Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 24.09.2007 17:39:30 vasta tsitaadiga

suur abi küll.. räägi mulle parem midagi mida ma veel ei tea
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 17:41:38 vasta tsitaadiga

Valesti tegid siis.
http://support.microsoft.com/kb/306126
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 17:54:14 vasta tsitaadiga

Küsiks vahepeal sekka sellise küsimuse, et kaugel Eesti turust need uued boxid on, millel on kõrvaldatud disainiviga, mis oli/on põhiliseks red ring of deathi põhjustajaks?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 24.09.2007 17:57:23 vasta tsitaadiga

peamiseks põhjuseks peaks ülekuumenemine olema..
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 19:20:30 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
tellisin siis hoopis http://www.choicesuk.com lehelt, eks annan hiljem teada, kaua aega läks siia saatmine.
shipping oli 3£ inglise naela igatahes.

no perkele:

tsitaat:
Unfortunately we are having difficulties obtaining stock, for the above order from our distributors.
At the current time they are unable to tell us when or if new stock will be available. We have therefore had to cancel your order on this occasion.
If you wish to try again at a later date please contact us and we will endeavour once again to obtain stock for you.
We have not charged you for this item.
Please accept our apologies for any inconvenience this has caused you.
If you require any further assistance or information, please contact our dedicated Customer Care team who will be happy to assist you further.


endal neil näitas laoseisuks, et IN STOCK icon_mad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 24.09.2007 21:27:28 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
peamiseks põhjuseks peaks ülekuumenemine olema..


Ülekuumenemise korral põleb 2 TULUKEST. Ringi vasak pool.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 24.09.2007 21:33:28 vasta tsitaadiga

aa.. ok, vabandan icon_sad.gif


aga selle freaky ühendamisega sain hakkama icon_smile.gif
kolasin netis ja soovitati profiil ära kustutada ja recoverida.. peale seda töötas icon_neutral.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 10:13:07 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
eyelids kirjutas:
Xbox --> PC --> Modem --> Live
icon_confused.gif

äkki sõnastad ennast kõigepealt ise õieti, kui hakkad teisi mulistamises süüdistama. joonise peal on sul üldse xbox --- pc --- ruuter --- live. antud skeemi puhul oleks sul kõige mõistlikum kaabel ruuterist xbox'i tõmmata mitte hakata arvutit vahele panema. kui sul arvuti vahel, siis peaksid tekitama ICS'i ja kasutama teist võrgukaarti + ristkaablit.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 13:34:07 vasta tsitaadiga

Nii et minu küsimusele ei tea vastust keegi? icon_confused.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 13:57:52 vasta tsitaadiga

Kas see paneb sind imestama? Kui jah, siis miks? Ise sooviksin sama asja teada, aga ei eelda, et Microsofti tarnepoliitikaga kursis olevad isikud regulaarselt HVs istuvad.

Kui sa pead silmas, millal 65nm mudelid Euroopasse (või üldse kõikjale) müügile jõuavad, siis infot selle kohta ei ole avalikustatud. Kui sa pead silmas mudeleid, millele on lisatud teine GPU heatsink, siis seda on väidetavalt tehtud kõikidel alates 01.07.2007 toodetud eksemplaridel, sh valdav enamus PAL Elite'isid. Iseasi on, kas teisest heatsink'ist alati piisab, et ravida nn kolme punase tule sündroomi. Kuna juba on mitmeid raporteid Elite'idest, mis surevad praktiliselt karbist välja võtmisel, siis pakuksin, et ei piisa.

Enda praegune plaan A: oodata detsembrini. Kui siis ka veel ei liigu infot 65nm mudelite kohta, minna poodi ja osta Elite ning paluda müüjal see enne kojuviimist käivitada. Ja pärast kojuviimist hoida endale pöialt. Plaan B: the third place.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 25.09.2007 15:10:00 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
amddude kirjutas:
eyelids kirjutas:
Xbox --> PC --> Modem --> Live
icon_confused.gif

äkki sõnastad ennast kõigepealt ise õieti, kui hakkad teisi mulistamises süüdistama. joonise peal on sul üldse xbox --- pc --- ruuter --- live. antud skeemi puhul oleks sul kõige mõistlikum kaabel ruuterist xbox'i tõmmata mitte hakata arvutit vahele panema. kui sul arvuti vahel, siis peaksid tekitama ICS'i ja kasutama teist võrgukaarti + ristkaablit.


õigesti*
ma väljendasin end nii nagu asi oli
joonis oli selleks, et need kes sittagi aru ei saanud, saaksid asjast mingi ettekujutusegi.

-e- vahet pole. ei teagi miks siit alguses abi küsisin icon_neutral.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ganz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 25.09.2007 20:59:06 vasta tsitaadiga

Küsimus siis selline, et ostsin USAst x360-e ehk siis asi on USA pistikuga ja teatavasti on usas madalam vool kui Euroopas, et kas piisab ainult sellest kui ma topin sinna vahele selle ülemineku euroopa pistikule või pean voolumuunduri ostma? Et kas asi võib läbi kärsata, kui ma ta stepslisse panen või mitte? Ei julge igaksjuhuks hetkel ära ühendada icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalapala
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001




sõnum 25.09.2007 21:25:49 vasta tsitaadiga

ganz kirjutas:
Küsimus siis selline, et ostsin USAst x360-e ehk siis asi on USA pistikuga ja teatavasti on usas madalam vool kui Euroopas, et kas piisab ainult sellest kui ma topin sinna vahele selle ülemineku euroopa pistikule või pean voolumuunduri ostma? Et kas asi võib läbi kärsata, kui ma ta stepslisse panen või mitte? Ei julge igaksjuhuks hetkel ära ühendada icon_razz.gif

Vaata toiteplokki, seal peaks kirjas olema, mis vahemikus ta töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ganz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 25.09.2007 21:47:40 vasta tsitaadiga

Input AC: 100-127V~5A. Meil on vist 220V eks? Ehk siis ma parem ei ühenda ning ostan muunduri vahele..?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 23:15:03 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest, vabarna.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalapala
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001




sõnum 26.09.2007 09:39:58 vasta tsitaadiga

ganz kirjutas:
Input AC: 100-127V~5A. Meil on vist 220V eks? Ehk siis ma parem ei ühenda ning ostan muunduri vahele..?

Jah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamiil
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2007




sõnum 26.09.2007 14:10:14 vasta tsitaadiga

Kui see USA X360 adapter Euro oma vastu vahetada, kas sellest ei piisaks?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 16:26:57 vasta tsitaadiga

Piisab, kui eesmärgiks on varaline kahju.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ganz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 26.09.2007 18:23:02 vasta tsitaadiga

Eino jah, sinna läheb vahele 800w-ne muundur mis on parajalt jurakas ning maksab 830.. Kui palju umbes euro adapter maksta võiks ja kus seda üldsegist müüakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 26.09.2007 18:24:18 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab, siis on 3 live arcade mängu poole hinnaga kuni 30 septembrini.
Bankshot Billiards 2 600 mspointi
Frogger 200 mspointi
Hardwood Spades 200 mspointi
Ei ole küll midagi erilist, kuid vähemalt asi liigub õiges suunas.


Ja Telltale Games (mõttetu firma)/ Ubisofti Crime Scene Investigation: Hard Evidence on näide, kuidas tahetakse lihtsate achivmentidega sitta mängu heaks teha. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 18:26:05 vasta tsitaadiga

Kas mitte Telltale ei teinud Lego Star Warsi seeriat? Siis ta ju küll mõttetu pole
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 26.09.2007 18:30:33 vasta tsitaadiga

ganz kirjutas:
Eino jah, sinna läheb vahele 800w-ne muundur mis on parajalt jurakas ning maksab 830.. Kui palju umbes euro adapter maksta võiks ja kus seda üldsegist müüakse?


Ise tellisin eBayst. Väga kirved keskmised hinnad seal (u.30£), sain õnneks kõvasti odavamalt.
Proovi äkki gnt'st saab. X360 parandatakse küll soomes, aga äkki neil on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 18:34:44 vasta tsitaadiga

mul on see Bankshot Billiards ostetud, täitsa hea ajaviide thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 26.09.2007 18:35:57 vasta tsitaadiga

Halo 3 on täitsa olemas Cdmarketi laos icon_eek.gif ?

viimati muutis Sprocket 26.09.2007 18:37:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 26.09.2007 18:36:08 vasta tsitaadiga

Lego Star Warsi teeb Traveller's Tales.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 18:52:05 vasta tsitaadiga

ganz kirjutas:
Eino jah, sinna läheb vahele 800w-ne muundur mis on parajalt jurakas ning maksab 830.. Kui palju umbes euro adapter maksta võiks ja kus seda üldsegist müüakse?


http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=943031

Aga palun !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kedq
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 26.09.2007 19:50:31 vasta tsitaadiga



Pilt tehtud 25.09 hommikul
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 26.09.2007 19:58:28 vasta tsitaadiga

miks sa selle kahte teemasse postitasid? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 26.09.2007 20:06:55 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
miks sa selle kahte teemasse postitasid? icon_neutral.gif

mõtle korraks ja siis tead juba ise ka vastust!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 26.09.2007 20:15:00 vasta tsitaadiga

njh.. oleks võinud ikkagi Väike Pilt teemasse ka postitada ju icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 13:53:26 vasta tsitaadiga

jumal küll, mõni äkki ei uuri igapäev erinevate mängude teemasi. Kohe vaja vinguma hakata thumbs_down.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 27.09.2007 14:11:57 vasta tsitaadiga

..ei vingunud, lihtsalt küsisin...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 27.09.2007 14:18:36 vasta tsitaadiga

miks sind see huvitab?
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 27.09.2007 14:22:01 vasta tsitaadiga

Enne igasuguste piltide postitamist oleks mõistlik saata globaalmodedele PS ning uurida kuhu vastavat pilti postitada sobiks. Nemad siis aitavad edasi.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 27.09.2007 14:43:45 vasta tsitaadiga

Parem veel, helistage Tanelile(tal oli profiilis number olemas),et kus ja kuhu täpselt tuleks see pilt nüüd panna.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 27.09.2007 15:01:17 vasta tsitaadiga

MMS'i võiks ka igaks juhuks pildiga saata.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 17:30:56 vasta tsitaadiga

Ja ennem mõttetu möla postitamist peaksite oma peaga mõtlema kas seda on vaja öelda või mitte. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 17:43:49 vasta tsitaadiga

Clive Barkers Jericho demo XBox Lives üleval 8) beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 18:01:17 vasta tsitaadiga

Hihi... mul juba peal
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 18:25:21 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuskohast Halo 3 osta, homme icon_razz1.gif

edit: Jericho tundub lahe olema icon_biggrin.gif Nagu Quake 1 vms aga far greater graphics. Muusika on ka mõnus sünge thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 27.09.2007 18:36:06 vasta tsitaadiga

CDMARKET?

http://www.cdmarket.eu/?m=prod&w=games&style=WEJveCAzNjA=
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 18:41:15 vasta tsitaadiga

jajah, vaatasin sama, ei tea kaua nad kohale toimetavad.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 27.09.2007 18:43:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tere,


esimene parii mängu on myygi poolest edukas, jääk 2370 Soomes, 47
Rootsis,
mujal riikides 0.

Limited Edition Halo® 3 Wireless Headset on päris otsas, vaid 25 Soomes,
6
Rootsis, mujal 0.


Nii öeldi mulle kui ma küsisin, et kas teil on Halo 3 Eestis olemas icon_neutral.gif .

Skate ka neile tulnud icon_wink.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 27.09.2007 18:56:32 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Ja enne (tegelikult tahtsin kirjutada =>)ttetu möla postitamist peaksite oma peaga mõtlema kas seda on vaja öelda või mitte. icon_exclaim.gif

..kui juba õigekirja rõhumiseks läks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 19:04:54 vasta tsitaadiga

Okei icon_biggrin.gif Homme siis Halo 3 Collectors Edition käes icon_biggrin.gif Nv sisustatud, Palju õlle, palju Halo 3, vormel icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 19:16:27 vasta tsitaadiga

platoon, Sa pole ainuke 8)
Aga rohkem kellelegi ei ütle, kellelt saame, ok?


viimati muutis EvilKatarn 27.09.2007 19:21:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 27.09.2007 19:20:07 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 20:51:38 vasta tsitaadiga

Mulle võite ikka PM'id icon_biggrin.gif. Ma nagunii ei ostaks.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 20:53:51 vasta tsitaadiga

andricost said
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 20:57:06 vasta tsitaadiga

Seal pole müügis ju?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.