Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili mängude Req/Offer märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jaanuzka
HV kasutaja
Jaanuzka

liitunud: 20.06.2006




sõnum 20.06.2007 17:44:32 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Jaanuzka kirjutas:
www.fishlabs.net
v2ga lahedad 3d m2ngud seal thumbs_up.gif Aint raha maksavad.. icon_razz.gif

Aitäh, leidsin sealt endale palju huvitavat !!


Palun palun, ise ka neid proovind, suht k6vad m2ngud, aga nüüd kui PSP ei viitsi enam.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 11:15:01 vasta tsitaadiga

ma ei saa enam aru, millegi pärast, kuigi seadetes pole, avanevad jar failid zipiga ja seda kinni panna ei saa ja ühtset jar faili mul ei teki isegi kui ma ta tirin icon_rolleyes.gif

seadetest panna et ta avaneks javaga javaw, ei toimi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 11:51:15 vasta tsitaadiga

Sooviks Sonic mängu D900-le
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2007 19:40:15 vasta tsitaadiga

Tahan mangu metal slug k810i-le.Ekraan on 240x320.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 13:22:17 vasta tsitaadiga

mirka55, www.remob.com/wap/games/240x320_games/Metal_Slug.jar
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2007 15:11:25 vasta tsitaadiga

Tanud.Tahaks veel mange: SP chaos teory ja sims 2.Telefon on SE K810i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2007 17:17:28 vasta tsitaadiga

keegi d900 on veel mänge leidnud peale remobi?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hulleq
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 26.07.2007 22:33:05 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda kust ma saaksin sony ericsson W200i-le mänge ???
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 28.07.2007 13:58:48 vasta tsitaadiga

eile otsisin bluetooth võrgumänge, leidsin ja mõtlesin, et ehk huvitab teidki icon_smile.gif
http://www.java4siemens.yoyo.pl/viewtopic.php?t=3231&sid=0f43977d5f27af2af3cc414dbbaf5ee4
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fatl4nd
HV vaatleja
Fatl4nd

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 23:32:30 vasta tsitaadiga

Siin on ka eelnevalt mainitud aga kordaks siiski üle et mingi korralik Super Mario oleks väga teretulnud icon_wink.gif Endal siis telefoniks SE k550i (ekraan : 176x220). Eelnevalt välja pakutud Super Mario Bortherz ei toiminud hästi minu föönil icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 23:58:30 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
eile otsisin bluetooth võrgumänge, leidsin ja mõtlesin, et ehk huvitab teidki icon_smile.gif
http://www.java4siemens.yoyo.pl/viewtopic.php?t=3231&sid=0f43977d5f27af2af3cc414dbbaf5ee4


Ma ei jõua sind ära kiita! icon_biggrin.gif Bluetooth ja gprs jne... ühesõnaga multiplayer mängud mobladele huvitavad mind meeletult. icon_biggrin.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 01.08.2007 08:55:18 vasta tsitaadiga

See tibia on mingi tore mäng, ma regasin ära ja mängisin, aga kalastuskülla ma kuidagi ei jõua, seal võluri juures, kus on kivi taga 2 relva, jään tupikusse.
Kui sa jnt sealt edasi suudad saada, ehk saadad PS-i. Teised online mängijad sealmaal ei osanud mulle vastata, kuidas läbi saada...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fatl4nd
HV vaatleja
Fatl4nd

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 13:08:56 vasta tsitaadiga

Oleks lahe kui keegi leiaks mingi hea RPG SE k550i'le icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Frederik
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 21:36:52 vasta tsitaadiga

Kus kohast oleks võimalik saada V-Rally 3D W810-le, varem teemas pakutud remob-i leht on kinni pandud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 21:38:03 vasta tsitaadiga

kui leiad koha kuhu ülesse lasta, saan anda, või siis msn
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Frederik
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 21:58:37 vasta tsitaadiga

tänud.. aga lõpuks leidsin googeldades isegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rkki
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 19:26:25 vasta tsitaadiga

Soovitage mänge nagu GimmeLight. Mängu põhimõte on ühendada vooluallikas lambiga. selline pusle moodi kus igat juhtme lüli saab keerata jne. Ei pea just elektriga olema seonduv, võib ka torustik olla vms.

Edit: Võiks olla 320x240 ja kui võimalik siis puutetundlik.

Ette tänades


viimati muutis rkki 16.08.2007 23:12:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dubd
HV kasutaja
dubd

liitunud: 14.07.2006




sõnum 16.08.2007 22:29:16 vasta tsitaadiga

Oleks soovi 176x220 Asphalt 3: Street Rules™ 3D
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 17:42:23 vasta tsitaadiga

dubd kirjutas:
Oleks soovi 176x220 Asphalt 3: Street Rules™ 3D


http://mobiil.x10hosting.com/?dir=./m2ngud

Vaata mul peaks seal kusagil olema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dubd
HV kasutaja
dubd

liitunud: 14.07.2006




sõnum 17.08.2007 18:20:22 vasta tsitaadiga

Suured tänud. : )
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 22.08.2007 15:36:34 vasta tsitaadiga

Kas 6230i'le on võimalik kuskilt saada V-rally 3d ? Need, mis netist leidsin, avades ütles, et "sobimatu rakendus".
Äkki keegi teab, kust saab sobiva versiooni või siis mõne muu 3d rallimängu ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 16:55:06 vasta tsitaadiga

BanTIIT,

www.remob.com/wap/games/6230i_games/MotoGP.jad
www.remob.com/wap/games/6230i_games/MotoGP.jar


www.remob.com/wap/games/6230i_games/streetracer.jad
www.remob.com/wap/games/6230i_games/streetracer.jar
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 17:33:46 vasta tsitaadiga

BanTIIT, eZ'i poolt antud lingil nägin ralliprocontest'i... see on väga võimas 3d mäng. thumbs_up.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 22.08.2007 19:01:10 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
BanTIIT,

www.remob.com/wap/games/6230i_games/MotoGP.jad
www.remob.com/wap/games/6230i_games/MotoGP.jar


www.remob.com/wap/games/6230i_games/streetracer.jad
www.remob.com/wap/games/6230i_games/streetracer.jar


Minumeelest need mängud küll 3d pole icon_sad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 23:11:00 vasta tsitaadiga

www.remob.com/wap/games/0-9/3D_The_Fast_And_The_Furious.jar

/wap/games/0-9/3D_The_Fast_And_Furious_Tokyo.jar

/wap/games/0-9/3D_Bimmer_Street_Racing_100.jar

/wap/games/0-9/3D_Ferrari_Experience.jar
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2007 21:11:37 vasta tsitaadiga

Summer Games 2-le on linke leidnud keegi?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hextac
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2007




sõnum 01.09.2007 00:22:21 vasta tsitaadiga

tõmbasin siis naval battle i ja asaatsin teise samsugusesse w610i sse aga ei saa bluetoothis mängida, et kuidas ma neil omavahel connectioni loon
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 23:39:59 vasta tsitaadiga

Sooviks korralikke 3d mänge W610i'le.
Mingi rally oleks lahe jms...
Elasto mania muidugi tahaks.
176x220 display, ehk sama mis w810i'l
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 20:40:46 vasta tsitaadiga

mingit Golfi ei anna k610 peale panna? P1i peal on ja hakkas kummitama icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 20:41:57 vasta tsitaadiga

Mul on mingeid aga nood ainult teatud radadega...ca 12 rada...4x3 rada mängud jne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanuzka
HV kasutaja
Jaanuzka

liitunud: 20.06.2006




sõnum 12.09.2007 22:24:59 vasta tsitaadiga

http://www.bladesandmagic.net/
Kellel SE telefon ja toetab siis kindlasti soovitan, hea m2ng thumbs_up.gif

_________________
PSN: J44nuzk4
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skillzilla
HV vaatleja

liitunud: 19.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2007 22:29:58 vasta tsitaadiga

kas seda vana klassikalist nokia snakei on motorola razr v3-le
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2007 10:49:32 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Sooviks korralikke 3d mänge W610i'le.
Mingi rally oleks lahe jms...
Elasto mania muidugi tahaks.
176x220 display, ehk sama mis w810i'l


http://www.nokiapower.com/index.php?showtopic=4269&hl=gravity+defied midagi sellist

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2007 21:36:16 vasta tsitaadiga

sooviks mänge nokia 3110c-le peamiselt kas korvpll või streetracing
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2007 16:27:58 vasta tsitaadiga

Oskab soovitada keegi bluetoothiga võrgus mängitavaid mänge? Mul on hetkel mingi 4x4 extreme rally, aga see hakkab juba veidi ära tüütama sõbraga mängides.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2007 18:48:57 vasta tsitaadiga

V-Rally 3D
Worms mingine ka

_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 15:42:53 vasta tsitaadiga

Tahaks ka mänge(kui ei tea kust saab siis mängu nime kasvõi) sony ericssonidele, mida bluetoothiga saaks mängida mitmekesi..mis sobiks w610i, w810, k750i jne
tänud ette
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 15:46:59 vasta tsitaadiga

nii tahaks siis ka mõnda mängu p535-le kui see miskit üldse välja veab
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fest
HV vaatleja
Fest

liitunud: 18.09.2006




sõnum 25.09.2007 05:32:20 vasta tsitaadiga

Väga vinks vonks oleks kui kellelgi oleks mingeid linke anda SE W880i(240x320) jaoks

Ette tänades
Fest
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 21:52:29 vasta tsitaadiga

sooviks mänge, telefoniks Motorola V3x (240x320)
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 20:26:09 vasta tsitaadiga

tahaks nfs most wantedit või carbonit nokia 3110c-le ... Tänud ette!! icon_razz.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 21:20:11 vasta tsitaadiga

nokia kasutajad (ja ka teised) võite vaadata www.nokiapower.com või www.series60v3.com (mängud enamuses java baasil)
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 20:43:59 vasta tsitaadiga

Soovix siis mingit malet asus p535-le võib ka online olla
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 15:30:32 vasta tsitaadiga

Mul 128*160 resoga 3500classic. Oskab keegi öelda, kust leiaks mänge sellele?
Nokiapoweris olid enamused kõrgemale resole mõeldud icon_sad.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 08:58:33 vasta tsitaadiga

jako07,

proovi näiteks
www.remob.com/wap/games/N_6101_6111_games/SWAT_Force.jad
www.remob.com/wap/games/N_6101_6111_games/SWAT_Force.jar
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 11:27:41 vasta tsitaadiga

Oskab siis keegi malet soovitada asus P 535-le
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 18:41:01 vasta tsitaadiga

Malet võib soovitada ka w610i-le.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 18:41:45 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
jako07,

proovi näiteks
www.remob.com/wap/games/N_6101_6111_games/SWAT_Force.jad
www.remob.com/wap/games/N_6101_6111_games/SWAT_Force.jar

Täname!
Äkki teab keegi 128*160 resoga Playmani mänge (Summer Games 2, Winter games, power games, beach volleyball jne...) ?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 16:27:32 vasta tsitaadiga

maatriks,

remob.com/wap/games/C/Chessmaster_S60_sek700.jar
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 18:45:06 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili mängude Req/Offer mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.