Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.09.2007 14:10:59 vasta tsitaadiga

Foxx


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 11.09.2007 14:13:12 vasta tsitaadiga

crazy/cute segune rott ? icon_razz.gif
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 14:16:35 vasta tsitaadiga

See on reede õhtul kojuminnes icon_biggrin.gif

Flacko , kui väga tüli ei tee siis kui viitsid võid teha mingi sõbraliku tulnuka mingi arvuti juures vms (tulenedes mu kasutajanimes ja hüüdnimest ufo icon_biggrin.gif)

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 14:32:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
anyways, kunagi. kunagi. kui viitsid tee minust kah midagi. nagu näiteks mingi siil osmth.


kõik teised upitasid, miks mitte upitada kah. thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2007 14:35:38 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
kui natuke aega üle jääb siis ehk meisterdad mullegi midagi icon_razz1.gif

inspiratsiooniks avatar icon_wink.gif

upitaks ka icon_razz1.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 14:37:07 vasta tsitaadiga

upiks ka oma soovi...

Esimene loom või keegi, kes tuleb sul meelde sõnaga ojapoiss... või teed äkki mingi poisi oja ääres (võib olla mõni koera-poiss, kuna olen Koera aastal sündinud)... või midagi, mis oma fantaasia selles suhtes välja mõtleb... icon_smile.gif
(Kiiret ei ole... kui mõte tuleb siis tee... icon_wink.gif )

Tänud!

Ojapoiss
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 15:08:08 vasta tsitaadiga

appending request: öökull (programmeerija, laisk, metal beer_yum.gif )

pro thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 15:35:29 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Ardo kirjutas:
Pikk, kõhna, loll, laisk, unine, marutaudis, uimane, sõbralik, pohhuistlik, laisk koer-Ardo kui kunagi aega ja tahtmist joonistada on... 8)

AHV võib ka olla kui koer välja ei kuku. icon_biggrin.gif

Beež või hall.

Käes/käpas võib olla kaamera. icon_lol.gif


icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 11.09.2007 16:25:15 vasta tsitaadiga

upitage p'rsse endale, flacko teeb neid siis kui aega on, tal oli lausa nimekiri soovijatest olemas.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
foxx_
HV vaatleja
foxx_

liitunud: 08.11.2005




sõnum 11.09.2007 16:26:42 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Foxx



Hehehe icon_biggrin.gif Väga hea!! icon_smile.gif
Aitäh!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 11.09.2007 16:30:07 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
upitage p'rsse endale, flacko teeb neid siis kui aega on, tal oli lausa nimekiri soovijatest olemas.

Tean. Ma suisa leheküljeklt nr 2 ootel icon_confused.gif Ainult kannatust poisid

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 11.09.2007 16:49:42 vasta tsitaadiga

thanks aga kas keegi saaks selle bernhardiini(http://img167.imageshack.us/img167/1129/crackeroq5.png) panna migni 100x100 ? endal ei ole sellist tarkvara millega saaks panna:S
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.09.2007 16:50:51 vasta tsitaadiga

polpularnõi teema!
kes neid loomi valmistab
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 11.09.2007 16:53:23 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
thanks aga kas keegi saaks selle bernhardiini(http://img167.imageshack.us/img167/1129/crackeroq5.png) panna migni 100x100 ? endal ei ole sellist tarkvara millega saaks panna:S

Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 11.09.2007 17:02:47 vasta tsitaadiga

HellWalKeR kirjutas:
http://animaldiversity.ummz.umich.edu/site/resources/ofstedal/couper/devil.jpg/medium.jpg

Kukkurkurat siis icon_lol.gif Natukene inimlikum kui seal pildil muidugi icon_rolleyes.gif
Värvid võiksid olla sellised kollakamad/punakamad.


Igaksjuhuks upin, äkki oled ära unustanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 11.09.2007 17:05:55 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Cracker kirjutas:
thanks aga kas keegi saaks selle bernhardiini(http://img167.imageshack.us/img167/1129/crackeroq5.png) panna migni 100x100 ? endal ei ole sellist tarkvara millega saaks panna:S


tänan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 11.09.2007 17:17:41 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
polpularnõi teema!
kes neid loomi valmistab
flacko!!!

... ja heldemad on talle juba lilli viinud ja suuri tänusõne soovind icon_razz1.gif või siis väikseid kingitusi teind nagu ka tema meile

edit: ära pahanda 386, mul juhe veidike lühises, kuna tõbine icon_lol.gif

_________________
.....


viimati muutis davidco 11.09.2007 17:54:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 11.09.2007 17:20:50 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
flacko ja heldemad on talle juba lilli viinud ja suuri tänusõne soovind icon_razz1.gif või siis väikseid kingitusi teind nagu ka tema meile


Loe oma lause uuesti üle... icon_eek.gif

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.09.2007 17:26:42 vasta tsitaadiga

Sooviks miskit kavala näoga hunti, kellel hammaste vahelt ila tilgub, nagu vaataks mingit naist. Kõhu peal võiks nimi olla.

Kiiret pole, aitäh icon_smile.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 18:07:45 vasta tsitaadiga

RustyZ, hambad lähevad tatist rooste?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.09.2007 18:38:09 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
RustyZ, hambad lähevad tatist rooste?


jajah tal võiks olla küll kollast seal icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.09.2007 18:46:04 vasta tsitaadiga



Oliver

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 18:54:47 vasta tsitaadiga

hoolimata lehekülgede pikkusest järjekorrast...
oleks minu soov suusahüppekunnist hunt kriimsilm

icon_redface.gif

siiamaani olen seda teemat vaid jälginud, võtsin lõpuks julguse kokku icon_biggrin.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 11.09.2007 19:05:56 vasta tsitaadiga

kui aega leiad siis ehk viitsid mulle kaljukitse joonistada mingis imelikus asendis vms
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 19:11:31 vasta tsitaadiga

Kaugel minu oma on icon_biggrin.gif, pidid tegema ju?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 19:11:35 vasta tsitaadiga

mulle sobiks playboyst vetelpäästja jänku icon_biggrin.gif kiiret pole 8)
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 11.09.2007 19:19:53 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Mart352 28.06.2012 12:38:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 19:22:22 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Kaugel minu oma on icon_biggrin.gif, pidid tegema ju?

Kle ta teeb oma vabast tahtest ju icon_neutral.gif Mida hädaldad

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina777
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 19:23:11 vasta tsitaadiga

prooviks ka end siia vahele sokutada, miski laisk koer oleks sobilik.

a muidu fantastilised pildid, keep up the good work!

_________________
O sancta simplicitas.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seven7h
HV kasutaja
Seven7h

liitunud: 05.04.2003




sõnum 11.09.2007 20:01:11 vasta tsitaadiga

heres a challenge :p
http://www.mightandmagic.com/HeroesV/us/home.php

kui kunagi järjekord niikaugele jõuab siis proovi nii, et võtad vasakult selle inglikese seal ja paremalt selle saatana neiu ja ristad need üheks badass multikakangelaseks :p
mõõk võiks alles jääda, ülejäänud kehaosadega käitu nagu soovid ;p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramses007
HV kasutaja
ramses007

liitunud: 07.05.2007




sõnum 11.09.2007 20:10:07 vasta tsitaadiga

upin ka enda oma (lõvi kõksib jakapalliga ja käes läpakas) Soov oli enne crakerit
_________________
MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 20:17:58 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
henri200 kirjutas:
Kaugel minu oma on icon_biggrin.gif, pidid tegema ju?

Kle ta teeb oma vabast tahtest ju icon_neutral.gif Mida hädaldad


Flacko lihtsalt paari lehe eest mainis ,et teeb henri200 oma hetkel icon_rolleyes.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 11.09.2007 21:22:00 vasta tsitaadiga

Mina Flacko asemel ei teeks üldse neile midagi, kes siin koguaeg enda soove käivad esile tõstmas. Nagu öeldud, teeb ta seda kõike vabast tahtest ja enda vabast ajast. Panite nime ja soovi kirja siis ootate kuni järjekord teieni jõuab.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 21:27:39 vasta tsitaadiga

flacko teeb praegu HV särkide jagamisüritusel kohapeal lives paberi ja pliiatsiga, video olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 21:33:01 vasta tsitaadiga

upload! upload! icon_lol.gif banana_dance.gif hevi.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 21:33:21 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
upload! upload! icon_lol.gif banana_dance.gif hevi.gif
FAAAST!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 21:33:25 vasta tsitaadiga

tegelt nii keeruline postitus. et jätaks parem ära. xD

viimati muutis Sammer 11.09.2007 21:34:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 21:33:26 vasta tsitaadiga

kõok me ohvlainis praegu icon_lol.gif , skännin sisse homme/ülehomme icon_razz.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 21:36:31 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
wfiles kirjutas:
kui viicid,tee minust üks enesega rahulolev sumo-veekaru icon_lol.gif

oleks nii lahe icon_wink.gif


märksõnadeks võiks veel olla ibm lappar ja piljardikii thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 11.09.2007 21:51:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
flacko teeb praegu HV särkide jagamisüritusel kohapeal lives paberi ja pliiatsiga, video olemas thumbs_up.gif

Tehke pilti! Tahaks näha, milline see kunstnik meil välja näeb. icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 21:53:40 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Mina Flacko asemel ei teeks üldse neile midagi, kes siin koguaeg enda soove käivad esile tõstmas. Nagu öeldud, teeb ta seda kõike vabast tahtest ja enda vabast ajast. Panite nime ja soovi kirja siis ootate kuni järjekord teieni jõuab.


IMO n posti tagasi ta just mainis, et upitataks, muidu tal läheb meelest ära. Nii et vähem vingu. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 22:10:42 vasta tsitaadiga

axxel666 kirjutas:
Kui aega ja viitsimist on võiksid minust teha ühe eriti laisa, pikkade kõrvadega ülesöönud jänese.


Igaksjuhuks siis uppin natuke.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 22:14:00 vasta tsitaadiga

uppin ? kus kurat te keelt õpite ah?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 22:18:24 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
uppin ? kus kurat te keelt õpite ah?

mis sul jälle akkas? icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 22:21:09 vasta tsitaadiga

No anna andeks laurx lihtsalt antud hetkel tundus see variant õige(kuigi tean, et inglise keeles on see teisiti)..
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 22:23:59 vasta tsitaadiga

sa ei kujuta ette kus see riivab silma. kunagi ma sain samasuguste asjade eest õpetaja käest peaaegu et peksa... vältevaheldus oli selle asja nimi. sarnaselt eksitakse koguaeg sõnade " ketas " ja " pakun" käänamisel.. see ketas, selle ketta, seda ketast, mina pakun, nemad pakuvad, tema pakkus.. kahjuks mul ei ole enam õpikuid kust maha kirjutada need reeglid, mis määrasid kindlaks kuidas teatud puhkudel talitada aga kunagi tuleb hakata neil kkeelevärdjatel lõpukirjandit kirjutama ja selleks ajaks oleks parem omale selgeks teha kuidas asjad tegelikult käivad.

edit.
pole vahet mis keeles.. kui sa kasutad laenu, siis allub see laen kasutatava keele reeglitele.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 11.09.2007 22:24:07 vasta tsitaadiga

Tahtjaid on palju, olen väga tänulik, kui minu soovile ka aega leiad icon_smile.gif ( Siiani ainult silmitsenud seda teemat)
Pmst. kasutaja enamus kohtades Defenderyke, siia ainult ei saanud, ei tahtnud ära mahtuda..
Idee järgi tõlkides mu tavapärast kasutajat, siis see on "Kaitsjake" äkki midagi sellel teemal, kui nii otseselt ei tea, siis võid mõne ägeda Quala teha.
Edu suurepäraste tööde puhul thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 11.09.2007 22:25:04 vasta tsitaadiga

ot:

laurx, sinu tekst oli ikka väga vigu täis... 10 viga leiab sellest viimasest sinu tekstist kindlasti.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 22:33:06 vasta tsitaadiga

oliv3r, mina kirjutasin oma kirjandi juba ammu ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterax
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.09.2007 00:19:34 vasta tsitaadiga

tyybid ju tulid s2rkide jagamiselt,loomulikult on keel pehme ja n2pud s6lmes icon_redface.gif
_________________
O:ID kaardi lugeja!KIIRE!!!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 4 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.