|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.09.2007 14:34:59
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
| Ehk siis ma võin südamerahus need endale soetada? |
Kui tegu PAL orikatega ja sul EU konsool siis ei tohiks probleeme olla.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
27.09.2007 14:47:35
|
|
|
| On Offist sain.Pal regioon konsool.Ehk siis läheb käima.Very nicee:D
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
27.09.2007 14:55:15
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
| Ehk siis ma võin südamerahus need endale soetada? |
Jah !
Mälukaarti pole ka vaja ,sest saved lahevad ps3me kettale virtuaalmälukaardile !
Pärast võib savesid copyda mälupulgale ( backup )
Kas mõni mäng ka käima läheb , pead otsima siit : http://www.ps3comp.com/
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
27.09.2007 15:07:28
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
Mälukaarti pole ka vaja ,sest saved lahevad ps3me kettale virtuaalmälukaardile !
Pärast võib savesid copyda mälupulgale ( backup ) |
Seda ma ei teadnud. Päris cool.
PS2'e puhul mind natuke ärritas see, et pidin eraldi PS1 mälukaardi ostma vanade mängude tarbeks. Aga noh, vähemalt sai save'sid vabalt ühelt kaardilt teisele kanda.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
27.09.2007 15:52:15
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
| thaarv kirjutas: |
| Ehk siis ma võin südamerahus need endale soetada? |
Jah !
Mälukaarti pole ka vaja ,sest saved lahevad ps3me kettale virtuaalmälukaardile !
Pärast võib savesid copyda mälupulgale ( backup )
Kas mõni mäng ka käima läheb , pead otsima siit : http://www.ps3comp.com/  |
See link mis saatsid, Seal ühte mängu mitu tükki, näiteks :
SLES-52927 GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS
SLES-52541 GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS
On mingi vahe neil?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
27.09.2007 16:17:17
|
|
|
| SKU vahe, muud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
27.09.2007 17:26:33
|
|
|
| gta'dega ei tohiks probleeme olla erilisi ps3'l, vähemalt ma ei märganud...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
27.09.2007 17:49:32
|
|
|
| Vaata oma mängu koodi plaadi karbilt või plaadilt. (SLES-... )
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
27.09.2007 18:54:49
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Ohohh kirjutas: |
Leidsin netist programmi TVersity. See suudab käigu pealt divx filmid mpegiks konvertida ja siis üle võrgu PS3'le serveerida.
Probleem on aga selles, et see töötab ainult Windowsis. Ma ei viitsi eirit windowsi bootida. Kas keegi on leidnud mingi analoogse programmi Linuxile?
Leidsin sellise programmi nagu mediatomb, mis suudab küll asju PS3'le saata, aga ei konverdi divx filme kägult ümber PS3'le söödavale kujule... |
On keegi proovinud seda käima joosta? |
Kui mõtled TVersity't, siis jah. See töötas päris hästi (mõnel juhul soperdas heli ära). Codecite seadete alt panin muidugi resolutsiooni suuremaks ja võtsin kompressimist väiksemaks, sest muidu läks kvaliteet originaalist viletsamaks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaIm85
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mitch78
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2007
|
28.09.2007 10:03:47
|
|
|
Kuidas on võimalik osta mängud PSNst? Krediitkaart on olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
28.09.2007 13:01:55
|
|
|
| huhoh täna jõudis warhawk kah kohale :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
28.09.2007 18:43:11
|
|
|
Ivoshiee, järgmine Legend of Zelda tuleb järelikult PS3le
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carisma
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007
|
28.09.2007 19:36:30
|
|
|
Kus kaupluses see Warhawk myygil siis on? Soetaks endalegi yhe koopia
_________________ PSN: Karmodos |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
28.09.2007 20:41:25
|
|
|
| carisma kirjutas: |
| Kus kaupluses see Warhawk myygil siis on? Soetaks endalegi yhe koopia :D |
tellisin netist... aga liiga kiirelt tuli, lootsin heavenly swordi enne läbi teha :P
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lapakas123
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2006
|
28.09.2007 21:54:43
|
|
|
| mitch78 kirjutas: |
Kuidas on võimalik osta mängud PSNst? Krediitkaart on olemas  |
www.wirecard.com
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tough
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2007
|
28.09.2007 22:41:15
|
|
|
sry, ei viitsind tervet foorumit läbi lugeda, aga kas keegi teab milla see 80gb kettaga konsool eestisse jõuab?
Usast ei ole vist mõtet tooma hakata, regioonide vahe?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
28.09.2007 23:47:23
|
|
|
| Tough kirjutas: |
sry, ei viitsind tervet foorumit läbi lugeda, aga kas keegi teab milla see 80gb kettaga konsool eestisse jõuab?
Usast ei ole vist mõtet tooma hakata, regioonide vahe? |
well suht kõigega panid puusse oma postituses :( esiteks pole euroopasse veel 80gb kavandatudki, imo keegi scee tüüp ütles et alla 120gb ei hakata mõtlemagi siinmail vist. ja teiseks on ps3 mängud regioonivabad, mingi bluray filmid kah pooleks vist regioonivabad ja lukuga, ps2 pelid ja dvd'd ei hakka sul tööle seal ainult...
aga heavenly sword läbi tehtud lawl, eile postist sain, uus rekord vist... tho raha läks asjaette sest imo oli väga väärt peli see, nii ruttu tegin läbi mitte ainult seetõttu, et mäng keskmisest lühem, vaid seepärast et tegu oli väga nauditava ja huvitava mänguga mis mind enne lõppu ära ei tüüdanud :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
29.09.2007 02:11:43
|
|
|
| lapakas123 kirjutas: |
| mitch78 kirjutas: |
Kuidas on võimalik osta mängud PSNst? Krediitkaart on olemas  |
www.wirecard.com |
Googeldasin sellel teemal natuke ja erinevaid välismaiseid foorumeid lugedes tundub, et nüüd on see võimalus kinni keeratud. Või oled sa ise just proovinud, et töötab?
Enam vist ei jää muud üle kui oodata, et ehk tulevad kunagi prepaid kaardid.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mitch78
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2007
|
29.09.2007 02:52:37
|
|
|
Proovisin teha account on www.wirecard.com , aga seal on sama jama - ei ole võimalik panna teine riik registreerimisel.
Kas keegi on proovinud tellida http://www.choicesuk.com/ -ist mängud? Või kus kohast on veel võimalik seda teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
29.09.2007 10:24:54
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
Googeldasin sellel teemal natuke ja erinevaid välismaiseid foorumeid lugedes tundub, et nüüd on see võimalus kinni keeratud. Või oled sa ise just proovinud, et töötab?
Enam vist ei jää muud üle kui oodata, et ehk tulevad kunagi prepaid kaardid. |
ma ostsin see nädal omale wirecardi kasutades selle locorocco asja ja selle pokkeri peli, töötas.
| mitch78 kirjutas: |
Proovisin teha account on www.wirecard.com , aga seal on sama jama - ei ole võimalik panna teine riik registreerimisel.
Kas keegi on proovinud tellida http://www.choicesuk.com/ -ist mängud? Või kus kohast on veel võimalik seda teha? |
Sa ei peagi teist riiki panema, paned rigi nii nagu on. lihtsalt psn stores paned oma aadressi sama mis sul wirecard.com'is aga riigiks paned usa, lisad 5$ kaupa raha walletisse ja siis ei kontrollita su riiki (suurema summa puhul varem ei toimind mul see asi vähemalt, pole viitsind testida viimasel ajal kuna nii on kõik korras olnud :P) ja kõik toimib.
ja ma olen choicesuk'st tellind mänge ja kõik on toimind, viimane tellimus ei läinud läbi ainult kuna seal mängud veits odavamad kui mujal ja heavenly sword ja warhawk olid läbi müüdud selleks ajaks kui mina tellisin :( peale choicesuk.com'i töötavad ka sendit.com (kehvasti olid pakendatud mu mängud sealt saades ainult, heavenly swordi karp oli alt osast kergelt muljuda saanud) ja game.co.uk kah vist, pole ainult sealt tellind.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
29.09.2007 14:01:09
|
|
|
| Mõtlesin, et huvipärast proovin, aga ei toimi. Ütleb, et ei ole valid krediitkaart
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
29.09.2007 14:08:12
|
|
|
| choicesuk.com kui sealt tellida siis kaua mäng kohale tuleb ,teab keegi?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
29.09.2007 17:32:17
|
|
|
| siven kirjutas: |
| choicesuk.com kui sealt tellida siis kaua mäng kohale tuleb ,teab keegi? |
vahest 4-5 tööpäeva, vahest 2 nädalat, kuidas kunagi, võibolla seal mingi kallim postivariant siis saaks ehk kiiremini või täpsemalt aga ma olen selle odavaimaga võtnud tavaliselt...
| Ohohh kirjutas: |
| Mõtlesin, et huvipärast proovin, aga ei toimi. Ütleb, et ei ole valid krediitkaart |
midagi teed valesti nähtavasti aga see on kõik mingi katsetamise asi, ma vist teise wirecard.com'i kontoga sain asja tööle alles vms, esimesega tegin midagi valesti aga ma kurat ei mäleta kah enam mis teema seal oli... paras ehitamine igatahes, dno miks mu eesti krediitkaart ei kõlba neile. aga jah, nädala alguses asi töötas mul ilusti igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
29.09.2007 20:30:14
|
|
|
| Kas ps3-l on mängud regioonivabad? näiteks tellin ameerikast mängu ja siis läheb ps3-l PAL versioonil käima?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
29.09.2007 22:18:46
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
| Kas ps3-l on mängud regioonivabad? näiteks tellin ameerikast mängu ja siis läheb ps3-l PAL versioonil käima? |
jah töötab mängud regioonivabad
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaIm85
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
30.09.2007 10:56:54
|
|
|
vajaks natuke abi!!!
Kas keegi suudab mulle ära seletada kas mul on võimalik ühendada PS3-e ka DVI sisendiga monitorile? Milliseid kaableid (üleminekuid) oleks vaja ja kust neisd osta saab Eestis ja palju maksavad. Tänud abi eest. Hetkel kasutan scart juhet teise teleka peal aga tahaks ka teise molu pel tööle asja saada!
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
30.09.2007 12:14:11
|
|
|
| adister kirjutas: |
vajaks natuke abi!!!
Kas keegi suudab mulle ära seletada kas mul on võimalik ühendada PS3-e ka DVI sisendiga monitorile? Milliseid kaableid (üleminekuid) oleks vaja ja kust neisd osta saab Eestis ja palju maksavad. Tänud abi eest. Hetkel kasutan scart juhet teise teleka peal aga tahaks ka teise molu pel tööle asja saada! |
Ma ostsin kaubamajast HDMI<->DVI ülemineku, mis maksis kusagil 700 krooni. Ei oska öelda, kas on ka odavamaid juppe selle jaoks, aga seda mulle kaubamajast pakuti...
Siis on vaja veel HDMI kaabilt, mis vist maksis paarsada krooni.
NB! Selle üleminekuga tekkinud DVI'd ei saa teha videokaartitega kaasas oleva klotsiga VGA'ks!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
30.09.2007 14:10:18
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| adister kirjutas: |
vajaks natuke abi!!!
Kas keegi suudab mulle ära seletada kas mul on võimalik ühendada PS3-e ka DVI sisendiga monitorile? Milliseid kaableid (üleminekuid) oleks vaja ja kust neisd osta saab Eestis ja palju maksavad. Tänud abi eest. Hetkel kasutan scart juhet teise teleka peal aga tahaks ka teise molu pel tööle asja saada! |
Ma ostsin kaubamajast HDMI<->DVI ülemineku, mis maksis kusagil 700 krooni. Ei oska öelda, kas on ka odavamaid juppe selle jaoks, aga seda mulle kaubamajast pakuti...
Siis on vaja veel HDMI kaabilt, mis vist maksis paarsada krooni.
NB! Selle üleminekuga tekkinud DVI'd ei saa teha videokaartitega kaasas oleva klotsiga VGA'ks! |
isiklikult ei soovita kull kaubamajast ja euronicsitest jms mingied kaableid, uleminekuid osta, sest seal on need alati hullult kirve hinnaga. parem piiluda tevalosse voi oomipoodi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
30.09.2007 14:26:58
|
|
|
| adister kirjutas: |
vajaks natuke abi!!!
Kas keegi suudab mulle ära seletada kas mul on võimalik ühendada PS3-e ka DVI sisendiga monitorile? Milliseid kaableid (üleminekuid) oleks vaja ja kust neisd osta saab Eestis ja palju maksavad. Tänud abi eest. Hetkel kasutan scart juhet teise teleka peal aga tahaks ka teise molu pel tööle asja saada! |
Osta endale selline juhe http://www.jdr.com/interact/..%5Cimages%5Cproducts%5CC%5Ccbl-hdmi-dvi.jpg
ja asi vaska ! Ära mingeid kirvehinnaga üleminekuid küll ostma hakka .Omale sain sellise 5 meetrise juhtme 220 eegu eest.Hiljuti nägin ka oomipoes sellist kaablit . Võid ju nende käest vajadusel küsida Edu !
Näed ! Ongi olemas ! http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-551G%2F2.5 Palun !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
01.10.2007 14:40:46
|
|
|
Tänud sulle eric80
Sain oomipoest vajaliku kaabli. Nüüd tekkis küismus et kuidas saada heli tööle. Kuna endal arvutil korralikud 5.1 kõlarid siis võiks kuidagi läbi arvuti ja 5.1 kõlarite heli ka mängima saada. Praegu siis HDMI kaabel saadab ainult video DVI kaudu monitori. Kas on võimalik kasutada PS3-ga kaasas olevat Scart/audio/video kaablit. Arvuti helikaardi manuali kohaselt on olemas audio line in port (to connects tape, cd/dvd player and other audio devices). Et ühendaks sinna kuidagi selle audio. Selle jaoks aga vist järjekordselt mingit üleminekut vaja ehk mis teeb kahest heli kaablist ühe. Kuna kaablite ja ühenduste kohapealt suht n00b siis ehk keegi oskaks öelda et kas see on võimalik, kust sellist üleminekut saada ja mis maksab. tänud
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.10.2007 15:16:53
|
|
|
Korralikel 5.1 kõlaritel on mitme sisendi (spdif coax/optical) võimalus, kasuta seda. Vahepeale arvutit toppida on mõttetus.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
01.10.2007 15:47:46
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| Korralikel 5.1 kõlaritel on mitme sisendi (spdif coax/optical) võimalus, kasuta seda. Vahepeale arvutit toppida on mõttetus. |
no seda kindlasti. Ütleme siis et nii korralikud ka pole. Tegemist tavaliste arvutikõlaritega, millel kahjuks muud väljundid puuduvad. Muidu oleks ise kohe sellepeale tulnud. Ehk vajan siiski läbi arvuti varianti.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.10.2007 15:55:10
|
|
|
| adister kirjutas: |
| Kas on võimalik kasutada PS3-ga kaasas olevat Scart/audio/video kaablit |
Kui sellel a/v kaablil on eraldi rca otsad audio jaoks, saaksid ikkagi vaid stereo kätte sealt. Üleminek rca->stereo (mis siis line-in pessa sobib) maksab <50.- Samas võid siis juba sobiva üleminekuga otse kõllide külge ühendada ja arvuti mängust välja jätta.
5.1 jaoks oleks ps3 puhul vaja siis vist optical sisendiga helikaarti? Odavam on sobiva sisendiga kõlarid soetada või stereoga leppida.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
01.10.2007 16:17:37
|
|
|
Kaablil tõesti olemasl eraldi rca otsad audio jaoks. Jään siiski hetkel rca->stereo ülemineku juurde. Kuna tegemist ajutise lahendusega.
Aga ole sa tänatud kiire vastuse eest.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
01.10.2007 22:17:18
|
|
|
| adister kirjutas: |
Tänud sulle eric80
Sain oomipoest vajaliku kaabli. Nüüd tekkis küismus et kuidas saada heli tööle. Kuna endal arvutil korralikud 5.1 kõlarid siis võiks kuidagi läbi arvuti ja 5.1 kõlarite heli ka mängima saada. Praegu siis HDMI kaabel saadab ainult video DVI kaudu monitori. Kas on võimalik kasutada PS3-ga kaasas olevat Scart/audio/video kaablit. Arvuti helikaardi manuali kohaselt on olemas audio line in port (to connects tape, cd/dvd player and other audio devices). Et ühendaks sinna kuidagi selle audio. Selle jaoks aga vist järjekordselt mingit üleminekut vaja ehk mis teeb kahest heli kaablist ühe. Kuna kaablite ja ühenduste kohapealt suht n00b siis ehk keegi oskaks öelda et kas see on võimalik, kust sellist üleminekut saada ja mis maksab. tänud |
Peale HDMI seadistamist pakutakse võimalikke heliväljastusvariante .Valid lihtsalt siis (ajutiseks) väljundiks Scart/audio/video.
wicked, juba seletas ära !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.10.2007 08:35:21
|
|
|
Hea uudis, BluRay müüb 4-1'le Euroopas, see HD-DVD on juba pmst sõja kaotanud.
Paramountile maksti 150m USD et see toetaks HD-DVD 18 kuud, heh - ja paljud varasemad "HD-DVD Exclusive" firmad on juba BluRay valinud eelisformaadiks.
Kes ei usu, vms .. kasutage googleit, paar artiklit on NY Timesis.
On ka teateid kinnitamata andmetel et USA's on nende suhe 10-1'le BluRay kasuks.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
02.10.2007 10:03:09
|
|
|
Mismõttes see hea uudis on kui viletsam formaat hetkel juhib?
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.10.2007 10:11:49
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| Mismõttes see hea uudis on kui viletsam formaat hetkel juhib? |
Eitea kusotsast BD viletsam on? Vähemalt on tegu uue tehnoloogiaga mitte vanemast viimase võtmise üritusega.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
02.10.2007 10:31:10
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| pronto kirjutas: |
| Mismõttes see hea uudis on kui viletsam formaat hetkel juhib? |
Eitea kusotsast BD viletsam on? Vähemalt on tegu uue tehnoloogiaga mitte vanemast viimase võtmise üritusega. |
Äkki seletad? Mõlemad jooksevad sinise laser peal, ainult BD on jagatud erinevatesse faasidesse, mis pole omavahel ühilduvad, BD on regioonilukkudega ning BD on laias laastus sony kontrolli all, mis tähendab seda, et Columbian Picturesil ja MGM-l on kohe sisseehitatud eelis (igasugune eelis turul tähendab seda, et lõpuks tarbija ikka kannatab). Lisaks on nii pressi kui mängimistehnika kallim, mis loomulikult korjatakse just eelkõige filmisõprade taskust. Suurus ei ole filmiplaatide juures kunagi olnud oluline, seda ei ole mõtet trumbina lagedale tuua -- eriti arvestades sellega, et HD-DVD lubab lihtsalt layereid juurde laduda (näiteks viimased plaadid ongi kolme layeriga ja sama suured kui BD)
Viimase aja uudis oli see, et a) Samsung canceldas enamuse oma BD mängijatest ning taandus comboturule ning b) Forrester grupp, mis eelnevalt pikalt hindas, et BD formaat kindlalt võidab on oma viimases avalduses kõva tooni tagasihoidlikum, deklareerides, et kui Sony midagi eriti lolli ei tee, siis on BD-l eelis.
_________________ Magento arendused
viimati muutis pronto 02.10.2007 10:32:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
02.10.2007 10:32:07
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Hea uudis, BluRay müüb 4-1'le Euroopas, see HD-DVD on juba pmst sõja kaotanud.
Paramountile maksti 150m USD et see toetaks HD-DVD 18 kuud, heh - ja paljud varasemad "HD-DVD Exclusive" firmad on juba BluRay valinud eelisformaadiks.
Kes ei usu, vms .. kasutage googleit, paar artiklit on NY Timesis.
On ka teateid kinnitamata andmetel et USA's on nende suhe 10-1'le BluRay kasuks. |
Ära pane teisi inimesi sellist tööd enda eest tegema. Sa kas a) lingid konkreetsetele artiklitele usaldusväärsetest allikatest või b) ei maini neid uudiseid üldse.
Edaspidi hakkan selliseid postitusi lihtsalt kustutama.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.10.2007 10:46:10
|
|
|
Miks keegi teine siis ei näita ära oma lehed, kust nad midagi tsiteerivad või ümber kirjutavad?
Kasutajad nagu 'pronto' kirjutavad selliseid uudiseid palju rohkem, ja pole kunagi oma allikaid kirja pannud.
Ma postitan omad allikad siis kui vähemalt kaks inimest on seda nõudnud, kuna nad kas ei suuda seda ise üles leida, või lihtsalt keelduvad uskumast.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wader
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2004
|
02.10.2007 10:52:58
|
|
|
Nutt och hala, kui tema tema trollab, miks mina trollata ei või.
iDemon, Sinu allikad on enamasti SDF või uudiste agentuur NaisedSaunasRääkisid. Pealegi on pronto tunduvalt autoriteetsem tegelane kui Sina.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.10.2007 10:59:30
|
|
|
Ei, ma tean isegi et SDF on MSi mahategemiseks, ja käin seal naljapärast kord nädalas.
Pigem qj.net, gs.com, ign.com või mõni välismaa lehe tehnika osas olnud uudis.
Ja millest su arvamus, et mu allikad pärinevad just sealt? See et ma ühekorra postitasin sealt uudise, tähendab et ma käin seal pidevalt neid lugemas ja tsiteerimas? Ning su arvamus autoriteedist huvitab meid ikka väga minimaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
02.10.2007 11:05:25
|
|
|
ma olen ka rahul, et bluray juhib (IMO on selle üks peamisi põhjuses nimes, bluray on selline cool nimi...hd-dvd on väga raskelt hääldatav ja tähendab vana tehnoloogia uuendust)....ja selle rõõmu põhjuseks on just suurem andmemaht, kuna fakt, et lähi ajal kaovad lettidelt dvd kirjutajad ning asenduvad bluray kirjutajatega, siis milleks võtta 25gb, kui on võimalik 50gb....
samas on juba hetkel mitmel tootjal bluray, hd-dvd, dvd-rw, cd-rw kirjutajad olemas miskise 7k eest arvutile
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
02.10.2007 11:13:28
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Miks keegi teine siis ei näita ära oma lehed, kust nad midagi tsiteerivad või ümber kirjutavad?
Kasutajad nagu 'pronto' kirjutavad selliseid uudiseid palju rohkem, ja pole kunagi oma allikaid kirja pannud.  |
Ütleme siis nii, et neid objektiivseid allikaid, mille varal sina oma postitusi kirjutad, on kordi vähem ebameeldiv lugeda kui sinu kummalist Sony nihkes juttu. Kui sa tahad, et keegi sind vähekenegi tõsiselt võtaks, siis viita neile ja jäta omapoolsed kommentaarid üldse välja.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.10.2007 11:18:20
|
|
|
Suht sama võiks öelda x360 fannide jutu kohta, kui nad vaid uudised postitaks oleks siin kordades vähem vaidluseid ja solvamisi.
Ning mul ei ole vaja et keegi hakkas mind niivõrd 'tõsiselt' võtma, ma lihtsalt postitan uudised, ja kui see mind ennast huvitab mingil moel, siis ma lisan ka kommentaare/arvamusi.
Toetan jah Sony, ei meeldi? Pole minu mure.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.10.2007 11:19:58
|
|
|
räige kaamera, olematu AI ning ebanormaalne levelite ehitus lausa kutsuvad ostma
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|