Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory: Quake Wars märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 11.09.2007 22:35:51 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kui palju demo sellest beta 2 erineb? endal praegast ei ole masinat millega mängida sellepärast küsin. Beta 2 suht thumbs_down.gif


erilist vahet polegi,ainuke erinevus mida märkasin on muudetud ´GDF-i silla spawnpoint,kasutada saab seda juba enne shield generatori häkkimist,ajahh mängijaid on kah kordades rohkem kui betas 8) .
cs-ga pole seda mängu üldse mõtet võrrelda,2 täiesti eri asja,selle mängu võlu ongi teamwork,üksinda ei tee seal mitte midagi ära

ise toksin nime all MOVINGTARGET icon_smile.gif

_________________
..................
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 22:41:48 vasta tsitaadiga

on mõni eelistatum server ka?
ma mõtlen kus teist enamik mängivad
või suvaliselt?

ma nime all: -=Xpander=-

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 11.09.2007 22:44:20 vasta tsitaadiga

low ping on eelistuseks icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 22:46:08 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
low ping on eelistuseks icon_razz.gif


sama siin, aga neid servereid ikka metsikult seal
ise vaatan tavaliselt et oleks low ping ja et mitte päris rahvast täis
nii umbes 24/32 või miskit tavaliselt icon_biggrin.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 22:53:07 vasta tsitaadiga

sala91 on nimeks. Parim sniper või remondimees. Keskmine killrate 30 / 1
Mängin ka low ping, punkpuster enabled, ranked eelistustega.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 11.09.2007 22:54:23 vasta tsitaadiga

Tõmbasin ka demo siis ära,peab tunnistama et täitsa ET tunne tuli,kahju et mu masin ei jooksuta eriti hästi seda,uimane on hiir.Graafikat üle low ka panna ei saa,siis enam mängu ei lase,viskab kohe deskile tagasi.Muidu mängin Reaver nime all.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 23:06:15 vasta tsitaadiga

M6izduzeta, prose see kurjajuur sul vist (P4 ju on ilgem sitt)...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 11.09.2007 23:08:39 vasta tsitaadiga

No mis ilge sitt,lihtsalt pensionär juba.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 23:39:51 vasta tsitaadiga

siLc, puuviljad mõlemad 8)
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 12.09.2007 17:12:40 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
sala91 on nimeks. Parim sniper või remondimees. Keskmine killrate 30 / 1
Mängin ka low ping, punkpuster enabled, ranked eelistustega.


demo serverid peaksid unranked olema icon_eek.gif

Seepärast seal nii kiiresti uusi ranke saabki, asi toimib nagu W:ETs icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 20:12:54 vasta tsitaadiga

Ei meeldi see mäng icon_confused.gif Wolf ET on ja jääb parimaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 20:38:30 vasta tsitaadiga

Cheetah, kaua sa mängisid quaket ? Ise pean Renegade'i ikka kordumatuks tänini 8) Aga Quake muidu ikka õnnestunud mäng IMO
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 20:44:47 vasta tsitaadiga

No ma mõtlen, et Wolf et on sellest QW-st parem. Quake olen mänginud küll natuke ikka, neljandat osa siis, kolme ka natuke. Renegade-t pole kahjuks mänginud.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 21:09:19 vasta tsitaadiga

Wolf on ikka niiii ära mängitud, et QW on mõnus kohe icon_razz.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 12.09.2007 21:41:20 vasta tsitaadiga

Jään igaljuhul fulli ootama,kui head mapid on siis isegi soetan.Uuuuu ja kes Renegadest rääkis,ülikõva mäng,demo sai tunde ja tunde mängitud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 21:48:15 vasta tsitaadiga

madness, ranked ehk sinu scoor lisatakse suurde tabelisse icon_wink.gif
Aga tahan XP savi officila serveritesse!

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 21:58:10 vasta tsitaadiga

M6izduzeta, ei saa teisest lausest aru..
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 12.09.2007 22:21:35 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
madness, ranked ehk sinu scoor lisatakse suurde tabelisse icon_wink.gif
Aga tahan XP savi officila serveritesse!


demos pole sellist asja. online kontosidki ei kasutata demos, seepärast pole ka sõbralisti.

Üks lahe map fullis on selline, et alustad Aafrikast, siis lähed läbi Slipgate'i teleporteri ja oled juba Antarktikas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 12.09.2007 22:27:21 vasta tsitaadiga

Kas demos on ainult 1 mapp?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 22:40:02 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
Kas demos on ainult 1 mapp?

jah..kuid piisavalt lõbus
saad ju valida kas ründad või kaitsed...pakub lõbu piisavalt kuni full välja tuleb

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 22:47:22 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
Kas demos on ainult 1 mapp?


Mida sa siis ootasid ? 5-6 mapi hõbekandikul Teie ette täiesti tasuta ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 12.09.2007 22:52:29 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Marek114 kirjutas:
Kas demos on ainult 1 mapp?


Mida sa siis ootasid ? 5-6 mapi hõbekandikul Teie ette täiesti tasuta ?

Ära nüüd hoogu ka satu, eks?!
Ee.. ootasin pigem 1-2te mappi kuna Beta 2s näiteks Valley viskas juba mul üle.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 23:38:37 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab demo tirida, siis: http://downloads.serverid.ee/ETQuakeWarsDemoSetup.exe

Tegin ühe test servu kah, et kus proovida asja: a5.serverid.ee:27733

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 00:07:06 vasta tsitaadiga

huvitab palju too hinnaks tuleb kui välja tuleb. Loodan et see ei tule samamoodi nagu WOW või mis see oligi et tuleb juurde maksta online mängimise eest.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 07:06:29 vasta tsitaadiga

to krusu70: isiklikult pole veel siiamaani ühtegi FPS'i näinud mis oleks pay-to-play (ehk siis kuumaksuga) ja ei usu et ka see nüüd tuleb....ostad poest mängu ära ja kõik
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 07:15:20 vasta tsitaadiga

tere, ma olen ETQW 3 korda t9mmanud k9ik erinevatest kohtadest (filefront,filecloud,nvidia) ja alati kui ma faili avan tuleb error Zip file is damaged, truncated or has been changed since it was created. if u downloaded this file try download again.

(t9mbasin Flashgetiga)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 08:35:13 vasta tsitaadiga

n0bzter kirjutas:
tere, ma olen ETQW 3 korda t9mmanud k9ik erinevatest kohtadest (filefront,filecloud,nvidia) ja alati kui ma faili avan tuleb error Zip file is damaged, truncated or has been changed since it was created. if u downloaded this file try download again.

(t9mbasin Flashgetiga)


Proovi tõmmata ilma flashgetita või siis proovi mingit muud softi selle zipi lahti saamiseks,... vahest on vanematel winzip/rar versioonidel raskusi uute versioonide poolt pakitud asjade avamisega....
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 09:32:46 vasta tsitaadiga

ise tõmbasin ka 3 korda mängu icon_confused.gif algul 2 korda flashgetiga ja samuti error, siis tõmbasin lihtsalt mozillaga ja toimib ilusti. enne pole nagu flashgetiga probleeme olnud.
aga mäng täitsa meeldib, vajas suti harjumist ainult. kui et-d sai mängitud skoori peale, siis qw on lihtsalt fun.
minu profiilis oleva masinaga jookseb ilusti high peal ja pilt on kena.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 16:11:33 vasta tsitaadiga

rewer, lükka AA ja AF põhja, siis läheb asi üle käte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 20:48:46 vasta tsitaadiga

ametlik relase date? või millal eestise full jõuab
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 21:19:09 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
ametlik relase date? või millal eestise full jõuab


krusu70 kirjutas:
DEMO on väljas!!!!!!!!!

niisiis. põhja ameerikas saab mängu 2 oktoobril ning euroopas ja austraalias 28 Septembril!!!!!!
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 23:07:25 vasta tsitaadiga

Ennem ei arvanud mängust midagi, aga demo sai ära proovitud ja tegu on ikkagi päris hea multiplayer mänguga.. Rohkemate mapidega oleks juba päris asjalik mäng icon_smile.gif (ma ei väida, et täisversioonis kah 1 map on)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 13.09.2007 23:56:43 vasta tsitaadiga

Keeri eriti ei käigi seal Nokia antud servus...jama värk,siiamaani olen suht üksina seal passind,paar korda on keegi veel sisse imbunud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2007 00:36:04 vasta tsitaadiga

M6izduzeta kirjutas:
Keeri eriti ei käigi seal Nokia antud servus...jama värk,siiamaani olen suht üksina seal passind,paar korda on keegi veel sisse imbunud.


Nu servu sai eile õhtul tehtud kah, et keegi ei teagi vast seda veel, ma ise täna õhtul olin seal, sai paar korda ikka tulistada kedagi, suht lahe oli.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2007 07:17:56 vasta tsitaadiga

nojaa t]mbasin nüüd siit, FIREFOXIGA! : http://downloads.serverid.ee/ETQuakeWarsDemoSetup

ja kui tahan faili avada siis tuleb error c:/ETQuakeWarsdemosetup.exe is not valid win32 application


r9vedalt tahaks m2ngida kuna olin vanasti suur ET f2nn
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2007 09:02:50 vasta tsitaadiga

ehhee, kui see umbes nii robustselt stabiilseks jääbki ja mõned idiootsed bugid ära parandatakse (server browseri filtrid?), siis sööb see battlefieldid hommikusöögiks.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 14.09.2007 16:57:20 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ehhee, kui see umbes nii robustselt stabiilseks jääbki ja mõned idiootsed bugid ära parandatakse (server browseri filtrid?), siis sööb see battlefieldid hommikusöögiks.


mis filtritel viga on ? Mul töötab küll :p
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2007 09:04:52 vasta tsitaadiga

hmm, mul igal juhul on server browser refreshmise ajal tarbimatu. ja kui filtreid puutuda, siis tundub, et need applytakse peale niipea kui nuppu vajutada, mis võtab ka 1000konna serveri juures üsna arvestatava aja.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 15.09.2007 09:32:41 vasta tsitaadiga

Eile sai ka ära proovitud demo, algul oli imelik kamm, ei lasknud servereisse, ütleses et punkbuster ei ole enambled? Kust seda enablema peaks? Pole enne sellist kammi näinud. Mäng ise ikka alguses väga keeruline. Killimine muidugi arusaadav aga täpselt need missioonid ja võimalused on veel selgeks tegemata ja ega vist mingi tunniga ei olegi võimalik ise kõigest aru saada puhta mängumöllu keskel... icon_biggrin.gif Mängule annaks 7/10 punkti, 1 lisapunkti saab lean-võimaluse eest beer_yum.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 15.09.2007 09:49:32 vasta tsitaadiga

PB saab enableida kui lähed Play Online --> seal on üleval vasakus nurkas väike kastike ja selle kõrval kirjas Bunkbuster. Ticki see ära ja voila.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2007 10:02:25 vasta tsitaadiga

Linnapea, no PunkerBuster on juba väga vana asi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2007 10:22:03 vasta tsitaadiga

see ranki ja upgradede teema jääb pisut kahtlaseks.
kurat, soosivad pikki mängumaratone, selle 3-mäpise vms tsükli lõpuks oled ikka kõvasti pädevam kui just joininud tegelased.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.09.2007 10:29:29 vasta tsitaadiga

noh..sama mis W:ET icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marex
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2007 12:27:40 vasta tsitaadiga

Mul on problee selle mängmisega, vahepeal kui tahaks kuhugi pöörata siis jääb pilt seisma aga muu tilulilu liigub edasi kui hiirt liigutad, ma tegin video kh et probleemi paremini täpsustada: http://www.zone.ee/operaxz/098.wmv
Olen proovin nii uusi draivereid kui ka vanu, graafika põhja ja maha ikka sama, arvuti confid: prose t5500, graafika ati x1600, ja 1gb ram...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2007 12:38:43 vasta tsitaadiga

Kuna jäin beta keydest ilma proovisin eile lõpuks demo ära. Polnudki nii jube kui algul arvasin. Hiire sätteid kahjuks nii palju sättida ei saa ja mul jäi hiir mega tundlikuks icon_sad.gif Muidu tunduvad classide eesmärgid samad mis W:ET's ja tunnetus on ka suht sarnane. Pilt on harjumatult ilus ja veits kirju, XP süsteem on õnneks pea identselt ülevõetud, mis mle ka väga meeldis. Kas full-releas demos on strafe ja aim'i parandatud kaa? Beta versiooni proovijate jutust jäi arusaam, et väga debiilne on. Ise sain 2 mapi alguseks väga kenasti pihta 8) Vb ostan endal fulli kaa, hetkel on väga positiivne thumbs_up.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2007 14:09:10 vasta tsitaadiga

Kas ametlikesse serveritesse on üldse oodata XP Savi? Sooviks mõnusat XP Savi, kus vähemalt 3H kestab see.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.09.2007 15:43:32 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Kas ametlikesse serveritesse on üldse oodata XP Savi? Sooviks mõnusat XP Savi, kus vähemalt 3H kestab see.


Eks vast mõnda unranked serveritesse võib tulla. Ranked omadesse küll mitte, aga keda see persistant ranks värk ikka kotib icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 15.09.2007 19:29:06 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Linnapea, no PunkerBuster on juba väga vana asi.

Selge see aga kus mängus on ennem olnud defaultis punkbuster maas ja peab selle eraldi kusagilt enablema, nagu öeldaks, et peta palju tahad aga noh, kui siia linnuke panna, siis oled aus. icon_biggrin.gif W:ET on võõras, lihtsalt ei istunud see liikumine ja olustik seal.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.09.2007 19:55:35 vasta tsitaadiga

Nii, mängisin ka siis uuesti ( uue arvutiga ). Meeldib, mis muud. Ennem ei meeldinud ilmselt sellepärast, et arvuti ei vedanud välja, high qualiga on hoopis teine tunne.
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2007 19:57:49 vasta tsitaadiga

Linnapea, Wolfenstein : Enemy Territory näiteks icon_biggrin.gif. Seal tuleb ka ise "enable" panna.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory: Quake Wars mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.