tsitaadiga

adister kirjutas:
Tänud sulle eric80

Sain oomipoest vajaliku kaabli. Nüüd tekkis küismus et kuidas saada heli tööle. Kuna endal arvutil korralikud 5.1 kõlarid siis võiks kuidagi läbi arvuti ja 5.1 kõlarite heli ka mängima saada. Praegu siis HDMI kaabel saadab ainult video DVI kaudu monitori. Kas on võimalik kasutada PS3-ga kaasas olevat Scart/audio/video kaablit. Arvuti helikaardi manuali kohaselt on olemas audio line in port (to connects tape, cd/dvd player and other audio devices). Et ühendaks sinna kuidagi selle audio. Selle jaoks aga vist järjekordselt mingit üleminekut vaja ehk mis teeb kahest heli kaablist ühe. Kuna kaablite ja ühenduste kohapealt suht n00b siis ehk keegi oskaks öelda et kas see on võimalik, kust sellist üleminekut saada ja mis maksab. tänud


Peale HDMI seadistamist pakutakse võimalikke heliväljastusvariante .Valid lihtsalt siis (ajutiseks) väljundiks Scart/audio/video.
wicked, juba seletas ära ! icon_razz1.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.10.2007 08:35:21 vasta tsitaadiga

Hea uudis, BluRay müüb 4-1'le Euroopas, see HD-DVD on juba pmst sõja kaotanud.
Paramountile maksti 150m USD et see toetaks HD-DVD 18 kuud, heh - ja paljud varasemad "HD-DVD Exclusive" firmad on juba BluRay valinud eelisformaadiks.

Kes ei usu, vms .. kasutage googleit, paar artiklit on NY Timesis.
On ka teateid kinnitamata andmetel et USA's on nende suhe 10-1'le BluRay kasuks.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 02.10.2007 10:03:09 vasta tsitaadiga

Mismõttes see hea uudis on kui viletsam formaat hetkel juhib?
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 10:11:49 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Mismõttes see hea uudis on kui viletsam formaat hetkel juhib?

Eitea kusotsast BD viletsam on? icon_wink.gif Vähemalt on tegu uue tehnoloogiaga mitte vanemast viimase võtmise üritusega.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 02.10.2007 10:31:10 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
pronto kirjutas:
Mismõttes see hea uudis on kui viletsam formaat hetkel juhib?

Eitea kusotsast BD viletsam on? icon_wink.gif Vähemalt on tegu uue tehnoloogiaga mitte vanemast viimase võtmise üritusega.

Äkki seletad? Mõlemad jooksevad sinise laser peal, ainult BD on jagatud erinevatesse faasidesse, mis pole omavahel ühilduvad, BD on regioonilukkudega ning BD on laias laastus sony kontrolli all, mis tähendab seda, et Columbian Picturesil ja MGM-l on kohe sisseehitatud eelis (igasugune eelis turul tähendab seda, et lõpuks tarbija ikka kannatab). Lisaks on nii pressi kui mängimistehnika kallim, mis loomulikult korjatakse just eelkõige filmisõprade taskust. Suurus ei ole filmiplaatide juures kunagi olnud oluline, seda ei ole mõtet trumbina lagedale tuua -- eriti arvestades sellega, et HD-DVD lubab lihtsalt layereid juurde laduda (näiteks viimased plaadid ongi kolme layeriga ja sama suured kui BD)

Viimase aja uudis oli see, et a) Samsung canceldas enamuse oma BD mängijatest ning taandus comboturule ning b) Forrester grupp, mis eelnevalt pikalt hindas, et BD formaat kindlalt võidab on oma viimases avalduses kõva tooni tagasihoidlikum, deklareerides, et kui Sony midagi eriti lolli ei tee, siis on BD-l eelis.

_________________
Magento arendused


viimati muutis pronto 02.10.2007 10:32:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 02.10.2007 10:32:07 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Hea uudis, BluRay müüb 4-1'le Euroopas, see HD-DVD on juba pmst sõja kaotanud.
Paramountile maksti 150m USD et see toetaks HD-DVD 18 kuud, heh - ja paljud varasemad "HD-DVD Exclusive" firmad on juba BluRay valinud eelisformaadiks.

Kes ei usu, vms .. kasutage googleit, paar artiklit on NY Timesis.
On ka teateid kinnitamata andmetel et USA's on nende suhe 10-1'le BluRay kasuks.

Ära pane teisi inimesi sellist tööd enda eest tegema. Sa kas a) lingid konkreetsetele artiklitele usaldusväärsetest allikatest või b) ei maini neid uudiseid üldse.

Edaspidi hakkan selliseid postitusi lihtsalt kustutama.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.10.2007 10:46:10 vasta tsitaadiga

Miks keegi teine siis ei näita ära oma lehed, kust nad midagi tsiteerivad või ümber kirjutavad?
Kasutajad nagu 'pronto' kirjutavad selliseid uudiseid palju rohkem, ja pole kunagi oma allikaid kirja pannud. thumbs_down.gif


Ma postitan omad allikad siis kui vähemalt kaks inimest on seda nõudnud, kuna nad kas ei suuda seda ise üles leida, või lihtsalt keelduvad uskumast.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 02.10.2007 10:52:58 vasta tsitaadiga

Nutt och hala, kui tema tema trollab, miks mina trollata ei või.

iDemon, Sinu allikad on enamasti SDF või uudiste agentuur NaisedSaunasRääkisid. Pealegi on pronto tunduvalt autoriteetsem tegelane kui Sina.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.10.2007 10:59:30 vasta tsitaadiga

Ei, ma tean isegi et SDF on MSi mahategemiseks, ja käin seal naljapärast kord nädalas. icon_rolleyes.gif
Pigem qj.net, gs.com, ign.com või mõni välismaa lehe tehnika osas olnud uudis.

Ja millest su arvamus, et mu allikad pärinevad just sealt? See et ma ühekorra postitasin sealt uudise, tähendab et ma käin seal pidevalt neid lugemas ja tsiteerimas? Ning su arvamus autoriteedist huvitab meid ikka väga minimaalselt.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 11:05:25 vasta tsitaadiga

ma olen ka rahul, et bluray juhib (IMO on selle üks peamisi põhjuses nimes, bluray on selline cool nimi...hd-dvd on väga raskelt hääldatav ja tähendab vana tehnoloogia uuendust)....ja selle rõõmu põhjuseks on just suurem andmemaht, kuna fakt, et lähi ajal kaovad lettidelt dvd kirjutajad ning asenduvad bluray kirjutajatega, siis milleks võtta 25gb, kui on võimalik 50gb....
samas on juba hetkel mitmel tootjal bluray, hd-dvd, dvd-rw, cd-rw kirjutajad olemas miskise 7k eest arvutile icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 02.10.2007 11:13:28 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Miks keegi teine siis ei näita ära oma lehed, kust nad midagi tsiteerivad või ümber kirjutavad?
Kasutajad nagu 'pronto' kirjutavad selliseid uudiseid palju rohkem, ja pole kunagi oma allikaid kirja pannud. thumbs_down.gif

Ütleme siis nii, et neid objektiivseid allikaid, mille varal sina oma postitusi kirjutad, on kordi vähem ebameeldiv lugeda kui sinu kummalist Sony nihkes juttu. Kui sa tahad, et keegi sind vähekenegi tõsiselt võtaks, siis viita neile ja jäta omapoolsed kommentaarid üldse välja.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.10.2007 11:18:20 vasta tsitaadiga

Suht sama võiks öelda x360 fannide jutu kohta, kui nad vaid uudised postitaks oleks siin kordades vähem vaidluseid ja solvamisi.
Ning mul ei ole vaja et keegi hakkas mind niivõrd 'tõsiselt' võtma, ma lihtsalt postitan uudised, ja kui see mind ennast huvitab mingil moel, siis ma lisan ka kommentaare/arvamusi.
Toetan jah Sony, ei meeldi? Pole minu mure.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 11:19:58 vasta tsitaadiga

SaIm85 kirjutas:
See mäng on salaja palju ilusamaks muutund,ei jõua ära oodata millal seda mängida saaks.
http://www.gamersyde.com/stream_4772_fr.html

räige kaamera, olematu AI ning ebanormaalne levelite ehitus lausa kutsuvad ostma
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.