Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Mac märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
cdc
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2003




sõnum 27.06.2007 14:18:35 MAC-GA STV võrku? vasta tsitaadiga

Tere,
Probleem selles, et kuidas seadistada maci, et STV net läbi tuleks?

Ette tänades!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 11:31:50 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
My bad. T2na ja praegu ei ole. Ma poole silmaga piilusin kirjutamise ajal netti ja j2i algul vale mulje, et juba on. Tegelt veel ei ole, mis OSS arengukiiruste juures muidugi ei pruugi veel t2hendada, et homme ka ei ole. Ilmselt OSS kommjuuniti on praegu "stand by" asendis ja ootab intel-mac'e.

Ja homne päev ongi nüüd kätte jõudnud. icon_smile.gif
MacFUSE nimeline asi on nüüd siis ka ilmavalgele jõudnud.

Allikas: OSNews
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 06.07.2007 12:19:00 vasta tsitaadiga

MacFUSE kõrvale sobib ideaalselt MacFusion, graafiline liides esimesele. icon_smile.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 12:53:06 FTP klient & Getting Started With Mac vasta tsitaadiga

Kas keegi teaks soovitada mingit tasuta FTP klienti, mis oleks enam vähem smartftp välimuse ja mugavusega?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine


viimati muutis d3t 11.08.2007 17:43:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.08.2007 13:30:24 vasta tsitaadiga

filezilla? Pole küll smartftp'd pruukinud kuid too peaks igati asjalik värk olema, opensource pealekauba
http://filezilla.sourceforge.net/

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 11.08.2007 16:53:53 vasta tsitaadiga

Cyberduck, Transmit, Fetch, Fugu, Interarchy, RBrowser + muud, mina eelistan Cyberduck-i.

Ho Ho kirjutas:
filezilla? Pole küll smartftp'd pruukinud kuid too peaks igati asjalik värk olema, opensource pealekauba
http://filezilla.sourceforge.net/

Filezilla on minuteada Windows-i rakendus. icon_wink.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.08.2007 16:58:23 vasta tsitaadiga

Tuhat vabandust, ikka ja jälle unustan vaadata alafoorumi nime kui viimaseid postitusi uurin icon_redface.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 17:42:49 vasta tsitaadiga

tänud cyberduck on see mida vajan. Transmision on ka olemas mu torrenti jaosk. Aga WinRar Expander ei suuda mitmetest tükkidest lahtipakkida, seega mingit WinRaR alternatiivi? Ning Microsoft MSN For Mac ei toeta webcammi? Muidu igati thumbs_up.gif

BTW: Mingit sync proget maci ja winni vaheliste firefoxi spnkroonis hoidmiseks on mis automaatselt toimiks, sh siis bookmarks, extensions, passwords....

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 11.08.2007 17:59:40 vasta tsitaadiga

Pakitud failide jaoks on Unarchiver, videokõnede jaoks on meil tänapäeval Skype. icon_smile.gif
MSN-klientidest toetab Webcami näiteks Mercury Messenger, väga mõnus programm on aga Adium, ei toeta aga Webcami, veel.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 18:07:26 vasta tsitaadiga

skype on tore loom, aga kasutu minule, sest ükski sõpradest seda ei kasuta.

BTW: Kuda Quictimest lahti saada, sest soovin kasutada VLC playerit, aga quictime igalpool defult icon_neutral.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 11.08.2007 18:14:52 vasta tsitaadiga

Faili peal parem klikk - Get Info - Open With (valid VLC) - Change All
Quicktime´i jaoks Perian´i ikka paigaldasid ?
See mängib enamikke levinumaid formaate ja toetab ka subtiitreid.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityboy
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.08.2007 18:18:08 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
BTW: Mingit sync proget maci ja winni vaheliste firefoxi spnkroonis hoidmiseks on mis automaatselt toimiks, sh siis bookmarks, extensions, passwords....

Äkki Google Browser Sync?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 18:29:11 vasta tsitaadiga

fedja, tnx, MAC tundub nüüd palju kodusem mulle.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 11.08.2007 18:48:29 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
fedja, tnx, MAC tundub nüüd palju kodusem mulle.

Poliitiliselt korrektne oleks siiski kirjutada Mac icon_wink.gif
Head avastamisrõõmu, kiika ka eMug-i, www.emug.ee
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 21:05:59 vasta tsitaadiga

Micropehmel on aeg ennast kätte võtta, ja teha korrlik lient mis webcamme toetab, sest see on idiootlik, et webcammi toetust pole. Mercuri ei kõlba seasõõdaks ka mitte, ning ainuke enamvähem korralik klient on adium.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 18.08.2007 18:47:49 aeglane netiühendus vasta tsitaadiga

kas on midagi millega saaks vaadata mis mu netti koormab? et kas keegi äkki kasutab mu ühendust vms. või äkki mingi pahalan sees. uurisin ka netipakkujalt, sealt üteldi, et mingeid takistavaid asju neil näha pole. samas sama ühenduse puhul on minul u 250 kbps sõbral aga 1000kbps
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 20.08.2007 12:58:28 Re: aeglane netiühendus vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
kas on midagi millega saaks vaadata mis mu netti koormab? et kas keegi äkki kasutab mu ühendust vms. või äkki mingi pahalan sees. uurisin ka netipakkujalt, sealt üteldi, et mingeid takistavaid asju neil näha pole. samas sama ühenduse puhul on minul u 250 kbps sõbral aga 1000kbps

Little Snitch + iStat Menus
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 02.09.2007 20:26:34 Mida kujutab endast mac - mac os x? vasta tsitaadiga

Küsin siis, et mis vahe on mac'il ja FreeBSD'l? Ja kui mugav on mac eestlase jaoks?

Ning kas ei saaks võrrelda mac os x'i pc-bsd'ga!?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 02.09.2007 22:01:59 Re: Mida kujutab endast mac - mac os x? vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Küsin siis, et mis vahe on mac'il ja FreeBSD'l? Ja kui mugav on mac eestlase jaoks?

Ning kas ei saaks võrrelda mac os x'i pc-bsd'ga!?

http://en.wikipedia.org/wiki/Mac_OS_X
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminaator
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.09.2007 00:07:52 kuidas kirjutada PCs DVD macile vasta tsitaadiga

Tervist. Tahan ühele maci läpparile dvd-d kirjutada, kus oleks peal mõned avi-des filmid ja kaasa panna vlc maci versiooni, et neid vaadata. Läppari marki ei tea - mingi paari aasta vanune valge asi on - ja tolle kasutaja pole arvutitega praktiliselt üldse kursis. Et kas see kõik on nii lihtne, et kõrvetan Neros lihtsalt ühe data-dvd, kus kõik eelnimetatu peal, ja tal läheb kõik käima, kui ta selle arvutisse pistab? Kas tolle vlc.dmg pakin lihtsalt ühte kataloogi lahti?

Aitäh!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 00:20:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas tolle vlc.dmg pakin lihtsalt ühte kataloogi lahti?

Selle peab ta ikka arvutis "lahti pakkima" - üks hiireklikk ja valmis icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 00:24:55 vasta tsitaadiga

DMG fail pane ikka kaasa. Nagu eelpool mainitud, siis klikiga installib see playeri automaatselt ära.
Kirjuta Data CD/DVD, pole probleemi avamisega.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminaator
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.09.2007 00:49:39 vasta tsitaadiga

Aitäh veelkord!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 08.09.2007 11:59:50 Disk ei ejecti. vasta tsitaadiga

Kuna olen uus kasutaja, siis aju lihtsalt ei raiu seda lahti. Nimelt tõmbasin Firefoxi, kopeerisin peamise faili Applicationsite kausta, kuid desktopil olevat FFi kausta ei saa Trashida ega Ejectida. Midagi ei juhtu lihtsalt. Kaust ei ole "locked" ka.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2007 13:10:25 vasta tsitaadiga

Ega Sul mingi FF installfail ei tööta?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 09.09.2007 12:36:59 vasta tsitaadiga

Nevermind. Fail kadus restardiga. :p

-edit-
Veel üks küsimus:
Kas on võimalik OSX'is kuidagi pilte näha nö. thumbnailidena? Mul on terve hunnik pilte ja jube raske on koguaeg ikoonide peale klikata, et näha mis pildiga tegemist on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 12:45:24 vasta tsitaadiga

eib, ikka on. Ava kaust, mida soovid vaadata thumbnailidena, vali View - Show View Options ja sealt leiad juba ise icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 09.09.2007 13:01:14 vasta tsitaadiga

Väga hea. Aitäh!

-edit-
Tegelt kui juba küsimiseks läks siis: ehk oskate öelda mõnda toredat asendust iTunes'ile mis mängiks ka .wma ning muid faile? :p
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 13:26:48 vasta tsitaadiga

eib, kasuta kas Swizz Armi knife (oli midagi taolist) või Flip4Mac
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 09.09.2007 13:35:04 vasta tsitaadiga

Hiljem kui tuleb tahtmine jälle kõik masinas korda saada, siis vaatan üle.
Aitäh jälle.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 15:47:46 vasta tsitaadiga

eib kirjutas:
Väga hea. Aitäh!

-edit-
Tegelt kui juba küsimiseks läks siis: ehk oskate öelda mõnda toredat asendust iTunes'ile mis mängiks ka .wma ning muid faile? :p


VLC?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 23.09.2007 20:36:10 vasta tsitaadiga

Niisiis, järjekordne küsimus:
Kas ma saan Dockil kuidagi teatuid ikoone nö. ühte gruppi panna? Et peale vajutades näitaks mis seal grupi all on ja sealt saaks edasi valida mis programmi ma avada tahan?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 23.09.2007 21:11:31 vasta tsitaadiga

Üks võimalus on kataloog docki tassida...
Teine võimalus on oodata ära Leopard... Stacks teeb seda kõike
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004




sõnum 03.10.2007 22:39:21 vasta tsitaadiga

Mul selline pisike probleem, et tahaks teada, kuidas saaks kaustades failid "korda". Praegu saad nagu kaustasid igatipidi lohistada ja üksteise peale toppida, aga tahaks nagu mingit automaat korralikkust.
Nagu Windowsis on mingi auto ... asi. icon_lol.gif Loodan, et mõistate.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 22:46:15 vasta tsitaadiga

Defmic, kui õieti su probleemist aru sain, siis: menüüribalt - View ja sealt saad 3 variandi/mooduse vahel valida - as Icons, as List, as Columns.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 22:57:30 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Defmic, kui õieti su probleemist aru sain, siis: menüüribalt - View ja sealt saad 3 variandi/mooduse vahel valida - as Icons, as List, as Columns.
Mina sain teisiti aru .. Soovitakse vist nii, et kui tõstan miski faili kuhugi kausta, siis läheb ta automaatselt paika. Mitte ei jää kusagile kausta keskele. Mitme ikooni korral lähevad nad järjest ja alustades algusest (Nagu Windowsis Auto Arrange).

Suvalises kaustas parem klikk, siis Show View Options ja siis Keep Arranged by: (Vali sobiv tüüp). Kui tahad, et nii kõikides kaustades oleks, siis sama asja alt "All Windows"-ile ka linnuke.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004




sõnum 04.10.2007 08:15:19 vasta tsitaadiga

Olaf on õigel teel ja aitäh. icon_razz.gif
Mul oli kiire ja siis ma tegin sellise ägeda seletuse.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 07.10.2007 13:03:54 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kui Leopard tuleb, siis kas vanad (Tigeri) programmid ikka töötavad? Võib peab mingeid spetsiifilisi updeite neile programmidele ootama hakkama?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2007 20:16:01 vasta tsitaadiga

Mingi osa töötab, ma pakuks, et mõned üksikud ei tööta
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 07.10.2007 22:28:50 vasta tsitaadiga

CS3 vist ei tööta enam?!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004




sõnum 08.10.2007 19:52:33 vasta tsitaadiga

Mul jälle pisikesed probleemid.
Nimelt ühendasin lcd monitori oma Macbooki taha, aga selle pildi resolutsiooni ei oska muuta.
Tahaks nagu Maci enda ekraani jätta 1280x800, aga lcd tahaks suuremat resolutsiooni.
Või veel ägedam oleks, kui saaks läpaka monitori välja lülitada ja lcd'l pilti kuvada.
Hetkel jäävad mul asjad kuidagi segaseks.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 19:58:23 vasta tsitaadiga

Defmic:
http://www.emug.ee/foorum/viewtopic.php?id=4494
http://www.emug.ee/foorum/viewtopic.php?id=3527

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004




sõnum 08.10.2007 20:12:10 vasta tsitaadiga

Jippi, eriti äge raisk.
Aitäh.
Ja oleks pidand vist ise ka otsima enne, kui siia kisama tulema.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 08.10.2007 21:15:31 vasta tsitaadiga

Tahan Boot Campiga XP'd proovida, aga nüüd küsimus, et mis ma pean kogu süsteemi täiesti ära formattima, et kahte partitsiooni saada? Või ma saan praegusest partitsioonist paarteist giga eemalda XP partitsiooni jaoks?
Guugeldamise tagajärjel muutusin ma veel lollimaks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 21:21:22 vasta tsitaadiga

eib kirjutas:
Tahan Boot Campiga XP'd proovida, aga nüüd küsimus, et mis ma pean kogu süsteemi täiesti ära formattima, et kahte partitsiooni saada? Või ma saan praegusest partitsioonist paarteist giga eemalda XP partitsiooni jaoks?
Guugeldamise tagajärjel muutusin ma veel lollimaks. icon_biggrin.gif

Viletsalt googeldasid.
Apple enda lehel ka asjad ilusti kirjas.

Boot Camp eraldab vanast partitsioonist ruumi, seega kui ruumi on nii palju, kui Windowsile anda tahad, siis üldiselt pole probleemi. Jäävad alles ka eelmised asjad.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 08.10.2007 21:34:13 vasta tsitaadiga

Ahsoo, kas Boot Camp teeb selle uue partitsiooni ise? Ma otsisin kuidas niisama kahte partitsiooni teha siis. :p
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 22:02:44 vasta tsitaadiga

eib kirjutas:
Ahsoo, kas Boot Camp teeb selle uue partitsiooni ise? Ma otsisin kuidas niisama kahte partitsiooni teha siis. :p

Jep, käivita Boot Camp, siis vali uue partitsiooni suurus ja kliki "next" nupule. Nii lihtne see ongi. icon_wink.gif

NB! Ära unusta kasutamisel seda, et see on üks uutest Leopardi võimalustest, seega varsti seda niisama kasutada ei saa.
NB2! Milleks Windows, kui sul on Mac OS X. Proovi parem Windows unustada (Nagu oma esimene pruut. Tead küll, alguseso oli raske, kuid siis leidsid uue ja parema) ja otsi vajalikele progedele alternatiive, kui see tõesti võimalik ei ole, siis on jamasti.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 22:09:32 vasta tsitaadiga

eib, isiklikult soovitaks BC'i asemel:
http://www.virtualbox.org/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 08.10.2007 22:57:39 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
eib, isiklikult soovitaks BC'i asemel:
http://www.virtualbox.org/


tee mis tahad, ei ole seesama... mängimiseks ta ei kõlba, tegu ju lihtsalt virtualisatsioonitoega virtuaalmasinaga minu arusaama kohaselt, paranda, kui eksin... BC aga laseb otse raua peal mõnuga (BC näol on tegu tegelikult ainult partitsioneerija ja draiverite komplektiga)...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 20.10.2007 17:05:24 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
NB2! Milleks Windows, kui sul on Mac OS X. Proovi parem Windows unustada (Nagu oma esimene pruut. Tead küll, alguseso oli raske, kuid siis leidsid uue ja parema) ja otsi vajalikele progedele alternatiive, kui see tõesti võimalik ei ole, siis on jamasti.

Ma ei tahagi Windowsi kasutama hakata, olen selle kuu ajaga OSXi juba armastama õppinud. Asi on selles, et ma olen kerge mmorpg'de nöörd ja vahepeal tuleb isu peale midagi jälle proovida. :p
beastbeats, ma olen veidi pessimistlik nende third party buuterite suhtes, seega otsustan ikka Boot Camp'i jaoks.

-e-
Võin nüüd tõemeeli öelda, et XP on üks paras kakaauk. :p
Aga eks ma hoia teda siin kettal juhul kui tulevikus vaja läheb.

-e2-
Tervist, ma tean, et HV pole nüüd küll õige koht seda küsida, aga kuna ei ole eriti teiste foorumite liige, kus räägitakse mäkialaseid jutte, siis:
kas OSX'i piraatversioonidel on mingid omad miinused ka? Nimelt pole rahasid piisavalt, et endale Leopard soetada, seega otsustasin veidi illegaalsemat teed pidi minna.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Mac mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.